<
 • Главная
Статьи

Чому Garrett ACE 250 глючить. Сервісний центр

Ви боїтеся поломки свого металошукача? Я ні. Чи не тому, що у мене кілька детекторів (це добре). Є у мене камрад, з сервісного центру з обслуговування металошукачів. Великий спец в своїй справі. З питаннями один на один не залишуся.

Запускаємо в блозі МД-Арена нову рубрику - Сервісний Центр. Копачів, Варя проблему самотужки стане менше. Перша стаття, чому Garrett ACE 250 глючить.

Останнім часом на ринку з'явилася велика кількість гучних Garrett ACE. З чим пов'язаний такий ефект світу невідомо, чи то на деталях економлять, чи то виробники самих радіоелементів перестали приділяти уваги своєму продукту.

На даний момент майже всі аськи, закуплені оптовиками мають такий Лікаря не потребують здорові ефект. Виявляється він у такий спосіб: при включенні аськи без котушки прилад починає пищати по всьому контрольними позначками дискримінації. За замовчуванням такий прилад вважають гучним. Але не всі розуміють що перевіряти прилад без котушки неправильно, так як це є одним цілим пристроєм. Наприклад чому все не звинувачують телевізор, до якого не підключили антену в тому, що він постійно шипить і не виконує свою функцію. У більш наворочених телевізорах при відсутності сигналу, місце шуму включається синій екран очікування сигналу, що б не дратувати свого опонента. Те ж саме відбувається і з приладом.

Якщо кому дане порівняння здасться недостатнім, можна спробувати «втихомирити» свою аську самостійно. Заліземо в схему приладу.

У всіх випадках причиною несправності є галасливий передавач LM386, на схемі позначений як елемент U2.

Перший спосіб ремонту полягає в заміні самого передавача U2. Партії мікросхем LM386 відрізняються один від одного за якістю, і в одному випадку така заміна може допомогти, а в іншому немає.

Партії мікросхем LM386 відрізняються один від одного за якістю, і в одному випадку така заміна може допомогти, а в іншому немає

Другий спосіб більш витончений. Тут досить підтягти резистором вхід компаратора LM393 (на схемі позначений як U12A) до 8 вольт живлення приладу. Підпоювати його потрібно відразу після фазовращающего резистора R48, який йде від передавача U2. Опір близько 470кОм, менше не можна, так як він почне рухати фазу, що загрожує нормальній роботі аськи в подальшому.

Опір близько 470кОм, менше не можна, так як він почне рухати фазу, що загрожує нормальній роботі аськи в подальшому

Після того як розібралися з головою, можна сміливо підключати котушку.

Рідна котушка як відомо дуже мала, що часто не задовольняє потреби пошукача. А адже всі хочуть, що б їх прилад бачив до самого «земного ядра». Але тут чудес не буває. Купуючи великі котушки люди скаржаться на те, що прилад «глючить», і майже завжди порівнюють роботу з рідної котушкою, що в корінь неправильно.

Велика котушка більш чутлива до цілей, але в той же час вона більш чутлива до зовнішніх перешкод. Цей момент часом просто не дає нормально працювати з приладом, тим більше що кожен норовить підняти чутливість приладу до максимуму. І замість того що б зменшити чутливість, кожен оголошує свій прилад «глючний», і грішить на нього всім, чим тільки можна.

Давайте піднімемо на телевізорі гучність, контрастність і кольоровість на максимум, і будемо говорити що цей телевізор потрібно нести в ремонт тільки через те, що він не задовольняє потреби того, хто його дивиться.

Тому в деяких ситуаціях не варто захоплюватися максималізмом і викручувати чутливість на всю котушку :) Особливо цього не варто робити в межах міста, де багато радіоперешкод.

Тепер розглянемо види радіоперешкод, які заважають шукати скарби на місцях пошуку. Одна з найпоширеніших перешкод перебувати у кожного в кишені, а саме мобільний телефон. Коли зв'язок пропадає, телефон намагається знайти найближчу вишку, випромінюючи при цьому пачки сигналів, до яких аська небайдужа. Боротьба з цим проста, поставити телефон в режим польоту.

Ще один хитрий вид перешкод може ходити прямо поруч з вами. Це ваш камрад з приладом. Часом якщо дві аськи працюють поруч, то ближче 20 метрів один до одного не підійти. На деяких дорогих металодетекторів є функція зсуву частоти, що дає можливість двом приладів, що працюють на однаковій частоті ходити поруч один з одним.

Індустріальна перешкода. Деякі умільці перевіряють працездатність приладу будинку, і при цьому скаржаться що їх прилад співає як соловей в сонячний день. Те ж саме відноситься і до перевірки приладу біля будинку. Велика котушка на асьці, це велика антена здатна приймати як власний випромінюється сигнал, так і сигнал будь-яких інших випромінювачів працюють на схожій частоті. Тому якщо прилад почав неадекватно себе вести, потрібно просто змінити місце пошуку.

Ще одним джерелом перешкод є лінії електропередач. Їх важко не помітити. З деякими приладами взагалі неможливо ходити в них.

Газопровід мабуть один з найпідступніших видів перешкод, його не видно на відміну від лінії електропередач. Джерелом перешкод тут є анодная захист, який бореться з корозією трубопроводу. У рідкісних випадках можна побачити жовтий вентиль, що стирчить із землі і обнесений невеличким парканом.

Підземні силові кабелі. Часто позначаються простий табличній «Не копати». Одному Богу відомо де і як ці кабелю розтягнулися далеко від оповіщають табличок. Прилади в таких місцях просто «божеволіють» що називається.

У деяких регіонах країни працюють радіо локаційні станції, що спостерігають за повітряним простором. Такі РЛС-и є дуже сильним джерелом сигналу, потужність імпульсу якого дорівнює близько 1МВт. Вдумайтеся в цифру! Тут можна тільки поспівчувати тому, хто вирішив покапать поруч з таким комплексом.

Так само варто приділити увагу кріпленню котушки до приладу. В першу чергу важливо добре накрутити дріт навколо штанги, що б нічого не бовталося. Не одноразово помічав, як на стерні після збору врожаю бовтається провід давав ложнякі. Є навіть спеціальні стяжки-липучки, що спрощують задачу до мінімуму.

Далі йде закриття роз'єм котушки до приладу, це дуже важливий пункт. Погано закручений роз'єм може давати брязкіт контактів, і під час роботи буде купа «фантомних» сигналів. В іншому випадку роз'єм взагалі може відвалитися, що у мене одного разу і сталося. Хвилин 10 сканував ділянку з непідключеної котушкою.

Батарейки. Не варто економити на цьому пункті. І ні в якому разі не ставити китайські «рублеві» батарейки. У них маленький струм, і коли аська зловила мета, звук динаміка просаджує напруга батарей, і прилад починає заводитися сам по собі. Досить одного хорошого комплекту акумулятором що б забезпечити «вічним життям» ваш прилад. У мене Дюрасел працюють шостий рік, їх давали разом з зарядкою при покупці аськи.

Автор: Петроній.

PS Зверніть увагу ➨ ➨ ➨ Тема бомба - Екскурсія на виробництво Whites. Відео (цікаве) . Подивіться, не пошкодуєте.

↓↓↓ Не пропустіть обговорення цієї теми в коментарях. Крутите сторінку вниз ↓↓↓, там думки та відгуки копачів, МД фахівців, додаткова інформація та уточнення від авторів блогу ↓↓↓

Ви боїтеся поломки свого металошукача?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью