<
 • Главная
Статьи

Анкета для оцінки та атестації персоналу

 1. Як користуватися анкетами для оцінки та атестації персоналу
 2. Зразки анкет для оцінки та атестації персоналу
 3. Три швидких ради по збільшенню відсотка відповідей на опитування

Чому співробітники люблять свою роботу

Чому співробітники люблять свою роботу? Чи не тому, що вона дає їм засоби на життя. Головне місце займають три причини: цікаве заняття, кар'єрний ріст і можливість працювати з хорошими людьми. * З іншого боку, працівники частіше відчувають огиду і залишають свою роботу, якщо їм здається, що їм недоплачують, надмірно навантажують обов'язками або якщо їх не влаштовує керівник.

З позитивно налаштованими, продуктивними працівниками компанія стає сильною. Звичайно, Ви можете порахувати, що все в порядку - бізнес процвітає, клієнти задоволені, а плинність кадрів в цілому незначна. Але про все Ви знаєте? Чи всі в компанії сумлінно роблять свою справу? Як менеджери домагаються результатів - через позитивну або негативну мотивацію? Співробітники залишаються в компанії із суто економічних причин або тому, що їм просто подобається робота, начальники і колектив?

Регулярні оцінки роботи персоналу - окремих співробітників, підрозділів і менеджерів - дозволить Вам вчасно зрозуміти, як себе почуває найголовніший компонент Вашої компанії: Ваш персонал. традиційні опитування співробітників , що проводяться відділами кадрів , Дозволяють керівництву отримати вкрай важливу для бізнесу інформацію. Однак цілеспрямована оцінка роботи співробітників дає можливість менеджерам і персоналу вступити в корисний діалог про кар'єрний ріст і постановці цілей.

Як користуватися анкетами для оцінки та атестації персоналу

Використовуйте відгуки та пропозиції, що збираються за допомогою анкет для оцінки та атестації персоналу, щоб формувати навчальні програми для керівників, цілеспрямовано розвивати певні командні навички і планувати індивідуальний професійний ріст.

 • Самооцінка. Попросіть людей оцінити свою ефективність і рівень задоволеності роботою. Чи вдалося досягти цілей, поставлених на початку кварталу або року? Чи були ці цілі раціональними і досягаються? Щорічні огляди ефективності роботи внесуть істотний внесок в обговорення просування співробітників по службі.
 • Оцінка професійних навичок окремих співробітників і робочих груп. Дізнайтеся, як керівництво бачить професійні навички і ефективність окремих співробітників і робочих груп. Виявити прогалини, порівнюючи анкети самооцінки співробітників і менеджерів, і визначте, які напрямки навчання та підвищення кваліфікації потрібні, щоб вирівняти досвід обох сторін.
 • Оцінка ефективності керівництва. Що думають співробітники про своїх менеджерах в кожному підрозділі? З'ясуйте, чи правильно керівники пояснюють в своїх робочих групах очікування компанії. Чи існує єдність цілей? Скористайтеся опитуваннями, щоб визначити, чи всі співробітники (в робочих групах, підрозділах і філіях) усвідомлюють концепцію і орієнтири компанії.
 • Підвищення кваліфікації та кар'єрний ріст. Що думають співробітники про програму професійного розвитку і підвищення кваліфікації у Вашій компанії? Чи відчувають вони, що це місце роботи сприяє досягненню їх кар'єрних цілей і задоволення амбіцій? Яких освітніх програм не вистачає в їх прагненнях? Якщо в попередній період часу Ви вже здійснили певну програму, то можна розгорнути спрямований навчальний опитування.
 • Готовність до просування по службі. Готовності фахівця зайняти більш відповідальну посаду? Як інші - начальство, підлеглі і колеги - відгукуються про його роботі, лідерських якостях і навичках співпраці?

Зразки анкет для оцінки та атестації персоналу

Скористайтеся одним з наших зразків анкет опитувань без змін або візьміть його за основу власної анкети.

 • Круговий збір відгуків та пропозицій (Ще відомий як «Оцінка з різних джерел»)
  Скористайтеся цим опитуванням для отримання найбільш повної аналітичної картини і збору відгуків та пропозицій про роботу співробітника від його начальства, колег і підлеглих. Подібний вид оцінки персоналу дуже сильно відрізняється від процедури традиційного оцінювання, яка включає тільки відгук керівника конкретного співробітника.
 • продуктивність співробітників
  Скористайтеся цим опитуванням для отримання найбільш повної аналітичної картини і збору відгуків та пропозицій про роботу співробітника від його начальства, колег і підлеглих. Подібний вид оцінки персоналу дуже сильно відрізняється від процедури традиційного оцінювання, яка включає тільки відгук керівника конкретного співробітника.
 • Оцінка роботи керівництва
  Зверніться до співробітників за відгуками та пропозиціями щодо команди керівників компанії, в тому числі що стосуються відкритості менеджерів, ясності пояснення ними цілей і бізнес-плану компанії, ефективності у відносинах з спільнотою і зв'язках з громадськістю, а також виробничих показників на робочому місці.
 • Опитування для оцінки роботи відділу і колективу
  Проведіть серед команди менеджерів опитування щодо ключових можливостей їх відділів або робочих груп. Отримайте їх оцінку рівня кваліфікації та професіоналізму відділу або групи, чесності в спілкуванні між учасниками, відомості про те, як співробітники розподіляють обов'язки, наскільки добре працюють з клієнтами і т. Д.
 • Опитування для оцінки рівня задоволеності співробітників
  Благополуччя персоналу прямо співвідноситься з рівнем задоволеності клієнтів. Щоб проводити опитування серед співробітників, Вам не обов'язково бути великим підприємцем. Навіть маленький роздрібний магазин або інтернет-компанія можуть отримувати цінні коментарі та пропозиції за допомогою анкети. Поцікавтеся у колективу щодо умов їх роботи, часу, що витрачається на поїздку на роботу, або навіть переваг в музиці для офісу.
 • Опитування співробітників і опитування в сфері управління персоналом
  Крім шаблонів для збору відгуків по ефективності роботи співробітників SurveyMonkey пропонує хост опитувань для оцінки спрямованості компанії і корпоративної культури; по підвищенню кваліфікації та кар'єрного росту; щодо політик в сфері управління персоналом; а також для визначення рівня задоволеності співробітників своєю роботою, керівництвом і компанією.

Три швидких ради по збільшенню відсотка відповідей на опитування

Нижче представлено кілька порад, як зробити так, щоб колектив пройшло опитування.

 1. Забезпечте анонімність відповідей. Щоб отримати відверті відгуки співробітників, по можливості зробіть відповіді анонімними. Найбільша кількість відомостей Ви отримаєте, коли співробітники будуть знати, що надання відгуків і пропозицій не несе для них абсолютно ніякого ризику.
 2. Надайте можливість залишати неструктуровані відгуки. Дайте співробітникам можливість залишати додаткові ідеї або відгуки іншого роду, включивши в опитування кілька відкритих питань з текстовими полями для неструктурованих відповідей.
 3. Зберігайте невимушеність. Не використовуйте корпоративно-бюрократичний, пуританський або занадто технічну мову. Нехай питання будуть в розмовному стилі.

Посилання:
1. CAI (Capital Associated Industries, Inc.) « Top 10 Reasons Employees Stay with an Organization (Десять основних причин, чому співробітники залишаються в організаціях) », Остання редакція від 15 березня 2011 року

Але про все Ви знаєте?
Чи всі в компанії сумлінно роблять свою справу?
Як менеджери домагаються результатів - через позитивну або негативну мотивацію?
Співробітники залишаються в компанії із суто економічних причин або тому, що їм просто подобається робота, начальники і колектив?
Чи вдалося досягти цілей, поставлених на початку кварталу або року?
Чи були ці цілі раціональними і досягаються?
Що думають співробітники про своїх менеджерах в кожному підрозділі?
Чи існує єдність цілей?
Що думають співробітники про програму професійного розвитку і підвищення кваліфікації у Вашій компанії?
Чи відчувають вони, що це місце роботи сприяє досягненню їх кар'єрних цілей і задоволення амбіцій?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью