<
 • Главная
Статьи

Кращі подкасти англійською безкоштовно: список сайтів

 1. London is The Capital of Great Britain: подкасти для початківців
 2. English USA / Так кажуть в Америці
 3. Learn English with BBCRussian
 4. list-english.ru
 5. Аудіокурс "Англійська за одну годину"
 6. Britishcouncil Elementary Podcasts
 7. Золота середина, або Подкасти для середнього рівня
 8. learn-english-online від Jade з EngVid
 9. www.dailyesl.com
 10. learningenglish.voanews.com
 11. 6 Minute English від BBC
 12. English as a Second Language Podcast
 13. ESLnewscast.com
 14. Немає межі досконалості: подкасти для просунутих
 15. grammar-girl
 16. szsbls3.szsb
 17. splendidspeaking.podomatic.com
 18. teacherluke.co.uk
 19. Last But Not Least: подкасти для різних рівнів

Одним з найскладніших для розвитку навичок завжди вважалося аудіювання. Ти можеш добре знати правила граматики, мати багатий словниковий запас і навіть вміти писати твори на вільну тему ... Але ось ти чуєш нескінченний потік живої, місцями плутано мови з використанням скорочень і сленгових слів (на зразок нашого "щас, че, норм" і т. д.), і ти абсолютно нічого не можеш зрозуміти ...

В даному випадку кращі ліки - слухати, слухати і слухати англійську мову (плюс проводити спеціальні тренування - подробиці тут ). Для початку адаптовані записи, створені спеціально для тих, хто вивчає мову. Потім, у міру розвитку навички, рівень складності можна підвищувати.

Спеціально для таких цілей ми зібрали в цій статті кращі подкасти для вивчення англійської та розбили їх за рівнями:

 • новачки;
 • середній рівень;
 • просунуті.

Ти можеш слухати їх прямо на сайті, а можеш скачати і залити в свій телефон, щоб "насолоджуватися" ними в дорозі. Для довідки: подкаст - це якась аудіо-замітка на якусь тему (на зразок нашої статті, але не текстом, а голосом).

Огрооо-ооомное кількість класних подкастів з субтитрами ти можеш знайти і на своєму (сподіваюся, улюбленому) сервісі Lingualeo : Введи відповідний запит (podcast) в пошуковий рядок і вибери формат аудіо. Наприклад, я під час роботи над цією статтею прослухала цікаву запис про Майкла Джексона (Раджу!)

London is The Capital of Great Britain: подкасти для початківців

Які особливості подкастів для "новачків": о-оче-же мее-едленний темп мови диктора, проста тематика і, як наслідок, нескладна лексика (з поясненням значення слів або з перекладом).

English USA / Так кажуть в Америці

Набір уроків для початківців, за допомогою яких новачки вивчать слова і вирази, які вживаються щодня. Кожен урок триває 15-20 хвилин. За посиланням їх можна і послухати, і скачати.

Learn English with BBCRussian

Ще одна колекція відмінних подкастів для початківців, завдяки яким ти дізнаєшся 500 найбільш уживаних слів. Доступно для скачування.

list-english.ru

За цим посиланням ти знайдеш відразу 17 (!!!) колекцій подкастів. На різні рівні (в тому числі і початковий). Все аудіофайли можна скачати (натискаєш відповідну кнопку, потім клацаєш правою кнопкою миші і вибираєш "Зберегти як ...").

Аудіокурс "Англійська за одну годину"

Повністю мову ти, зрозуміло, не вивчиш, але найбільш важливі вираження в уроці освітлені. Курс доступний для скачування.

Britishcouncil Elementary Podcasts

Цей же набір подкастів є на сайті list-english.ru , Про який йшла мова вище. АЛЕ! На сайті learnenglish.britishcouncil.org після кожного подкасту ти зможеш ще й повирішувати різні завдання і перевірити, як все засвоїлося. Ще одна перевага - можливість почитати скрипт подкасту.

Ще більше подкастів для початківців в статті: 10 аудіо англійською для початківців

Золота середина, або Подкасти для середнього рівня

Темп мовлення в цих подкастах теж більш повільний, ніж в житті. Зате використовується досить складна лексика. Але не лякайся, у багатьох подкастів є текстова версія, де можна підглянути незнайомі слова.

learn-english-online від Jade з EngVid

Просто знахідка! Каже мила Джейд повільно і зрозуміло. Теми найрізноманітніші (зрозуміло, корисні для тих, хто вивчає). Подкасти доступні для скачування і мають скрипт.

www.dailyesl.com

Подкасти для Pre-Intermediate і вище. Можна завантажити і прочитати текстовий варіант, в якому виділені жирним всі важливі слова і вирази. Аудіозаписи дуже короткі і висвітлюють теми, корисні саме для тих, хто вивчає англійську: подорожі, походи в магазин / до лікаря / в ресторан і т.д.

learningenglish.voanews.com

Подкасти від Pre-Intermediate. Завантажити їх можна за допомогою кнопки Direct link в правому нижньому кутку записи. Ще обов'язково пройди в розділ Let's learn English , Де ти знайдеш відеоуроки.

6 Minute English від BBC

За назвою зрозуміло, що ці подкасти тривають всього лише 6 хвилин. Темп мовлення досить швидкий, але у кожного запису є текстова версія. Заходиш в тему, що цікавить (наприклад, Brazilian music ) Натискаєш To take away і правою кнопкою миші "Зберігаєш як ...". До речі, подкасти BBC є і інших форматів:

 • English at Work - різні ситуації, пов'язані з роботою.
 • Welcome to London - як вибрати транспорт, як замовити готель і т.д.
 • Words in the News - пояснюють значення слів і виразів в новинах.

Повний список можна побачити в бічному меню зліва. Ще одна відмінна колекція - The English We Speak , Яка фокусується на сленгу (а краще пройди по цим посиланням і вибери колекцію на свій смак).

English as a Second Language Podcast

Діалоги на різні теми. Лексика буває складною, але читають дуже повільно, а потім все роз'яснюють, тому підійде і для середнього рівня.

ESLnewscast.com

Сайт з новинами, адаптованими для тих, хто вивчає англійську. Файли можна завантажити, скрипт теж є.

Немає межі досконалості: подкасти для просунутих

В принципі, володар рівня Upper-Intermediate і вище може дозволити собі слухати не адаптовані подкасти на будь-яку цікаву для нього тематику. Ось ми і вирішили знайти для тебе кілька варіантів.

grammar-girl

Подкасти про граматику англійської, які можна послухати прямо на сайті або підписатися на них через ITunes , Stitcher , SoundCloud , Android , GooglePlay .

szsbls3.szsb

Відмінний сайт з набором подкастів про англійську мову і культуру. Теми записів найрізноманітніші. Є mp3 і відео-формат (на youtube).


Подивися пілотне відео, щоб спрямованість подкастів стала зрозуміліше

splendidspeaking.podomatic.com

Величезна кількість подкастів, в тому числі для підготовки до міжнародних іспитів на кшталт IELTS. Файли можна скачати.

teacherluke.co.uk

Дуже крутий набір подкастів від Люка Томпсона - вчителі англійської мови та коміка-стендапера в одній особі (буде повчально і смішно). Є можливість скачування.

Також раджу пошукати подкасти "за інтересами". Наприклад, для цікавляться історією підійде спеціальна серія від BBC . Для любителів поезії рекомендую цей сайт . А сайт geeksandgod.com сподобається айтішників 🙂

Last But Not Least: подкасти для різних рівнів

Дам ще ряд посилань, де можна знайти матеріал для самих різних рівнів:

 • esl.culips.com - просто відмінний ресурс. Є різні варіації подкастів. наприклад, Chatterbox - реальні розмови між людьми, Catch Word - детальне вивчення якихось конкретних слів і виразів.
 • podcastsinenglish.com - сайт з впорядкування файлів для різних рівнів. Аудіозаписи досить короткі, мають текстові версії і набір завдань і вправ.
 • English Podcasts - це група Вконтакте, в аудіозаписах якої можна знайти досить багато подкастів.
 • begin-english.ru/audio - подкасти різної складності і аудіокниги. На жаль, не знайшла функції скачування файлів, але сайт адаптований під мобільні пристрої, тому, при наявності доступу до Інтернету, їм можна користуватися в дорозі.

Сподіваюся, ти не став дочитувати статтю до цих заключних рядків, а перейшов на один із сайтів і почав слухати, слухати і слухати ... А тим, хто все ще тут, побажаю удачі і прогресу в англійському! 🙂Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью