<
 • Главная
Статьи

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета | Компьютерра

 1. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета 13 березня 2014 року в повній мірі...
 2. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 3. 3. Веб-проксі
 4. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 5. 5. Браузер Tor
 6. 6. Мережа I2P
 7. 7. Мобільний доступ
 8. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 9. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 10. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 11. 3. Веб-проксі
 12. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 13. 5. Браузер Tor
 14. 6. Мережа I2P
 15. 7. Мобільний доступ
 16. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 17. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 18. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 19. 3. Веб-проксі
 20. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 21. 5. Браузер Tor
 22. 6. Мережа I2P
 23. 7. Мобільний доступ
 24. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 25. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 26. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 27. 3. Веб-проксі
 28. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 29. 5. Браузер Tor
 30. 6. Мережа I2P
 31. 7. Мобільний доступ
 32. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 33. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 34. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 35. 3. Веб-проксі
 36. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 37. 5. Браузер Tor
 38. 6. Мережа I2P
 39. 7. Мобільний доступ
 40. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 41. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 42. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 43. 3. Веб-проксі
 44. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 45. 5. Браузер Tor
 46. 6. Мережа I2P
 47. 7. Мобільний доступ
 48. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 49. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 50. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 51. 3. Веб-проксі
 52. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 53. 5. Браузер Tor
 54. 6. Мережа I2P
 55. 7. Мобільний доступ
 56. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 57. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 58. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 59. 3. Веб-проксі
 60. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 61. 5. Браузер Tor
 62. 6. Мережа I2P
 63. 7. Мобільний доступ
 64. 7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета
 65. 1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»
 66. 2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox
 67. 3. Веб-проксі
 68. 4. Віртуальна приватна мережа (VPN)
 69. 5. Браузер Tor
 70. 6. Мережа I2P
 71. 7. Мобільний доступ

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для Android

7 способів зайти на заблоковані сайти з ПК, смартфона і планшета

13 березня 2014 року в повній мірі заробив так званий Закон проти інтернету , Що дозволяє компетентним органам у позасудовому порядку блокувати доступ до будь-яких інтернет-ресурсів на території Росії. Чиновники отримали можливість довільно закривати для користувачів всередині країни абсолютно будь-який сайт, який по тільки їм відомих причин здався «неблагонадійним» і «екстремістським». Що і було наочно продемонстровано з усією рішучістю і цинізмом.

На початку дев'яностих ми наївно вважали, що часи цензури і переслідувань за уявні злочини залишилися далеко в радянському минулому, але сьогодні в Росії активно складаються списки заборонених книг, «екстремістських матеріалів» і переслідуються люди, які наважилися публічно заявити про свою незгоду з «єдино вірної» офіційної точкою зору. Де-факто скасовано дію основоположних статей 29 і 31 Конституції РФ, які декларують свободу слова, свободу думки, свободу інформації та демонстрацій і статті 19 Загальної декларації прав людини, яка проголошує свободу інформації одним з найважливіших політичних і особистих прав людини.

У цих умовах ми змушені повернутися до вже порушеної раніше темі про обхід блокування інтернет-ресурсів - з метою відновлення невід'ємного конституційного права громадян РФ на вільне одержання та поширення інформації.

1. «Турбо-режим» в Opera і «яндекс.браузер»

Найпростіший і поки ще цілком ефективний спосіб зайти на сайти, заблоковані вашим провайдером, - це скористатися режимом «Турбо», вбудованим в браузери Opera і « яндекс.браузер ». Спочатку цей режим призначався для прискорення завантаження сторінок на повільних з'єднаннях: трафік з запитаного інтернет-ресурсу попередньо передається на інтернет-сервери браузера, де стискається і оптимізується - і лише потім передається на комп'ютер клієнта.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань.

Крім реального прискорення завантаження, цей режим дозволяє заходити на заблоковані ресурси, оскільки для провайдера такий трафік виглядає як дані з нешкідливих серверів, так що «Турбо» одночасно виступає і в ролі безкоштовного проксі-Анонімайзера, що не потребує взагалі ніяких налаштувань

Для включення режиму «Турбо» в Opera потрібно просто натиснути на відповідний значок в лівому нижньому кутку вікна, а в «яндекс.браузер» необхідно зайти в налаштування, натиснути на кнопку «Показати додаткові налаштування» внизу сторінки і знайти пункт «Турбо».

Проблема в тому, що рано чи пізно самі сервери Opera і «яндекс.браузер» можуть бути заблоковані на рівні провайдерів, і ця функція просто стане недоступною. До того ж у випадку з «Яндексом», сервери якого розташовані на території РФ, можуть не відкриватися сторінки, заблоковані до показу в нашій країні самим контент-провайдером, що ми можемо спостерігати вже зараз: ЖЖ Олексія Навального прекрасно відкривається в Opera (через закордонні сервери), при цьому в «яндекс.браузер» видається «заглушка» про його блокування на території Росії.

2. Модулі Stealthy і friGate для браузерів Chrome і Firefox

Якщо ви користуєтеся браузерами Chrome або Firefox, то для доступу на заблоковані ресурси можна встановити плагін Stealthy , Що забезпечує проходження трафіку через іноземні анонімні проксі-сервери. Для включення плагіна достатньо клікнути на відповідну кнопку: зелений колір означає, що режим Stealthy задіяний, червоний - що він відключений.

У Stealthy є і безкоштовний онлайновий сервіс, але він менш зручний і чомусь працює не так надійно, як плагін.

плагін friGate для Chrome і Firefox пропускає через власні проксі-сервери трафік тільки з тих сайтів, які внесені в список цього розширення, що забезпечує високу швидкодію, оскільки сервери не перевантажені запитами.

В налаштуваннях можна додати нові списки; в той, що встановлюється за умовчанням, включені в основному торрент-трекери, файлообмінники і інші ресурси з мультимедійним контентом, однак, судячи з того, що в ньому вже є kasparov.ru і навіть ЖЖ Навального, незабаром він може стати більш різноманітним.

3. Веб-проксі

Які не бажають встановлювати якісь додаткові розширення можуть скористатися численні онлайновими проксі-сервісами, які, як правило, одночасно виступають в ролі анонімайзерів, що приховують ваш реальний IP-адресу. Реалізована в багатьох з них функція захищеного з'єднання Secure Sockets Layer (SSL) забезпечує додатково зашифрований доступ до запитуваною сторінках, який дозволить переглядати пересилаються дані.

Непогані приклади - Hide My Ass (У нього також є свій браузерні плагін), ProximizeMe і Proxyweb . Великий список подібних ресурсів можна знайти тут .

Великий список подібних ресурсів можна знайти  тут

Головний недолік будь-яких веб-проксі - це значне зниження швидкості доступу і завантаження сторінок.

4. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Радикальний спосіб отримати доступ до будь-яких ресурсів Мережі без обмежень - налаштувати віртуальну приватну мережу (Virtual private network, VPN). Як правило, VPN шифрують весь переданий через них трафік і перенаправляють його через цілий ланцюжок серверів, що забезпечує досить високий рівень анонімності (на жаль, не є абсолютним, оскільки багато провайдерів VPN зобов'язуються співпрацювати з правоохоронними органами, що окремо зазначається в призначеному для користувача угоді).

У більшості випадків VPN - це платна послуга, однак існують і спрощені сервіси, безкоштовно надають користувачеві мінімальну функціональність. Зокрема, VPNBook пропонує повністю безкоштовні послуги своєї віртуальної приватної мережі з підтримкою крос-платформних технологій OpenVPN або протоколу тунелювання PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol) типу «точка - точка». Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять.

Обидва вони недостатньо безпечні, якщо вами цікавляться спецслужби або професійні хакери, але для звичайного користувача цілком підходять

Сервіс VPNBook не вимагає ні реєстрації, ні створення аккаунта. Більш того, якщо ви маєте намір використовувати протокол PPTP, то вам навіть не знадобиться встановлювати якесь додаткове програмне забезпечення. Досить в налаштуваннях мережевих підключень операційної системи (підтримуються Windows, Linux, Mac OS, Android, IOS, PS3) вибрати нове підключення і внести туди параметри, зазначені на сайті VPNBook. Деякі провайдери блокують VPN-протокол PPTP, і в цьому випадку вам доведеться завантажити і встановити безкоштовний клієнт OpenVPN, що дозволяє обійти це обмеження і діючий через стандартні протоколи TCP або UDP.

5. Браузер Tor

«Класика жанру» - браузер Tor, що працює на основі технології «лушпиння маршрутизації». Її сенс полягає в тому, що всі дані, що передаються неодноразово шифруються і дешифруються, переходячи через послідовність «цибулевих маршрутизаторів», кожен з яких спрямує його на випадкові роутери в Мережі. В результаті втрачається необхідність у гарантованій надійності кожного з таких маршрутизаторів, оскільки неможливо визначити, звідки спочатку були передані дані. Зрозуміло, як і у будь-який інший, у цій технології теж є уразливості, але при грамотному використанні вона гарантує досить високий рівень безпеки.

анонімна мережу Tor (За першими літерами The Onion Router - «цибульний маршрутизатор») і однойменний браузер - основна система, яка використовує сьогодні технологію «лушпиння маршрутизації». В даний час в світі діє близько двох тисяч «цибулевих маршрутизаторів», що входять в мережу Tor.

Для підключення до мережі необхідно завантажити браузер Tor для вашої операційної системи (Windows, OS X, Linux, Android) і налаштувати його відповідно до ваших вимог. Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться тут , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад, тут .

Настійно рекомендується ознайомитися з FAQ по Tor, оригінал якого знаходиться  тут  , А неофіційні російськомовні переклади можна знайти в різних місцях Мережі - наприклад,  тут

6. Мережа I2P

Альтернатива мережі Tor - це друга за популярністю анонімна децентралізована розподілена мережа I2P. Вона являє собою своєрідну надбудову, «мережу в мережі», набір шифрованих тунелів, які забезпечують високий рівень анонімності і безпеки всіх користувачів. I2P надає можливість доступу до ресурсів як усередині самої мережі, так і у «зовнішньому» інтернеті, для чого, як і в Tor, використовуються спеціальні шлюзи.

Для доступу до сайтів з HTTP потрібно буде завантажити і встановити службу I2P і після цього налаштувати ваш браузер на використання HTTP-проксі на IP 127.0.0.1 через порт 4444. Докладні інструкції, посилання і опис можливостей мережі I2P можна знайти в файлах, які додаються до дистрибутива служби. Непогані коротко описано, як встановлення та налаштування можна знайти тут і тут .

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси.

Головний мінус мережі I2P - вкрай низька швидкість завантаження HTTP-сторінок, оскільки вона спочатку створювалася в розрахунку на самостійні внутрішні ресурси

7. Мобільний доступ

На мобільних пристроях можна використовувати ті ж самі прийоми і сервіси, що і на десктопах і ноутбуках, причому мобільні версії додатків, як правило, надають ту ж саму функціональність.

Мобільна версія «яндекс.браузер» для iOS і Android так само прекрасно працює в режимі «Турбо», як і десктопна. Те ж стосується Opera Mini для iOS і Opera для Android .

Те ж стосується Opera Mini для  iOS  і Opera для  Android

Додаток TunnelBear дозволить виходити в інтернет через VPN на iOS і Android , Місяць користування сервісом обійдеться в 99 рублів.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер Onion для iOS (33 рубля) або Orbot (Безкоштовно) для Android.

Для роботи в мережі Tor можна використовувати браузер  Onion  для iOS (33 рубля) або  Orbot  (Безкоштовно) для AndroidНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью