<
 • Главная
Статьи

ICQ Аська для Ubuntu Linux | Linuxsoid - Open Source Новини, Статті та Огляди

І сталося диво, вийшов офіційний реліз ICQ для Linux, раніше вам доводилося користуватися сторонніми додатками, але тепер в цьому немає необхідності так як вийшов офіційний клієнт.

І сталося диво, вийшов офіційний реліз ICQ для Linux, раніше вам доводилося користуватися сторонніми додатками, але тепер в цьому немає необхідності так як вийшов офіційний клієнт

Виберіть вашу архітектуру і завантажте архів, архів займає 33 близько 34 мб, скачаєте, розпакуйте, далі побачите файл формату run з назвою «icq», натисніть по ньому подвійним кліком як і зазвичай коли ви запускаєте програми, відразу ж побачите як автоматично витягли дві директорії (settings і fontconfig), настройки та інші конфігураційні файли для роботи програми. Після першого запуску програми ви побачите наступне вікно:

Після першого запуску програми ви побачите наступне вікно:

Все легко і просто як бачите, ввели номер телефону, по SMS отримали код підтвердження, авторизувалися і далі ви маєте можливість до цього номер прив'язати свій реальний аккаунт з вашим ICQ айди який у вас загубився ще з давніх часів як і у мене. Мені пощастило, що я якось ще примудрився записати в блокнотик айди і пароль для входу, і вийшло увійти в свій аккаунт)) «І вам того бажаю, сподіваюся у вас вийде відновити доступ до аккаунту» і можливо ви ще захочете користуватися аською в Linux. Так, пройшло стільки часу, що велика частина з нас забула про таке додатку і перейшла на Skype і я не виняток так як ера ICQ вже пройшла коли на ній сиділа велика частина ваших друзів і ви мали можливість зв'язатися з ними в будь-який час.

Відпишіться, які ваші враження від нового клієнта ICQ для Linux, чи сподобався вам інтерфейс і інший функціонал, може ви знайшли недоробки або баги.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью