<
 • Главная
Статьи

Про сайт | Picachoo.ru - Фото на веб-камеру онлайн з ефектами. Зроби гифку з веб-камери!

 1. Інформація про сайт
 2. Як зробити фото або gif-анімацію з веб-камери онлайн?
 3. ВІДЕОінструкція
 4. Як довго зберігаються знімки?
 5. Від чого залежить якість знімка?
 6. Правила користуванням сайту
 7. відповідальність
 8. Конфіденційність
 9. зв'язок з нами

Інформація про сайт

Куди я потрапив?

«Пікачу» - це простий сервіс, з яким ви можете швидко і легко зробити онлайн фото або gif-анімацію за допомогою веб-камери, додати ефекти і показати Селфі друзям. Picachoo зберігає ваші миттєві фотографії та дозволяє вам відправити їх в соціальні мережі і блоги, наприклад, Vkontakte, Facebook, Twitter та інші.

Цей сервіс не вимагає реєстрації, але ви можете авторизуватися на сайті, використовуючи ваш обліковий запис одного із запропонованих сервісів: Вконтакте, Facebook, Twitter, Mail.ru, Google та ін. Виберіть найбільш зручний для вас спосіб авторизації, натиснувши на посилання "Увійти" . Це дозволить зберегти ваші знімки на тривалий термін, а також швидко знайти їх в вашому особистому альбомі.

Як зробити фото або gif-анімацію з веб-камери онлайн?

Щоб користуватися Picachoo, до вашого комп'ютера повинна бути підключена веб-камера і встановлений Adobe Flash Player . Сайт не працює в мобільних пристроях на базі операційних систем iOS, Android, Symbian і подібних. Слідуйте інструкціям нижче, щоб створити ваші знімки. 1. Натисніть "" і виберіть відповідний для вас спосіб авторизації. Це необов'язково, але тільки так ви зможете потім знайти ваші знімки. 2. Зайдіть в розділ " Зробити фото "І в діалоговому вікні" Параметри Flash "натисніть" Дозволити "(Allow).

Деякі браузери можуть виводити додаткове віконце у верхній частині сторінки, де також потрібно буде натиснути "Дозволити".

Якщо ви все зробили правильно, то побачите зображення з вашої веб-камери. Зверніть увагу, що розділ "Зробити фото" у вас повинен бути відкритий тільки у одній вкладці браузера, інакше камера може не працювати. 3.

Встановіть час таймера і натисніть "Зробити знімок" або виберіть режим зйомки:

  - Серійна зйомка дозволяє зробити 4 або 9 кадрів з затримкою на одній картці. Виберіть кількість кадрів і час паузи між знімками.
  - Анімація - в цьому режимі ви можете створити 3-секундний міні-ролик без звуку у форматі GIF-анімації!
4. Тепер ви можете вибрати і застосувати Ефекти 5. Якщо ви задоволені отримати знімки, натисніть "Зберегти". Або натисніть "Повтор", щоб спробувати знову. 6. Готово! Тепер ви можете завантажити фото на комп'ютер або відправити посилання друзям.

Якщо ви хочете опублікувати ваш знімок у нашій галереї Picachoo.ru , То натисніть "Показати себе". Після схвалення модератором фото може з'явитися в галереї протягом доби.

ВІДЕОінструкція

GIF-анімація за допомогою веб-камери

На Picachoo.ru ви можете записати 3-секундний повторюється анімаційний ролик без звуку. Це не відео в звичайному розумінні, але вже і не просто статичне фото. Вам не потрібно нічого говорити, просто помахайте рукою або посміхайтеся! Запишіть будь-які дії і вони будуть нескінченно повторюватися. Ви можете зберегти GIF-файл на свій комп'ютер, поділитися посиланням в соціальних мережах або відправити друзям поштою.

Як довго зберігаються знімки?

Якщо ви не зареєстровані або не опублікували знімок в галерею, то він автоматично безповоротно піде через 48 годин. Щоб знімки зберігалися довше, натисніть "".

Від чого залежить якість знімка?

В першу чергу якість фотографій і відео, зроблених за допомогою веб-камери залежить від характеристик вашої веб-камери. Якщо ви плануєте придбати нову веб-камеру, вам слід звернути увагу на її технічні характеристики. Бажано, щоб було вказано дозвіл не менше 1280x720 пікселів для режиму відео і не менше 3 мегапікселів в режимі фото.

Крім того, якість знімків також залежить від умов зйомки. При недостатньому освітленні знімки вийдуть галасливі, зернисті. Найбільш якісні фото виходять при розсіяному денному світлі, наприклад, поруч з вікном. Але намагайтеся, щоб вікно, або інше джерело світла не попадало в кадр.

Правила користуванням сайту

На сайті заборонено розміщувати матеріали, що суперечать визнаним моральним і етичним нормам, особливо порнографічного змісту і будь-якого іншого, що порушує закони Російської Федерації. Такі матеріали будуть видалятися, а їх авторам буде блокуватися доступ до сайту. Адміністрація сайту готова оперативно вжити заходів з блокування / ліквідації матеріалів, що порушують вищевикладені правила, а також надати дані про порушників в правоохоронні органи.

відповідальність

Користувач, публікуючи своє зображення, погоджується на зберігання, передачу по мережі, а також можливе використання даного зображення третіми особами. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збереження даних зображень. Крім того, адміністрація має право без будь-яких повідомлень видалити або тимчасово заблокувати будь-які матеріали, розміщені на сайті.

Конфіденційність

Picachoo.ru не запитує від вас ніякої конфіденційної інформації і не може мати доступ до ваших паролів в соціальних мережах або інших сайтах. Авторизація відбувається по захищеному протоколу SSL через сайт обраного вами сервісу, використовуючи систему ідентифікації Loginza. Детальніше про політику конфіденційності.

зв'язок з нами

Якщо ви виявили будь-які помилки в роботі сайту або хочете поскаржитися на якісь фотознімки, розміщені користувачами, будь ласка, надішліть детальну інформацію за адресою [email protected] . З питань співпраці напишіть лист з поміткою співпрацю.


Від чого залежить якість знімка?
Як зробити фото або gif-анімацію з веб-камери онлайн?
Як довго зберігаються знімки?
Від чого залежить якість знімка?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью