<
 • Главная
Статьи

Як зробити логотип в фотошопі: Покрокова інструкція

 1. Як зробити логотип в фотошопі: Покрокова інструкція Логотип є одним з найцінніших активів вашого...
 2. Підбірка відео-уроків про те, як створити логотип у фотошопі
 3. У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?
 4. висновки
 5. Статті по темі:
 6. Переваги використання Photoshop
 7. Підбірка відео-уроків про те, як створити логотип у фотошопі
 8. У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?
 9. висновки
 10. Статті по темі:
 11. Переваги використання Photoshop
 12. Підбірка відео-уроків про те, як створити логотип у фотошопі
 13. У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?
 14. висновки

Як зробити логотип в фотошопі: Покрокова інструкція

Логотип є одним з найцінніших активів вашого бренду, яким не можна нехтувати. Чому ж так важливо створити по-справжньому якісний лого, який найбільш точно відобразить суть вашого бізнесу? Відповідь проста: відмінний логотип забезпечить впізнаваність компанії, а хороша репутація прискорить зростання популярності бренду. Використовуйте лого всюди: на веб-сайті компанії, вивісці, упаковці товару, канцелярському приладді, одязі, банерах, візитках і т.д. Так ви зможете встановити емоційний і візуальну зв'язок з вашою цільовою аудиторією і виділитися на тлі конкурентів.

Найчастіше, люди, які тільки починають свою справу або запускають бізнес-проекти, стикаються з однією і тією ж проблемою - необхідністю створення професійного, якісного бренду в умовах обмеженого бюджету. В такому випадку, у вас є 2 варіанти створення лого: використовувати генератор логотипів онлайн, наприклад Логастер , Або спробувати створити дизайн в фотошопі.

В такому випадку, у вас є 2 варіанти створення лого: використовувати генератор логотипів онлайн, наприклад  Логастер  , Або спробувати створити дизайн в фотошопі

Переваги використання Photoshop

Adobe Photoshop впевнено лідирує серед програм для створення графічних зображень. Він являє собою багатофункціональний графічний редактор, в якому можна редагувати фотографії, додавати різні візуальні ефекти і створювати графічні зображення. Слід зазначити, що Photoshop (cs 5, cs 6 та інші) вважається досить складною програмою, яка використовується професіоналами в області кінематографії, анімації та фотографії, адже вона пропонує велику різноманітність інструментів для створення унікальних елементів дизайну, в т.ч. логотипу.

Що ж, якщо ви досвідчений користувач фотошопа, то переваг самостійного створення лого достатньо. По-перше, ви можете поекспериментувати і в результаті отримати унікальний логотип або іконку.

По-друге, малюючи логотипи в форматі PSD самостійно, ви повністю контролюєте весь процес, редагуєте і вносите правки самостійно, не витрачаєте час. До того ж, створення лого в фотошопі - це абсолютно безкоштовно.

Але тут є і свої мінуси. Наприклад, якщо ви абсолютно не вмієте малювати або не знаєте основних правил графічного дизайну, поєднання кольорів і шрифтів, і т.д., вам буде нелегко створити відмінний логотип, який буде працювати на вас і допоможе вашому бізнесу стати незабутнім і впізнаваним в позитивному сенсі .

Ще одним недоліком використання фотошопу може бути тривалість процесу розробки лого. Тривалість створення логотипу в фотошопі залежить від ваших вимог, навичок і результату, який ви хочете отримати в результаті. Спочатку продумайте ваш логотип, зробіть кілька начерків звичайним олівцем в щоденнику. А якщо не впевнені і не знаєте, з чого почати, то вам слід почерпнути натхнення з кінематографа, коміксів, природи, фото, і т.д. Адже все це надихає справжніх професіоналів створювати нові напрямки в дизайні логотипів.

Якщо ж Фотошоп - це той інструмент, за допомогою якого ви хочете створити логотип, то дана стаття буде дуже до речі. Ми зібрали кілька корисних відео, переглянувши які ви можете спробувати зробити гарний логотип самостійно навіть не маючи необхідних навичок. Ви можете ознайомитися з відеоуроками нижче.

Дотримуючись всіх інструкцій в відео, ви можете отримати таку емблему, яку не соромно буде помістити на візитні картки і рекламну продукцію, а також розмістити в інтернеті (веб-сайт, соціальні мережі і т.д.).

Добірку красивих шрифтів для фотошопу ви можете знайти тут .

Підбірка відео-уроків про те, як створити логотип у фотошопі

Давайте нарешті подивимося кілька відео посібників по дизайну логотипів, які можуть зробити вас дизайнером навіть при наявності мінімального досвіду і практики роботи в фотошопі. Подивіться кожну посилання, щоб отримати кращі покрокові керівництва по розробці логотипів в Photoshop і знайти варіант, який підходить вам більше всього.

1. Як зробити логотип в Photoshop.


Це дуже простий видеоурок про створення логотипу. Ви дізнаєтеся, як зробити логотип в фотошопі, використовуючи прості інструменти програми, навіть якщо ви не вмієте малювати або ніколи не користувалися графічним редактором. Над результатом потрібно буде ще трохи попрацювати, щоб надати йому завершеного вигляду. Але для новачка цілком підійде!

2. Як зробити простий логотип в Photoshop.


Якщо ви зовсім нічого не знаєте про створення логотипів, це керівництво стане вашим незамінним помічником. Відеоурок, в якому показано, як швидко і просто зробити персональний або фірмовий логотип для сайту, компанії, соціальний мереж в фотошопі.

3. Photoshop Tutorial: How to Create Your Own Fantasy-Action, Video Game Logo.
(Урок Photoshop: як створити свій власний логотип відеоігри).

Молоде покоління любить все сміливе і незвичайне. Шукайте унікальну емблему для своєї нової відеогри? Це керівництво розповість вам, як створити динамічний логотип на зразок цього.

4. Photoshop | Logo Design Tutorial | Galaxy Logo.

Правда, гарний лого? Це відео докладно розповідає про те, як створювався цей простий, але в той же час красивий і оригінальний логотип.

5. Як створити металевий логотип в фотошопі.

З цих відео ви дізнаєтеся, як створювати металевий логотип. Досить цікава ідея, однозначно варто спробувати створити логотип в такому стилі!

6. Як створити логотип для будівельної фірми фотошопі.

Мрієте про оригінальний логотип, якого не буде більше ні в кого? Тоді зверніть увагу на цю інструкцію. Тут знайдете все, що вам потрібно знати про дизайн логотипів, і зможете створити свій власний шедевр всього за пару хвилин!

7. Як зробити векторний логотип-череп в Photoshop.

З Photoshop створити простий, але при цьому стильний логотип у вигляді черепа набагато простіше, ніж здається. Дізнайтеся, як за допомогою Photoshop зробити цю та інші пам'ятні емблеми, і використовувати її, наприклад, для створення піратського логотипу:

8. Hipster Logo Design - Photoshop Tutorial.
(Хіпстерскій дизайн логотипу - Урок Photoshop).

В індустрії моди і стилю особливою популярністю користуються хіпстерскіе логотипи PSD. Особливо актуальним він може бути для власників магазину одягу. Якщо вам потрібен такий лого, то без цього керівництва вам просто не обійтися:

9. Як зробити хіпстерскій логотип в Photoshop.

Ще одне покрокове відео, яке навчить вас робити хіпстерскіе емблеми в Photoshop. Скоро ви зможете робити такі логотипи з закритими очима!

10. Як створити мінімалістичний і професійний логотип.

Це прекрасна інструкція для тих, хто мріє про простий, лаконічною емблемі без великої кількості тексту і зображень. На це у вас піде менше часу, ніж ви думаєте!

11. Як зробити логотип в фотошопі. Логотип з фото.

У цьому відео показано повний цикл перетворення фотографії в готовий логотип.

12. Відеоурок: Як зробити 3D текст, логотип.

Автор цього керівництва наочно показує, як зробити якісний лого з 3D ефектом, використовуючи фотошоп!

13. Leafy Text Effect Photoshop Tutorial.
(Як зробити логотип в еко тематиці).

З цього керівництва для Adobe Photoshop ви дізнаєтеся, як за допомогою логотипу передати такі ідеї, як екологічність і турбота про навколишнє середовище. «Зелена» тема буде доречна як на логотипах, так і на інших графічних зображеннях.

14. Як створити логотип в Photoshop за 5 хвилин.

Універсальна інструкція, детально описує, як в програмі Photoshop швидко і просто зробити фірмовий логотип для сайту, компанії, або ваш персональний логотип.

15. Ці керівництва навчать вас застосовувати красиві ефекти до тексту вашого логотипу. Не бійтеся експериментувати зі шрифтами і кольорами!

16. Як створити ретро-логотип.

Логотип - це набагато більше, ніж просто корпоративне зображення. Він повинен відображати не тільки те, чим займається ваша компанія, але і її історію, цінності та місію.

17. Секрети створення першокласного логотипу. Керівництво для початківців.
(How to Make Logo in Photoshop PSD - Photoshop Tutorial for Beginners - Basic Idea).

Це керівництво охоплює весь процес створення логотипу PSD від першого до останнього кроку. Ми радимо користувачам відкрити Photoshop і повторювати кожну дію, описане в відео. Ось побачите, це набагато ефективніше, ніж просто читати текст.

Ну, а якщо з фотошопом все ж не склалося, спробуйте зробити свій логотип в онлайн генераторі логотипів , Такий варіант буде найбільш зручним і вигідним. Ви також можете створити логотип онлайн, а потім завантажити його і трохи доопрацювати в фотошопі, якщо результат не влаштовує.

У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?

По-перше, сайт дуже простий у використанні. Все, що потрібно зробити - це ввести назву свого бізнесу, вид діяльності, а потім вибрати кращий варіант з десятків запропонованих.

По-друге, такий конструктор логотипів економить вам купу часу, сил і нервів. Розглянемо ситуацію, коли ви тільки почали свій бізнес і вам терміново необхідний логотип. Ви можете звернутися до дизайнера, він попросить дати йому кілька днів, щоб зробити перші начерки. Ви також витратите час, щоб пояснити, що саме ви хочете отримати, на дзвінки, електронні листи і т.д. І не факт, що ви залишитеся задоволені. Так само і з фотошопом. Якщо ви не знайомі з ним, то краще заощадити час і створити логотип в онлайн генераторі всього за кілька хвилин!

І по-третє, не потрібно мати якісь спеціальні навички, щоб створити лого онлайн. Це може бути одним з головних переваг конструктора, якщо ви не знаєте, як працювати в фотошопі або іншому графічному редакторі. В Логастере , Наприклад, можна редагувати лого, як вам захочеться: міняти іконки, кольори, шрифт, розташування елементів. Маленьке лого можна скачати абсолютно безкоштовно.
І по-третє, не потрібно мати якісь спеціальні навички, щоб створити лого онлайн

висновки

Сподіваємося, відео уроки про те, як створити логотип в Photoshop, які ми підібрали, допоможуть вам отримати логотип, про який ви мріяли. Вибрати кращі відео не завжди просто, адже інтернет - величезна платформа, нескінченний ресурс контенту на будь-яку тематику, в тому числі про роботу в різних графічних редакторах. Переглянувши ці уроки, ви зможете не тільки відтворити всі дії і намалювати схожий логотип, але і придумати щось своє, об'єднати ідеї з декількох відео, поекспериментувати і отримати в результаті класний результат.

А якщо результат роботи в фотошопі вас не влаштовує або нічого не виходить, просто спробуйте зробити логотип в онлайн лого мейкерів. Ви можете не тільки отримати відмінний логотип, докладаючи мінімальні зусилля, а й отримати порцію необхідного натхнення.

Статті по темі:

Як зробити логотип в фотошопі: Покрокова інструкція

Логотип є одним з найцінніших активів вашого бренду, яким не можна нехтувати. Чому ж так важливо створити по-справжньому якісний лого, який найбільш точно відобразить суть вашого бізнесу? Відповідь проста: відмінний логотип забезпечить впізнаваність компанії, а хороша репутація прискорить зростання популярності бренду. Використовуйте лого всюди: на веб-сайті компанії, вивісці, упаковці товару, канцелярському приладді, одязі, банерах, візитках і т.д. Так ви зможете встановити емоційний і візуальну зв'язок з вашою цільовою аудиторією і виділитися на тлі конкурентів.

Найчастіше, люди, які тільки починають свою справу або запускають бізнес-проекти, стикаються з однією і тією ж проблемою - необхідністю створення професійного, якісного бренду в умовах обмеженого бюджету. В такому випадку, у вас є 2 варіанти створення лого: використовувати генератор логотипів онлайн, наприклад Логастер , Або спробувати створити дизайн в фотошопі.

В такому випадку, у вас є 2 варіанти створення лого: використовувати генератор логотипів онлайн, наприклад  Логастер  , Або спробувати створити дизайн в фотошопі

Переваги використання Photoshop

Adobe Photoshop впевнено лідирує серед програм для створення графічних зображень. Він являє собою багатофункціональний графічний редактор, в якому можна редагувати фотографії, додавати різні візуальні ефекти і створювати графічні зображення. Слід зазначити, що Photoshop (cs 5, cs 6 та інші) вважається досить складною програмою, яка використовується професіоналами в області кінематографії, анімації та фотографії, адже вона пропонує велику різноманітність інструментів для створення унікальних елементів дизайну, в т.ч. логотипу.

Що ж, якщо ви досвідчений користувач фотошопа, то переваг самостійного створення лого достатньо. По-перше, ви можете поекспериментувати і в результаті отримати унікальний логотип або іконку.

По-друге, малюючи логотипи в форматі PSD самостійно, ви повністю контролюєте весь процес, редагуєте і вносите правки самостійно, не витрачаєте час. До того ж, створення лого в фотошопі - це абсолютно безкоштовно.

Але тут є і свої мінуси. Наприклад, якщо ви абсолютно не вмієте малювати або не знаєте основних правил графічного дизайну, поєднання кольорів і шрифтів, і т.д., вам буде нелегко створити відмінний логотип, який буде працювати на вас і допоможе вашому бізнесу стати незабутнім і впізнаваним в позитивному сенсі .

Ще одним недоліком використання фотошопу може бути тривалість процесу розробки лого. Тривалість створення логотипу в фотошопі залежить від ваших вимог, навичок і результату, який ви хочете отримати в результаті. Спочатку продумайте ваш логотип, зробіть кілька начерків звичайним олівцем в щоденнику. А якщо не впевнені і не знаєте, з чого почати, то вам слід почерпнути натхнення з кінематографа, коміксів, природи, фото, і т.д. Адже все це надихає справжніх професіоналів створювати нові напрямки в дизайні логотипів.

Якщо ж Фотошоп - це той інструмент, за допомогою якого ви хочете створити логотип, то дана стаття буде дуже до речі. Ми зібрали кілька корисних відео, переглянувши які ви можете спробувати зробити гарний логотип самостійно навіть не маючи необхідних навичок. Ви можете ознайомитися з відеоуроками нижче.

Дотримуючись всіх інструкцій в відео, ви можете отримати таку емблему, яку не соромно буде помістити на візитні картки і рекламну продукцію, а також розмістити в інтернеті (веб-сайт, соціальні мережі і т.д.).

Добірку красивих шрифтів для фотошопу ви можете знайти тут .

Підбірка відео-уроків про те, як створити логотип у фотошопі

Давайте нарешті подивимося кілька відео посібників по дизайну логотипів, які можуть зробити вас дизайнером навіть при наявності мінімального досвіду і практики роботи в фотошопі. Подивіться кожну посилання, щоб отримати кращі покрокові керівництва по розробці логотипів в Photoshop і знайти варіант, який підходить вам більше всього.

1. Як зробити логотип в Photoshop.


Це дуже простий видеоурок про створення логотипу. Ви дізнаєтеся, як зробити логотип в фотошопі, використовуючи прості інструменти програми, навіть якщо ви не вмієте малювати або ніколи не користувалися графічним редактором. Над результатом потрібно буде ще трохи попрацювати, щоб надати йому завершеного вигляду. Але для новачка цілком підійде!

2. Як зробити простий логотип в Photoshop.


Якщо ви зовсім нічого не знаєте про створення логотипів, це керівництво стане вашим незамінним помічником. Відеоурок, в якому показано, як швидко і просто зробити персональний або фірмовий логотип для сайту, компанії, соціальний мереж в фотошопі.

3. Photoshop Tutorial: How to Create Your Own Fantasy-Action, Video Game Logo.
(Урок Photoshop: як створити свій власний логотип відеоігри).

Молоде покоління любить все сміливе і незвичайне. Шукайте унікальну емблему для своєї нової відеогри? Це керівництво розповість вам, як створити динамічний логотип на зразок цього.

4. Photoshop | Logo Design Tutorial | Galaxy Logo.

Правда, гарний лого? Це відео докладно розповідає про те, як створювався цей простий, але в той же час красивий і оригінальний логотип.

5. Як створити металевий логотип в фотошопі.

З цих відео ви дізнаєтеся, як створювати металевий логотип. Досить цікава ідея, однозначно варто спробувати створити логотип в такому стилі!

6. Як створити логотип для будівельної фірми фотошопі.

Мрієте про оригінальний логотип, якого не буде більше ні в кого? Тоді зверніть увагу на цю інструкцію. Тут знайдете все, що вам потрібно знати про дизайн логотипів, і зможете створити свій власний шедевр всього за пару хвилин!

7. Як зробити векторний логотип-череп в Photoshop.

З Photoshop створити простий, але при цьому стильний логотип у вигляді черепа набагато простіше, ніж здається. Дізнайтеся, як за допомогою Photoshop зробити цю та інші пам'ятні емблеми, і використовувати її, наприклад, для створення піратського логотипу:

8. Hipster Logo Design - Photoshop Tutorial.
(Хіпстерскій дизайн логотипу - Урок Photoshop).

В індустрії моди і стилю особливою популярністю користуються хіпстерскіе логотипи PSD. Особливо актуальним він може бути для власників магазину одягу. Якщо вам потрібен такий лого, то без цього керівництва вам просто не обійтися:

9. Як зробити хіпстерскій логотип в Photoshop.

Ще одне покрокове відео, яке навчить вас робити хіпстерскіе емблеми в Photoshop. Скоро ви зможете робити такі логотипи з закритими очима!

10. Як створити мінімалістичний і професійний логотип.

Це прекрасна інструкція для тих, хто мріє про простий, лаконічною емблемі без великої кількості тексту і зображень. На це у вас піде менше часу, ніж ви думаєте!

11. Як зробити логотип в фотошопі. Логотип з фото.

У цьому відео показано повний цикл перетворення фотографії в готовий логотип.

12. Відеоурок: Як зробити 3D текст, логотип.

Автор цього керівництва наочно показує, як зробити якісний лого з 3D ефектом, використовуючи фотошоп!

13. Leafy Text Effect Photoshop Tutorial.
(Як зробити логотип в еко тематиці).

З цього керівництва для Adobe Photoshop ви дізнаєтеся, як за допомогою логотипу передати такі ідеї, як екологічність і турбота про навколишнє середовище. «Зелена» тема буде доречна як на логотипах, так і на інших графічних зображеннях.

14. Як створити логотип в Photoshop за 5 хвилин.

Універсальна інструкція, детально описує, як в програмі Photoshop швидко і просто зробити фірмовий логотип для сайту, компанії, або ваш персональний логотип.

15. Ці керівництва навчать вас застосовувати красиві ефекти до тексту вашого логотипу. Не бійтеся експериментувати зі шрифтами і кольорами!

16. Як створити ретро-логотип.

Логотип - це набагато більше, ніж просто корпоративне зображення. Він повинен відображати не тільки те, чим займається ваша компанія, але і її історію, цінності та місію.

17. Секрети створення першокласного логотипу. Керівництво для початківців.
(How to Make Logo in Photoshop PSD - Photoshop Tutorial for Beginners - Basic Idea).

Це керівництво охоплює весь процес створення логотипу PSD від першого до останнього кроку. Ми радимо користувачам відкрити Photoshop і повторювати кожну дію, описане в відео. Ось побачите, це набагато ефективніше, ніж просто читати текст.

Ну, а якщо з фотошопом все ж не склалося, спробуйте зробити свій логотип в онлайн генераторі логотипів , Такий варіант буде найбільш зручним і вигідним. Ви також можете створити логотип онлайн, а потім завантажити його і трохи доопрацювати в фотошопі, якщо результат не влаштовує.

У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?

По-перше, сайт дуже простий у використанні. Все, що потрібно зробити - це ввести назву свого бізнесу, вид діяльності, а потім вибрати кращий варіант з десятків запропонованих.

По-друге, такий конструктор логотипів економить вам купу часу, сил і нервів. Розглянемо ситуацію, коли ви тільки почали свій бізнес і вам терміново необхідний логотип. Ви можете звернутися до дизайнера, він попросить дати йому кілька днів, щоб зробити перші начерки. Ви також витратите час, щоб пояснити, що саме ви хочете отримати, на дзвінки, електронні листи і т.д. І не факт, що ви залишитеся задоволені. Так само і з фотошопом. Якщо ви не знайомі з ним, то краще заощадити час і створити логотип в онлайн генераторі всього за кілька хвилин!

І по-третє, не потрібно мати якісь спеціальні навички, щоб створити лого онлайн. Це може бути одним з головних переваг конструктора, якщо ви не знаєте, як працювати в фотошопі або іншому графічному редакторі. В Логастере , Наприклад, можна редагувати лого, як вам захочеться: міняти іконки, кольори, шрифт, розташування елементів. Маленьке лого можна скачати абсолютно безкоштовно.
І по-третє, не потрібно мати якісь спеціальні навички, щоб створити лого онлайн

висновки

Сподіваємося, відео уроки про те, як створити логотип в Photoshop, які ми підібрали, допоможуть вам отримати логотип, про який ви мріяли. Вибрати кращі відео не завжди просто, адже інтернет - величезна платформа, нескінченний ресурс контенту на будь-яку тематику, в тому числі про роботу в різних графічних редакторах. Переглянувши ці уроки, ви зможете не тільки відтворити всі дії і намалювати схожий логотип, але і придумати щось своє, об'єднати ідеї з декількох відео, поекспериментувати і отримати в результаті класний результат.

А якщо результат роботи в фотошопі вас не влаштовує або нічого не виходить, просто спробуйте зробити логотип в онлайн лого мейкерів. Ви можете не тільки отримати відмінний логотип, докладаючи мінімальні зусилля, а й отримати порцію необхідного натхнення.

Статті по темі:

Як зробити логотип в фотошопі: Покрокова інструкція

Логотип є одним з найцінніших активів вашого бренду, яким не можна нехтувати. Чому ж так важливо створити по-справжньому якісний лого, який найбільш точно відобразить суть вашого бізнесу? Відповідь проста: відмінний логотип забезпечить впізнаваність компанії, а хороша репутація прискорить зростання популярності бренду. Використовуйте лого всюди: на веб-сайті компанії, вивісці, упаковці товару, канцелярському приладді, одязі, банерах, візитках і т.д. Так ви зможете встановити емоційний і візуальну зв'язок з вашою цільовою аудиторією і виділитися на тлі конкурентів.

Найчастіше, люди, які тільки починають свою справу або запускають бізнес-проекти, стикаються з однією і тією ж проблемою - необхідністю створення професійного, якісного бренду в умовах обмеженого бюджету. В такому випадку, у вас є 2 варіанти створення лого: використовувати генератор логотипів онлайн, наприклад Логастер , Або спробувати створити дизайн в фотошопі.

В такому випадку, у вас є 2 варіанти створення лого: використовувати генератор логотипів онлайн, наприклад  Логастер  , Або спробувати створити дизайн в фотошопі

Переваги використання Photoshop

Adobe Photoshop впевнено лідирує серед програм для створення графічних зображень. Він являє собою багатофункціональний графічний редактор, в якому можна редагувати фотографії, додавати різні візуальні ефекти і створювати графічні зображення. Слід зазначити, що Photoshop (cs 5, cs 6 та інші) вважається досить складною програмою, яка використовується професіоналами в області кінематографії, анімації та фотографії, адже вона пропонує велику різноманітність інструментів для створення унікальних елементів дизайну, в т.ч. логотипу.

Що ж, якщо ви досвідчений користувач фотошопа, то переваг самостійного створення лого достатньо. По-перше, ви можете поекспериментувати і в результаті отримати унікальний логотип або іконку.

По-друге, малюючи логотипи в форматі PSD самостійно, ви повністю контролюєте весь процес, редагуєте і вносите правки самостійно, не витрачаєте час. До того ж, створення лого в фотошопі - це абсолютно безкоштовно.

Але тут є і свої мінуси. Наприклад, якщо ви абсолютно не вмієте малювати або не знаєте основних правил графічного дизайну, поєднання кольорів і шрифтів, і т.д., вам буде нелегко створити відмінний логотип, який буде працювати на вас і допоможе вашому бізнесу стати незабутнім і впізнаваним в позитивному сенсі .

Ще одним недоліком використання фотошопу може бути тривалість процесу розробки лого. Тривалість створення логотипу в фотошопі залежить від ваших вимог, навичок і результату, який ви хочете отримати в результаті. Спочатку продумайте ваш логотип, зробіть кілька начерків звичайним олівцем в щоденнику. А якщо не впевнені і не знаєте, з чого почати, то вам слід почерпнути натхнення з кінематографа, коміксів, природи, фото, і т.д. Адже все це надихає справжніх професіоналів створювати нові напрямки в дизайні логотипів.

Якщо ж Фотошоп - це той інструмент, за допомогою якого ви хочете створити логотип, то дана стаття буде дуже до речі. Ми зібрали кілька корисних відео, переглянувши які ви можете спробувати зробити гарний логотип самостійно навіть не маючи необхідних навичок. Ви можете ознайомитися з відеоуроками нижче.

Дотримуючись всіх інструкцій в відео, ви можете отримати таку емблему, яку не соромно буде помістити на візитні картки і рекламну продукцію, а також розмістити в інтернеті (веб-сайт, соціальні мережі і т.д.).

Добірку красивих шрифтів для фотошопу ви можете знайти тут .

Підбірка відео-уроків про те, як створити логотип у фотошопі

Давайте нарешті подивимося кілька відео посібників по дизайну логотипів, які можуть зробити вас дизайнером навіть при наявності мінімального досвіду і практики роботи в фотошопі. Подивіться кожну посилання, щоб отримати кращі покрокові керівництва по розробці логотипів в Photoshop і знайти варіант, який підходить вам більше всього.

1. Як зробити логотип в Photoshop.


Це дуже простий видеоурок про створення логотипу. Ви дізнаєтеся, як зробити логотип в фотошопі, використовуючи прості інструменти програми, навіть якщо ви не вмієте малювати або ніколи не користувалися графічним редактором. Над результатом потрібно буде ще трохи попрацювати, щоб надати йому завершеного вигляду. Але для новачка цілком підійде!

2. Як зробити простий логотип в Photoshop.


Якщо ви зовсім нічого не знаєте про створення логотипів, це керівництво стане вашим незамінним помічником. Відеоурок, в якому показано, як швидко і просто зробити персональний або фірмовий логотип для сайту, компанії, соціальний мереж в фотошопі.

3. Photoshop Tutorial: How to Create Your Own Fantasy-Action, Video Game Logo.
(Урок Photoshop: як створити свій власний логотип відеоігри).

Молоде покоління любить все сміливе і незвичайне. Шукайте унікальну емблему для своєї нової відеогри? Це керівництво розповість вам, як створити динамічний логотип на зразок цього.

4. Photoshop | Logo Design Tutorial | Galaxy Logo.

Правда, гарний лого? Це відео докладно розповідає про те, як створювався цей простий, але в той же час красивий і оригінальний логотип.

5. Як створити металевий логотип в фотошопі.

З цих відео ви дізнаєтеся, як створювати металевий логотип. Досить цікава ідея, однозначно варто спробувати створити логотип в такому стилі!

6. Як створити логотип для будівельної фірми фотошопі.

Мрієте про оригінальний логотип, якого не буде більше ні в кого? Тоді зверніть увагу на цю інструкцію. Тут знайдете все, що вам потрібно знати про дизайн логотипів, і зможете створити свій власний шедевр всього за пару хвилин!

7. Як зробити векторний логотип-череп в Photoshop.

З Photoshop створити простий, але при цьому стильний логотип у вигляді черепа набагато простіше, ніж здається. Дізнайтеся, як за допомогою Photoshop зробити цю та інші пам'ятні емблеми, і використовувати її, наприклад, для створення піратського логотипу:

8. Hipster Logo Design - Photoshop Tutorial.
(Хіпстерскій дизайн логотипу - Урок Photoshop).

В індустрії моди і стилю особливою популярністю користуються хіпстерскіе логотипи PSD. Особливо актуальним він може бути для власників магазину одягу. Якщо вам потрібен такий лого, то без цього керівництва вам просто не обійтися:

9. Як зробити хіпстерскій логотип в Photoshop.

Ще одне покрокове відео, яке навчить вас робити хіпстерскіе емблеми в Photoshop. Скоро ви зможете робити такі логотипи з закритими очима!

10. Як створити мінімалістичний і професійний логотип.

Це прекрасна інструкція для тих, хто мріє про простий, лаконічною емблемі без великої кількості тексту і зображень. На це у вас піде менше часу, ніж ви думаєте!

11. Як зробити логотип в фотошопі. Логотип з фото.

У цьому відео показано повний цикл перетворення фотографії в готовий логотип.

12. Відеоурок: Як зробити 3D текст, логотип.

Автор цього керівництва наочно показує, як зробити якісний лого з 3D ефектом, використовуючи фотошоп!

13. Leafy Text Effect Photoshop Tutorial.
(Як зробити логотип в еко тематиці).

З цього керівництва для Adobe Photoshop ви дізнаєтеся, як за допомогою логотипу передати такі ідеї, як екологічність і турбота про навколишнє середовище. «Зелена» тема буде доречна як на логотипах, так і на інших графічних зображеннях.

14. Як створити логотип в Photoshop за 5 хвилин.

Універсальна інструкція, детально описує, як в програмі Photoshop швидко і просто зробити фірмовий логотип для сайту, компанії, або ваш персональний логотип.

15. Ці керівництва навчать вас застосовувати красиві ефекти до тексту вашого логотипу. Не бійтеся експериментувати зі шрифтами і кольорами!

16. Як створити ретро-логотип.

Логотип - це набагато більше, ніж просто корпоративне зображення. Він повинен відображати не тільки те, чим займається ваша компанія, але і її історію, цінності та місію.

17. Секрети створення першокласного логотипу. Керівництво для початківців.
(How to Make Logo in Photoshop PSD - Photoshop Tutorial for Beginners - Basic Idea).

Це керівництво охоплює весь процес створення логотипу PSD від першого до останнього кроку. Ми радимо користувачам відкрити Photoshop і повторювати кожну дію, описане в відео. Ось побачите, це набагато ефективніше, ніж просто читати текст.

Ну, а якщо з фотошопом все ж не склалося, спробуйте зробити свій логотип в онлайн генераторі логотипів , Такий варіант буде найбільш зручним і вигідним. Ви також можете створити логотип онлайн, а потім завантажити його і трохи доопрацювати в фотошопі, якщо результат не влаштовує.

У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?

По-перше, сайт дуже простий у використанні. Все, що потрібно зробити - це ввести назву свого бізнесу, вид діяльності, а потім вибрати кращий варіант з десятків запропонованих.

По-друге, такий конструктор логотипів економить вам купу часу, сил і нервів. Розглянемо ситуацію, коли ви тільки почали свій бізнес і вам терміново необхідний логотип. Ви можете звернутися до дизайнера, він попросить дати йому кілька днів, щоб зробити перші начерки. Ви також витратите час, щоб пояснити, що саме ви хочете отримати, на дзвінки, електронні листи і т.д. І не факт, що ви залишитеся задоволені. Так само і з фотошопом. Якщо ви не знайомі з ним, то краще заощадити час і створити логотип в онлайн генераторі всього за кілька хвилин!

І по-третє, не потрібно мати якісь спеціальні навички, щоб створити лого онлайн. Це може бути одним з головних переваг конструктора, якщо ви не знаєте, як працювати в фотошопі або іншому графічному редакторі. В Логастере , Наприклад, можна редагувати лого, як вам захочеться: міняти іконки, кольори, шрифт, розташування елементів. Маленьке лого можна скачати абсолютно безкоштовно.
І по-третє, не потрібно мати якісь спеціальні навички, щоб створити лого онлайн

висновки

Сподіваємося, відео уроки про те, як створити логотип в Photoshop, які ми підібрали, допоможуть вам отримати логотип, про який ви мріяли. Вибрати кращі відео не завжди просто, адже інтернет - величезна платформа, нескінченний ресурс контенту на будь-яку тематику, в тому числі про роботу в різних графічних редакторах. Переглянувши ці уроки, ви зможете не тільки відтворити всі дії і намалювати схожий логотип, але і придумати щось своє, об'єднати ідеї з декількох відео, поекспериментувати і отримати в результаті класний результат.

А якщо результат роботи в фотошопі вас не влаштовує або нічого не виходить, просто спробуйте зробити логотип в онлайн лого мейкерів. Ви можете не тільки отримати відмінний логотип, докладаючи мінімальні зусилля, а й отримати порцію необхідного натхнення.

Статті по темі:

Чому ж так важливо створити по-справжньому якісний лого, який найбільш точно відобразить суть вашого бізнесу?
Шукайте унікальну емблему для своєї нової відеогри?
Правда, гарний лого?
Мрієте про оригінальний логотип, якого не буде більше ні в кого?
У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?
Чому ж так важливо створити по-справжньому якісний лого, який найбільш точно відобразить суть вашого бізнесу?
Шукайте унікальну емблему для своєї нової відеогри?
Правда, гарний лого?
Мрієте про оригінальний логотип, якого не буде більше ні в кого?
У чому ж переваги онлайн лого мейкера, наприклад, Логастера?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью