<
 • Главная
Статьи

Як створити icq чат самому

У цій статті я якомога докладніше розповім як створити свій icq-чат на сервері. Інтернет повний цими статтями про створення свого чату і установки його на сервер, але в кожній статті є деякі відмінності по створенню чату, такі як спосіб завантаження бази даних на сервер, запуск бот-чату, створення сервісів в адмін панелі.

Для початку нам знадобитися сервер з ПО для jimbot'a (джімбота). Я раджу замовити сервер тут . В даному хостингу відмінна тех. підтримка і не лякають ціни. Замовляємо для початку найдешевший ВДС (vds-1) - дата центр вибираємо самі (германію або москва - не важливо). При замовленні вибираємо шаблон диска - centos-jimbot.

Для тих, хто хоче все і відразу - якщо ви маєте свій Web Money і у вас не вистачає грошей на сервер, то можете взяти кредит на кілька днів ТУТ . Я особисто користуюся цим сервісом коли не вистачає на щось грошей. Якщо брати кредит на кілька днів, то відсоток там несуттєвий. Чому краще саме цей сервіс для випадку нестачі грошей - кредит видається в автоматичному порядку, сайт простий і не захаращений однією рекламою.

Отже, тепер у нас є готовий сервер, на якому стоїть вже встановлене ПЗ для нашого чату (ів). Далі приступаємо до створення.

У даній статті я описав створення чату на моді by dim @ x & warik (яка саме версія - не важливо). Інші моди чатів ставляться на сервер і створюються так само, як на цьому моді.

Список програм, які нам знадобляться для створення і установки чату:

1. WinSCP - скачати з сервера

2. Папка з ботом чату - скачати з сервера (Версія від 06.01.2012)

Після того, як ми отримали сервер, заходимо в панель phpmyadmin.

Для цього переходимо за посиланням http://12.12.12.12/phpmyadmin/, де 12.12.12.12 - ip вашого сервера, який ви тільки що замовили. Якщо посилання відкрилася, то вводимо логін і пароль. Логін і пароль від phpmyadmin вам прийшов на поштову скриньку. Зазвичай стандартний логін і пароль буває root, або просто логін root, без пароля. Якщо у вас не відкрило дане посилання, то перевірте наступні дані:

1.Правільность введення ip адреси вашого сервера

2. Шаблон диска сервера (можливо, ви замовили сервер не з тим шаблоном диска)

Після того, як ми успішно зайшли в phpmyadmin, міняємо пароль. Для цього переходимо в розділ Привілеї:

Для цього переходимо в розділ Привілеї:

Натискаємо на Редагувати привілеї (человечик з карандошом). Після цього знаходимо таке:

Після цього знаходимо таке:

Вписуємо новий пароль. Змінивши пароль, нас викине на сторінку входу в phpmyadmin. Введемо заново логін root і новий пароль.

Тепер створимо базу даних чату. Назва може бути будь-який.

Після створення перейдемо в імпорт бази - для цього натиснемо на нашу базу в лівій колонці і натиснемо кнопку імпорт. Після цього виберемо файл db.sql з папки з ботом. (Папка з ботом - templates - db.sql). Натиснемо ОК. Почекаємо, поки база завантажиться (1-2 хвилини).

Після успішного завантаження бази нам залишилося завантажити на сервер і запустити сам бот.

Для цього зайдемо на наш сервер через WinSCP. У кореневій каталог завантажимо папку з ботом. Відкриємо цю папку. Знайдемо в папці файл port.xml і відкриємо його (відкривається він як зазвичай - двома натисканнями лівої кнопкою миші). Знайдемо в ньому рядок <entry key = "http.port»> 6666 </ entry> і замінимо 6666 на інші цифри, кращі якщо це будуть 5 цифр. (Дану процедуру проробляти не обов'язково). Після зміни закриємо вікно файлу. Програма збереже ці зміни.

Після цього зайдемо в папку lib і знайдемо там файл icqlib.properties. Відкриємо його і знайдемо рядок IP_ADDRESS = 0.0.0.0

Замінимо 0.0.0.0 на ip адресу нашого сервера (якщо вписати ip адресу неправильно, то уіни чату просто не зайдуть в мережу).

Тепер заходимо в кореневу папку бота і запускаємо консоль WinSCP (консоль запускається сполучення клавіш ctrl + T). При запуску консолі повинна бути саме коренева папка з ботом, де лежить файл jb.jar, інакше бот не запуститься !!! В консолі вводимо команду java -jar jb.jar. Після цього у нас зависає WinSCP - це нормально. Примусово закриваємо програму.

Після цього заходимо в панель управління ботом за посиланням http://12.12.12.12:6666/, де 12.12.12.12 - наш ip адресу сервера, 6666 - цифри, які ми вписали в файлі port.xml

Вводимо логін і пароль - стандартні логін і пароль це admin (логін і пароль). Вгорі ми бачимо настройки панелі:

Переходимо в головні настройки. Міняємо логін і пароль. Якщо не знаєте які налаштування і для чого інші настройки потрібні, то залиште все без змін.

Далі переходимо до Управління чатами - Створити новий чат. (Картинка поруч з головними налаштуваннями). Вписуємо ім'я чату (будь-яке). Натискаємо зберегти. Після цього на головній сторінці панелі у вас з'явився сервіс чату. Переходимо в розділ Хост його налаштувань.

Пароль - вписуємо пароль, який ми поставили в phpmyadmin.

Назва бази даних - вписуємо ім'я бази, яку ми створили (без помилок !!!).

Запускати чат-бот - ставимо тут галочку. Натискаємо зберегти. Перезапускаємо адмін панель, натисканням на жовту кнопку у верхній частині панелі. Готово! Додаємо уіни на чат, перезавантажуємо його і користуємося!

Ви, напевно, запитаєте, навіщо вам купувати у нас чат, якщо його так легко створити? Наша відповідь:

1.Стоимость одного, самого дешевого сервера на багато перевищує номінальну вартість одного чату. (200-300 рублів / місяць)

2.В даній статті розписано тільки створення icq чату, а не його настройка і використання. При замовленні чату у нас ви отримуєте безкоштовну тех. підтримку, яку ви зможете в будь-який час запитати про те чи іншому питанні по чату.

Є питання по даній статті? Пишіть в коментарях!

Якщо ви, прочитавши цю статтю, не зрозуміли як або не зуміли створити чат, то ви завжди можете замовити навчання створенню icq чатів . Якщо ви зависли на якомусь етапі створення чату і вам потрібно тільки показати, без всяких пояснень - вартість 200 руб .. Для замовлення навчання / показу створення пишіть в icq 900592.

Цей текст є контентом BESTxost.ru .

Копіювання без дозволу не допускається.

Ви, напевно, запитаєте, навіщо вам купувати у нас чат, якщо його так легко створити?
Є питання по даній статті?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью