<
 • Главная
Статьи

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо | Компьютерра

 1. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо Сервіс YouTube, що належить компанії Google,...
 2. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 3. 3. Дивимося "живі" трансляції
 4. 4. VHS-фільтр
 5. 5. Редактор YouTube Editor
 6. 6. Повільне відтворення
 7. 7. Списки відтворення
 8. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 9. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 10. 1. Управляем з клавіатури
 11. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 12. 3. Дивимося "живі" трансляції
 13. 4. VHS-фільтр
 14. 5. Редактор YouTube Editor
 15. 6. Повільне відтворення
 16. 7. Списки відтворення
 17. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 18. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 19. 1. Управляем з клавіатури
 20. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 21. 3. Дивимося "живі" трансляції
 22. 4. VHS-фільтр
 23. 5. Редактор YouTube Editor
 24. 6. Повільне відтворення
 25. 7. Списки відтворення
 26. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 27. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 28. 1. Управляем з клавіатури
 29. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 30. 3. Дивимося "живі" трансляції
 31. 4. VHS-фільтр
 32. 5. Редактор YouTube Editor
 33. 6. Повільне відтворення
 34. 7. Списки відтворення
 35. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 36. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 37. 1. Управляем з клавіатури
 38. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 39. 3. Дивимося "живі" трансляції
 40. 4. VHS-фільтр
 41. 5. Редактор YouTube Editor
 42. 6. Повільне відтворення
 43. 7. Списки відтворення
 44. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 45. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 46. 1. Управляем з клавіатури
 47. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 48. 3. Дивимося "живі" трансляції
 49. 4. VHS-фільтр
 50. 5. Редактор YouTube Editor
 51. 6. Повільне відтворення
 52. 7. Списки відтворення
 53. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 54. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 55. 1. Управляем з клавіатури
 56. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 57. 3. Дивимося "живі" трансляції
 58. 4. VHS-фільтр
 59. 5. Редактор YouTube Editor
 60. 6. Повільне відтворення
 61. 7. Списки відтворення
 62. 8. Відключаємо автозапуск відтворення
 63. Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо
 64. 1. Управляем з клавіатури
 65. 2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики
 66. 3. Дивимося "живі" трансляції
 67. 4. VHS-фільтр
 68. 5. Редактор YouTube Editor
 69. 6. Повільне відтворення
 70. 7. Списки відтворення
 71. 8. Відключаємо автозапуск відтворення

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Вісім секретів YouTube: управляємо, дивимося, редагуємо

Сервіс YouTube, що належить компанії Google, - найбільший відеохостинг в світі і третій за відвідуваністю веб-сайт після Facebook і Google. Тим часом переважна більшість його відвідувачів просто переглядають або завантажують відео, не використовуючи і десятої частини його можливостей. Поговоримо про найбільш корисні функції YouTube, які стануть в нагоді кожному.

1. Управляем з клавіатури

Про те, щоб керувати відтворенням відеороликів на YouTube за допомогою клавіатури, напевно замислювалися багато - особливо ті, у кого дисплей великий, а клавіатура - бездротова.

Елементарні органи управління знаходяться чисто інтуїтивно: це пробіл для постановки на паузу і продовжити відтворення і стрілки курсора «наліво» і «направо» для швидкого перемотування з кроком в п'ять секунд.

Але є й інші кнопки, які не завжди визначиш «методом тику». Ось вони: стрілки «вгору» і «вниз» регулюють гучність; кнопка F розгортає ролик на повний екран, а кнопка Esc знову згортає його; кнопка Home перезапускає відео з початку, а End «перемотує» його в самий кінець.

Цифрові кнопки можна використовувати для точного переходу до конкретного фрагменту відео. Якщо ролик стоїть на паузі, то кнопки позначають десятки відсотків від початку запису: 0 - це самий початок, 5 - середина, тобто 50%, 9 - 90%, тобто майже кінець.

2. Переглядаємо "недоступні у вашій країні" ролики

Компанія Google може блокувати перегляд окремих відеороликів в деяких країнах з двох причин: у зв'язку з обмеженнями, введеними правовласником, або за запитом державних органів.

У загальному випадку подолати такі обмеження можна, просто зайшовши на YouTube через проксі-сервер з IP-адресою, що не відносяться до вашої країни. Існують і спеціальні плагіни для браузерів, автоматично перебирають доступні проксі-сервери (наприклад, Stealthy).

Але можна поступити і простіше. Переважна більшість заблокованих роликів до недавнього часу можна було подивитися, просто скорегувавши URL в адресному рядку. Наприклад, ми маємо адресу виду

https://www.youtube.com/watch?v=_broKmoem

Замінюємо в цю адресу фрагмент «watch? V =» на «/ v /», щоб вийшов адреса виду

https://www.youtube.com/v/_broKmoem

Насолоджуємося. На жаль, останнім часом цей спосіб спрацьовує далеко не завжди, тому є й інший варіант. Візьмемо ролик, заблокований на вимогу державних органів:

https://www.youtube.com/watch?v=_rYJ8ykdCKs

v=_rYJ8ykdCKs

Досить «згодувати» цю адресу сервісу для скачування відео (наприклад, Savefrom.net ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер.

net  ) - і «заборонений» ролик можна завантажити на свій комп'ютер

До слова, в цьому нашому прикладі фігурує зовсім нешкідливе - в силу непрохідною дурості автора - відео, і важко уявити, якими дебілами потрібно вважати співгромадян, щоб звертатися в Google з вимогами заблокувати подібну нісенітницю.

Якщо не спрацьовує і цей спосіб, залишається використовувати проксі-сервери. Спеціально для YouTube існує сервіс ProxFree , Де можна вибрати країну розташування сервера та IP-адреси, ввести посилання на заблокований ролик на YouTube і подивитися його, як якщо б ви перебували в Нідерландах, Франції або США. Доступно декілька варіантів налаштувань, в тому числі відключення куки-файлів і видалення завантажених скриптів і об'єктів. Можливо, буде потрібно кілька разів натиснути кнопку ProxFree, щоб сервіс підібрав підходяще поєднання серверів і IP-адрес.

3. Дивимося "живі" трансляції

Крім заздалегідь знятих і потім завантажених роликів, на YouTube існують спеціальні канали, по яких транслюються програми про події, що відбуваються в даний момент. Це можуть бути передачі зі спортивних змагань, різноманітних концертів, політичних зборів, публічних лекцій та інших заходів.

Такі «живі» трансляції можна знайти за адресою Live . На цій сторінці публікуються посилання не тільки на вже йдуть програми, але і на тільки плануються передачі. Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам.

Якщо ви залягання в своєму акаунті на YouTube, то на основі аналізу тематики раніше переглянутих роликів сервіс автоматично запропонує вам заходу, що відповідають вашим інтересам

4. VHS-фільтр

«Ностальгічний» фільтр для бажаючих згадати час розквіту касетних відеомагнітофонів. Досить додати «& vhs = 1» до кінця адреси ролика і клацнути по зображенню касети, що з'явилася в панелі інструментів, як ви побачите картинку з характерними перешкодами від злегка забруднених головок. А тепер натисніть кнопку «пауза» - і перед вами постануть типові спотворення для поставленого на «паузу» дешевого двоголового VHS-відеомагнітофона.

5. Редактор YouTube Editor

Навіть неодноразово завантажуючи ролики на YouTube, ви можете і не підозрювати, що цей відеохостинг надає в ваше розпорядження абсолютно безкоштовний відеоредактор YouTube Editor , Що володіє цілим рядом функцій платних програм. Єдине «але»: перед редагуванням ви повинні завантажити свій ролик на YouTube.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти.

Безпосередньо в цьому редакторі ви зможете обрізати, склеювати і обертати відеофрагменти, вставляти назву, різні переходи і фотографії, свою звукову доріжку, обробляти відео з «шевелёнкой», робити корекцію і додавати різні ефекти

Детальніше про можливості редактора YouTube Editor можна дізнатися на сторінці довідки.

6. Повільне відтворення

Редагування відео YouTube Editor дозволяє відтворювати завантажені вами ролики в уповільненому режимі, але ви можете також переглядати і чужі відео, прискорюючи або сповільнюючи з відтворення. Для цього в самому низу сторінки натисніть на посилання «Нові функції», яка приведе вас за адресою TestTube - «інкубатора ідей» розробників YouTube.

Знайдіть пункт «Відео HTML5» і виберіть «Спробувати». Тепер при натисканні на іконку шестерінки при перегляді відео у вас з'являться налаштування прискорення або уповільнення відтворення (на жаль, не на всіх роликах).

Крім того, тут же ви можете переключитися в режим Feather , В якому сторінка перегляду завантажується набагато швидше звичайного за рахунок відмови від зайвих елементів і функцій.

7. Списки відтворення

В YouTube, як і в переважній більшості програмних медіаплеєрів, передбачена можливість створення списків відтворення - правда, це стосується тільки музичних виконавців. Якщо вам сподобався якийсь новий колектив або співак, не поспішайте скуповувати всі його записи, а зайдіть на YouTube Disco і введіть його ім'я або назву.

Натиснувши на кнопку «Диско!», Ви отримаєте плейлист зі ста найпопулярніших в YouYube відеороликів цього виконавця з функцією послідовного або випадкового відтворення. Відмінний спосіб не тільки познайомитися з творчістю незнайомих музикантів, а й скласти фонової список відтворення з музики улюбленої групи.

8. Відключаємо автозапуск відтворення

Будь-які ролики на YouTube автоматично починають відтворюватися відразу після того, як ви зайдете на сторінку з відео. Напевно, це зручно, коли ви відкриваєте тільки одну сторінку, і напевно вигідно з точки зору рекламодавців. Однак автозапуск може дуже дратувати при повільному з'єднанні, коли ролик починає відтворюватися до закінчення буферизації або коли ви відразу відкриваєте кілька закладок з відео.

На жаль, щоб відключити автозапуск, штатними засобами YouTube вже не обійтися, але для цього можна скористатися плагіном Stop Autoplay, який існує у версіях для браузерів Chrome і Firefox . При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео.

При цьому відключається тільки автоматичне відтворення, а не фонова буферизация відео

Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью