<
 • Главная
Статьи

Путівник по файловим менеджерам в Linux


СодержаніеBeeSoft Commander 2.23

Офіційний сайт: http://www.beesoft.org

BeeSoft Commander 2.23

BeeSoft Commander - молодий проект, нехитрий файловий менеджер, написаний в дусі UNIX-way. Згідно неписаним правилом, програма повинна виконувати лише свої прямі обов'язки і нічого зайвого.

Файловий менеджер використовує бібліотеку QT і дуже швидко запускається з середовища KDE. Панель інструментів не налаштовується, однак на ній зібрані практично всі основні функції програми. Ви можете працювати з декількома вкладками. Права кнопка миші відповідає за виділення файлів - данина старої традиції Norton Commander. Багато операцій над файлами виконуються за допомогою функціональних клавіш, згідно зі старим стандартом, закладеним також Пітером Нортоном.

BeeSoft Commander містить непоганий FTP клієнт, що дозволяє підключатися до декількох серверів, зберігати налаштування з'єднань. Розробники не стали обтяжувати себе реалізацією перегляду і редагування різних документів. За допомогою вбудованого редактора ви можете змінювати лише текстові документи. У разі виявлення інших типів файлів, програма або перемикається в HEX-режим, або відображається хаотичні набір символів. Редагування при цьому недоступно.

BeeSoft Commander не потребує складному конфігурації. Ви можете вказати шрифти та кольори панелей, налаштувати ширину колонок. І, фактично, на цьому все задоволення від подорожі з налагодження закінчується.

До змісту emelFM2 0.1.6

Офіційний сайт: http://www.emelfm2.net

emelFM2 0.1.6

emelFM2 - простий файловий менеджер, який використовує бібліотеку GTK2. Існують збірки для GTK1 під назвою emelFM1.

Робоче вікно файлового менеджера складається з двох панелей і вікна відображення статусу виконуваних команд. Ви можете змінювати розкладку панелей, змінюючи положення роздільник з вертикального (за замовчуванням) на горизонтальний. Всі панелі інструментів можна переміщати всередині робочого вікна, розташовуючи їх не тільки у верхній частині, а й з боків, знизу і навіть в області роздільник.

Ви можете додавати власні інструменти на панелі. Треба зауважити, що ця функція реалізована не дуже зручно через відсутність заздалегідь визначених кнопок. Кожен новий елемент необхідно створювати фактично з нуля. При цьому ви не можете призначити на кнопку, наприклад, виклик зовнішнього застосування або перехід в довільний каталог.

Для каталогів, посилань, пристроїв і файлів ви можете призначати довільні кольори, проте додавання власних типів відсутня.

Робота з архівами, перейменування, сортування і кілька інших функцій реалізуються за допомогою плагінів. Вбудований текстовий редактор дуже примітивний, однак ви можете підключити зовнішні програми на перегляд і редагування документів.

В налаштуваннях файлового менеджера ви можете вказати каталоги, до яких найчастіше звертаєтеся. Історія каталогів викликається за допомогою стрілки, розташованої в правій частині введення локального адреси. Натискаючи на неї, ви відкриваєте спливає список раніше відвіданих каталогів.

Деякі властивості файлового менеджера можуть поставити в глухий кут. Ви копіюєте великий файл. При цьому на екрані не відображається ніякої інформації, про копіювання говорить лише різке уповільнення роботи програми і палаючий індикатор жорсткого диска. Перервати процедуру копіювання або зробити паузу, зрозуміло, при цьому не можна. Виконання багатьох операцій або зовсім ніяк не відображається, або це відбувається на примітивному рівні.

До змісту Gentoo 0.11.55

Офіційний сайт: http://www.obsession.se/gentoo

Gentoo 0.11.55

Коли вимовляється слово «Gentoo», то, в першу чергу, згадується популярний дистрибутив Linux, основна особливість якого - збірка всіх пакетів з вихідних текстів під час установки. Однойменний файловий менеджер не має прямого відношення до згаданого дистрибутива. Gentoo - повністю незалежний проект.

Файловий менеджер використовує бібліотеку GTK1, що дозволяє програмі працювати на високій швидкості (написаний на звичайному C, що не C ++). Користувачам Windows, які звикли до управління файлами за допомогою Провідника або Total Commander буде дуже незвично і незручно спочатку, так як Gentoo сильно відрізняється від цих продуктів. Втім, за удаваним достатком одноманітних кнопок ховається непогано продумана структура управління.

Перше, про що варто відразу забути - це стандартні функціональні кнопки управління основними діями з файлами (Fx). За замовчуванням, в Gentoo задіяні лише клавіші F1, F5 і F8, які виконують незвичні дії. Наприклад, «F8» - це запуск програми.

Виділення файлів здійснюється за допомогою лівої кнопки миші. Ви просто натискаєте по файлу - він виділяється. Чи не відпускайте кнопку миші, проведіть їй по списку файлів - буде вироблено автоматичне виділення.

Всі основні операції над файлами здійснюються за допомогою кнопок, розташованих в нижній частині робочого вікна. Gentoo володіє багатозадачністю, і ви можете, наприклад, запустити копіювання, а в цей час виконувати в програмі якісь інші операції. Якщо в Windows практично всі файлові менеджери мають цією можливістю, то в Linux ситуація дещо складніша.

Кнопка Configure викликає вікно налаштувань Gentoo. Файловий менеджер має величезний потенціал, але багато псує неприємна для багатьох * NIX-програм риса - висока складність процесу настройки. Наприклад, для того, щоб перепризначити клавіші, необхідно вручну (!) Ввести назву всіх елементів, що беруть участь в комбінації і, знову ж вручну (!!) набрати ім'я виконуваної команди. Навіщо простому користувачеві знати імена системних команд файлового менеджера !? Щоб змінити зовнішній вигляд панелей, необхідно вручну (зловісний союзник настройки багатьох програм * NIX) вводити координати початкової позиції елементів, розміри елементів.

Заголовки вікон не підтримують кирилицю. Це відома проблема додатків GTK1 в дистрибутивах, які використовують локаль UTF8.

Gentoo - швидкий і потужний файловий менеджер, який, настройка якого, однак вимагає певних знань і хоча б трохи терпіння.

До змісту GNOME Commander 1.2.0

Офіційний сайт: http://www.nongnu.org/gcmd

GNOME Commander 1.2.0

GNOME Commander - класичний, двохпанельний файловий менеджер для середовища GNOME. Програма вміє обробляти MIME-типи робочого середовища, що дозволяє, запускаючи документи на виконання, відкривати відповідні інструменти обробки. Наприклад, якщо ви запустите файл з типом ODT (Open Document Text), то автоматично відкривається OpenOffice.org з поточним документом в робочому вікні. Даний принцип є стандартом де-факто в Windows, проте в Linux не всі програми дозволяють використовувати змінні оточення робочого середовища. Підсвічування типів файлів також береться з системних значень. За неї відповідає змінна LS_COLORS. Значки документів, згідно типам, беруться з оточення GNOME.

Якщо в системі встановлено пакет SAMBA, що дозволяє здійснювати навігацію по локальній мережі, то даний процес можна здійснювати прямо з GNOME Сommander. Основні операції з файлами можна виконувати як за допомогою традиційних функціональних клавіш в стилі Norton Commander, так і шляхом виклику контекстного меню. В правому куті заголовка панелей містяться кнопки виклику історії відвідування каталогів, а також закладки. Налаштування закладок здійснюється з головного меню файлового менеджера.

Панель інструментів не має коштів для настройки, ви можете працювати лише з наперед визначеним набором кнопок. Програма має досить мізерними можливостями перегляду документів, які обмежуються обробкою простого тексту і графіки. Однак ви можете підключити два зовнішніх модуля, що відповідають за перегляд і редагування.

Середовища GNOME розвивається в бік спрощення, поліпшення ергономіки. Чимало критики висловлюється на адресу розробників (навіть сам Лінус Торвальдс, автор ядра Linux, висловлював негативну точку зору) робочого середовища, але не можна не відзначити той факт, що слідом за стандартними додатками GNOME, сторонні розробники також досягли чималого в цій області. GNOME Commander - дивно простий, лаконічний продукт, який не потребує багато часу на вивчення. І нехай за своїми можливостями він поки поступається іменитим конкурентам. Не варто забувати про те, що більшість користувачів персональних комп'ютерів не бажають глибоко вникати до тонкощі роботи встановленого програмного забезпечення. Основна, до сих пір невирішена проблема Linux - відсутність повного спектра простого, зрозумілого навіть новачкам ПО. І, напевно, добре, GNOME Commander, нехай і багато в чому примітивний, але зате простий і зрозумілий.

До змісту Konqueror 3.5.2

Офіційний сайт: http://konqueror.kde.org

Konqueror 3.5.2

Все в Windows обертається навколо Internet Explorer. Найбільш популярною робочим середовищем в Linux є KDE. Konqueror - її браузер і файловий менеджер. І якби користувачі Linux не вибирали інші середовища, то все оберталося б навколо Konqueror.

Файловий менеджер може працювати як в режимі «провідника» (не зовсім коректне порівняння, яке застосовується до * NIX), так і з використанням двох стандартних панелей. За вибір режиму відповідають профілі. За замовчуванням Konqueror має шість профілів, два з яких відносяться до управління файлами - Midnight Commander і «оглядач з вкладками». Використовуючи профіль оглядача, ви маєте бічну панель режимів, дерево каталогів і файлову панель. Бічна панель містить в собі виклик аудіо-плеєра Amarok, відображення закладок, перехід в домашню папку, роботи з мережевими ресурсами з використанням протоколів FTP, HTTP, SLP і SMB, перехід в кореневий каталог, а також виклик численних сервісів. Наприклад, якщо ви підключаєте до ПК iPod, то можете відразу звертатися до його ресурсів, використовуючи префікс «ipod: /». Тут же можна виявити оглядач аудіо-дисків, bluetooth пристроїв, принтерів, пристроїв зберігання даних та іншого обладнання. Ви можете також переглядати і запускати будь-яке програмне забезпечення встановлене в системі (не тільки KDE), використовуючи префікс «applications: /». Фактично, Konqueror містить копію меню стартовою панелі.

Всі документи всередині файлової панелі мають значки, згідно типам, зазначеним в настройках KDE. Всі зображення кешуються, для них створюються мініатюри. Ви можете переглядати фотографії в окремій вкладці файлового менеджера. При цьому робоче вікно Konqueror складається з панелі, що містить список всіх зображень в цій папці, а також з вікна перегляду поточного документа.

Для того щоб потрапити на FTP-ресурс навіть не потрібно створювати нове з'єднання. Просто напишіть в адресному рядку «FTP: //». Після цього досить зберегти відвіданий адресу в закладках, щоб в майбутньому здійснювати відвідування одним клацанням миші. Для навігації по локальній мережі, наберіть в адресному рядку «SMB: /». Файловий менеджер відобразить список всіх доступних комп'ютерів у вашій локальній мережі. Ви можете додавати адресу будь-якого комп'ютера в якості закладки.

Перегляд величезної кількості типів документів може здійснюється в окремих вкладках файлового менеджера. Для перегляду відео запускається ядро ​​Kaffeine, для прослуховування музики використовується Amarok. Завдяки тісній інтеграції додатків робочого середовища KDE, вам не потрібно запускати окремі програми, всі операції можуть здійснюється всередині файлового менеджера.

Налаштування панелей Konqueror здійснюється штатними засобами робочого середовища, яка надає потужні й гнучкі інструменти управління. Ви можете змінювати розмір значків їх розташування. KDE підтримує зміну тим оформлення. Будь-яка операція може бути прив'язана до довільній комбінації клавіш.

Файловий менеджер містить не тільки історію відвідувань, але і список найпопулярніших папок. Ви можете записувати оптичні диски з Konqueror, шифрувати файли, використовувати групове перейменування за допомогою утиліти KRename. Список можливостей Konqueror можна продовжувати дуже довго, досить лише згадати всю міць KDE.

Незважаючи на величезну кількість функцій, реалізованих в файловому менеджері, не можна сказати, що це складний продукт. Інтерфейс грамотно продуманий, його концепція вироблялася роками. Більшість властивостей файлового менеджера можна застосувати до всієї робочої середовищі. Якщо ви освоїлися в KDE, то його файловий менеджер здасться лише невеликим доповненням.

До змісту Krusader 1.70.0

Офіційний сайт: http://www.krusader.org

Krusader 1.70.0

Якщо і далі проводити паралелі між програмним забезпеченням Windows і Linux, то можна сказати, що Internet Explorer - аналог Konqueror, а Krusader - це щось середнє між Frigate і Total Commander.

Krusader відчуває себе в середовищі KDE, як риба в воді. Файловий менеджер використовує безліч переваг робочого середовища, тісно інтегруючись з деякими її компонентами.

Робоче вікно складається з традиційних двох панелей, внизу яких розташовуються вкладки. Вибране і історія відвідувань викликаються з кнопок, розташованих в правій частині заголовків панелей.

Відвідування FTP-серверів і навігацію по ресурсах локальної мережі можна здійснювати шляхом введення адреси з префіксами FTP і SMB. Ви можете також додавати часто відвідувані ресурси в закладки. Krusader володіє власним інструментарієм збору та управління вашими улюбленими ресурсами, що не перетинаються зі стандартними закладками KDE (Konqueror).

Втім, зв'язок між Krusader і Konqueror простежується багато в чому. Наприклад, контекстне меню Krusader має окремий пункт «Меню Konqueror», звідки можна викликати всі аналогічні команди штатного файлового менеджера KDE. Налаштування панелей інструментів виконана також з використанням стандартних функцій KDE.

На відміну від Konqueror, Krusader не обтяжений функціями браузера. Інтерфейс Krusader менш перевантажений, а суворе дотримання стандарту управління Norton Commander допомагає застосувати старі навички в роботі з новим продуктом. Вдала знахідка розробників - меню користувача. Ви можете додавати команди файлового менеджера, системні команди, а також призначати виклик зовнішніх додатків на гарячі клавіші. При роботі з мишею достатньо лише звернутися до головного меню. Кожен елемент може містити власний значок, що підвищує наочність і зручність роботи.

Два потужних файлових менеджера середовища KDE заслужено носять гучні назви - «завойовник» і «хрестоносець». За довгі роки існування, ці продукти встигли завоювати лояльність великого числа користувачів вільної ОС.

До змісту Midnight Commander 4.61

Офіційний сайт: http://www.ibiblio.org/mc

Midnight Commander 4.61

Midnight Commander - один з найстаріших файлових менеджерів в світі * NIX-систем. Незважаючи на те, що технології давно пішли вперед, і життя без графічного інтерфейсу існує лише в жарких комірках системних адміністраторів, програма продовжує розвиватися і як і раніше залишається затребуваною серед користувачів Linux.

Для роботи Midnight Commander не потрібно ніяких графічних бібліотек, головне, щоб завжди під рукою була консоль / термінал. Ранні версії файлового менеджера мали проблеми з російськими кодуваннями, але сьогодні всі помилки виправлені, і ви можете переглядати і редагувати файли, використовуючи кодові сторінки, не збігаються з локаллю Linux. Текстовий редактор Midnight Commander має підсвічування синтаксису.

За часів Norton Commander, створення великого меню призначених для користувача команд було дуже популярним явищем. Midnight Commander володіє аналогічною функцією, що викликається все тієї ж заповітної клавішею F2. Якщо ви натиснете в меню F4, то зможете відредагувати текстовий файл його налаштувань.

Засоби перегляду документів Midnight Commander мають велике обмеження - відсутність графічного інтерфейсу. Формально, файловий менеджер може переглядати навіть зображення. Програма правильно розпізнає тип даних, але замість картинки відображає властивості зображення. Цікаво, але Midnight Commander, не вміючи читати документи типу RTF, відмінно справляється з DOC. А адже DOC - це закритий формат, який має структуру на порядок складніше документа «зі складним форматуванням» (Rich Text Format).

Midnight Commander дозволяє створювати закладки, має історію відвідування каталогів. На відміну від інших програм, де подібні елементи частіше реалізовані у вигляді компактних, малоінформативних меню, Midnight Commander дозволяє додавати докладні описи елементів і відображає їх у великому вікні.

Ви запускаєте який-небудь тривалий процес, наприклад, копіювання. Файловий менеджер дозволяє виконувати подібні операції в фоновому режимі. При цьому на екрані не буде доступний широкому прогрес виконання завдання. Однак ви можете викликати менеджер фонових процесів і подивитися стан тих чи інших завдань.

Midnight Commander - старий, надійний програмний продукт. Незважаючи на те, що сьогодні слово «консоль» у багатьох викликає іронію і асоціації з далеким минулим, файловий менеджер, який працює в текстовому режимі, залишається і донині одним з найпопулярніших продуктів для * NIX в своєму класі.

До змісту Nautilus 2.12.2

Офіційний сайт: http://www.gnome.org/projects/nautilus

Nautilus 2.12.2

Nautilus - вельми незвичайний файловий менеджер для Linux. Його концепція багато в чому нагадує Провідник для Windows.

Робоче вікно Nautilus складається з бічної панелі і головного вікна перегляду файлів і папок. У бічній панелі ви можете відображати дерево каталогів, інформацію про поточний елемент головної панелі, список найбільш важливих місць для відвідування. Крім того, ви можете складати і зберігати в бічній панелі свої замітки.

Основна міць файлового менеджера полягає в умінні створювати мініатюри для величезної кількості типів документів. Крім мініатюр для графічних типів даних, Nautilus розуміє формат Open Document. При цьому ви бачите невелику копію перших сторінок документів.

Ви можете включити відображення адресного рядка і з її допомогою здійснювати навігацію по FTP і SMB ресурсів. Інструмент «Комп'ютер» в точності повторює «Мій комп'ютер» Windows. Ви відразу бачите повний список локальних і мережевих ресурсів.

Файловий менеджер не містить власних інструментів перегляду і редагування, однак, розуміючи MIME-типи середовища GNOME, при виклику документів, запускає відповідні програми на виконання. Знову простежується чітка аналогія з Провідником Windows,

Так як Nautilus не містить традиційних двох панелей, копіювання файлів виконується або за допомогою контекстного меню (копіювати, вставити), або шляхом перетягування елементів мишею між двома запущеними копіями файлового менеджера.

В інтернеті можна зустріти чимало скарг на низьку швидкість роботи Nautulus. Можна погодитися з тим, що програма має досить високими системними ресурсами. Але на що тестується робочої станції (AthlonXP 2500+, 1.5Гб ОЗУ) не було помічено ніяких проблем з продуктивністю. Програма швидко запускається, швидкість створення мініатюр порівнянна з конкурентами, звернення до жорсткого диска під час роботи програми мінімальні. Крім того, треба віддати належне розробникам Nautilus - їм вдалося створити програму, принципи роботи з якої практично ідентичні всім відомому Провідникові Windows. З іншого боку, шанувальників Total Commander, Far і інших двохпанельних менеджерів, будемо говорити відверто, чекає велике розчарування.

до змісту Necromancer's DOS Navigator 2.15

Офіційний сайт: http://ndn.muxe.com

Necromancer's DOS Navigator 2.15

У 90-ті роки минулого століття DOS Navigator мав величезну популярність. Ви могли користуватися файловим менеджером безкоштовно, але після перерахування авторам 1 $ ваше ім'я заносилося в список користувачів, що викликається з меню About. MS DOS пішов в минуле, а розробники DOS Navigator не стали адаптувати файловий менеджер для роботи в середовищі Win32. Вихідні тексти стали суспільним надбанням, проект продовжив свій розвиток.

Якщо вам знаком старий добрий класичний DOS Navigator, то знайомство з його нащадком пройде гладко - програма практично не змінилася за останні 7-8 років. Зрозуміло, робота в Linux приносить свою специфіку, але, в цілому, це клон популярного предка.

Отже, Necromancer's DOS Navigator для Linux - це файловий менеджер, який працює в текстовому режимі. Метафора вкладок (в зведеній таблиці варто плюс) реалізована за допомогою можливості створення безлічі файлових панелей. Ви можете перемикатися між ними за допомогою клавіші F9. Однак під час копіювання ви не можете переключитися на іншу панель і зайнятися іншою справою. Файловий менеджер не володіє дійсною багатозадачністю.

Файловий менеджер має не тільки історію відвідування каталогів, а й запам'ятовує останні файли, відкриті на перегляд і редагування. Necromancer's DOS Navigator містить в своєму складі кілька оригінальних утиліт: калькулятор, календар, таблиця символів, телефонна книга, і інструмент для відкриття електронних таблиць формату WKZ.

Necromancer's DOS Navigator містить потужний текстовий редактор з можливістю підсвічування синтаксису. Підтримуються кодові сторінки DOS866, cp1251 і koi8-r. Але варто відразу згадати про найбільшу ваду файлового менеджера - неякісної обробці кирилиці. Одні символи відображаються правильно, а інші - квадратиками. Та ж сама проблема спостерігається і в іменах файлів. Можливо, дане поведінка пов'язана з локаллю UTF8, використовуваної на тестованої робочої станції. Але описувана програма має дату релізу 12.07.2005, а в цей час практично всі популярні дистрибутиви Linux вже не перший рік працювали саме з UTF8 (ні з koi8-r).

Ще одна проблема пов'язана з неможливістю зміни розмірів вікна терміналу під час роботи з Necromancer's DOS Navigator. Подібні дії в кращому випадку породжують зсув всіх елементів відносно один одного, а частіше за все робоче вікно програми перетворюється в символьний хаос.

На жаль, Necromancer's DOS Navigator має масу недоробок, невластивих його легендарному предку.

до змісту Tux Commander 0.4.101

Офіційний сайт: http://tuxcmd.sourceforge.net

Tux Commander 0.4.101

Tux Commander - спроба створити файловий менеджер, максимально схожий на Total Commander. Програма дуже повільно розвивається, і досягнення функціональності легендарного файлового менеджера - завдання досить далеких днів.

Втім, повільний розвиток жодним чином не означає низької якості продукту. Tux Commander має дві файлові панелі, власну командний рядок, а також стандартний набір кнопок, що відображає дії, що викликаються за допомогою функціональних клавіш.

Управління за допомогою клавіатури досить зручно. Клавіша Backspace відповідає за перехід в батьківський каталог. Для переходу в домашній каталог мало або набрати «cd ~» (командний рядок активується автоматично), або натиснути кнопку із зображенням символу «~». Популярні каталоги можна додавати в закладки.

Tux Commander не має власних інструментів перегляду і редагування документів, однак дозволяє призначити для цих цілей зовнішні програми. При спробі запуску файлу програма визначає, що виконується він. У разі позитивної відповіді відбувається додаткова перевірка, чи є файл додатком X11 або його треба запускати всередині терміналу.

При запуску документів, відповідні додатки для їх перегляду / редагування не викликаються. Tux Commander не підтримує стандартні MIME-типи, і ви змушені «навчати» файловий менеджер з нуля. Під час першої спроби відкривається вікно з пропозицією вказати додаток, необхідне для відкриття документа. Налаштування правил не зовсім звична, і навіть кілька заплутана.

Tux Commander - вельми перспективний продукт, але на даній стадії розвитку йому важко конкурувати з найближчим сусідом - GNOME Commander.

до змісту Worker 2.13.0

Офіційний сайт: http://www.boomerangsworld.de/worker

Worker 2.13.0

Worker - один з найбільш незвичайних файлових менеджерів. Перше, на що відразу варто звернути увагу - це відсутність необхідності в установці будь-яких додаткових графічних бібліотек, крім X11.

Все управління файловим менеджером зосереджено в численних кнопках, розташованих в нижній частині робочого вікна програми. Клацаючи мишею по рядку статусу, ви переключаєте групи кнопок. Кожна кнопка викликає окрему функцію. Як функцій можуть виступати як вбудовані інструменти Worker, так і зовнішні утиліти, призначені для обробки файлів.

Worker тісно інтегрований з Midnight Commander і дозволяє використовувати правила обробки архівів консольного файлового менеджера. Крім того, за замовчуванням, MC використовується в якості редактора файлів (функція Edit File).

У дистрибутив Worker включений лише інструмент перегляду текстових файлів. Всі інші дії (перегляд графіки та відео, редагування будь-яких типів даних ...) віддані на відкуп зовнішнім програмам. Текстовий редактор за замовчуванням - xedit, що не дивно. xedit також використовує лише бібліотеку X11.

Серед заздалегідь визначених функцій (кнопок) можна зустріти перетворення аудіо інформації, конвертація графіки, монтування пристроїв і багато іншого.

Файловий менеджер дуже незвичайний, що, звичайно, ускладнить освоєння з нуля. З іншого боку, всі конкуренти або використовують потужні графічні бібліотеки (QT, GTK), або працюють в текстовому режимі. Worker в цьому світлі бачиться певним компромісним рішенням.

до змісту зведена таблиця

до змістуНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью