<
 • Главная
Статьи

16 онлайн програм, які допоможуть створювати шедеври абсолютно безкоштовно

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Виявляється, в мережі інтернет є альтернативи програмами-редакторам - вони прості у використанні і до них є доступ з будь-якої точки світу. Веб-редактори працюють прямо в браузері і мають достатньо функцій для створення шедеврів.

Ми знайшли кілька таких паличок-виручалочек, які абсолютно безкоштовно допоможуть вам творити на льоту.

AdMe.ru ділиться з вами цими корисними знахідками.

Зручний і простий онлайн-редактор. Дозволяє завантажувати і обробляти відразу серії знімків, одним натисканням коригувати кольору і додавати водяні знаки на фотографії. Деякі можливості доступні тільки після реєстрації.

У додатку є інструменти для вирівнювання тону шкіри, усунення зморшок і дефектів, видалення ефекту червоних очей і відбілювання зубів. Є велика колекція шаблонів для створення фотоколажів, режими змішування фото. Деякі ефекти і фільтри доступні тільки за плату.

Хороший онлайн-редактор, по інтерфейсу і певних розділів нагадує Photoshop. Наприклад, крім інструментів типу ласо, розмиття, градієнт, губка, точкова корекція є можливість працювати з шарами.

Можна не реєструватися - відкриваєте додаток в браузері і редагуєте фото безпосередньо з вашого комп'ютера або з файлообмінника.

Крім базових інструментів, таких як поворот, кадрування, редактор містить колірні фільтри і ефекти, а також колекцію стильних рамок для фотографій. Дозволяє завантажувати отримане зображення в різному дозволі.

Онлайн-редактор з класичним набором інструментів, ефектами, можливістю накладання текстури, різних рамок. Є багато чудових художніх ефектів - від акварелі до мультяшности, але, на жаль, деякі з них платні.

Інструмент від Depositphotos, який дозволяє створювати свій графічний дизайн онлайн. У бібліотеці редактора більше 10 тис. Безкоштовних шаблонів і 30 готових форматів для реклами, візиток, постів у соціальних мережах та друкованої продукції. Деякі елементи і стокові фотографії для роботи надаються за плату.

Віртуальна студія для створення музики. Є клавішний синтезатор, купа налаштувань і безліч «живих» ефектів. Програма дозволяє записувати, редагувати і
мікшувати звук. Прекрасно працює в браузері онлайн, але також є можливість встановити додаток на комп'ютер.

Дуже простий і абсолютно безкоштовний інструмент для вирізки потрібного вам шматочка з MP3-файлу. Просто завантажуєте трек з комп'ютера, відзначаєте потрібний фрагмент і зберігаєте.

За допомогою цього прекрасного аудіоредактора можна онлайн застосовувати ефекти і фільтри до треків, налаштовувати швидкість відтворення та багато іншого.

Дуже простий онлайн-редактор для мікшування аудіофайлів. Можна поєднувати в одному треку кілька музичних композицій, робити плавний перехід між файлами та затухання.

Цей аудіоредактор крім набору базових функцій і ефектів має величезну бібліотеку безкоштовних зразків. Підтримує одночасну роботу з різних комп'ютерів - є можливість творити разом з другом в 4 руки.

Готовий матеріал можна опублікувати відразу в SoundCloud, Facebook або розмістити на інших сайтах.

Готовий матеріал можна опублікувати відразу в SoundCloud, Facebook або розмістити на інших сайтах

Нескладний інструмент для мікшування відеофайлів і створення циклічних відео. Є можливість взяти до 10 роликів, завантаживши їх з YouTube та інших джерел, і сфабрикувати з них яскравий кліп. Можна додати мелодію і звуки.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простота використання. Вибираєте шаблон відео, додаєте логотип, фотографії або відеоролики, додаєте текст, музику - і творіть.

Повноцінний відеоредактор з безліччю функцій, з яким можна працювати онлайн і абсолютно безкоштовно. Має вбудовану бібліотеку звукових ефектів.

Це веб-додаток розпізнає майже всі відомі формати відео. З його допомогою можна повернути відео на 90, 180 або 270 градусів і обрізати ролик до потрібної довжини. Після закінчення обробки можна вибрати якість і формат зберігається ролика. Додаток абсолютно безкоштовно.

Легкий у використанні онлайн-редактор для створення відео в форматі GIF. Додайте в редактор посилання на вихідне відео і після завантаження захопіть повзунком ту частину, яку хочете зробити GIF-анімацією. Тривалість готової анімації може бути до 15 секунд.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтактеНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью