<
 • Главная
Статьи

Як створити сайт архітектора: 7 секретів інженерії

 1. Зробіть аналіз своєї ніші на веб-ринку
 2. Почніть з основ
 3. Налаштуйте SEO-оптимізацію
 4. Заявіть про переваги вашого бізнесу
 5. Заведіть блог про архітектуру
 6. Керуйте своїми медіафайлів
 7. Оновлюйте контент регулярно

Якщо ви працюєте в будівельній індустрії, то знаєте, що існує два ефективних способу, як рекламувати свої послуги

Якщо ви працюєте в будівельній індустрії, то знаєте, що існує два ефективних способу, як рекламувати свої послуги. Перший - це сарафанне радіо, другий - веб-сайт. Можна довго сперечатися, який з них краще і чому. Наприклад, перший виразно більш суб'єктивний. Однак, зазвичай він зачіпає лише тільки один проект, в той час як сайт може продемонструвати ваш повний потенціал. У цій статті ми спробуємо уявити шаблони для сайту архітектора від MotoCMS. Ви дізнаєтеся, як створити сайт архітектора всього лише за кілька днів і насолоджуватися його продуктивністю!

Зробіть аналіз своєї ніші на веб-ринку

Ви повинні знати своїх конкурентів в обличчя, як офлайн, так і в інтернеті. Залежно від вашого досвіду роботи в сфері архітектурного бізнесу ви, напевно, можете назвати кілька своїх суперників, чи не так? Тому, перш ніж починати робити сайт, погуглити ці імена або назви. Подивіться на їх сайти і витягніть звідти корисну для себе інформацію, наприклад, зверніть увагу на функції, дизайн і т.д .. Створіть список того, що ви знайшли привабливим на цих сайтах.

Після того, як ви впораєтеся з аналізом сайтів ваших безпосередніх конкурентів, рекомендуємо вам трохи розширити свої пошуки, тобто досліджувати подібні сайти на національному та міжнародному рівні. Сподіваємося, що ваш список з привабливими характеристиками для сайту архітектора збільшиться після таких глобальних досліджень.

Сподіваємося, що ваш список з привабливими характеристиками для сайту архітектора збільшиться після таких глобальних досліджень

Наступний крок, який вам потрібно зробити, це вибрати шаблон від MotoCMS для свого майбутнього онлайн-проекту. Щоб вам було простіше, дозвольте нам продемонструвати кожен етап створення сайту за допомогою шаблону Drafting Responsive Website Template .

Почніть з основ

Майже кожен другий початківець робить одні й ті ж помилки при спробах запустити веб-сайт. Всі хочуть створити одну ідеальну сторінку, яка перетвориться в шикарний сайт. Однак, насправді все трохи не так. На практиці має сенс підібрати відповідний шаблон для сайту архітектора, а потім налаштувати його дизайн. З MotoCMS це легко, як двічі два. Просто увійдіть в адмінпанель і редагуйте свій сайт за допомогою численних інструментів і віджетів.

Після того, як ви безкоштовно запустіть сподобався вам шаблон, відразу починайте працювати з дизайном. Вивчіть які є функції, міняйте стилі тексту, кольору, фони, пресети віджетів і багато іншого. Наприклад, протестуйте функціональність адмінпанелі MotoCMS в цьому шаблоні Responsive Website Design for Builders .

Налаштуйте SEO-оптимізацію

Переконайтеся в тому, що ваша цільова аудиторія може знайти ваш сайт. Налаштування SEO допоможуть вам в цьому. Спершу відкрийте сторінку, яку вам потрібно оптимізувати. Додайте трохи опис до неї, ключові слова і пару інших потрібних деталей. Таким чином, пошукові системи будуть знаходити ваш сайт швидше.

Пам'ятайте, для того, щоб ваш сайт був дійсно популярним дуже важливо підібрати відповідні опису і ключові слова. Випробуйте функціональність SEO нашого конструктора сайтів в шаблоні Interior Design Website Theme , Ввівши всю необхідну інформацію до кожної сторінки.

Заявіть про переваги вашого бізнесу

Ваші клієнти довіряють вам і очікують отримати широкий спектр послуг від професіоналів. Тоді чому б не похвалитися своїми досягненнями? Заповніть розділ "Про нас" або додайте окрему сторінку, щоб розмістити туди свої дипломи, сертифікати та нагороди.

шаблон  Architecture Firm Website Design  поєднує в собі набір готових сторінок, за допомогою яких ви можете правильно заявити про свої успіхи на веб-ринку
шаблон Architecture Firm Website Design поєднує в собі набір готових сторінок, за допомогою яких ви можете правильно заявити про свої успіхи на веб-ринку.

шаблон  Architecture Firm Website Design  поєднує в собі набір готових сторінок, за допомогою яких ви можете правильно заявити про свої успіхи на веб-ринку

Заведіть блог про архітектуру

Так, можливо ви дійсно краще розбираєтеся в кресленнях, ніж в написанні постів. Однак, згідно зі статистикою, сайти з блогами більш успішні. Тому, дайте шанс цю ідею. Для цього є багато причин. Давайте назвемо хоча б кілька. Наприклад, ви ділитеся своїм досвідом. Більш того, ви можете обговорювати проблеми, з якими ви стикаєтеся щодня. Навіть добрий жарт про будівельників і архітекторів, яку ви одного разу чули, також можна правильно використовувати на вашому сайті! Як вам така ідея?

Якщо ви стали активним блогером, пошукові системи будуть швидше індексувати сторінки і розміщувати ваш сайт вище в результатах пошуку. Варто спробувати, правда? Особливо з порадами від MotoCMS про ведення блогу. Рухайтеся вперед, безкоштовно запустіть шаблон Flat Architecture Website Design і самі протестуйте функціональність блогу в адмінпанелі MotoCMS.

Керуйте своїми медіафайлів

Керуйте своїми медіафайлів

Чим більше привабливих проектів ви представите сьогодні, тим більше клієнтів ви отримаєте завтра. За допомогою медіа-бібліотеки від MotoCMS ви можете постійно завантажувати свої матеріали і зберігати їх по окремих папок в певному місці.

Оновлюйте контент регулярно

Застаріла інформація дратує відвідувачів, абсолютно всіх. Саме тому вам слід оновлювати свій контент регулярно. У вас є що-небудь, ніж ви можете поділитися з майбутніми клієнтами? Може бути сертифікат про участь в архітектурному майстер-класі? Ще один успішно завершений проект?

Тоді ваші потенційні клієнти зрозуміють, що ви вкладаєте час і зусилля в свій бізнес, і обов'язково оцінять це
Тоді ваші потенційні клієнти зрозуміють, що ви вкладаєте час і зусилля в свій бізнес, і обов'язково оцінять це. Скористайтеся цим шаблоном Construction Company Website Design для вашої архітектурної компанії і оновлення контенту перетвориться в гру!

Ось тепер ви вже ознайомилися з причинами, з огляду на які варто вибрати шаблон для вашого сайту архітектора від MotoCMS. Продукти MotoCMS дійсно ексклюзивні! Створіть сайт архітектора з MotoCMS і насолоджуйтеся його продуктивністю. Ви точно отримаєте користь для вашого бізнесу від того, що пропонує онлайн-світ амбітним архітекторам!

Залежно від вашого досвіду роботи в сфері архітектурного бізнесу ви, напевно, можете назвати кілька своїх суперників, чи не так?
Тоді чому б не похвалитися своїми досягненнями?
Як вам така ідея?
Варто спробувати, правда?
У вас є що-небудь, ніж ви можете поділитися з майбутніми клієнтами?
Може бути сертифікат про участь в архітектурному майстер-класі?
Ще один успішно завершений проект?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью