<
 • Главная
Статьи

Як заповнити анкету на візу до Німеччини

 1. Персональні дані
 2. для неповнолітніх
 3. Посвідчення особи і проїзні документи
 4. Поштова адреса та адреса електронної пошти заявника
 5. Перебування в країні, відмінній від країни Вашого громадянства
 6. професія
 7. терміни поїздки
 8. біометричні дані
 9. Дозвіл на в'їзд в останню країну призначення
 10. поручителі
 11. Спонсор, який не є запрошує особою
 12. Відомості про громадян ЄС або громадяни ЄЕЗ або громадяни Швейцарії

Оформляйте візу до Німеччини разом з нами!

Щоб отримати візу в німецькому посольстві, необхідно надати три ряд документів. Найголовніші з них - паспорт, страховка і правильно заповнена анкета. І якщо з паспортом і страховкою труднощів ні в кого не виникає, то заповнення анкети викликає безліч питань. Особливо у людей, які заповнюють її вперше.

Заповнити анкету можна онлайн на сайті Посольства Федеративної Республіки Німеччина вашої країни або завантажити бланк і заповнити його від руки. BookYourStudy рекомендує зупинитися на першому варіанті. Оскільки читання тексту - важливий елемент успіху для отримання візи. Далеко не кожен може заповнити анкету розбірливо.

Отже, найзручніший спосіб - це заповнити анкету в режимі он-лайн. У такому режимі ви можете бути впевнені, що анкета збережеться на сервері. Її не обов'язково заповнювати відразу всю, можна зберігати дані і повертатися до неї пізніше. Є можливість не тільки вписати відповідь, але і вибрати із запропонованих варіантів.

УВАГА! Заповнювати всю інформацію потрібно в суворій відповідності з офіційними документами. Інакше запит про видачу візи буде відхилений.

Всі питання в анкеті розділені на кілька тематичних блоків. Розглянемо докладніше кожен з них.

Персональні дані

Це перший блок анкети. В необхідних графах вписуємо своє прізвище і ім'я, як вони написані в паспорті (латиницею). Якщо раніше ви міняли своє прізвище, то в відповідну графу вписуєте прізвище, яка була дана при народженні.

Далі вказуємо точну дату, місто і країну свого народження. Зверніть увагу, дата вписується в досить незвичному форматі - спочатку необхідно писати рік, потім місяць і в кінці число. Приклад: 2000-12-12.

Далі вказуєте своє громадянство. Якщо раніше ви були громадянином іншої країни, це також необхідно вказати. В іншому випадку незаповнені графи залишайте порожніми.

Ще нижче вказуєте свою стать і сімейний стан. У самому низу першого блоку, якщо члени вашої родини (подружжя, діти, батьки, бабусі і дідусі) є громадянами ЄС, ЄЕЗ або Швейцарської Конфедерації та ви не хочете вказувати в анкеті джерела вашого фінансування в Німеччині або писати про свою професійну діяльність, просто ставте галочку близько слова «Так». В іншому випадку ставимо галочку біля слова «Ні». Зверніть увагу, що при подачі документів на візу у вас повинні бути документи, які підтверджують ступінь споріднення з громадянами зазначених країн.

для неповнолітніх

Цей блок необхідний для заповнення тільки неповнолітніми. Тут все просто - вказуємо ім'я та прізвище матері і батька, їх громадянство, а також адреса проживання.

Посвідчення особи і проїзні документи

Цей блок питань присвячений нашому основному документу, з яким ми будемо перетинати кордон Німеччини. При виборі категорії проїзного документа в списку, що можна вибрати один з декількох запропонованих варіантів. Якщо ви не володієте особливими повноваженнями при перетині кордону, необхідно вказати «01 - Закордонний паспорт». Навіть в тому випадку, якщо у вашій країні немає поділу на закордонний і цивільний паспорт.

У цьому ж блоці вказуємо особистий ідентифікаційний номер (якщо є), номер документа, дата видачі та строк дії. В останньому рядку вписуємо інформацію - який орган видав нам документ.

Поштова адреса та адреса електронної пошти заявника

У цьому блоці необхідно вказати адресу фактичного проживання, а не реєстрації. А також свій контактний телефон та електронну пошту. Мобільний телефон вписується тільки цифрами, без додаткових знаків.

Перебування в країні, відмінній від країни Вашого громадянства

Цей блок необхідно заповнити лише в тому випадку, якщо ви отримуєте візу до Німеччини з країни, громадянином якої не є. Наприклад, якщо ви українець, а візу хочете отримати в німецькому посольстві в Білорусі, де у вас є вид на проживання. В іншому випадку, досить поставити галочку біля слова «Ні».

професія

Тут зі списку, що вибираємо свою професію. У разі її відсутності, вибираємо пункт «Інші професії». Діти вибирають пункт «Без професії».

Тут же необхідно вказати свого роботодавця і юридична адреса компанії.

терміни поїздки

Один з найважливіших блоків. У першого рядка треба вказати одну або кілька цілей своєї поїздки в Німеччину. У другому рядку зі списку, що вибираємо Німеччину. Якщо крім неї плануєте відвідати і інші країни Шенгенської зони, їх також вибираєте зі списку.

У третю сходинку вписуємо передбачувані дати в'їзду / виїзду з території Німеччини, тривалість візиту, а також тип візи - одноразова, дворазова або багаторазова. Для звичайної туристичної поїздки радимо вибрати звичайну одноразову візу. Також на цьому варіанті варто зупинитися, якщо за останні 3 роки у вас не було візитів в країни Шенгенської зони. В іншому випадку є ризик взагалі залишитися без візи, тому що німецьке представництво не дуже охоче видає багаторазові візи.

Вказуючи тривалість візиту в Німеччині пам'ятайте, що максимальний термін - 90 днів протягом півроку.

В останньому рядку потрібно вказати шенгенські візи, які ви отримували за останні 3 роки.

біометричні дані

Якщо раніше ви вже проходили процедуру дактилоскопії в одному з посольств країн шенгенської зони, просто вказуємо точну дату.

Дозвіл на в'їзд в останню країну призначення

Цей блок заповнюється тільки при отриманні транзитної візи через країну.

поручителі

Великий блок питань. У списку, що вибираємо один з варіантів «Поручителя». Поручителем виступає запросивши вас в країну особа, або організація. Якщо у вас немає запрошення, то зі списку вибираємо пункт «Готель».

Далі необхідно вказати точну адресу запрошує / готелі, в тому числі і дані контактної особи.

Внизу цього блоку необхідно вказати, хто буде нести фінансові витрати під час вашого візиту до Німеччини. Якщо ви самостійно будете оплачувати всі витрати, ставимо галочку біля пункту «Самим заявником». Нижче вказуємо яким способом буде оплачуватися проживання з декількох запропонованих варіантів.

Спонсор, який не є запрошує особою

Якщо в попередньому блоці анкети ви вибрали «Самим заявником» на питання про те, хто буде нести витрати під час вашої поїздки, то даний блок анкети заповнювати не потрібно. В іншому випадку треба вказати більш детальну інформацію про своє спонсора.

Відомості про громадян ЄС або громадяни ЄЕЗ або громадяни Швейцарії

Останній блок питань. Заповнювати його потрібно лише в тому випадку, якщо в Німеччину ви їдете на запрошення родича.

На цьому заповнення анкети завершено. Тепер її можна зберегти і роздрукувати. Але перед тим, як це зробити, ще раз перегляньте відповіді на питання, звірте ще раз паспортні дані, всі адреси та контактну інформацію.

У роздрукованої анкеті потрібно в трьох місцях поставити дату і підпис. Якщо це анкета неповнолітнього, то розпис ставлять батьки. Після цього з іншими документами можна сміливо відправлятися в посольство або візовий центр.

Якщо у вас залишилися питання щодо заповнення анкети, звертайтеся до співробітників платформи для бронювання навчання по всьому світу BookYourStudy .Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью