<
 • Главная
Статьи

Алтекс-СОФТ - продаж сертифікованого програмного забезпечення, операційні системи, офісні програми, ліцензійне ОС Microsoft Corporation, сертифікація ПЗ

 1. 1. Виберіть продукти з каталогу і розмістіть замовлення. Ознайомтеся з інформацією на нашому сайті,...
 2. 3. Встановіть і налаштуйте сертифіковане програмне забезпечення.

1. Виберіть продукти з каталогу і розмістіть замовлення.

Ознайомтеся з інформацією на нашому сайті, присвяченій вибору і особливостям сертифікованого ПЗ, вимогам щодо захисту інформації, підготовці ІСПДн до атестації, а так само ознайомтеся з порядком придбання сертифікованого ПЗ.

Виберіть необхідні Вам продукти з нашого каталогу. Якщо Вам необхідно сертифікувати наявне у Вас ліцензійне ПЗ, заздалегідь уточніть у менеджерів можливість проведення даної сертифікації, виславши завірені копії ліцензій і дистрибутивів.

заповніть опитувальний лист . Вишліть перелік продуктів для замовлення і заповнений опитувальний лист за адресою [email protected] . Наші менеджери проконсультують і підготують для Вас комерційну пропозицію / специфікацію.

2. Узгодьте умови поставки, очікуйте закінчення виробництва і доставки.

Узгодьте комерційну пропозицію / специфікацію, умови доставки і запросіть рахунку. Вам будуть надані на підпис типовий ліцензійний договір і рахунки для оплати.

Сплатіть рахунки. Роздрукуйте і підпишіть два примірника ліцензійного договору. Вишліть на адресу нашої організації Ваші дистрибутиви ліцензійного ПЗ.

У разі придбання ліцензійного ПЗ у нашій організації, і відсутність його на складі, доставка ПО від офіційного дистрибутора займе якийсь час.

Після надходження в нашу організацію дистрибутивів ліцензійного ПЗ термін виробництва може скласти до 10-ти робочих днів. Ваше замовлення буде відправлений за вказаною Вами адресою на узгоджених раніше умовах.

3. Встановіть і налаштуйте сертифіковане програмне забезпечення.

Після отримання сертифікованого ПО уважно вивчіть документацію, що входить в комплект поставки. Відповідно до Керівництва по налаштуванню (входить в комплект поставки) поновіть, налаштуйте і проконтролюйте Вашу розгорнуту систему. Для автоматизованого оновлення, контролю і настройки сертифікованого ПЗ використовуйте програму "Check", що входить в комплект поставки.

Після виконання вище перелічених операцій можна приступати до оформлення документів, процедури декларування відповідності або атестації за вимогами безпеки Ваших робочих місць.

Просте і зручне рішення для аналізу захищеності і управління інформаційною безпекою організації, що забезпечує пошук і запобігання вразливостей, викликаних помилками в коді, невірними налаштуваннями параметрів безпеки, слабкістю пральний захисту, несанкціонованої установкою програмного і апаратного забезпечення, несвоєчасної установкою критичних оновлень, порушенням прийнятих політик безпеки.

Просте і зручне рішення для аналізу захищеності і управління інформаційною безпекою організації, що забезпечує пошук і запобігання вразливостей, викликаних помилками в коді, невірними налаштуваннями параметрів безпеки, слабкістю пральний захисту, несанкціонованої установкою програмного і апаратного забезпечення, несвоєчасної установкою критичних оновлень, порушенням прийнятих політик безпеки

Це сучасний офісний програмний комплекс (ПК), що включає все найнеобхідніше для обробки документів, що містять конфіденційну інформацію та персональні дані як на призначених для користувача АРМ в складі мережі, так і на автономних АРМ.

Це сучасний офісний програмний комплекс (ПК), що включає все найнеобхідніше для обробки документів, що містять конфіденційну інформацію та персональні дані як на призначених для користувача АРМ в складі мережі, так і на автономних АРМ

Являє собою версію Windows 7, спрямовану безпосередньо на бізнес-користувачів і IT-фахівців. Завдяки короткому часу відгуку і постійної готовності ПК до роботи підвищується продуктивність і забезпечується кращий захист від загроз безпеки.

Завдяки короткому часу відгуку і постійної готовності ПК до роботи підвищується продуктивність і забезпечується кращий захист від загроз безпеки

Найнадійніший операційна система з сімейства Windows Server на даний час. Ця система має вбудований веб-сервер і можливості віртуалізації. Потужні інструменти забезпечують більш зручне управління серверами, спрощують настройку та управління.

Потужні інструменти забезпечують більш зручне управління серверами, спрощують настройку та управління

Антивірусний засіб для призначених для користувача ОС Windows. Має сертифікати відповідності ФСТЕК Росії і ФСБ. Продукт можна використовувати в організаціях, що вимагають підвищеного рівня безпеки.

Продукт можна використовувати в організаціях, що вимагають підвищеного рівня безпеки

Сучасне сертифіковане програмне засіб, призначений для захисту і адміністрування локальних і мережевих автоматизованих систем шляхом запобігання неконтрольованих дій користувача при обміні інформацією через комп'ютерні порти, змінні носії, мережеві протоколи і комунікаційні програми.

Сучасне сертифіковане програмне засіб, призначений для захисту і адміністрування локальних і мережевих автоматизованих систем шляхом запобігання неконтрольованих дій користувача при обміні інформацією через комп'ютерні порти, змінні носії, мережеві протоколи і комунікаційні програми

UserGate Proxy & Firewall - це комплексне рішення для організації загального доступу в Інтернет з локальної мережі, обліку трафіку і захисту корпоративної мережі від зовнішніх загроз. UserGate є ефективною альтернативою дорогому програмному та апаратному забезпеченню і призначений для використання в компаніях малого і середнього бізнесу.

UserGate є ефективною альтернативою дорогому програмному та апаратному забезпеченню і призначений для використання в компаніях малого і середнього бізнесу

Наступне покоління корпоративної лінійки сімейства Acronis® True Image. Маючи в своїй основі перевірені технології створення образів і відновлення на "голе залізо", Acronis® Backup & Recovery ™ 11 дозволяє побудувати централізовану систему управління і автоматизації всіх процесів резервного копіювання в компанії будь-якого розміру.

Маючи в своїй основі перевірені технології створення образів і відновлення на голе залізо, Acronis® Backup & Recovery ™ 11 дозволяє побудувати централізовану систему управління і автоматизації всіх процесів резервного копіювання в компанії будь-якого розміру

У зв'язку з виходом нового "Переліку контрольно-вимірювального та випробувального обладнання, засобів контролю захищеності, необхідних для виконання робіт і надання послуг, встановлених Положенням про ліцензування діяльності з технічного захисту конфіденційної інформації, затвердженим постановою Уряду РФ 3 лютого 2012 р N 79" наші фахівці відзначають збільшення запитів, пов'язаних із засобами захисту інформації, необхідними для отримання ліцензії на діяльність по ТЗКІ.

Як ефективно налаштувати систему захисту операційної системи на локальних комп'ютерах і в мережі підприємства, щоб не стати жертвою програм-вимагачів і кріптовірусов? Матеріал розкриває особливості зараження кріптовірусамі, а також механізми їх роботи.

Пропонуються ефективні способи захисту на базі вбудованих засобів Windows, таких як Software Restriction Policies (SRP) і AppLocker. Оцінка відповідності безпечним значенням проводиться з використанням сканера безпеки RedCheck і вільно поширюваний утиліти ComplianceCheck розробки компанії Алтекс-СОФТ.

Інформаційні системи все глибше проникають в наше життя, з ними сучасна людина стикається на кожному кроці і в професійній діяльності і в побуті. На чому ж ґрунтується наша віра в те, що самими інформаційними системами або через них нам не буде завдано шкоди або більш правильно збиток, що нас переконує в безпеці ІС?

Вибір на користь тих чи інших засобів захисту при проектуванні автоматизованих інформаційних систем, що обробляють конфіденційну інформацію та персональні дані - ключова процедура, що визначає не тільки майбутній рівень захищеності і надійності системи, а й легітимність подальшої експлуатації з точки зору російського законодавства.

Вибір на користь тих чи інших засобів захисту при проектуванні автоматизованих інформаційних систем, що обробляють конфіденційну інформацію та персональні дані - ключова процедура, що визначає не тільки майбутній рівень захищеності і надійності системи, а й легітимність подальшої експлуатації з точки зору російського законодавства

З програмою FreezePC можна не побоюватися помилкових або шкідливих дії користувачів або програм, навіть при спробах явного знищення системи Ваш комп'ютер завжди в ідеальному стані. Операційна система і системний диск будуть перебувати в тому стані, в якому Ви їх залишили. Проста перезавантаження повертає систему в початковий стан, для відновлення не потрібно додаткового часу і коштів. У вас з'являється додаткові ресурси для вирішення інших нагальних проблем.

У вас з'являється додаткові ресурси для вирішення інших нагальних проблем

Більшість користувачів ПК впевнені в тому, що стандартні функції повного видалення файлів і будь-якої інформації, передбачені в операційній системі, дозволяють раз і назавжди позбутися від файлів. Більш "просунуті" власники персонального комп'ютера не довіряють звичним інструментам повного видалення файлів, вважаючи за краще форматувати жорсткі диски, наприклад, перед продажем. На жаль, жоден з наведених варіантів знищення даних не може гарантувати повного видалення файлів, залишаючи за собою виразний "шлейф" інформації.
У той же час статистика з року в рік підтверджує високий відсоток витоку конфіденційної інформації (понад 10,4% від загального числа) в слідстві неправильної утилізації обладнання і мобільних накопичувачів.

У той же час статистика з року в рік підтверджує високий відсоток витоку конфіденційної інформації (понад 10,4% від загального числа) в слідстві неправильної утилізації обладнання і мобільних накопичувачів

Існує велика кількість автоматизованих систем, для яких навіть гіпотетичне припущення про можливість витоку інформації не допустимо. Жоден навіть найдосконаліший міжмережевих екранів може гарантувати стопроцентнуюзащіту інформації на час огляду мережі комп'ютера. Подібні системи змушені робити локальними, виключаючи будь-який фізичний доступ в мережу. Але часто інформаційна система не може бути повністю ізольована від зовнішнього світу. Для її повсякденної роботи потрібно: оперативне поповнення баз даних, передача поштових повідомлень, оновлення системного програмного забезпечення, антивірусів та ін.

Як ефективно налаштувати систему захисту операційної системи на локальних комп'ютерах і в мережі підприємства, щоб не стати жертвою програм-вимагачів і кріптовірусов?
На чому ж ґрунтується наша віра в те, що самими інформаційними системами або через них нам не буде завдано шкоди або більш правильно збиток, що нас переконує в безпеці ІС?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью