<
 • Главная
Статьи

Призов до армії України в 2018 році. терміни

 1. Головні зміни
 2. Скільки разів будуть призиватися українці
 3. Тривалість призовної кампанії
 4. Хто буде покликаний в будь-якому випадку
 5. Чого чекати під час весняного призову?
 6. Скільки доведеться провести часу в армії?
 7. дати призову

Як відомо, збройний конфлікт на території України зачіпає майже все мирне населення. Дуже багато молодих хлопців, а також офіцерів запасу призивається на службу. Тому дуже часто виникають питання з приводу того, як буде проходити призов до армії України в 2018 році .

Цей інтерес викликаний тим, що влада постійно вносять нові правки до Закону України про проходження військової служби. Численні реформи ЗСУ передбачають зміни в законодавстві, а також у військовому статуті. Як відомо, перш за все, зміни торкнуться молодої частини населення. Цей інтерес викликаний тим, що влада постійно вносять нові правки до Закону України про проходження військової служби

Головні зміни

Для початку варто сказати про те нововведення, яке порадувало більшість українців. Згідно з проектом реформи, в Україні тепер не буде примусовою часткову мобілізацію населення. Тому більше не варто цього боятися. Однак що стосується питання строкової служби, то тут не все так добре. Незважаючи на плани влади держави перейти на контрактну систему, поки що скасування строкової служби не передбачається. Згідно з попередніми даними, цей перехід буде здійснений не раніше, ніж у 2020 році. Ось після цього вже не бажають служити зможуть забути про малу службу.

Варто розуміти, що перехід на контрактну основу - процес поступовий, а тому починати він буде вже зараз. Найближчим часом планується скоротити кількість військовослужбовців хоча б удвічі. З рештою військовими буде укладено контракт. Зараз повний перехід неможливий хоча б тому, що армія - це фундаментальна складова збройних сил держави. Крім того, на сьогоднішній день вона найнеобхідніша.

Скільки разів будуть призиватися українці

Для початку варто визначитися з тим, скільки закликів в армію в 2018 році. У цьому питанні ніяких змін не відбулося, а тому українцям варто очікувати тих самих двох закликів, які будуть проходити восени і навесні. Терміни закликів будуть коригуватися я в залежності від того, як вони будуть проходити. Таким чином, вони можуть тривати від місяця до двох. Причина такої тривалості - нестача кваліфікованих фахівців. Варто згадати про те, що зовсім недавно в столиці було вручено понад 20 тисяч повісток, проте в строю залишилося лише 50 осіб, що мізерно мало.

Варто сказати про те, що новин для офіцерів запасу поки немає. Необхідно знати, що влада вже давно зібрали повний пакет паперів, що потрібні для цього призову. Все залежить тільки від рішення Кабінету Міністрів. Якщо все де буде прийнято рішення на користь призову, то терміни призову в армію в 2018 році в Україні офіцерів запасу будуть оприлюднені майже відразу. Зараз більше 10 тисяч офіцерів чекають рішення влади.

Деякі експерти військової області відзначають, що повний перехід на контрактну основу - погана затія. Гарного результату можна досягти тільки при змішаному комплектуванні військ. Таким чином, служити як контрактники, так і прості солдати строкової служби. Крім того, представники Міністерства оборони України наполягають на повній реорганізації системи забезпечення військ. Орієнтиром армії буде саме освоєння практичних навичок. Деякі експерти військової області відзначають, що повний перехід на контрактну основу - погана затія

Тривалість призовної кампанії

Кожна призовна кампанія має свої орієнтовні терміни проведення. Таким чином, перший заклик буде відбуватися з квітня по травень, а другий буде починатися в жовтні і закінчуватися в листопаді. Між закликами військовослужбовцям буде дозволено припиняти службу, і йти в запас. Потрібно знати, що таку можливість отримають не тільки представники ВСУ, а й представники спеціальних служб та інших підрозділів.

Призовні кампанії будуть активно фінансуватися державною владою. Поки що, згідно з оприлюдненими даними, на один заклик буде виділятися більше 40 мільйонів гривень. Ця сума буде розраховуватися з урахуванням витрат на кожного солдата, а також з урахуванням загальних витрат на весь процес.

Після того, як кожна людина відслужить належний час, кожен матиме право на місце в ЗСУ. Мотивацією для продовження служби також може бути чимала зарплата. Зараз представники ВСУ заробляють:

Хто буде покликаний в будь-якому випадку

Переглядаючи останні новини про призов в армію в 2018 році в Україні, можна знайти інформацію про новий призовному віці. Згідно з прийнятими правок, призиватися будуть чоловіки від 20 до 27 років. Повнолітні особи можуть піти служити добровільно. Згодом вікові рамки будуть розширюватися, адже вже зараз українська армія потребує висококваліфікованих і досвідчених кадрах.

Що стосується питання відстрочки від служби в армії, то отримати її можна тільки в деяких випадках. Вам належить відстрочка якщо:

 • у вас є дитина, віком до трьох років;
 • Якщо ви виховуєте дитини самостійно;
 • ви проходите навчання у вищому навчальному закладі за денною формою навчання;
 • якщо у вас проблеми зі здоров'ям, які виключають можливість несення служби;
 • якщо ви перебуваєте під підозрою в скоєнні злочину;
 • якщо ви маєте статус сироти;
 • якщо ви опікуєтеся непрацездатного представника вашої сім'ї;
 • ваша дружина вагітна або є інвалідом.

Це лише короткий список причин для відстрочки. Повний список можна знайти в законодавчих актах або на інформаційних ресурсах. Крім того, є категорії громадян, які зовсім звільняються від проходження військової служби. У цій категорії відносяться:

 • представники чоловічої статі, які мають багатодітні сім'ї;
 • представники сфери медицини, а також духовної сфери;
 • представники органів правопорядку;
 • особини, які раніше перебували в ув'язненні;
 • ті, чиї хвороби не дозволяють проходити військову службу;
 • особини, які не підпадають під вікові рамки призову. Варто також згадати про офіцерів запасу, граничний вік призову для яких становить 43 роки.

Чого чекати під час весняного призову?

Як уже згадувалося вище, весняний призов в армію 2018 року починатиметься в квітні і закінчуватися в травні. Його термін може становити від одного до двох місяців. Згідно з попередніми даними, планується призвати понад десяти тисяч громадян. Що стосується офіцерів запасу, то їх планується призвати близько чотирьох тисяч чоловік. Серед цієї категорії особливо цінуються командири взводів і батальйонів, а також командири підрозділів. Однак все залежатиме від того, чи є можливість набрати потрібну кількість кадрів.

Між часом проведення призовів, уповноважені органи будуть займати збором і систематизацією інформації про придатних для служби юнаків. Таким чином, планується створити єдину базу призовників. Що стосується особин жіночої статі, то поки немає ніякої інформації про те, що для них служба буде обов'язковою.

Скільки доведеться провести часу в армії?

Термін служби армії за призовом в 2018 році в Україні абсолютно не змінився. Як і раніше, особам з повною вищою освітою доведеться відслужити рік, а ось тим, у кого його немає, доведеться служити півтора року. Курсантам ж покладається служити від двох до п'яти років. Різниця лише в тому, що тепер заробітні плати для всіх призовників набагато більше. Зростання виплат - це додатковий стимул для несення служби. Згідно з даними, завдяки цій зміні стали рідше ухилятися від служби.

Якщо ж під час проходження військової служби осіб отримає травму, наслідком якої буде інвалідність, то йому держава виплатить грошову допомогу, яка становить понад 20 тисяч гривень. При загибелі солдата його сім'ї буде виплачено компенсацію, яка становить майже 800 тисяч гривень.

дати призову

Як відомо, дати призову 2018 повідомляються ближче до початку призовної кампанії. Причиною цього є те, що знаючи терміни заздалегідь, багато людей встигають знайти можливість уникнути військової служби. Тому термін повідомляються в самий останній момент, коли вже не буде часу на оформлення фіктивних довідок про погане здоров'я. Як відомо, дати призову 2018 повідомляються ближче до початку призовної кампанії

Скільки доведеться провести часу в армії?
Чого чекати під час весняного призову?
Скільки доведеться провести часу в армії?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью