<
 • Главная
Статьи

Кращі безкоштовні Windows програми для вашого комп'ютера

 1. інший браузер
 2. Менеджер паролів
 3. Програми для роботи з документами
 4. Steam і інші безкоштовні комп'ютерні ігри

Перевага безкоштовного програмного забезпечення - не тільки відсутність плати за використання, але також і нові можливості. Кращі з цих програм пропонують нові, перш невідомі опції, що дозволяють змусити залізні потрухи і мізки вашого комп'ютера працювати з повною віддачею. Це інструменти, здатні розібратися з будь-якою проблемою, від турботи про вашої домашньої бухгалтерії до допомоги в лікуванні раку.

Це інструменти, здатні розібратися з будь-якою проблемою, від турботи про вашої домашньої бухгалтерії до допомоги в лікуванні раку

Підбір комплекту програм для свого комп'ютера - надзвичайно індивідуальна задача. Але навіть незважаючи на це, деякі програми настільки зручні і корисні, що ми цілком рекомендуємо їх для загального використання. Ці безкоштовні програми для Windows, серед яких і обов'язково необхідні всім утиліти, і прекрасні допоміжні додатки, заслужено отримали нашу підтримку за їх присутність на кожній машині.

інший браузер

інший браузер

Перш, ніж ви закатати рукава і всерйоз заглибитися у вивчення програмного забезпечення, переконайтеся, що ваш веб-браузер повністю відповідає вашим потребам. Останню версію браузера Windows за замовчуванням, такими як Internet Explorer або Edge, в той час як вам значно більше підійшло б щось інше, так само незручно, як носити чуже взуття.

Firefox і IE11, зрозуміло, приголомшливі варіанти, хоча нам більше до душі Chrome, переможець розширеного протистояння браузерів, проведеного PCWorld . Однак не забувайте, всі вони безкоштовні! Ви можете протестувати їх все до одного, перш ніж визначитеся, який же підходить вам найкраще. А якщо ви не женіться за «гучними іменами», ось є ще десяток спеціалізованих альтернативних браузер в (англійською мовою), тільки й очікують вашої уваги.

Ninite - спеціалізована утиліта для установки програм - перетворює завантаження нового комп'ютера програмним забезпеченням на веселу розвагу. Просто зайдіть на сайт Ninite, виділіть галочками безкоштовні програми, які ви хочете встановити на ваш комп'ютер (вам на вибір пропонуються дюжини різних варіантів, включаючи програми, згадані в нашому огляді), і натисніть Get Installer, щоб отримати єдиний, особисто для вас сформований файл * .exe, який містить установники всіх обраних вами програм. Запустіть його, і Ninite не тільки встановить всі ці програми по порядку, але і автоматично відхилить всі внутрішні пропозиції по установці нав'язуваних, але абсолютно непотрібних вам додаткових програм і надбудов, які так часто намагаються проникнути на наші машини, займаючи собою ресурси і корисне місце на екрані. Легко і спокійно, без шуму і пилу, без зайвого клопоту ви встановите все необхідне, при цьому без праці звільнитеся від небажаних доповнень. Просто чудово.

Випадкова установка непотрібних програм-паразитів - один з найбільших ризиків безкоштовного програмного забезпечення, за винятком випадків використання Ninite. Для всього іншого рекомендуємо скористатися допомогою Unchecky . Ця програма автоматично знімає галочки виділення у всіх програмних установник, якщо вони там присутні, а також попереджає вас, якщо «тіньовий» ПО все-таки намагається нишком просунути на вашу машину якусь капость. Прямо-таки ангел-хранитель, а не утиліта.

Програма Windows Defender, доступна за замовчуванням в Windows 10, забезпечує міцну захист більшості користувачів, але жодна антивірусна утиліта не є абсолютною бронею, особливо проти найсвіжіших хитромудрих загроз. MalwareBytes Anti-Malware Free була розроблена спеціально для того, щоб знаходити і знищувати цих просочилися крізь антивіруси «черв'яків». В безкоштовному варіанті вам не вдасться встановити розклад сканування і використовувати цю програму в якості звичайної антивірусного захисту, але вона зовсім безцінна в тих випадках, коли ви підозрюєте, що якась гидота все-таки проникла на вашу машину. Крім того, сканування цієї безкоштовною програмою можна запускати превентивно, в якості регулярної профілактики зараження комп'ютера шкідливими «хробаками». Платна версія надає більше можливостей, таких як протистояння кодувальників ваших даних з подальшим вимогою грошового викупу, вірусам, які експлуатують ваші комп'ютерні потужності і трафік, а також сканування в постійному режимі.

Здебільшого ноутбуки та десктопи фабричної збірки приходять під саму зав'язку набитими різноманітними сміттєвими програмами, щоб вичавити побільше грошей для виробників комп'ютерів, і, ймовірно, вам не потрібно (або небажано) наявність всіх цих програм-паразитів, без будь-якої користі для вас забивають системні ресурси вашої машини.

Саме для таких випадків і розроблена програма PC Decrapifier . Ця крихітна дивовижна утиліта сканує ваш комп'ютер і становить повний список шкідливих програм, що містяться на вашій машині. Більш того, вона допомагає вам вимести все це сміття за один «помах» своєї віртуальної мітли. Другий список містить взагалі ВСЕ встановлені на вашому комп'ютері програми, так що ви спокійно можете самі переглянути його, якщо хочете взяти зачистку від паразитів під повний особистий контроль. Тільки, будь ласка, будьте обережні, і не видалите що-небудь дійсно необхідне!

Розробники Microsoft випустили свій власний інструмент для очищення Windows 10 від шкідливих програм, але його використання має на увазі ще й повну переустановку операційної системи. Краще не зв'язуватися з цією опцією, якщо ви не зовсім впевнені в своїх силах і знаннях, та й часу на таку «прибирання» піде порядно.

На поверхневий погляд, Launchy - проста утиліта для запуску додатків, і це чудово навіть саме по собі. Такі утиліти можуть відкривати додатки набагато швидше, ніж навігатор Windows, навіть якщо ви використовуєте Windows key і шукаєте додаток по його імені. Але Launchy здатний на набагато, набагато більше: він може відкрити будь-який файл або папку за частки секунди, вимкнути ваш комп'ютер, зупинити процес або за допомогою спеціальних плагінів виконати математичні обчислення.

Розробники Launchy не наполягають на оплаті своєї програми, але залишають вам можливість висловити свою подяку, так що буде зовсім непогано, якщо ви перекладете їм трохи грошей за цю прекрасну програму.

Розробники Launchy не наполягають на оплаті своєї програми, але залишають вам можливість висловити свою подяку, так що буде зовсім непогано, якщо ви перекладете їм трохи грошей за цю прекрасну програму

Windows може створювати і розпаковувати ZIP-файли власними силами, але якщо ви зіткнетеся з іншим типом стисненого архіву, вам може знадобитися спеціальна програма для його розпакування. Неабияка частина таких програм коштує грошей. Тут вам на допомогу прийде 7-Zip , Абсолютно безкоштовна програма з відкритого джерела, здатна виконувати всі ваші архіваціонние завдання прямо з контекстного меню Windows, що живе під кліком правою кнопкою мишки. Ви навіть зможете зашифрувати ваш 7-Zip архів паролем, щоб відкрити і прочитати його зміг тільки адресат.

Ви навіть зможете зашифрувати ваш 7-Zip архів паролем, щоб відкрити і прочитати його зміг тільки адресат

Ще один потужний системний інструмент: легендарний CCleaner . Він робить всю брудну роботу, необхідну для підтримки вашого комп'ютера у відмінній робочій формі, включаючи знищення небажаних файлів cookie, очищення історії переглядів браузера, знищення непотрібних файлів і підтримку Windows Registry в сяючій чистоті.

Зауважимо, що не так давно добре ім'я CCleaner було заплямовано хакерами , Що зламали його з метою промислового шпигунства. Зараз на сайті Piriform доступна для скачування оновлена, захищена версія цієї програми.

CCleaner - вельми потужна і корисна утиліта, всі її функції доступні у безкоштовній версії в режимі «ручного управління». Платна версія за 25 доларів пропонує все те ж саме в трохи більш зручному вигляді, з автоматичними оновленнями і скануванням за розкладом.

Платна версія за 25 доларів пропонує все те ж саме в трохи більш зручному вигляді, з автоматичними оновленнями і скануванням за розкладом

У Windows 10 є одна безглузда проблема: на відміну від Windows 7, ця версія операційної системи не здатна програвати заводські DVD-диски з фільмами. У вас може стояти спеціальна програма для перегляду DVD, але якщо її немає, вам допоможе найпрекрасніший в світі медіаплеєр VLC . З ним ви можете програвати фільми (не тільки з диска, а й у вигляді файлів різних відеоформатів, в тому числі з кількома звуковими доріжками), музику (навіть в багатьох цифрових форматів), подкасти - і багато, багато іншого. І все це - абсолютно безкоштовно. Після деякої « доопрацювання напилком »Він навіть зможе грати (деякі) Blu-ray диски.

Після деякої «  доопрацювання напилком  »Він навіть зможе грати (деякі) Blu-ray диски

Не дайте безкоштовного статусу Paint.net вас обдурити: цей редактор зображень, можливо, і не має всіх примочок і наворотів, якими може похвалитися Photoshop, але в ньому є практично все, що потрібно більшості користувачів, включаючи навіть редагування по верствам. Ця програма легко заощадить вам багато сотень доларів.

Якщо ж ви професійно займаєтеся обробкою зображень, і не можете дозволити собі покупку Photoshop, але вам потрібно все-таки більше, ніж може запропонувати Paint.net, зверніть увагу на GIMP . На його вивчення вам буде потрібно витратити якийсь час, але його здатності вельми і вельми можуть вас вразити після того, як ви з ним все-таки розберетеся.

Коли вам буде потрібно записати або відредагувати аудіофайл без величезних витрат на професійні звукові програми, Audacity - ваш кращий вибір серед всіх можливих. Ця потужна безкоштовна програма з відкритого джерела пропонує воістину відмінні продуктивні здібності - на додачу до запаморочливого кількості кнопочок, регуляторів і інших можливостей. Швидше скачайте її, і не забудьте обов'язково прочитати керівництво для початківців по Audacity від PCWorld (Англійською мовою), щоб познайомитися з основами роботи з цим чудовим звуковим редактором.

Коли ви видаляєте з комп'ютера програми, використовуючи базові засоби Windows, на машині може залишитися маса різних обривків в дивних місцях, безглуздо займаючи дорогоцінне місце на диску. Revo Uninstaller видаляє ВСІ дочиста. Це чудова програма. Її платний варіант забезпечений масою симпатичних додаткових можливостей, але і безкоштовна версія з основною своєю роботою справляється більш ніж чудово.

Професійна порада: якщо ви зіткнулися з програмою, яку не вдається видалити, оскільки, за звітом, вона в даний момент нібито використовується системою, така ж безкоштовна «відмичка» IOBit Unlocker допоможе їй струсити ці кайдани.

Професійна порада: якщо ви зіткнулися з програмою, яку не вдається видалити, оскільки, за звітом, вона в даний момент нібито використовується системою, така ж безкоштовна «відмичка»  IOBit Unlocker  допоможе їй струсити ці кайдани

Але що якщо у вас виникне потреба відновити віддалений файл для подальшого використання? Цю проблему вам допоможе вирішити Recuva - проста і зручна програма відновлення файлів від Piriform, розробника CCleaner.

Попереджаємо: Recuva не зможе відновити ВСЕ стерті файли, і шанси ще сильніше знижуються, якщо ви знищили програму за допомогою такого інструменту надійного видалення, як, наприклад, Eraser (Ще одна відмінна безкоштовна утиліта). Але навіть при таких вступних, Recuva багаторазово зберігала мені час і нерви, витягуючи на поверхню файли, які я випадково затирав - а потім вони раптом опинялися необхідні. Ну, а 20-доларовий апгрейд до версії Pro додасть автоматичні оновлення, можливість технічної підтримки і здатність працювати з віртуальними жорсткими дисками.

Adobe Reader може бути природним вибором перегляду файлів PDF для багатьох користувачів, але це досить незграбна, великовагова програма, яка постійно оновлюється, та ще й схильна до частим атакам шкідливих «черв'яків» . Якщо вам потрібні тільки базові функції, скористайтеся краще Sumatra PDF . Там немає безлічі модних наворотів, властивих багатьом PDF-Просмотровщик, але коли справа стосується самого звичайного читання таких файлів, Sumatra PDF справляється з цим завданням неймовірно швидко і вкрай точно. Ах, да: оскільки ця програма значно менш поширена, ніж пропонована Adobe, інтересу для зломщиків Sumatra PDF не представляє.

Менеджер паролів

Менеджер паролів

Висококваліфіковані хакерські атаки останніх років нарешті донесли до більшості правило: для максимальної надійності паролі повинні бути складними, до того ж обов'язково різними для кожного відвідуваного вами сайту. Щоб уникнути ризику перемішування в пам'яті десятків цифробуквене кодів, рекомендуємо вам обзавестися менеджером паролів.

Тут вам доступні кілька непоганих варіантів, але наш улюблений - LastPass (На зображенні), менеджер паролів «хмарного» базування, здатний створювати надійні паролі і безкоштовно підказувати їх вам незалежно від того, з якого зі своїх пристроїв ви до нього звернулися. Ще однією відмінною опцією є Dashlane , Але в його безкоштовної версії доступ обмежений тільки одним пристроєм.

Програми для роботи з документами

Програми для роботи з документами

Персональні комп'ютери краще всіх допомагають нам справлятися з паперами - але навіть ноутбук заводської збірки досить рідко буває забезпечений комплектом програм, що підходять для роботи з документами. Чим заповнити цю лакуну? Адже навіть якщо вам не потрібно постійно писати тексти і складати таблиці, на випадок раптової необхідності непогано мати на своїй машині програми, які це вміють.

Легіони користувачів обома руками проголосують за легендарний вже Microsoft Office, і я буду в їх числі. Але ви зовсім не зобов'язані витрачати величезні гроші на покупку цього комплекту, якщо вам не потрібні всі його навороти і прибамбаси. Існують досить непогані і безкоштовні альтернативи. Флагманом нашого списку ми, мабуть, назвемо LibreOffice (на зображенні). Онлайновий помічник Google Docs також чудово справляється з цими завданнями.

Макроси, часто використовувані в Microsoft Word і Excel - відмінний винахід, чи не так? утиліта AutoHotKey дозволяє вам створювати персональні поєднання «гарячих клавіш» для будь-яких програм і позапрограмних дій на комп'ютері. Вона не дуже дружелюбна до початківців, оскільки вимагає деякого базового знання скриптів, але при бажанні освоїти цей рівень досить швидко зможе майже кожен користувач. Зате потім ви будете здатні буквально творити чудеса.

Важлива деталь: існує російськомовний форум , Присвячений розробці скриптів для AutoHotKey, де можна знайти чимало корисної і цікавої інформації.

Важлива деталь: існує  російськомовний форум  , Присвячений розробці скриптів для AutoHotKey, де можна знайти чимало корисної і цікавої інформації

Подорожуючи по різних вебсайтів через відкриті точки доступу Wi-Fi, ви постійно піддаєте себе і свій комп'ютер ризику злому і викрадення вашої конфіденційної інформації. Віртуальні приватні мережі захищають ваше з'єднання. Якщо вам все-таки необхідно зайти на свій робочий сайт або в поштову скриньку з «Старбакса» або «Шоколадниці», для захисту своєї інформації від крадіжки використовуйте TunnelBear . Це швидка і нескладна програма з простою і чесною політикою конфіденційності (на відміну від багатьох VPN-сервісів) Єдиним «але»: безкоштовне використання обмежується 500 Мбайт в місяць.

Steam і інші безкоштовні комп'ютерні ігри

Steam і інші безкоштовні комп'ютерні ігри

Якщо постійно тільки працювати і зовсім не відпочивати - так адже і спятить недовго. Прекрасна пропозиція від компанії Valve - популярний ринок комп'ютерних іграшок Steam - допоможе вам прийти в себе після важкого робочого дня і випустити пар. Ну, ви мене розумієте. Там ви знайдете безліч безкоштовних ігор, а також ігор з безкоштовним ознайомчим періодом. У їх конкурента на ринку комп'ютерних ігор, компанії Electronic Arts на платформі Origin також існує програма On the House, яка частенько пропонує гри на подібних умовах.

І це ще не всі можливі варіанти. В огляді PCWorld « Кращі безкоштовні комп'ютерні ігри »(Англійською мовою) ви знайдете ще багато можливостей для безкоштовного гейминга.

Оригінал статті був опублікований в журналі PCWorld .

Але що якщо у вас виникне потреба відновити віддалений файл для подальшого використання?
Чим заповнити цю лакуну?
Макроси, часто використовувані в Microsoft Word і Excel - відмінний винахід, чи не так?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью