<
 • Главная
Статьи

Віза в США: інструкції та поради

 1. Застереження №1.
 2. Застереження №2.
 3. Застереження №3.

Багато з вас чули і начитані страхітливих історій про те, як посольство США знову і знову відмовляє у видачі заповітної візи. І хоч далеко не всі особисто пробували подати заяву, впевнений, що ти читаєш цю статтю з тієї ж причини - ти переконана, що процедура відкриття віза складна, і краще довіритися фахівцям. Поспішаю порадувати - отримати візу в США просто, швидко і навіть легко!

Отже, давай для початку розберемося, що вдає із себе офіційна процедура отримання туристичної візи В1 / В2 в США і так вона страшна.
Для початку визначимося, навіщо тобі потрібна віза? Якщо мова йде про туристичні поїздки, то далі в статті мова йтиме саме про це. Але якщо твоя мета отримати працевлаштування або дозвіл на проживання - ця стаття точно не для тебе.

unsplash unsplash.com

Сьогодні туристична віза категорії В1 / В2 видається жителям українці терміном на 10 років. Метою поїздки може виступати туризм, бізнес або участь в конференціях, виставках та інших заходах. Американська віза категорії В1 / В2 дає не тільки можливість відвідати Сполучені Штати, але право в'їжджати на території країн Мексики, Коста-Ріки, Панами і деяких країн карибського басейну.

Застереження №1.

Якщо ти володарка «чистого» паспорта без шенгенської візи, у тебе немає офіційної роботи, а в США ти збираєшся відвідати свого бойфренда, то ймовірність відмови майже гарантована!
Однак не варто впадати у відчай завчасно, тим більше якщо поїздка в США твоя заповітна мрія, ти можеш спробувати удачу. Ціна питання - 160 доларів США - саме стільки тобі необхідно заплатити за послуги американського посольства (в разі відмови у візі гроші не повертаються). Відмова у візі - це не кінець світу і через півроку ти знову можеш спробувати щастя, адже штамп про відмову в паспорт не ставлять. Однак якщо ти вже встигла трохи подивитися світ, у тебе немає проблем з працевлаштуванням і офіційним доходом - тоді ймовірність отримання візи значно збільшується.

Всю процедуру отримання туристичної візи США можна розбити на наступні етапи:
- Заповнення анкети на сайті державно департаменту США
- оплата візового збору
- запис на співбесіду в посольство
- безпосередньо сама співбесіда

Отже, визначившись з метою поїздки по США, перше, що тобі слід зробити - відкрити офіційний сайт держдепу США https://ceac.state.gov/genniv/default.aspx і уважно вивчити анкетні вимоги.
Будь дуже уважна при заповненні анкети, адже саме твоя application це головний документ, на підставі якого офіцер посольства буде приймати рішення про видачу візи. Трохи забігши вперед, скажу, що заповнення форми DS-160 і є найскладніша і трудомістка частина в отриманні візи, тому поставтеся до неї з усією серйозністю. В середньому процес заповнення анкети займає близько години, і на будь-якому етапі є можливість зберегти її (записавши при цьому спеціально згенерований код) і продовжити заповнення пізніше.

Заповнюючи форму DS-160 необхідно користуватися латиницею при написанні імен та назв, а відповідати на питання необхідно строго англійською мовою. Якщо твій рівень мови не дозволяє коректно відповісти на питання форми DS-160, скористайся гугл-перекладачем або допомогою одного. Питань не складні, але відповідати на них краще правду, оскільки ти ризикуєш розгубитися з відповіддю питання по своїм же даними безпосередньо при співбесіді в посольстві.

Порада:
на заповнення анкети дається одноразові сеанс тривалістю 20 хвилин. Тому рекомендую записати заздалегідь на листочок номер анкети, який система присвоїть тобі на самому початку.

pexels pexels.com

Застереження №2.

У розділі анкети, присвяченому приймаючій стороні найкраще вказувати назву і адресу готелю в США. Зрозуміло, готель повинен знаходитися в тому місті, який ти покажеш як основну мету поїздки. Наприклад, вказавши метою поїздки відвідування Нью-Йорка, вибери будь-який готель на Манхеттені зі списку на сайті booking.com (там же є і точну адресу і необхідні реквізити). Бронювати при цьому нічого не потрібно! У разі наявності близьких родичів в США, їх все ж краще вказати в анкеті заздалегідь, і тоді вписати їх приймаючою стороною. Однак якщо у тебе немає родичів, а є «просто друзі», то про них краще промовчати і вказати місцем перебування будь-який готель (бажано вибрати готель подорожче).

Порада:
з цілком зрозумілих причин, американське посольство охочіше видає візи під групові, ніж поодинокі поїздки, особливо якщо мова йде про молоду незаміжньої дівчини. Для цього зовсім необов'язково мати компаньйона з числа своїх друзів. В анкеті досить вказати будь-якого знайомого твого знайомого, у якого вже є американська віза (в ідеалі також є досвід відвідування цієї країни з благополучним поверненням на батьківщину). У відповідній графі компаньйона вибери пункт «friend» і цього буде цілком достатньо для підвищення твоїх шансів на успіх.

Наступний важливий етап - фото на візу. Прийшовши в фотоательє відразу повідом їм про те, що тобі потрібно фото саме для американської візи, оскільки вимоги до фотографії відрізняються від звичних тобі (сподіваюся) шенгенських віз. При цьому друкувати фотографію не потрібно. Досить просто зберегти її на флешку, яку попередньо прихопи з собою.
Ну ось тепер, коли анкета заповнена, тобі необхідно оплатити візовий збір у розмірі 160 дол. США (в гривневому еквіваленті за курсом на день оплати.). Зробити це можна в найближчому відділенні «Райффайзен банк». Для оплати необхідно лише роздрукувати квитанцію з сайту http://ustraveldocs.com/ua_ru/ua-niv-paymentinfo.asp#options.
Звертаю увагу, що для генерації і відображення квитанції на оплату збору необхідно використовувати виключно програму Adobe Reader. При використанні інших програм для читання PDF-файлів квитанція не завантажили, і ти побачиш лише чистий аркуш. Квитанцію необхідно роздрукувати на принтері і від руки заповнити необхідні пункти. Ця квитанція буде підставою для оплати візового збору. При цьому інші документи (навіть паспорт) не потрібні.
Сплативши в найближчому відділенні «Райффайзен банк» візовий збір, ти отримаєш відповідну квитанцію зі спеціальним номером (касир вкаже тобі його на документі), який буде твоїм пропуском при запису на співбесіду.
Як тільки оплата завершена, а анкета заповнена і збережена, роздруковуємо лист підтвердження (Confirmation), який також буде необхідний на співбесіді. Всю решту анкету друкувати не потрібно!

Ось ми і підійшли до фінального етапу твоїх мук - запису на співбесіду в посольство США в Києві. Зробити це можна тут https://cgifederal.secure.force.com/?language=Russian&country=Ukraine, попередньо зареєструвавшись в системі (просто придумати ім'я і пароль).

Порада:
не секрет, що позитивний успіх у відкритті візи в США частково залежить від настрою офіцера. Ось тобі невеликий лайфхак - найкраще записуватися на раніше ранок понеділка або вівторка, коли офіцери ще не виснажені в результаті рутинної роботи в посольстві.
Необхідні документи для запису на співбесіду в посольство:
- Номер паспорта
- Номер квитанції з банку
- номер під штрих-кодом на сторінці підтвердження заповненої анкети DS-160

На цьому, перший, і найскладніший етап, можна вважати завершеним.
Тепер, коли дата співбесіди призначена, звіримо перелік необхідних документів, які необхідно мати при собі на співбесіді.
1. Сторінка підтвердження заповненої анкети
2. Закордонний паспорт з мінімум 1 чистою сторінкою
3. Підтвердження оплати візового збору
4. Роздруківка підтвердження записи в посольство на співбесіду.

Більше ніяких документів посольство США для отримання візи НЕ ПОТРЕБУЄ!
Однак, бувають виняткові випадки, що офіцер може попросити у тебе один з наступних документів:
1. Виписка з поточного банківського рахунку за останні 6 місяців.
2. Довідка з місця роботи або довідка про зарплату.
3. Документи, що підтверджують право на власність рухомим і нерухомим майном (у разі відсутності перших двох).
Але пам'ятай - всі ці документи не є обов'язковими і з високою часткою ймовірності офіцер на них і не гляне.

unsplash unsplash.com

Застереження №3.

Не варто уподібнюватися панікерам і тягнути з собою величезні папки з іншими документами, будь то свідоцтво про шлюб (або розлучення), свідоцтва про народження дітей, податкові декларації та інше. По-перше, це точно нікому не потрібно, а по-друге, так ти ризикуєш залучити непотрібну увагу своєю надмірною обережністю. Крім того, посольство США не вимагає документи, що підтверджують бронь готелів і авіаквитків, а їх наявність може бути розцінено як бажання потрапити на територію США за всяку ціну, що майже гарантовано зведе твої шанси на отримання візи до нуля.
Співбесіда.
Сама нескладна, однак найбільш лякає частина процедури отримання візи. Насправді не потрібно панікувати! Все що від тебе буде потрібно це прийти в призначений день на вулицю Сікорсокого, 4 в Києві. Приходити потрібно за 20 хвилин, раніше немає сенсу, бо всередину будівлі посольства тебе все-одно не пропустять, а створення непотрібної черзі біля воріт буде тільки всіх дратувати.
Головна порада - веди себе впевнено і посміхайся. Повір, немає нічого утомительнее для представників посольства, ніж щоденне споглядання сумовитих підштовхнути до змін наших співвітчизників. Мила і бадьора посмішка (без фанатизму) чи не запорука успіху. Що стосується зовнішнього вигляду, зайва химерність не вітається, так само як і надмірна серйозність. Так що краще залиш свій діловий костюм будинку, а на співбесіду вирушай у чомусь елегантному, яскравому і ненав'язливому. Пам'ятай - ти всього лише турист, так і виглядай так само!
Після того як тебе пропустять в будівлю посольства, тебе чекає нескладна процедура здачі відбитків пальців, а потім хвилююча очікування на прийом до офіцера.
Під час співбесіди варто дотримуватися кількох простих правил.

Перше - пам'ятай, що до того моменту як ти привітатися з офіцером, він вже майже гарантовано знає, чим закінчиться ваш коротка розмова. Так що посмішка, неупередженість і легкість - повинні стати твоїми вірними супутниками навіть якщо тебе розпирає від нервів до тремтіння в колінах.
Друге - ніякої демонстрації знань англійської мови! Не має значення як добре ти говориш англійською - офіцерові про це знати не варто. В іншому випадку ти викличеш на себе зайві підозри в міграційних намірах.
Третє - всім своїм виглядом потрібно дати зрозуміти офіцеру посольства, що твоя мета - відпочинок, і тобі, по суті, без різниці куди витратити гроші - на поїздку в США або відправитися на Балі.
Четверте - навіть якщо ти душа компанії і твої жарти використовували в КВН на першому курсі інституту, свою дотепність все ж прибережи для вечірніх посиденьок з друзями. На запитання про мету візиту в США (майже гарантований питання) відповідай чітко і без зволікання - наприклад, ти завжди мріяла покататися на американських гірках або побачити Нью-Йорк з висоти Емпайр Стейт Білдінг. В ідеалі прокрутити в голові перед співбесідою простенький план поїздки, щоб не осечі в найпотрібніший момент і відповісти на питання виразно і без зволікань, але при цьому спокійно і розслаблено.
І пам'ятай, що будь-який заявник на візу розцінюється посольством як потенційний іммігрант і твоя задача довести зворотне. Всім своїм виглядом і впевненістю ( посмішка, ти пам'ятаєш?) Ти повинна вселяти впевненість і уособлювати заможний спосіб життя, якому може позаздрити сам арабський шейх.
При дотриманні зазначених умов і дотриманні цих нескладних інструкцій, твої шанси на успіх отримати заповітну візу, безумовно, великі!

Для початку визначимося, навіщо тобі потрібна віза?
Com/?
? посмішка, ти пам'ятаєш?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью