<
 • Главная
Статьи

Як завантажити свій сайт в інтернет (6 простих кроків)

 1. Крок 1: виберіть надійний веб-хост
 2. Крок 2. Виберіть спосіб, як завантажити свій сайт в інтернет.
 3. файлові менеджери
 4. Протокол передачі файлів (FTP)
 5. Автоматичний імпортер сайтів
 6. Модулі міграції WordPress
 7. Крок 3. Завантажте архів сайту і витягніть його.
 8. Крок 4. Переконайтеся, що всі файли знаходяться в public_html
 9. Повідомлення "Index of /" означає, що ваші файли не знаходяться в правильному каталозі.
 10. Крок 5. Імпорт бази даних MySQL
 11. Крок 6: Перевірте, чи працює сайт
 12. висновок

Одним з перших кроків, які повинні зробити користувачі, щоб опублікувати свій проект в інтернеті - це дізнатися, як завантажити свій сайт в інтернет. Це керівництво надасть узагальнений приклад того, як завантажити свій сайт в інтернет з використанням найбільш поширених інструментів.

Коротше кажучи, для завантаження веб-сайту ви можете виконати наступні 6 простих кроків:

Перш ніж почати слідувати порадам з цього керівництва, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління вашого облікового запису хостингу.
 • Файли вашого сайту (бажано в архіві .zip або .tar.gz) і бази даних (якщо використовуються).
 • FTP-клієнт, такий як FileZilla і дані для входу в FTP (необов'язково).

Крок 1: виберіть надійний веб-хост

Крок 1: виберіть надійний веб-хост

Перш за все, вам потрібно знайти правильний веб-хост . Створення веб-сайту - це не те, що вам потрібно зробити легковажно. Таким чином, ви повинні вибрати першокласний хост, у якого є всі ключові функції, щоб запустити ваш веб-проект.

Ось кілька важливих речей, які ви повинні шукати в веб-хостингу:

 1. Онлайн підтримка. Немає нічого гіршого, ніж застрягти і дізнатися, що вам нема кому допомогти. Якщо веб-хост не пропонує чат або телефонну гарячу лінію, ви можете надаватися в скрутному становищі час від часу.
 2. Контролюйте свій веб-хостинг. Чим менше ви контролюєте свій аккаунт, тим більша ймовірність виникнення труднощів, коли ваш сайт почне рости. Хорошим прикладом може бути порівняння WordPress.com з WordPress.org (Англ) (версія для самостійного розміщення).
 3. Місце для зростання. Найуспішніші веб-сайти відіграють в довготривалу гру. Перш ніж ви приєднаєтеся до веб-хосту, переконайтеся, що у них є масштабовані рішення, якщо ваш веб-сайт починає вимагати більше вогневої потужності (наприклад, віртуальні приватні сервери або хмарний хостинг ).
 4. Гарантія повернення грошей. Ніхто не любить погані інвестиції, тому не забудьте перевірити політику повернення (Англ). Це дасть вам час, щоб перевірити все, перш ніж повністю використовувати цю послугу.
 5. Додаткові ніштячкі. Хто не любить гарну угоду? Наприклад, ми включаємо безкоштовну реєстрацію домену з кожним щорічним планом веб-хостингу (а в бізнес-пакет також входить безкоштовний SSL)! Коротше кажучи, постарайтеся вразити якомога більше зайців одним пострілом.

Будучи ветеранами світу веб-хостингу, ми дамо вам все це і багато іншого!

Ознайомтеся з нашими пропозиціями веб-хостингу , Щоб знайти те, від якого ви не зможете відмовитися. 😉

почати

Крок 2. Виберіть спосіб, як завантажити свій сайт в інтернет.

Виберіть спосіб, як завантажити свій сайт в інтернет

Наступне завдання - вибрати правильний інструмент для виконання завдання. Ось чотири з найбільш часто використовуваних інструментів для завантаження сайту:

файлові менеджери

Браузерні інструмент з усіма ключовими функціями, щоб піклуватися про ваших файлах і каталогах. Ви теж отримаєте його в Hostinger!

Однак одним з недоліків, з яким ви можете зіткнутися, є обмеження на завантаження. Якщо резервна копія вашого сайту перевищує 256 МБ, ви повинні використовувати FTP замість цього.

Протокол передачі файлів (FTP)

Оскільки кожен веб-хост включає FTP за замовчуванням, ви можете використовувати його для настройки FTP-клієнта (наприклад, FileZilla) . Всі необхідні дані будуть розміщені в облікових записах FTP в розділі Файли.

Якщо ви вирішите завантажити свій сайт за допомогою FTP, ви не зіткнетеся з обмеженнями за розміром. Це означає, що ви зможете імпортувати резервний архів незалежно від його розміру.

Автоматичний імпортер сайтів

У Hostinger ви також можете знайти функцію Import Website. Ви можете використовувати його для витягання архіву сайту до 256 МБ безпосередньо в каталог public_html.

Модулі міграції WordPress

Якщо ви використовуєте WordPress, є кілька способів переміщення вашого сайту. Один з найпростіших способів - використовувати плагін (наприклад, All in One WP Migration (Англ)), який подбає про все.

Однак він також має обмеження 256 МБ, яке можна збільшити, купивши преміум-версію плагіна.

Якщо веб-сайт більше, використання FTP, це кращий вибір. Докладні інструкції дивіться в нашому повному керівництві з міграції сайту WordPress .

Крок 3. Завантажте архів сайту і витягніть його.

Завантажте архів сайту і витягніть його

Тепер, коли ви вивчили кращі інструменти і дізналися, як завантажити свій сайт в інтернет, прийшов час засукати рукава і поринути в процес.

Почнемо з файлового менеджера Hostinger - нашого призначеного для користувача інструменту, призначеного для полегшення робочого процесу кожного веб-майстра. Після його відкриття виберіть Завантажити файли в правому верхньому меню.

Потім вам потрібно вибрати архів веб-сайту через свій комп'ютер і імпортувати його на наш сервер.

Потім використовуйте функцію Витягти з верхнього меню, щоб розпакувати архів.

І це підводить підсумок цього кроку. Наступний буде присвячений тому, щоб всі файли знаходилися в правильній папці.

Якщо ви вирішили використовувати FTP з FileZilla для завантаження свого сайту, ми рекомендуємо попередньо розпакувати архів на вашому локальному комп'ютері (оскільки FTP-клієнт не має функції вилучення).

Якщо ви вирішили використовувати  FTP з FileZilla  для завантаження свого сайту, ми рекомендуємо попередньо розпакувати архів на вашому локальному комп'ютері (оскільки FTP-клієнт не має функції вилучення)

Роблячи це, ви зможете перенести всі файли безпосередньо в public_html без додаткової роботи. В іншому випадку вам потрібно буде підключитися через SSH пізніше і витягти архів вручну .

Крок 4. Переконайтеся, що всі файли знаходяться в public_html

Переконайтеся, що всі файли знаходяться в public_html

На цьому етапі вам необхідно переконатися, що всі файли знаходяться в кореневому каталозі вашого домену, який називається public_html.

У деяких випадках при добуванні резервної копії веб-сайту створюється додатковий каталог. Це може привести до відкриття файлів вашого сайту через example.com/something замість example.com

Повідомлення "Index of /" означає, що ваші файли не знаходяться в правильному каталозі.

щоб перемістити свій веб-сайт з папки в базовий домен (Англ), ви можете використовувати File Manager або FTP. Виконайте наступні короткі дії:

 1. Увійдіть в каталог, в якому знаходяться ваші файли.
 2. Виберіть всі з них і натисніть на кнопку Перемістити.
 3. Задайте пункт призначення public_html і продовжуйте.

Задайте пункт призначення public_html і продовжуйте

Крок 5. Імпорт бази даних MySQL

Імпорт бази даних MySQL

Якщо ваш сайт використовує базу даних, вам також доведеться завантажити його. наприклад, WordPress використовує бази.

Однак, якщо ваш сайт не використовує базу даних MySQL, ви можете просто пропустити цю частину.

Швидкі кроки по імпорту бази даних:

 1. Створіть нову базу даних MySQL і користувача.
 2. Отримайте доступ до своєї нової бази даних через phpMyAdmin.
 3. Використовуйте розділ Імпорт для завантаження файлу резервної копії.
 4. Оновлення відомості про підключенні бази даних MySQL (наприклад, ім'я бази даних, хост, користувач, пароль) в конфігураційних файлах.

Для більш детального підходу ознайомтеся з нашим керівництвом по відновленню бази даних за допомогою phpMyAdmin (Англ).

Крок 6: Перевірте, чи працює сайт

Крок 6: Перевірте, чи працює сайт

Як тільки файли веб-сайту завантажуються, все, що вам потрібно зробити, це перевірити, чи працює сайт (Англ). Якщо ваш домен вже вказує на Hostinger , Вам потрібно буде тільки відкрити свій домен через браузер.

Майте на увазі, що якщо ваш домен був зазначений на наших серверах тільки недавно, вам може знадобитися до 24 годин, щоб DNS повністю поширювався по всьому світу.

якщо домен вказує в інше місце (Англ), є кілька способів перевірити, чи все буде працювати:

 1. Використання файлу hosts. На вашому комп'ютері є спеціальний файл, який ви можете налаштувати для емуляції змін DNS (Англ) (якщо ви використовуєте MacOS, перевірте це керівництво (Англ)).
 2. Перевірка доступності через онлайн-інструменти (Англ). Їх там багато! Крім того, вони надзвичайно прості у використанні. Просто вставте своє ім'я домену, і інструмент зробить все інше.
 3. Використання плагіна браузера. Якщо ви налаштували розширення, таке як Віртуальні Хости , Ви можете використовувати його для перевірки DNS-змін. Все, що вам потрібно - це доменне ім'я і IP-адреса вашого облікового запису (запис A).

Якщо ви дотримувалися всіх інструкцій, як завантажити свій сайт в інтернет, він повинен з'явитися. Але якщо ви зіткнулися з проблемою, ми готові допомогти вам 24 години на добу! 😉

висновок

Вітаємо, ви тільки що дізналися, як завантажити свій сайт в інтернет. Як бачите, ви можете завантажувати багато файлів одночасно за допомогою FTP-клієнта. Однак кожен файл буде завантажений один за іншим і це може зайняти деякий час.

З іншого боку, інструмент File Manager надзвичайно корисний для швидкого імпорту одного або двох файлів, створювати установки коду або завантаження веб-сайту, розмір якого не перевищує 256 МБ.

Якщо ви хочете почати блог або створити інтернет магазин , Ви тепер знаєте всі необхідні кроки, як завантажити свій сайт в інтернет!

Хто не любить гарну угоду?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью