<
 • Главная
Статьи

Як створити icq чат самому

У цій статті я якомога докладніше розповім як створити свій icq-чат на сервері. Інтернет повний цими статтями про створення свого чату і установки його на сервер, але в кожній статті є деякі відмінності по створенню чату, такі як спосіб завантаження бази даних на сервер, запуск бот-чату, створення сервісів в адмін панелі.

Для початку нам знадобитися сервер з ПО для jimbot'a (джімбота). Я раджу замовити сервер тут . В даному хостингу відмінна тех. підтримка і не лякають ціни. Замовляємо для початку найдешевший ВДС (vds-1) - дата центр вибираємо самі (германію або москва - не важливо). При замовленні вибираємо шаблон диска - centos-jimbot.

Для тих, хто хоче все і відразу - якщо ви маєте свій Web Money і у вас не вистачає грошей на сервер, то можете взяти кредит на кілька днів ТУТ . Я особисто користуюся цим сервісом коли не вистачає на щось грошей. Якщо брати кредит на кілька днів, то відсоток там несуттєвий. Чому краще саме цей сервіс для випадку нестачі грошей - кредит видається в автоматичному порядку, сайт простий і не захаращений однією рекламою.

Отже, тепер у нас є готовий сервер, на якому стоїть вже встановлене ПЗ для нашого чату (ів). Далі приступаємо до створення.

У даній статті я описав створення чату на моді by dim @ x & warik (яка саме версія - не важливо). Інші моди чатів ставляться на сервер і створюються так само, як на цьому моді.

Список програм, які нам знадобляться для створення і установки чату:

1. WinSCP - скачати з сервера

2. Папка з ботом чату - скачати з сервера (Версія від 06.01.2012)

Після того, як ми отримали сервер, заходимо в панель phpmyadmin.

Для цього переходимо за посиланням http://12.12.12.12/phpmyadmin/, де 12.12.12.12 - ip вашого сервера, який ви тільки що замовили. Якщо посилання відкрилася, то вводимо логін і пароль. Логін і пароль від phpmyadmin вам прийшов на поштову скриньку. Зазвичай стандартний логін і пароль буває root, або просто логін root, без пароля. Якщо у вас не відкрило дане посилання, то перевірте наступні дані:

1.Правільность введення ip адреси вашого сервера

2. Шаблон диска сервера (можливо, ви замовили сервер не з тим шаблоном диска)

Після того, як ми успішно зайшли в phpmyadmin, міняємо пароль. Для цього переходимо в розділ Привілеї:

Для цього переходимо в розділ Привілеї:

Натискаємо на Редагувати привілеї (человечик з карандошом). Після цього знаходимо таке:

Після цього знаходимо таке:

Вписуємо новий пароль. Змінивши пароль, нас викине на сторінку входу в phpmyadmin. Введемо заново логін root і новий пароль.

Тепер створимо базу даних чату. Назва може бути будь-який.

Після створення перейдемо в імпорт бази - для цього натиснемо на нашу базу в лівій колонці і натиснемо кнопку імпорт. Після цього виберемо файл db.sql з папки з ботом. (Папка з ботом - templates - db.sql). Натиснемо ОК. Почекаємо, поки база завантажиться (1-2 хвилини).

Після успішного завантаження бази нам залишилося завантажити на сервер і запустити сам бот.

Для цього зайдемо на наш сервер через WinSCP. У кореневій каталог завантажимо папку з ботом. Відкриємо цю папку. Знайдемо в папці файл port.xml і відкриємо його (відкривається він як зазвичай - двома натисканнями лівої кнопкою миші). Знайдемо в ньому рядок <entry key = "http.port»> 6666 </ entry> і замінимо 6666 на інші цифри, кращі якщо це будуть 5 цифр. (Дану процедуру проробляти не обов'язково). Після зміни закриємо вікно файлу. Програма збереже ці зміни.

Після цього зайдемо в папку lib і знайдемо там файл icqlib.properties. Відкриємо його і знайдемо рядок IP_ADDRESS = 0.0.0.0

Замінимо 0.0.0.0 на ip адресу нашого сервера (якщо вписати ip адресу неправильно, то уіни чату просто не зайдуть в мережу).

Тепер заходимо в кореневу папку бота і запускаємо консоль WinSCP (консоль запускається сполучення клавіш ctrl + T). При запуску консолі повинна бути саме коренева папка з ботом, де лежить файл jb.jar, інакше бот не запуститься !!! В консолі вводимо команду java -jar jb.jar. Після цього у нас зависає WinSCP - це нормально. Примусово закриваємо програму.

Після цього заходимо в панель управління ботом за посиланням http://12.12.12.12:6666/, де 12.12.12.12 - наш ip адресу сервера, 6666 - цифри, які ми вписали в файлі port.xml

Вводимо логін і пароль - стандартні логін і пароль це admin (логін і пароль). Вгорі ми бачимо настройки панелі:

Переходимо в головні настройки. Міняємо логін і пароль. Якщо не знаєте які налаштування і для чого інші настройки потрібні, то залиште все без змін.

Далі переходимо до Управління чатами - Створити новий чат. (Картинка поруч з головними налаштуваннями). Вписуємо ім'я чату (будь-яке). Натискаємо зберегти. Після цього на головній сторінці панелі у вас з'явився сервіс чату. Переходимо в розділ Хост його налаштувань.

Пароль - вписуємо пароль, який ми поставили в phpmyadmin.

Назва бази даних - вписуємо ім'я бази, яку ми створили (без помилок !!!).

Запускати чат-бот - ставимо тут галочку. Натискаємо зберегти. Перезапускаємо адмін панель, натисканням на жовту кнопку у верхній частині панелі. Готово! Додаємо уіни на чат, перезавантажуємо його і користуємося!

Ви, напевно, запитаєте, навіщо вам купувати у нас чат, якщо його так легко створити? Наша відповідь:

1.Стоимость одного, самого дешевого сервера на багато перевищує номінальну вартість одного чату. (200-300 рублів / місяць)

2.В даній статті розписано тільки створення icq чату, а не його настройка і використання. При замовленні чату у нас ви отримуєте безкоштовну тех. підтримку, яку ви зможете в будь-який час запитати про те чи іншому питанні по чату.

Є питання по даній статті? Пишіть в коментарях!

Якщо ви, прочитавши цю статтю, не зрозуміли як або не зуміли створити чат, то ви завжди можете замовити навчання створенню icq чатів . Якщо ви зависли на якомусь етапі створення чату і вам потрібно тільки показати, без всяких пояснень - вартість 200 руб .. Для замовлення навчання / показу створення пишіть в icq 900592.

Цей текст є контентом BESTxost.ru .

Копіювання без дозволу не допускається.

Ви, напевно, запитаєте, навіщо вам купувати у нас чат, якщо його так легко створити?
Є питання по даній статті?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью