<
 • Главная
Статьи

Месенджер QIP IM

Завантажити QIP Speller

Програма QIP Speller призначена для перевірки правопису в програмі QIP. QIPSpeller не є плагіном в повному розумінні цього слова, це окрема програма, яка при запуску знаходить в пам'яті QIP і вбудовується в нього. При цьому вміст файлів QIP'а не змінюється. Якщо ви захочете видалити QIPSpeller, то можете просто його стерти і вам не потрібно буде заново встановлювати QIP.
За замовчуванням QIPSpeller налаштований на перевірку російської мови, але при бажанні ви зможете налаштувати програму на будь-який інший мову.

установка програми
Скачайте з сайту інсталяційний файл, запустіть його. Програма установки запитає у вас на якій мові потрібно виводити повідомлення. Виберете потрібну мову (це не вплине на вибір мови на якому у вас працює програма). Якщо програма вже була встановлена ​​на вашому комп'ютері, то з'явиться вікно вибору: або встановити програму заново, або оновити виконувані файли зберігши настройки програми. Якщо ви виберете оновлення програми, то програма установки замінить виконувані файли QIPSpeller і завершить процес установки.

При установці програми заново вам буде наданий вибір які елементи програми необхідно встановити на ваш комп'ютер, відзначте потрібні елементи.
На наступному етапі установки програма запропонує вам каталог для установки QiPSpeller'а. Виберіть відповідний для Вас каталог.
Після вибору каталогу програма установки скопіює в нього файли програми, а також створить каталог Dict і скопіює в нього словники російської та англійської мов. На цьому установка QiPSpeller'а закінчена.

Налаштування програми
Після запуску програми в System Tray (Область в нижній правій частині екрану, де виводяться годинник) з'явиться значок програми. Натисніть на нього правою клавішею миші. В результаті з'явиться меню в якому виберіть пункт "налаштування".
У вікні налаштувань присутні наступні поля:

Шлях до словника - в цій секції розташовані два поля, де ви можете вибрати два різних словника, на основі яких буде перевірятися правопис. За замовчуванням програма встановлює словник ru_RU російської мови і словник en_GB англійської мови. Ви можете завантажити інші словники з сайту http://wiki.services.openoffice.org/wiki/Dictionaries .

Використовувати словник користувача - цей елемент дозволяє включити підтримку словника який користувач може заповнити словами якими він зазвичай користується, але які не ввійшли в загальнодоступний словник. Щоб додати слово в словник користувача досить натиснути на виділеному слові правою клавішею і вибрати пункт меню Додати в словник.

Колір використовуваний для підкреслення помилок - При натисканні на цю кнопку відкриється діалог вибору кольору яким буде підкреслено слова написані невірно.

Запускати QIP при старті і Шлях до QIP - за допомогою цих двох полів можна активувати запуск QIP'а при старті QIPSpeller. Однак, при запуску програми з ключем / NoRunQIP ці поля будуть проігноровані і QIP запущений не буде. Детальніше про параметр командного рядка / NoRunQIP ви можете прочитати в розділі Запуск програми.

Завершувати роботу при закритті QIP - якщо це поле позначено, то при закритті останньої копії QIP програма QIPSpeller завершить свою роботу автоматично.

Після внесення змін до настройки QiPSpeller'а необхідно перезапустити програму, щоб зміни вступили в силу.

Запуск програми
QIPSpeller можна запускати з певними параметрами, використовуючи командний рядок або параметри запуску у властивостях ярлика програми.
Приклад: QIPSpeller.exe / NoRunQIP

параметри:
/ hide - QIPSpeller при запуску не створюватиме іконку в SystemTray.
/ NoRunQIP - QIPSpeller при запуску не стане запускати QIP, ігноруючи опції Запускати QIP при старті і Шлях до QIP

Робота програми
При роботі програми у вікні повідомлень слова написані з помилкою підкреслюються червоною пунктирною лінією. Для виправлення помилки натисніть на підкреслене слово правою клавішею миші. З'явиться меню з варіантами написання цього слова. Якщо серед запропонованих варіантів немає правильного ви можете вибрати пункт Ігнорувати: в цьому випадку дане слово не буде вважатися помилкою, або Додати в словник (тільки якщо активована функція підтримки словника користувача) в цьому випадку слово буде додано в словник користувача.

Завантажити QIP SpellerНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью