<
 • Главная
Статьи

TechRadar: Кращі безкоштовні VPN-сервіси 2017

 1. Навіщо мені потрібен VPN?
 2. TunnelBear VPN
 3. Windscribe
 4. Hotspot Shield Free
 5. Speedify
 6. Private Tunnel VPN
 7. Бонус: Freelan - тільки для досвідчених користувачів!
 8. Яким VPN ви користуєтеся?

Подбайте про ваших особистих даних в будь-якому місці і на будь-якому пристрої з допомогою VPN-сервісів для Windows, Mac, Linux, Android або iPhone. Портал TechRadar підібрав 5 кращих безкоштовних VPN, щоб ваша активність в Інтернеті була безпечною і анонімної

Портал TechRadar підібрав 5 кращих безкоштовних VPN, щоб ваша активність в Інтернеті була безпечною і анонімної

Навіщо мені потрібен VPN?

Існує кілька причин, щоб використовувати безкоштовний VPN-сервіс . Дві найголовніші причини - приховування вашої особистості і приховування вашого місця розташування. Ви запитаєте, навіщо це взагалі потрібно?

Справа в тому, що в ряді регіонів спостереження за користувачами в Інтернеті є серйозною проблемою.

Відповідно до недавнього дослідження, кожен шостий житель Великобританії використовує VPN-сервіс або проксі-сервер при підключенні до Інтернету. Половина цих користувачів використовують VPN, щоб отримувати доступ до заблокованих сайтів і сервісів.

Приховування вашої особистості дозволяє безперешкодно відкривати сайти, які при звичайному мережевому підключенні були б недоступні.

Багато ресурси в Інтернеті, переважно відеосервіси або телевізійні сайти використовують дані місця розташування для блокування користувачів з певних країн, а VPN-сервіси дозволяють обійти ці обмеження.

VPN мережі дозволяють також обійти локальні блокування, створеними державними структурами та Інтернет-провайдерами, і таким чином дотримуватися основної ідеології Всесвітньої павутини - безмежної свободи.

Хоча влада може боротися з VPN на законодавчому рівні. Як приклад можна привести зовсім свіжий закон Російської Федерації про заборону анонімайзерів, Tor і VPN-сервісів , Які не дотримуються рекомендації Роскомнадзора по блокування заборонених ресурсів. У Китаї уряд навіть блокує роботу "недовірених" VPN-сервісів. Так на початку липня блокування піддався сервіс GreenVPN.

Статистика компанії Barkly, що спеціалізується на рішеннях безпеки, показує, що до цього часу близько 45% користувачів натискають на небезпечні посилання в Інтернеті. VPN можуть бути корисні і в даному аспекті, тому що багато сервісів пропонують фільтрацію небезпечних посилань і шкідливих об'єктів для зниження ризиків фішинг-атак і заражень вірусами.

Зрозуміло, VPN також можна використовувати для забезпечення безпеки вашого бездротового з'єднання, що особливо зручно для тих, хто використовує небезпечні загальнодоступні точки доступу Wi-Fi.

портал TechRadar підібрав 5 кращих безкоштовних VPN-сервісів, щоб ваша активність в Інтернеті була безпечною і анонімною.

Попередження: останнім часом фіксується активізації кіберперступніков в області поширення фальшивих VPN клієнтів, переважно для мобільних платформ. Тому остерігайтеся VPN-сервісів, які пропонують занадто спокусливі умови.

Також пам'ятайте, що VPN-сервіси не зможуть захистити ваші дані, якщо пристрій вже було заражено шкідливою програмою. В цьому випадку рекомендується використовувати антивірус або антивірусний сканер для очищення від загроз.

Як перевірити VPN на витоку даних

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN

Завантажити безкоштовно

 • Серверів: ~ 1000
 • Розташувань серверів: більше 20
 • Максимальна кількість пристроїв: 5

переваги:

 • дружній інтерфейс
 • мобільні клієнти і клієнти робочого столу

недоліки:

 • невелика кількість параметрів і налаштувань

Розробники TunnelBear не позбавлені почуття гумору - в інтерфейсі переважає якщо так можна висловитися "дотепний дизайн". Насправді, продукт є серйозним і надійним VPN-сервісом. Доступна безкоштовна підписка і кілька платних тарифів. В безкоштовне версії є обмеження по трафіку - не більше 500 мегабайт на місяць.

Це зовсім невеликий обсяг, тому ви не зможете повноцінно використовувати TunnelBear весь час безкоштовно. Однак сервіс відмінно підійде для випадків, коли потрібно додатковий захист.

Продуктивність вражає, а простота використання не має собі рівних. Цілком ймовірно, вам не потрібно буде змінювати будь-які параметри, а опція автоматичного підключення дозволить вибрати найбільш оптимальні параметри підключення. Тим не менш, ви можете вручну вибрати одну з 20 країн у якості вашого прийнятого розташування. TunnelBear, безумовно, є одним з кращих безкоштовних VPN для всіх ваших пристроїв.

Також важливо відзначити, що TunnelBear недавно змінив свою політику конфіденційності, тому тепер VPN збирає ще менше даних про користувачів - тепер не потрібно вказувати своє ім'я для реєстрації, а кількість підключень до мережі більше не фіксується.

Windscribe

Windscribe

Завантажити безкоштовно

 • Серверів: невідомо
 • Розташувань серверів: 8
 • Максимальна кількість пристроїв: 1

переваги:

 • 10 гігабайт трафіку в місяць (або 50 гігабайт в рамках акції)
 • прозора політика конфіденційності

недоліки:

 • відсутня клієнт для Android

Windscribe - відносний новачок серед VPN-сервісів. Однак щедрий обсяг безкоштовного трафіку і прихильність захисту ваших даних роблять його одним з кращих виборів. Безкоштовна підписка дає вам пропускну здатність в 10 ГБ в місяць в стандартній комплектації і дозволяє вибирати будь-який з восьми віддалених серверів.

Вам тільки потрібно пройти реєстрацію, вказавши ім'я користувача і пароль (адреса електронної пошти є необов'язковим, але може виявитися корисним, якщо ви забудете свій пароль). Windscribe не зберігає журнали підключень, дані про вашу IP-адресу або відвідані сайти. Коли ви підключаєтеся до сервера, Windscribe запам'ятовує ваше ім'я користувача, VPN-сервер, до якого ви підключені, і кількість переданих даних, але ця інформація стирається протягом трьох хвилин після закінчення сеансу.

Деяким користувачам 10 гігабайт буде досить, щоб розглядати Windscribe як засіб повсякденного захисту. Існує кілька способів збільшити обсяг трафіку для облікового запису.

Публікація твіти додасть вам 5 гігабайт, а за кожного зареєстрованого одного ви отримаєте ще по 1 гігабайту. Крім того, ви можете отримати 50 ГБ в місяць на постійній основі при використанні Windscribe VPN для всіх ваших пристроїв в рамках проводиться промо-акції. Платна підписка Pro не має обмежень по трафіку і пропонує розширений список серверів для підключення.

Цікаво, що Windscribe навіть має вбудований блокувальник реклами і фаєрвол. Спробуйте даний VPN-сервіс, і ми думаємо, що ви будете вражені.

Hotspot Shield Free

Hotspot Shield Free

Завантажити безкоштовно

 • Серверів: невідомо
 • Розташувань серверів: 1
 • Максимальна кількість пристроїв: 5

переваги:

 • простота використання
 • 750 мегабайт трафіку в день

недоліки:

 • не найкраща продуктивність
 • обмежені можливості конфігурації

Hotspot Shield Free - одне з найбільш відомих імен в даній збірці, а також одна з кращих безкоштовних віртуальних приватних мереж сьогодні.

Ви можете вибрати прив'язку до однієї з 20 країн, якщо ви заплатите за Elite-версію додатка - цього буде достатньо, щоб отримати доступ практично до чого завгодно; У безкоштовної версії ви обмежені локаціями, які Hotspot Shield вибирає для вас.

Hotspot Shield Free пропонує можливість автоматичної активації VPN при спробі підключення до небезпечної бездротової мережі. Це дуже корисна функція для тих, хто часто працює за межами дому або офісу. Коли Hotspot Shield включений, може спостерігатися зниження швидкості завантаження мережевих ресурсів, але пропозиція 750 МБ трафіку в день виглядає дуже щедрим.

Speedify

Speedify

Завантажити безкоштовно

 • Серверів: більше 30
 • Розташувань серверів: більше 20
 • Максимальна кількість пристроїв: 5

переваги:

 • відмінне швидкість підключення
 • надійний захист даних

недоліки:

 • тільки 1 гігабайт трафіку в місяць
 • кілька низькорівневих конфігурацій

Як випливає з назви, Speedify ставить перед собою одну найголовнішу мету - підтримку максимальної швидкості підключення при використанні шифрування для захисту даних.

З цією метою служба буде використовувати всі доступні інтернет-з'єднання, щоб отримати максимальну продуктивність, об'єднуючи, скажімо, Ethernet-з'єднання (фіксований широкосмуговий доступ) з мобільним 3G / 4G-з'єднанням. Навіть якщо у вас є тільки один тип інтернет-з'єднання, розробник стверджує, що його технологія прискорення все одно допоможе збільшити швидкодію зв'язку.

Крім обіцянок підвищення продуктивності, Speedify використовує чітку політику конфіденційності і не відстежує ваш інтернет-трафік. Сервіс пропонує клієнти для платформ Windows, Mac, iOS і Android, а також доступ до більш ніж 30 VPN-серверів.

Безкоштовна підписка дозволяє підключатися до всіх доступних серверів з обмеженням по трафіку. Користувачі безкоштовної версії отримують 4 ГБ даних за перший місяць, але цей обсяг знижується до 1 ГБ протягом наступних місяців. Звичайно це небагато, але все одно досить для деяких основних функцій серфінгу та електронної пошти.

Даний VPN слід серйозно розглянути, якщо головним пріоритетом для вас є продуктивність. Вищезазначені технології збільшення швидкості дійсно довели, що вони мають позитивний ефект.

Private Tunnel VPN

Private Tunnel VPN

Завантажити безкоштовно

 • Серверів: невідомо
 • Розташувань серверів: 9
 • Максимальна кількість пристроїв: 3

переваги:

 • різноманітність клієнтів для різних платформ
 • простота використання

недоліки:

 • обмежений вибір місць розташування
 • часом нестабільна продуктивність

Як і деякі інші інструменти, представлені в цій добірці, PrivateTunnel доступний для цілого ряду платформ - зокрема, Windows, Mac, Android і iOS. Ще одна важлива особливість - наявність обмеженого безкоштовного пакету в додаток до платної підписки. Замість того, щоб пропонувати традиційний щомісячний пакет підписки, PrivateTunnel одноразово надає тільки 200 МБ даних для використання на свій розсуд.

Коли даний трафік буде вичерпано, ви можете придбати більше даних в пакетах об'ємом 20 ГБ або 100 ГБ. Якщо ви вирішили використовувати PrivateTunnel весь час, то можете вибрати необмежений по трафіку пакет за 30 доларів США в рік.

PrivateTunnel є досить надійним VPN, хоча з'єднання іноді можуть бути трохи нестабільними. Сервіс дуже простий у використанні, тому немає причин, щоб його не протестувати.

Бонус: Freelan - тільки для досвідчених користувачів!

переваги:

 • дуже нестандартний підхід
 • широка гнучкість настройки

недоліки:

 • відсутня графічний інтерфейс
 • не підійде новачкам

установка Freelan поставить в скрутне становище непосвячених. Замість установки звичайної програми, програмне забезпечення встановлює нові мережеві драйвери, які контролюють ваш веб-трафік, а замість графічного інтерфейсу управління здійснюються за допомогою командного рядка.

Freelan - інструмент з відкритим вихідним кодом, який безкоштовний абсолютно в усіх відношеннях, але його настройка може бути складною, особливо для новачків. Для більш просунутих користувачів Freelan пропонує багато можливостей, але щоб їх отримати потрібно певні технічні знання і час.

Для більшості користувачів Freelan стане програмою, яку слід уникати, але для технічно підкованих ентузіастів - це ідеальний варіант.

Яким VPN ви користуєтеся?

Поділіться вашим особистим досвідом в коментарях.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Навіщо мені потрібен VPN?
Яким VPN ви користуєтеся?
Ви запитаєте, навіщо це взагалі потрібно?
Яким VPN ви користуєтеся?
Знайшли друкарську помилку?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью