<
 • Главная
Статьи

Кращі подкасти англійською безкоштовно: список сайтів

 1. London is The Capital of Great Britain: подкасти для початківців
 2. English USA / Так кажуть в Америці
 3. Learn English with BBCRussian
 4. list-english.ru
 5. Аудіокурс "Англійська за одну годину"
 6. Britishcouncil Elementary Podcasts
 7. Золота середина, або Подкасти для середнього рівня
 8. learn-english-online від Jade з EngVid
 9. www.dailyesl.com
 10. learningenglish.voanews.com
 11. 6 Minute English від BBC
 12. English as a Second Language Podcast
 13. ESLnewscast.com
 14. Немає межі досконалості: подкасти для просунутих
 15. grammar-girl
 16. szsbls3.szsb
 17. splendidspeaking.podomatic.com
 18. teacherluke.co.uk
 19. Last But Not Least: подкасти для різних рівнів

Одним з найскладніших для розвитку навичок завжди вважалося аудіювання. Ти можеш добре знати правила граматики, мати багатий словниковий запас і навіть вміти писати твори на вільну тему ... Але ось ти чуєш нескінченний потік живої, місцями плутано мови з використанням скорочень і сленгових слів (на зразок нашого "щас, че, норм" і т. д.), і ти абсолютно нічого не можеш зрозуміти ...

В даному випадку кращі ліки - слухати, слухати і слухати англійську мову (плюс проводити спеціальні тренування - подробиці тут ). Для початку адаптовані записи, створені спеціально для тих, хто вивчає мову. Потім, у міру розвитку навички, рівень складності можна підвищувати.

Спеціально для таких цілей ми зібрали в цій статті кращі подкасти для вивчення англійської та розбили їх за рівнями:

 • новачки;
 • середній рівень;
 • просунуті.

Ти можеш слухати їх прямо на сайті, а можеш скачати і залити в свій телефон, щоб "насолоджуватися" ними в дорозі. Для довідки: подкаст - це якась аудіо-замітка на якусь тему (на зразок нашої статті, але не текстом, а голосом).

Огрооо-ооомное кількість класних подкастів з субтитрами ти можеш знайти і на своєму (сподіваюся, улюбленому) сервісі Lingualeo : Введи відповідний запит (podcast) в пошуковий рядок і вибери формат аудіо. Наприклад, я під час роботи над цією статтею прослухала цікаву запис про Майкла Джексона (Раджу!)

London is The Capital of Great Britain: подкасти для початківців

Які особливості подкастів для "новачків": о-оче-же мее-едленний темп мови диктора, проста тематика і, як наслідок, нескладна лексика (з поясненням значення слів або з перекладом).

English USA / Так кажуть в Америці

Набір уроків для початківців, за допомогою яких новачки вивчать слова і вирази, які вживаються щодня. Кожен урок триває 15-20 хвилин. За посиланням їх можна і послухати, і скачати.

Learn English with BBCRussian

Ще одна колекція відмінних подкастів для початківців, завдяки яким ти дізнаєшся 500 найбільш уживаних слів. Доступно для скачування.

list-english.ru

За цим посиланням ти знайдеш відразу 17 (!!!) колекцій подкастів. На різні рівні (в тому числі і початковий). Все аудіофайли можна скачати (натискаєш відповідну кнопку, потім клацаєш правою кнопкою миші і вибираєш "Зберегти як ...").

Аудіокурс "Англійська за одну годину"

Повністю мову ти, зрозуміло, не вивчиш, але найбільш важливі вираження в уроці освітлені. Курс доступний для скачування.

Britishcouncil Elementary Podcasts

Цей же набір подкастів є на сайті list-english.ru , Про який йшла мова вище. АЛЕ! На сайті learnenglish.britishcouncil.org після кожного подкасту ти зможеш ще й повирішувати різні завдання і перевірити, як все засвоїлося. Ще одна перевага - можливість почитати скрипт подкасту.

Ще більше подкастів для початківців в статті: 10 аудіо англійською для початківців

Золота середина, або Подкасти для середнього рівня

Темп мовлення в цих подкастах теж більш повільний, ніж в житті. Зате використовується досить складна лексика. Але не лякайся, у багатьох подкастів є текстова версія, де можна підглянути незнайомі слова.

learn-english-online від Jade з EngVid

Просто знахідка! Каже мила Джейд повільно і зрозуміло. Теми найрізноманітніші (зрозуміло, корисні для тих, хто вивчає). Подкасти доступні для скачування і мають скрипт.

www.dailyesl.com

Подкасти для Pre-Intermediate і вище. Можна завантажити і прочитати текстовий варіант, в якому виділені жирним всі важливі слова і вирази. Аудіозаписи дуже короткі і висвітлюють теми, корисні саме для тих, хто вивчає англійську: подорожі, походи в магазин / до лікаря / в ресторан і т.д.

learningenglish.voanews.com

Подкасти від Pre-Intermediate. Завантажити їх можна за допомогою кнопки Direct link в правому нижньому кутку записи. Ще обов'язково пройди в розділ Let's learn English , Де ти знайдеш відеоуроки.

6 Minute English від BBC

За назвою зрозуміло, що ці подкасти тривають всього лише 6 хвилин. Темп мовлення досить швидкий, але у кожного запису є текстова версія. Заходиш в тему, що цікавить (наприклад, Brazilian music ) Натискаєш To take away і правою кнопкою миші "Зберігаєш як ...". До речі, подкасти BBC є і інших форматів:

 • English at Work - різні ситуації, пов'язані з роботою.
 • Welcome to London - як вибрати транспорт, як замовити готель і т.д.
 • Words in the News - пояснюють значення слів і виразів в новинах.

Повний список можна побачити в бічному меню зліва. Ще одна відмінна колекція - The English We Speak , Яка фокусується на сленгу (а краще пройди по цим посиланням і вибери колекцію на свій смак).

English as a Second Language Podcast

Діалоги на різні теми. Лексика буває складною, але читають дуже повільно, а потім все роз'яснюють, тому підійде і для середнього рівня.

ESLnewscast.com

Сайт з новинами, адаптованими для тих, хто вивчає англійську. Файли можна завантажити, скрипт теж є.

Немає межі досконалості: подкасти для просунутих

В принципі, володар рівня Upper-Intermediate і вище може дозволити собі слухати не адаптовані подкасти на будь-яку цікаву для нього тематику. Ось ми і вирішили знайти для тебе кілька варіантів.

grammar-girl

Подкасти про граматику англійської, які можна послухати прямо на сайті або підписатися на них через ITunes , Stitcher , SoundCloud , Android , GooglePlay .

szsbls3.szsb

Відмінний сайт з набором подкастів про англійську мову і культуру. Теми записів найрізноманітніші. Є mp3 і відео-формат (на youtube).


Подивися пілотне відео, щоб спрямованість подкастів стала зрозуміліше

splendidspeaking.podomatic.com

Величезна кількість подкастів, в тому числі для підготовки до міжнародних іспитів на кшталт IELTS. Файли можна скачати.

teacherluke.co.uk

Дуже крутий набір подкастів від Люка Томпсона - вчителі англійської мови та коміка-стендапера в одній особі (буде повчально і смішно). Є можливість скачування.

Також раджу пошукати подкасти "за інтересами". Наприклад, для цікавляться історією підійде спеціальна серія від BBC . Для любителів поезії рекомендую цей сайт . А сайт geeksandgod.com сподобається айтішників 🙂

Last But Not Least: подкасти для різних рівнів

Дам ще ряд посилань, де можна знайти матеріал для самих різних рівнів:

 • esl.culips.com - просто відмінний ресурс. Є різні варіації подкастів. наприклад, Chatterbox - реальні розмови між людьми, Catch Word - детальне вивчення якихось конкретних слів і виразів.
 • podcastsinenglish.com - сайт з впорядкування файлів для різних рівнів. Аудіозаписи досить короткі, мають текстові версії і набір завдань і вправ.
 • English Podcasts - це група Вконтакте, в аудіозаписах якої можна знайти досить багато подкастів.
 • begin-english.ru/audio - подкасти різної складності і аудіокниги. На жаль, не знайшла функції скачування файлів, але сайт адаптований під мобільні пристрої, тому, при наявності доступу до Інтернету, їм можна користуватися в дорозі.

Сподіваюся, ти не став дочитувати статтю до цих заключних рядків, а перейшов на один із сайтів і почав слухати, слухати і слухати ... А тим, хто все ще тут, побажаю удачі і прогресу в англійському! 🙂Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью