<
 • Главная
Статьи

Чи не працює ICQ

 1. збій ICQ
 2. Неправильний логін / пароль
 3. Причина 1: Невірний введення
 4. Причина 2: Втрата даних
 5. Причина 3: Технічні роботи
 6. Помилка підключення
 7. Причина 1: Проблеми з інтернетом
 8. Причина 2: Завантаженість системи
 9. Причина 3: Технічні роботи
 10. Вилітає при авторизації
 11. Причина 1: Збій програми
 12. Причина 2: Діяльність вірусів
 13. Всі співрозмовники не в мережі
 14. Причина 1: Не вдається підключити
 15. Причина 2: Проблеми з інтернетом
 16. Мобільний додаток
 17. висновок
 18. Чи допомогла вам ця стаття?

Яким би легендарним ні один з найпопулярніших месенджерів в Росії, це не скасовує того факту, що це - програма, і тому їй властиві збої

Яким би легендарним ні один з найпопулярніших месенджерів в Росії, це не скасовує того факту, що це - програма, і тому їй властиві збої. Само собою, проблеми необхідно вирішувати, причому бажано відразу і невідкладно.

збій ICQ

ICQ є порівняно простим месенджером з досить застарілою архітектурою коду. Так що спектр можливих поломок сьогодні дуже і дуже обмежений. На щастя, майже всі це легко вирішується. Всього існує кілька специфічних видів поломок. Більшість з них можуть призводити як до часткового порушення функціональності, так і до повної втрати працездатності програми.

Неправильний логін / пароль

Найбільш поширена проблема, про яку вкрай часто повідомляють користувачі. При введенні даних для аутентифікації наполегливо вискакує повідомлення про те, що введені невірні логін і пароль.

Причина 1: Невірний введення

Найперше, що варто розглядати в даній ситуації - дані дійсно можуть вводитися неправильно. Варіантів може бути багато:

 • При введенні була здійснена помилка. Особливо часто це відбувається при введенні пароля, тому що в ICQ відсутня функція показу пароля при введенні. Так що слід спробувати повторно ввести дані.
 • Може бути включений «Caps Lock». Слід перевірити, щоб він не був включений в момент введення пароля. У ICQ не підтримується система повідомлення про те, що дана кнопка включена.
 • Також слід перевірити мовну розкладку клавіатури. Цілком ймовірно, що пароль міг бути введений не на тій мові, на якому потрібно.
 • Може стати в нагоді звірити довжину введеного пароля з такою для фактичного. Нерідко траплялися проблеми, коли у користувачів западала якась клавіша і вона не натискалася нормально при введенні пароля. У такій ситуації краще тримати його де-небудь на комп'ютері в надрукованому варіанті, щоб в будь-який момент мати можливість скопіювати і вставити, коли це необхідно.
 • Якщо дані для введення копіюються звідкись, то слід перевірити, щоб при цьому не був захоплений пробіл, який нерідко з'являється перед або після логіна і пароля при введенні.
 • Користувач міг змінити пароль, а потім забути про це. Так що слід згадати, чи проводилися подібні операції останнім часом, перевірити пошту, до якої прив'язаний аккаунт, і так далі.

Як підсумок, не варто відразу кидатися зі звинуваченнями на програму. Помилки можуть здійснювати всі, так що краще всього спочатку перевірити себе.

Причина 2: Втрата даних

Якщо вищеописані способи не допомогли, і зазначені причини безумовно не підходять в даній ситуації, то могла статися пропажа даних для авторизації. Це могли зробити шахраї.

Для встановлення факту подібної події досить дізнатися будь-яким способом у друзів, чи не сидить хто-небудь в мережі з втраченого аккаунта.

Також друзі можуть перевірити, чи активовано профілю і встановити, чи заходив хто-небудь в мережу після моменту втрати доступу. Для цього потрібно зайти в профіль співрозмовника - дана інформація буде відразу під його аватарки.

Кращим рішенням у даній ситуації може стати відновлення пароля аськи. Для цього варто перейти відповідний пункт при вході в програму.

Або перейти по посиланню нижче:

Тут потрібно ввести використовуваний для входу логін (це може бути номер телефону, код UIN або адресу електронної пошти), а також пройти перевірку капчі.

Тут потрібно ввести використовуваний для входу логін (це може бути номер телефону, код UIN або адресу електронної пошти), а також пройти перевірку капчі

Далі залишається тільки слідувати подальшим інструкціям.

Причина 3: Технічні роботи

Якщо ж подібна помилка з'являється у кількох людей відразу, то варто вважати, що на даний момент на сервісі проводяться роботи.

У такій ситуації залишається тільки чекати, коли сервіс знову запрацює, і все повернеться на свої місця.

Помилка підключення

Нерідкі також ситуації, коли логін і пароль системою прийняті, починається процес підключення ... і все на цьому. Програма наполегливо видає збій підключення, при повторному натисканні кнопки авторизації нічого не відбувається.

Причина 1: Проблеми з інтернетом

При будь-неполадку слід спочатку шукати вирішення проблеми на своєму пристрої. У даній ситуації варто перевірити працездатність мережі.

 1. Для цього спочатку потрібно подивитися, вказує чи значок в правому нижньому кутку екрану на те, що мережа працює нормально. При цьому не буде ніяких знаків оклику або хрестиків.
 2. При цьому не буде ніяких знаків оклику або хрестиків

 3. Далі можна подивитися, чи працює інтернет в інших місцях. Досить відкрити браузер і спробувати зайти на будь-який сайт на вибір. Якщо завантаження відбувається коректно, то провини користувача в відсутності підключення явно немає.

Іншим варіантом може бути заборона брандмауером доступу ICQ до інтернету.

 1. Для цього потрібно увійти в налаштування брандмауера. Робити це варто через «Панель управління».
 2. Робити це варто через «Панель управління»

 3. Тут потрібно вибрати збоку варіант «Дозвіл взаємодії з додатком або компонентом в брандмауері Windows».
 4. Тут потрібно вибрати збоку варіант «Дозвіл взаємодії з додатком або компонентом в брандмауері Windows»

 5. Відкриється список всіх додатків, які дозволені цією системою. Слід знайти в списку ICQ і дозволити йому доступ.

Слід знайти в списку ICQ і дозволити йому доступ

Після цього з'єднання зазвичай відновлюється, якщо проблема крилася в самому комп'ютері користувача.

Причина 2: Завантаженість системи

Причиною тому, що програмі не вдається підключитися до серверів, може бути і банальна перевантаженість комп'ютера. Високе навантаження може не залишати ніяких ресурсів для здійснення з'єднання і в результаті воно просто скидається.

Так що тут єдине рішення - очистити пам'ять комп'ютера і виконати перезавантаження.

Детальніше:
Очищення Windows 10 від сміття
Очищення за допомогою CCleaner

Причина 3: Технічні роботи

Знову ж таки, причиною відмови системи працювати можуть бути банальні технічні роботи. Вони особливо часто проводяться останнім часом, оскільки сервіс бурхливо розвивається і поновлення прилітають мало не щотижня.

Рішення залишається таким же - залишається чекати, коли розробники знову все включать. Варто зазначити, що подібне трапляється вкрай рідко, зазвичай доступ до серверів блокується вже на рівні авторизації, так що програма просто перестає приймати дані для входу в обліковий запис. Але неможливість підключення після входу теж трапляється.

Вилітає при авторизації

Може також траплятися, що програма успішно приймає дані для входу, підключається до мережі ... а потім повністю вимикається. Це ненормальна поведінка і буде потрібно виправлення або «ремонт» програми.

Причина 1: Збій програми

Найчастіше це пояснюється поломкою протоколів роботи самої програми. Це може відбуватися після некоректного завершення роботи комп'ютера, через фрагментації, впливу сторонніх процесів (в тому числі вірусів) і так далі.

Для початку слід спробувати перезапустити сам процес. Після первинного самостійного закриття процес міг залишитися в роботі. Слід перевірити в «Диспетчері завдань», виконується він чи ні.

Слід перевірити в «Диспетчері завдань», виконується він чи ні

Якщо процес залишився - слід закрити його через праву кнопку миші, після чого спробувати знову запустити програму. Також не буде зайвим перезавантажити комп'ютер.

Також не буде зайвим перезавантажити комп'ютер

Якщо ж це не допомагає, то слід перевстановити клієнт ICQ, попередньо видаливши попередню версію.

Причина 2: Діяльність вірусів

Як згадувалося раніше, причиною поломки може бути банальна діяльність різного шкідливого ПЗ. Існують спеціалізовані вірусні програми, які порушують працездатність месенджерів, в тому числі і ICQ.

Для початку слід провести повне очищення комп'ютера від вірусної середовища. Подальші дії не мають сенсу без цього, оскільки при будь-якій кількості переустановлень програми вірус все одно буде її ламати знову і знову.

урок: Очищення комп'ютера від вірусу

Далі потрібно перевірити працездатність месенджера. Якщо вона не відновилася, слід перевстановити програму. Після цього настійно рекомендується змінити пароль для свого облікового запису.

Всі співрозмовники не в мережі

Досить поширена проблема, коли після авторизації та входу в ICQ програма демонструє, що абсолютно всі друзі з контактного аркуша знаходяться оффлайн. Само собою, така ситуація може трапитися і в реальності, але в певних випадках це може бути помилкою. Наприклад, якщо в КЛ є співрозмовники, які 24 години на добу перебувають онлайн, а тепер їх немає, або якщо оффлайн навіть показується сам профіль користувача, для якого створено друзі.

Причина 1: Не вдається підключити

Виною тому може бути порушений протокол підключення до серверів ICQ, коли програма ніби як отримала з'єднання, але дані з сервера не приймає.

У такій ситуації слід спробувати перезапустити програму. Якщо це не допоможе і такі причини також себе не підтвердять, варто повністю перевстановити месенджер. Зазвичай це допомагає.

У дуже рідкісних випадках виною тому можуть бути неполадки на сервері ICQ. Як правило, подібні проблеми досить оперативно вирішуються співробітниками організації.

Причина 2: Проблеми з інтернетом

Часом причиною такої дивної поведінки у комп'ютера може стати неправильна робота інтернету. У такій ситуації варто спробувати перепідключити з'єднання. Не зайвою буде перезавантаження комп'ютера.

Якщо це не допомагає, варто спробувати перевірити працездатність інтернету через браузер або інші програми, що використовують підключення. У разі виявлення проблем слід зв'язатися з провайдером і повідомити про свою проблему.

Мобільний додаток

З офіційним мобільним додатком ICQ також можуть відбуватися свої проблеми. Як правило, більшість з них приблизно схожі з неполадками в роботі комп'ютерного аналога - невірний введення логіна і пароля, помилка підключення і так далі. Вирішується це відповідно. З індивідуальних проблем можна відзначити наступні:

 1. У разі, якщо користувач при першому включенні не дозволив додатком доступ до різних служб і компонентів пристрою, функціональність програми може бути порушена. Може бути відсутнім підключення до мережі, можливість використовувати сторонні файли і так далі.
  • Для вирішення проблеми варто зайти в «Налаштування» телефону.
  • Далі приклад наводиться для телефону ASUS Zenfone. Потрібно зайти в «Додатки».
  • Тут вгорі слід натиснути значок шестерні - знак налаштувань.
  • Тепер потрібно вибрати «Дозволи додатка».
  • Відкриється список різних систем, а також які програми мають до них доступ. Слід перевірити всі і включити ICQ там, де ця програма є в списку.

  Після цього все повинно працювати, як повинно.

 2. Вкрай рідкісної може бути проблема несумісності операційної системи і моделі телефону з додатком ICQ. Програма може або не працювати зовсім на такому пристрої, або працювати з порушеннями.

  Найкраще встановлювати додаток з Play Market, оскільки цей сервіс автоматично визначає і повідомляє про несумісність програми з моделлю телефону.

  У разі, якщо така проблема проявилася, залишається лише одне - шукати аналоги, які зможуть працювати на цьому пристрої.

  Найчастіше така ситуація характерна для планшетів і телефонів маловідомих китайських компаній. Використання офіційних пристроїв від відомих міжнародних брендів зводить таку ймовірність до мінімуму.

висновок

Існують також і інші проблеми, які можуть виникнути з працездатністю програми ICQ, але в більшості випадків це індивідуальні неполадки і зустрічаються вони вкрай рідко. Основна ж маса поширених неполадок викладена вище і повністю вирішувана.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью