<
 • Главная
Статьи

Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм

 1. Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм Всі люблять музику, і соціальна мережа...
 2. 2 - My audio
 3. 3 - XMusic
 4. 4 - DSound
 5. 5 - JDPlayer
 6. резюме
 7. Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм
 8. 1 - Музика ВК
 9. 2 - My audio
 10. 3 - XMusic
 11. 4 - DSound
 12. 5 - JDPlayer
 13. резюме
 14. Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм
 15. 1 - Музика ВК
 16. 2 - My audio
 17. 3 - XMusic
 18. 4 - DSound
 19. 5 - JDPlayer
 20. резюме
 21. Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм
 22. 1 - Музика ВК
 23. 2 - My audio
 24. 3 - XMusic
 25. 4 - DSound
 26. 5 - JDPlayer
 27. резюме
 28. Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм
 29. 1 - Музика ВК
 30. 2 - My audio
 31. 3 - XMusic
 32. 4 - DSound
 33. 5 - JDPlayer
 34. резюме

Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм

Всі люблять музику, і соціальна мережа Вконтакте надає доступ до більшості існуючих треків безкоштовно. Проте, і офіційний додаток, і мобільна версія сайту дозволяють прослуховувати музику тільки онлайн. А значить, при відсутності поблизу мережі Wi-Fi на музику доведеться витрачати трафік - не дуже приємно, особливо в ситуації, коли оператори відмовляються від тарифів з безлімітним інтернетом.

Що ж робити? Звичайно ж, встановити окремий додаток і кешувати музику прямо в нього! Ми порівняли 5 популярних оффлайн-програвачів, що відповідають на питання, як завантажити музику з ВК на айфон безкоштовно.

1 - Музика ВК

Програма відображає тільки список музики без решти інтерфейсу ВК - але при цьому в налаштуваннях є перемикач, що дозволяє транслювати програється композицію на сторінку. Втім, в статусі відображаються лише треки, що прослуховуються онлайн: завантажені аудіо не транслюються навіть при наявності інтернету.

Є кілька джерел аудіо: моя музика, музика друзів, музика з груп і музика зі стіни. Є розділи "Популярне" і "Рекомендоване". При перемиканні джерела додаток може видати порожній список або й зовсім вилетіти, що явно не додає додатком очок довіри.

Дизайн програвача приємний, нічого зайвого. Обкладинка альбому відображається (при наявності). Якщо на сайті у треку доданий тест, то він відобразиться і в додатку: тексти пісень відкриваються свайпом по обкладинці альбому. Приємні бонуси: можливість складання плейлистів і видалення всіх завантажених композицій. У той же час, не дуже зручно, що розмір окремих композицій не відображається ні до, ні після завантаження. У той же час, в налаштуваннях можна подивитися, скільки займають всі завантажені додатки.

Реклама, як і у всіх розглянутих програмах, присутній: вузький банер в нижній частині програми та вистрибують в рандомний момент рекламні сторінки на весь екран.

+ Що хорошого:

 • Тексти пісень.
 • Можна складати плейлист.
 • Можна видалити всі завантажені файли відразу.

- Що поганого:

 • Реклама.
 • Чи не показує розмір файлів.

Увага! Додаток видалено з App Store, але його можна встановити з деяких акаунтів. Наприклад, із Загального аккаунта ijuice.ru

2 - My audio

Ця програма для музики ВК на айфон відрізняється великою кількістю джерел аудіо: крім тих, що пропонує Музика ВК, тут є аудіо зі стрічки новин і з закладок. Перед завантаженням можна подивитися розмір файлу, але після скачування його видно.

My audio відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Основних вкладки дві: Music, де можна переглядати треки з усіх джерел і вибирати, що ж скачати, і Downloads. В останній можна переглянути список завантаженого, видалити непотрібне, змінити порядок або перейменувати файли.

Програвач красою і органічністю не відрізняється, функціонал же стандартний: управління відтворенням, кнопка AirPlay. З програми можна транслювати музику в статус профілю, додавати файли в Мої аудіозаписи (у онлайн-режимі).

Плюсом це назвати можна з великою натяжкою, але все ж варто відзначити: реклама тут тільки спливаюча, банер в нижній або верхній частині екрану відсутня. А ось мінус очевидний: більшість реклами в My audio з таймером. Тобто, закрити набридливу пропозицію щось скачати або перейти на сайт можна тільки через 5 секунд.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Мінімалістичний, але функціональний інтерфейс.
 • Показує розмір файлів.

- Що поганого:

 • Дизайн.
 • 5-секундна реклама.

Встановити з iJuice

3 - XMusic

Мабуть, це саме функціональна програма для скачування музики на айфон серед представлених в цьому списку. Крім величезної кількості джерел аудіо ВК передбачений також вбудованої браузер, за допомогою якого можна качати аудіо буквально з будь-якого сайту. Якщо у вас є посилання на сторінку з потрібною аудіозаписом - можна скористатися функцією завантаження за посиланням.

Якщо ж, навпаки, потрібно завантажити відразу всі треки, то це можна зробити в один дотик. Є можливість завантажувати відеозаписи - тобто, XMusic об'єднує в собі відразу дві функції: аудіо-і відеоплеєр Вконтакте оффлайн.

Присутній режим сну: встановлюєте таймер, і через певну кількість часу відтворення зупиниться. Ця функція зручна, тільки коли слухаєш музику з вимкненим екраном: якщо ж екран включений, то відтворення зупиниться, а включений дисплей продовжить садити акумулятор.

Дизайн програми та програвача натхненний офіційними продуктами від Apple: світле мінімалістичне оформлення, при цьому все необхідне легко знайти. Проблема тільки одна і я не втомлюся про неї писати ніколи: це реклама. Таке відчуття, що в XMusic зібралися всі самі труднозакриваемие рекламні сторінки: таймера немає, але знайти хрестик або кнопку No, thanks часом буває непросто.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Експорт альбомів з вк.
 • Вбудований браузер для завантаження файлів з інших сайтів (в тому числі відео).
 • Еквалайзер (є пресети).
 • Приємний дизайн як додатки, так і програвача.
 • Режим невидимки.
 • Можна завантажити відразу всі аудіозаписи.
 • Режим сну.

- Що поганого:

 • Реклама вилазить в самий невідповідний момент і її не завжди просто закрити.
 • Чи не показує розмір файлів.

Встановити з iJuice

4 - DSound

Зараз це додаток іменується в App Store як Daily Songs - Listen Top, але після установки відображається справжня назва. Якщо спробувати описати DSound в двох словах, то вийде "калька XMusic": додатки абсолютно ідентичні по функціоналу і дизайну.

Завантажити музику з ВК на Айфон допоможе додаток DSound за допомогою вбудованого браузера і завантаження за посиланням, доступно скачування відеозаписів та інші дрібниці.

Реклама тут точно така ж: або проблематично знайти кнопку "закрити", або потрібно чекати її появи протягом декількох секунд.

Що ж краще - DSound або XMusic? По суті, різниці ніякої: вибирайте виходячи з того, яке поєднання назви та іконки вам подобається більше.

Встановити з iJuice

5 - JDPlayer

Мабуть, це саме дивне додаток в цьому списку. І дивує воно, раптово, в позитивному ключі. Спочатку здається, що це не дуже-то функціональна програма з незручним дизайном. Але поступово з'ясовується, що програвач викликається свайпом справа наліво і це, в принципі, дуже навіть зручно, а функціонал мало не більше, ніж у XMusic.

JDPlayer оформлений в синьо-білому стилі Вконтакте, але в налаштуваннях можна змінити кольори оформлення. Тут немає спливаючій реклами - тільки банер, прибрати який можна за 149 рублів.

Додаток підтримує імпорт музики з iTunes - правда, тільки тієї, що в форматі .mp3. Можна зібрати всю музику в одному місці і не перемикатися між Music і JDPlayer. При відтворенні відображаються не тільки виконавець, назва композиції та обкладинка альбому, а й назва альбому.

Це єдина програма в нашому списку, яка відображає бітрейт аудіозаписи перед завантаженням: дрібниця, а приємно. На жаль, розмір треку можна дізнатися тільки після збереження. Нарешті, останнє, про що варто сказати, говорячи про JDPlayer: плейлисти. Вони дуже зручно організовані: при завантаженні одним тапом можна вибрати, в який список віднести цю пісню. При відтворенні можна легко перенести пісню в інший плейлист.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Можна імпортувати музику з iTunes.
 • Можна міняти кольори оформлення.
 • Є пошук по скачаним файлів.
 • Показує бітрейт і розмір аудіо.
 • Зручна система плейлистів.
 • Ні спливаючої реклами.

- Що поганого:

 • Непрезентабельний дизайн.
 • Чи не показує розмір аудіо до завантаження.

Встановити з iJuice

резюме

Підводячи підсумки, варто сказати, що зі своїм головним завданням - прослуховування музики ВК для iPhone - успішно впоралися всі додатки, крім Free Music. Відмінності між додатками виражені, головним чином, в списку джерел музики, дизайні програвача і ступеня настирливості реклами.

З п'яти розглянутих програм найцікавішою для мене виявилася XMusic - мабуть, тут краще співвідношення дизайну і функціоналу. Крім того, підкуповує плюшка у вигляді можливості скачувати відео з vk.com на iPhone - одна програма замінює собою оффлайн-програвачі як аудіо, так і відео.

Якщо ви знайдете нове працює додаток для айфона з музикою з вк оффлайн або побачите невідповідності в описах, напишіть це в коментарях до статті. Також рекомендуємо прочитати новий огляд на музичні програвачі, які дозволяють слухати музику з хмари як оффлайн, так і онлайн .

Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм

Всі люблять музику, і соціальна мережа Вконтакте надає доступ до більшості існуючих треків безкоштовно. Проте, і офіційний додаток, і мобільна версія сайту дозволяють прослуховувати музику тільки онлайн. А значить, при відсутності поблизу мережі Wi-Fi на музику доведеться витрачати трафік - не дуже приємно, особливо в ситуації, коли оператори відмовляються від тарифів з безлімітним інтернетом.

Що ж робити? Звичайно ж, встановити окремий додаток і кешувати музику прямо в нього! Ми порівняли 5 популярних оффлайн-програвачів, що відповідають на питання, як завантажити музику з ВК на айфон безкоштовно.

1 - Музика ВК

Програма відображає тільки список музики без решти інтерфейсу ВК - але при цьому в налаштуваннях є перемикач, що дозволяє транслювати програється композицію на сторінку. Втім, в статусі відображаються лише треки, що прослуховуються онлайн: завантажені аудіо не транслюються навіть при наявності інтернету.

Є кілька джерел аудіо: моя музика, музика друзів, музика з груп і музика зі стіни. Є розділи "Популярне" і "Рекомендоване". При перемиканні джерела додаток може видати порожній список або й зовсім вилетіти, що явно не додає додатком очок довіри.

Дизайн програвача приємний, нічого зайвого. Обкладинка альбому відображається (при наявності). Якщо на сайті у треку доданий тест, то він відобразиться і в додатку: тексти пісень відкриваються свайпом по обкладинці альбому. Приємні бонуси: можливість складання плейлистів і видалення всіх завантажених композицій. У той же час, не дуже зручно, що розмір окремих композицій не відображається ні до, ні після завантаження. У той же час, в налаштуваннях можна подивитися, скільки займають всі завантажені додатки.

Реклама, як і у всіх розглянутих програмах, присутній: вузький банер в нижній частині програми та вистрибують в рандомний момент рекламні сторінки на весь екран.

+ Що хорошого:

 • Тексти пісень.
 • Можна складати плейлист.
 • Можна видалити всі завантажені файли відразу.

- Що поганого:

 • Реклама.
 • Чи не показує розмір файлів.

Увага! Додаток видалено з App Store, але його можна встановити з деяких акаунтів. Наприклад, із Загального аккаунта ijuice.ru

2 - My audio

Ця програма для музики ВК на айфон відрізняється великою кількістю джерел аудіо: крім тих, що пропонує Музика ВК, тут є аудіо зі стрічки новин і з закладок. Перед завантаженням можна подивитися розмір файлу, але після скачування його видно.

My audio відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Основних вкладки дві: Music, де можна переглядати треки з усіх джерел і вибирати, що ж скачати, і Downloads. В останній можна переглянути список завантаженого, видалити непотрібне, змінити порядок або перейменувати файли.

Програвач красою і органічністю не відрізняється, функціонал же стандартний: управління відтворенням, кнопка AirPlay. З програми можна транслювати музику в статус профілю, додавати файли в Мої аудіозаписи (у онлайн-режимі).

Плюсом це назвати можна з великою натяжкою, але все ж варто відзначити: реклама тут тільки спливаюча, банер в нижній або верхній частині екрану відсутня. А ось мінус очевидний: більшість реклами в My audio з таймером. Тобто, закрити набридливу пропозицію щось скачати або перейти на сайт можна тільки через 5 секунд.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Мінімалістичний, але функціональний інтерфейс.
 • Показує розмір файлів.

- Що поганого:

 • Дизайн.
 • 5-секундна реклама.

Встановити з iJuice

3 - XMusic

Мабуть, це саме функціональна програма для скачування музики на айфон серед представлених в цьому списку. Крім величезної кількості джерел аудіо ВК передбачений також вбудованої браузер, за допомогою якого можна качати аудіо буквально з будь-якого сайту. Якщо у вас є посилання на сторінку з потрібною аудіозаписом - можна скористатися функцією завантаження за посиланням.

Якщо ж, навпаки, потрібно завантажити відразу всі треки, то це можна зробити в один дотик. Є можливість завантажувати відеозаписи - тобто, XMusic об'єднує в собі відразу дві функції: аудіо-і відеоплеєр Вконтакте оффлайн.

Присутній режим сну: встановлюєте таймер, і через певну кількість часу відтворення зупиниться. Ця функція зручна, тільки коли слухаєш музику з вимкненим екраном: якщо ж екран включений, то відтворення зупиниться, а включений дисплей продовжить садити акумулятор.

Дизайн програми та програвача натхненний офіційними продуктами від Apple: світле мінімалістичне оформлення, при цьому все необхідне легко знайти. Проблема тільки одна і я не втомлюся про неї писати ніколи: це реклама. Таке відчуття, що в XMusic зібралися всі самі труднозакриваемие рекламні сторінки: таймера немає, але знайти хрестик або кнопку No, thanks часом буває непросто.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Експорт альбомів з вк.
 • Вбудований браузер для завантаження файлів з інших сайтів (в тому числі відео).
 • Еквалайзер (є пресети).
 • Приємний дизайн як додатки, так і програвача.
 • Режим невидимки.
 • Можна завантажити відразу всі аудіозаписи.
 • Режим сну.

- Що поганого:

 • Реклама вилазить в самий невідповідний момент і її не завжди просто закрити.
 • Чи не показує розмір файлів.

Встановити з iJuice

4 - DSound

Зараз це додаток іменується в App Store як Daily Songs - Listen Top, але після установки відображається справжня назва. Якщо спробувати описати DSound в двох словах, то вийде "калька XMusic": додатки абсолютно ідентичні по функціоналу і дизайну.

Завантажити музику з ВК на Айфон допоможе додаток DSound за допомогою вбудованого браузера і завантаження за посиланням, доступно скачування відеозаписів та інші дрібниці.

Реклама тут точно така ж: або проблематично знайти кнопку "закрити", або потрібно чекати її появи протягом декількох секунд.

Що ж краще - DSound або XMusic? По суті, різниці ніякої: вибирайте виходячи з того, яке поєднання назви та іконки вам подобається більше.

Встановити з iJuice

5 - JDPlayer

Мабуть, це саме дивне додаток в цьому списку. І дивує воно, раптово, в позитивному ключі. Спочатку здається, що це не дуже-то функціональна програма з незручним дизайном. Але поступово з'ясовується, що програвач викликається свайпом справа наліво і це, в принципі, дуже навіть зручно, а функціонал мало не більше, ніж у XMusic.

JDPlayer оформлений в синьо-білому стилі Вконтакте, але в налаштуваннях можна змінити кольори оформлення. Тут немає спливаючій реклами - тільки банер, прибрати який можна за 149 рублів.

Додаток підтримує імпорт музики з iTunes - правда, тільки тієї, що в форматі .mp3. Можна зібрати всю музику в одному місці і не перемикатися між Music і JDPlayer. При відтворенні відображаються не тільки виконавець, назва композиції та обкладинка альбому, а й назва альбому.

Це єдина програма в нашому списку, яка відображає бітрейт аудіозаписи перед завантаженням: дрібниця, а приємно. На жаль, розмір треку можна дізнатися тільки після збереження. Нарешті, останнє, про що варто сказати, говорячи про JDPlayer: плейлисти. Вони дуже зручно організовані: при завантаженні одним тапом можна вибрати, в який список віднести цю пісню. При відтворенні можна легко перенести пісню в інший плейлист.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Можна імпортувати музику з iTunes.
 • Можна міняти кольори оформлення.
 • Є пошук по скачаним файлів.
 • Показує бітрейт і розмір аудіо.
 • Зручна система плейлистів.
 • Ні спливаючої реклами.

- Що поганого:

 • Непрезентабельний дизайн.
 • Чи не показує розмір аудіо до завантаження.

Встановити з iJuice

резюме

Підводячи підсумки, варто сказати, що зі своїм головним завданням - прослуховування музики ВК для iPhone - успішно впоралися всі додатки, крім Free Music. Відмінності між додатками виражені, головним чином, в списку джерел музики, дизайні програвача і ступеня настирливості реклами.

З п'яти розглянутих програм найцікавішою для мене виявилася XMusic - мабуть, тут краще співвідношення дизайну і функціоналу. Крім того, підкуповує плюшка у вигляді можливості скачувати відео з vk.com на iPhone - одна програма замінює собою оффлайн-програвачі як аудіо, так і відео.

Якщо ви знайдете нове працює додаток для айфона з музикою з вк оффлайн або побачите невідповідності в описах, напишіть це в коментарях до статті. Також рекомендуємо прочитати новий огляд на музичні програвачі, які дозволяють слухати музику з хмари як оффлайн, так і онлайн .

Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм

Всі люблять музику, і соціальна мережа Вконтакте надає доступ до більшості існуючих треків безкоштовно. Проте, і офіційний додаток, і мобільна версія сайту дозволяють прослуховувати музику тільки онлайн. А значить, при відсутності поблизу мережі Wi-Fi на музику доведеться витрачати трафік - не дуже приємно, особливо в ситуації, коли оператори відмовляються від тарифів з безлімітним інтернетом.

Що ж робити? Звичайно ж, встановити окремий додаток і кешувати музику прямо в нього! Ми порівняли 5 популярних оффлайн-програвачів, що відповідають на питання, як завантажити музику з ВК на айфон безкоштовно.

1 - Музика ВК

Програма відображає тільки список музики без решти інтерфейсу ВК - але при цьому в налаштуваннях є перемикач, що дозволяє транслювати програється композицію на сторінку. Втім, в статусі відображаються лише треки, що прослуховуються онлайн: завантажені аудіо не транслюються навіть при наявності інтернету.

Є кілька джерел аудіо: моя музика, музика друзів, музика з груп і музика зі стіни. Є розділи "Популярне" і "Рекомендоване". При перемиканні джерела додаток може видати порожній список або й зовсім вилетіти, що явно не додає додатком очок довіри.

Дизайн програвача приємний, нічого зайвого. Обкладинка альбому відображається (при наявності). Якщо на сайті у треку доданий тест, то він відобразиться і в додатку: тексти пісень відкриваються свайпом по обкладинці альбому. Приємні бонуси: можливість складання плейлистів і видалення всіх завантажених композицій. У той же час, не дуже зручно, що розмір окремих композицій не відображається ні до, ні після завантаження. У той же час, в налаштуваннях можна подивитися, скільки займають всі завантажені додатки.

Реклама, як і у всіх розглянутих програмах, присутній: вузький банер в нижній частині програми та вистрибують в рандомний момент рекламні сторінки на весь екран.

+ Що хорошого:

 • Тексти пісень.
 • Можна складати плейлист.
 • Можна видалити всі завантажені файли відразу.

- Що поганого:

 • Реклама.
 • Чи не показує розмір файлів.

Увага! Додаток видалено з App Store, але його можна встановити з деяких акаунтів. Наприклад, із Загального аккаунта ijuice.ru

2 - My audio

Ця програма для музики ВК на айфон відрізняється великою кількістю джерел аудіо: крім тих, що пропонує Музика ВК, тут є аудіо зі стрічки новин і з закладок. Перед завантаженням можна подивитися розмір файлу, але після скачування його видно.

My audio відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Основних вкладки дві: Music, де можна переглядати треки з усіх джерел і вибирати, що ж скачати, і Downloads. В останній можна переглянути список завантаженого, видалити непотрібне, змінити порядок або перейменувати файли.

Програвач красою і органічністю не відрізняється, функціонал же стандартний: управління відтворенням, кнопка AirPlay. З програми можна транслювати музику в статус профілю, додавати файли в Мої аудіозаписи (у онлайн-режимі).

Плюсом це назвати можна з великою натяжкою, але все ж варто відзначити: реклама тут тільки спливаюча, банер в нижній або верхній частині екрану відсутня. А ось мінус очевидний: більшість реклами в My audio з таймером. Тобто, закрити набридливу пропозицію щось скачати або перейти на сайт можна тільки через 5 секунд.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Мінімалістичний, але функціональний інтерфейс.
 • Показує розмір файлів.

- Що поганого:

 • Дизайн.
 • 5-секундна реклама.

Встановити з iJuice

3 - XMusic

Мабуть, це саме функціональна програма для скачування музики на айфон серед представлених в цьому списку. Крім величезної кількості джерел аудіо ВК передбачений також вбудованої браузер, за допомогою якого можна качати аудіо буквально з будь-якого сайту. Якщо у вас є посилання на сторінку з потрібною аудіозаписом - можна скористатися функцією завантаження за посиланням.

Якщо ж, навпаки, потрібно завантажити відразу всі треки, то це можна зробити в один дотик. Є можливість завантажувати відеозаписи - тобто, XMusic об'єднує в собі відразу дві функції: аудіо-і відеоплеєр Вконтакте оффлайн.

Присутній режим сну: встановлюєте таймер, і через певну кількість часу відтворення зупиниться. Ця функція зручна, тільки коли слухаєш музику з вимкненим екраном: якщо ж екран включений, то відтворення зупиниться, а включений дисплей продовжить садити акумулятор.

Дизайн програми та програвача натхненний офіційними продуктами від Apple: світле мінімалістичне оформлення, при цьому все необхідне легко знайти. Проблема тільки одна і я не втомлюся про неї писати ніколи: це реклама. Таке відчуття, що в XMusic зібралися всі самі труднозакриваемие рекламні сторінки: таймера немає, але знайти хрестик або кнопку No, thanks часом буває непросто.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Експорт альбомів з вк.
 • Вбудований браузер для завантаження файлів з інших сайтів (в тому числі відео).
 • Еквалайзер (є пресети).
 • Приємний дизайн як додатки, так і програвача.
 • Режим невидимки.
 • Можна завантажити відразу всі аудіозаписи.
 • Режим сну.

- Що поганого:

 • Реклама вилазить в самий невідповідний момент і її не завжди просто закрити.
 • Чи не показує розмір файлів.

Встановити з iJuice

4 - DSound

Зараз це додаток іменується в App Store як Daily Songs - Listen Top, але після установки відображається справжня назва. Якщо спробувати описати DSound в двох словах, то вийде "калька XMusic": додатки абсолютно ідентичні по функціоналу і дизайну.

Завантажити музику з ВК на Айфон допоможе додаток DSound за допомогою вбудованого браузера і завантаження за посиланням, доступно скачування відеозаписів та інші дрібниці.

Реклама тут точно така ж: або проблематично знайти кнопку "закрити", або потрібно чекати її появи протягом декількох секунд.

Що ж краще - DSound або XMusic? По суті, різниці ніякої: вибирайте виходячи з того, яке поєднання назви та іконки вам подобається більше.

Встановити з iJuice

5 - JDPlayer

Мабуть, це саме дивне додаток в цьому списку. І дивує воно, раптово, в позитивному ключі. Спочатку здається, що це не дуже-то функціональна програма з незручним дизайном. Але поступово з'ясовується, що програвач викликається свайпом справа наліво і це, в принципі, дуже навіть зручно, а функціонал мало не більше, ніж у XMusic.

JDPlayer оформлений в синьо-білому стилі Вконтакте, але в налаштуваннях можна змінити кольори оформлення. Тут немає спливаючій реклами - тільки банер, прибрати який можна за 149 рублів.

Додаток підтримує імпорт музики з iTunes - правда, тільки тієї, що в форматі .mp3. Можна зібрати всю музику в одному місці і не перемикатися між Music і JDPlayer. При відтворенні відображаються не тільки виконавець, назва композиції та обкладинка альбому, а й назва альбому.

Це єдина програма в нашому списку, яка відображає бітрейт аудіозаписи перед завантаженням: дрібниця, а приємно. На жаль, розмір треку можна дізнатися тільки після збереження. Нарешті, останнє, про що варто сказати, говорячи про JDPlayer: плейлисти. Вони дуже зручно організовані: при завантаженні одним тапом можна вибрати, в який список віднести цю пісню. При відтворенні можна легко перенести пісню в інший плейлист.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Можна імпортувати музику з iTunes.
 • Можна міняти кольори оформлення.
 • Є пошук по скачаним файлів.
 • Показує бітрейт і розмір аудіо.
 • Зручна система плейлистів.
 • Ні спливаючої реклами.

- Що поганого:

 • Непрезентабельний дизайн.
 • Чи не показує розмір аудіо до завантаження.

Встановити з iJuice

резюме

Підводячи підсумки, варто сказати, що зі своїм головним завданням - прослуховування музики ВК для iPhone - успішно впоралися всі додатки, крім Free Music. Відмінності між додатками виражені, головним чином, в списку джерел музики, дизайні програвача і ступеня настирливості реклами.

З п'яти розглянутих програм найцікавішою для мене виявилася XMusic - мабуть, тут краще співвідношення дизайну і функціоналу. Крім того, підкуповує плюшка у вигляді можливості скачувати відео з vk.com на iPhone - одна програма замінює собою оффлайн-програвачі як аудіо, так і відео.

Якщо ви знайдете нове працює додаток для айфона з музикою з вк оффлайн або побачите невідповідності в описах, напишіть це в коментарях до статті. Також рекомендуємо прочитати новий огляд на музичні програвачі, які дозволяють слухати музику з хмари як оффлайн, так і онлайн .

Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм

Всі люблять музику, і соціальна мережа Вконтакте надає доступ до більшості існуючих треків безкоштовно. Проте, і офіційний додаток, і мобільна версія сайту дозволяють прослуховувати музику тільки онлайн. А значить, при відсутності поблизу мережі Wi-Fi на музику доведеться витрачати трафік - не дуже приємно, особливо в ситуації, коли оператори відмовляються від тарифів з безлімітним інтернетом.

Що ж робити? Звичайно ж, встановити окремий додаток і кешувати музику прямо в нього! Ми порівняли 5 популярних оффлайн-програвачів, що відповідають на питання, як завантажити музику з ВК на айфон безкоштовно.

1 - Музика ВК

Програма відображає тільки список музики без решти інтерфейсу ВК - але при цьому в налаштуваннях є перемикач, що дозволяє транслювати програється композицію на сторінку. Втім, в статусі відображаються лише треки, що прослуховуються онлайн: завантажені аудіо не транслюються навіть при наявності інтернету.

Є кілька джерел аудіо: моя музика, музика друзів, музика з груп і музика зі стіни. Є розділи "Популярне" і "Рекомендоване". При перемиканні джерела додаток може видати порожній список або й зовсім вилетіти, що явно не додає додатком очок довіри.

Дизайн програвача приємний, нічого зайвого. Обкладинка альбому відображається (при наявності). Якщо на сайті у треку доданий тест, то він відобразиться і в додатку: тексти пісень відкриваються свайпом по обкладинці альбому. Приємні бонуси: можливість складання плейлистів і видалення всіх завантажених композицій. У той же час, не дуже зручно, що розмір окремих композицій не відображається ні до, ні після завантаження. У той же час, в налаштуваннях можна подивитися, скільки займають всі завантажені додатки.

Реклама, як і у всіх розглянутих програмах, присутній: вузький банер в нижній частині програми та вистрибують в рандомний момент рекламні сторінки на весь екран.

+ Що хорошого:

 • Тексти пісень.
 • Можна складати плейлист.
 • Можна видалити всі завантажені файли відразу.

- Що поганого:

 • Реклама.
 • Чи не показує розмір файлів.

Увага! Додаток видалено з App Store, але його можна встановити з деяких акаунтів. Наприклад, із Загального аккаунта ijuice.ru

2 - My audio

Ця програма для музики ВК на айфон відрізняється великою кількістю джерел аудіо: крім тих, що пропонує Музика ВК, тут є аудіо зі стрічки новин і з закладок. Перед завантаженням можна подивитися розмір файлу, але після скачування його видно.

My audio відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Основних вкладки дві: Music, де можна переглядати треки з усіх джерел і вибирати, що ж скачати, і Downloads. В останній можна переглянути список завантаженого, видалити непотрібне, змінити порядок або перейменувати файли.

Програвач красою і органічністю не відрізняється, функціонал же стандартний: управління відтворенням, кнопка AirPlay. З програми можна транслювати музику в статус профілю, додавати файли в Мої аудіозаписи (у онлайн-режимі).

Плюсом це назвати можна з великою натяжкою, але все ж варто відзначити: реклама тут тільки спливаюча, банер в нижній або верхній частині екрану відсутня. А ось мінус очевидний: більшість реклами в My audio з таймером. Тобто, закрити набридливу пропозицію щось скачати або перейти на сайт можна тільки через 5 секунд.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Мінімалістичний, але функціональний інтерфейс.
 • Показує розмір файлів.

- Що поганого:

 • Дизайн.
 • 5-секундна реклама.

Встановити з iJuice

3 - XMusic

Мабуть, це саме функціональна програма для скачування музики на айфон серед представлених в цьому списку. Крім величезної кількості джерел аудіо ВК передбачений також вбудованої браузер, за допомогою якого можна качати аудіо буквально з будь-якого сайту. Якщо у вас є посилання на сторінку з потрібною аудіозаписом - можна скористатися функцією завантаження за посиланням.

Якщо ж, навпаки, потрібно завантажити відразу всі треки, то це можна зробити в один дотик. Є можливість завантажувати відеозаписи - тобто, XMusic об'єднує в собі відразу дві функції: аудіо-і відеоплеєр Вконтакте оффлайн.

Присутній режим сну: встановлюєте таймер, і через певну кількість часу відтворення зупиниться. Ця функція зручна, тільки коли слухаєш музику з вимкненим екраном: якщо ж екран включений, то відтворення зупиниться, а включений дисплей продовжить садити акумулятор.

Дизайн програми та програвача натхненний офіційними продуктами від Apple: світле мінімалістичне оформлення, при цьому все необхідне легко знайти. Проблема тільки одна і я не втомлюся про неї писати ніколи: це реклама. Таке відчуття, що в XMusic зібралися всі самі труднозакриваемие рекламні сторінки: таймера немає, але знайти хрестик або кнопку No, thanks часом буває непросто.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Експорт альбомів з вк.
 • Вбудований браузер для завантаження файлів з інших сайтів (в тому числі відео).
 • Еквалайзер (є пресети).
 • Приємний дизайн як додатки, так і програвача.
 • Режим невидимки.
 • Можна завантажити відразу всі аудіозаписи.
 • Режим сну.

- Що поганого:

 • Реклама вилазить в самий невідповідний момент і її не завжди просто закрити.
 • Чи не показує розмір файлів.

Встановити з iJuice

4 - DSound

Зараз це додаток іменується в App Store як Daily Songs - Listen Top, але після установки відображається справжня назва. Якщо спробувати описати DSound в двох словах, то вийде "калька XMusic": додатки абсолютно ідентичні по функціоналу і дизайну.

Завантажити музику з ВК на Айфон допоможе додаток DSound за допомогою вбудованого браузера і завантаження за посиланням, доступно скачування відеозаписів та інші дрібниці.

Реклама тут точно така ж: або проблематично знайти кнопку "закрити", або потрібно чекати її появи протягом декількох секунд.

Що ж краще - DSound або XMusic? По суті, різниці ніякої: вибирайте виходячи з того, яке поєднання назви та іконки вам подобається більше.

Встановити з iJuice

5 - JDPlayer

Мабуть, це саме дивне додаток в цьому списку. І дивує воно, раптово, в позитивному ключі. Спочатку здається, що це не дуже-то функціональна програма з незручним дизайном. Але поступово з'ясовується, що програвач викликається свайпом справа наліво і це, в принципі, дуже навіть зручно, а функціонал мало не більше, ніж у XMusic.

JDPlayer оформлений в синьо-білому стилі Вконтакте, але в налаштуваннях можна змінити кольори оформлення. Тут немає спливаючій реклами - тільки банер, прибрати який можна за 149 рублів.

Додаток підтримує імпорт музики з iTunes - правда, тільки тієї, що в форматі .mp3. Можна зібрати всю музику в одному місці і не перемикатися між Music і JDPlayer. При відтворенні відображаються не тільки виконавець, назва композиції та обкладинка альбому, а й назва альбому.

Це єдина програма в нашому списку, яка відображає бітрейт аудіозаписи перед завантаженням: дрібниця, а приємно. На жаль, розмір треку можна дізнатися тільки після збереження. Нарешті, останнє, про що варто сказати, говорячи про JDPlayer: плейлисти. Вони дуже зручно організовані: при завантаженні одним тапом можна вибрати, в який список віднести цю пісню. При відтворенні можна легко перенести пісню в інший плейлист.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Можна імпортувати музику з iTunes.
 • Можна міняти кольори оформлення.
 • Є пошук по скачаним файлів.
 • Показує бітрейт і розмір аудіо.
 • Зручна система плейлистів.
 • Ні спливаючої реклами.

- Що поганого:

 • Непрезентабельний дизайн.
 • Чи не показує розмір аудіо до завантаження.

Встановити з iJuice

резюме

Підводячи підсумки, варто сказати, що зі своїм головним завданням - прослуховування музики ВК для iPhone - успішно впоралися всі додатки, крім Free Music. Відмінності між додатками виражені, головним чином, в списку джерел музики, дизайні програвача і ступеня настирливості реклами.

З п'яти розглянутих програм найцікавішою для мене виявилася XMusic - мабуть, тут краще співвідношення дизайну і функціоналу. Крім того, підкуповує плюшка у вигляді можливості скачувати відео з vk.com на iPhone - одна програма замінює собою оффлайн-програвачі як аудіо, так і відео.

Якщо ви знайдете нове працює додаток для айфона з музикою з вк оффлайн або побачите невідповідності в описах, напишіть це в коментарях до статті. Також рекомендуємо прочитати новий огляд на музичні програвачі, які дозволяють слухати музику з хмари як оффлайн, так і онлайн .

Завантажити музику з ВК на Айфон безкоштовно: ТОП-5 програм

Всі люблять музику, і соціальна мережа Вконтакте надає доступ до більшості існуючих треків безкоштовно. Проте, і офіційний додаток, і мобільна версія сайту дозволяють прослуховувати музику тільки онлайн. А значить, при відсутності поблизу мережі Wi-Fi на музику доведеться витрачати трафік - не дуже приємно, особливо в ситуації, коли оператори відмовляються від тарифів з безлімітним інтернетом.

Що ж робити? Звичайно ж, встановити окремий додаток і кешувати музику прямо в нього! Ми порівняли 5 популярних оффлайн-програвачів, що відповідають на питання, як завантажити музику з ВК на айфон безкоштовно.

1 - Музика ВК

Програма відображає тільки список музики без решти інтерфейсу ВК - але при цьому в налаштуваннях є перемикач, що дозволяє транслювати програється композицію на сторінку. Втім, в статусі відображаються лише треки, що прослуховуються онлайн: завантажені аудіо не транслюються навіть при наявності інтернету.

Є кілька джерел аудіо: моя музика, музика друзів, музика з груп і музика зі стіни. Є розділи "Популярне" і "Рекомендоване". При перемиканні джерела додаток може видати порожній список або й зовсім вилетіти, що явно не додає додатком очок довіри.

Дизайн програвача приємний, нічого зайвого. Обкладинка альбому відображається (при наявності). Якщо на сайті у треку доданий тест, то він відобразиться і в додатку: тексти пісень відкриваються свайпом по обкладинці альбому. Приємні бонуси: можливість складання плейлистів і видалення всіх завантажених композицій. У той же час, не дуже зручно, що розмір окремих композицій не відображається ні до, ні після завантаження. У той же час, в налаштуваннях можна подивитися, скільки займають всі завантажені додатки.

Реклама, як і у всіх розглянутих програмах, присутній: вузький банер в нижній частині програми та вистрибують в рандомний момент рекламні сторінки на весь екран.

+ Що хорошого:

 • Тексти пісень.
 • Можна складати плейлист.
 • Можна видалити всі завантажені файли відразу.

- Що поганого:

 • Реклама.
 • Чи не показує розмір файлів.

Увага! Додаток видалено з App Store, але його можна встановити з деяких акаунтів. Наприклад, із Загального аккаунта ijuice.ru

2 - My audio

Ця програма для музики ВК на айфон відрізняється великою кількістю джерел аудіо: крім тих, що пропонує Музика ВК, тут є аудіо зі стрічки новин і з закладок. Перед завантаженням можна подивитися розмір файлу, але після скачування його видно.

My audio відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Основних вкладки дві: Music, де можна переглядати треки з усіх джерел і вибирати, що ж скачати, і Downloads. В останній можна переглянути список завантаженого, видалити непотрібне, змінити порядок або перейменувати файли.

Програвач красою і органічністю не відрізняється, функціонал же стандартний: управління відтворенням, кнопка AirPlay. З програми можна транслювати музику в статус профілю, додавати файли в Мої аудіозаписи (у онлайн-режимі).

Плюсом це назвати можна з великою натяжкою, але все ж варто відзначити: реклама тут тільки спливаюча, банер в нижній або верхній частині екрану відсутня. А ось мінус очевидний: більшість реклами в My audio з таймером. Тобто, закрити набридливу пропозицію щось скачати або перейти на сайт можна тільки через 5 секунд.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Мінімалістичний, але функціональний інтерфейс.
 • Показує розмір файлів.

- Що поганого:

 • Дизайн.
 • 5-секундна реклама.

Встановити з iJuice

3 - XMusic

Мабуть, це саме функціональна програма для скачування музики на айфон серед представлених в цьому списку. Крім величезної кількості джерел аудіо ВК передбачений також вбудованої браузер, за допомогою якого можна качати аудіо буквально з будь-якого сайту. Якщо у вас є посилання на сторінку з потрібною аудіозаписом - можна скористатися функцією завантаження за посиланням.

Якщо ж, навпаки, потрібно завантажити відразу всі треки, то це можна зробити в один дотик. Є можливість завантажувати відеозаписи - тобто, XMusic об'єднує в собі відразу дві функції: аудіо-і відеоплеєр Вконтакте оффлайн.

Присутній режим сну: встановлюєте таймер, і через певну кількість часу відтворення зупиниться. Ця функція зручна, тільки коли слухаєш музику з вимкненим екраном: якщо ж екран включений, то відтворення зупиниться, а включений дисплей продовжить садити акумулятор.

Дизайн програми та програвача натхненний офіційними продуктами від Apple: світле мінімалістичне оформлення, при цьому все необхідне легко знайти. Проблема тільки одна і я не втомлюся про неї писати ніколи: це реклама. Таке відчуття, що в XMusic зібралися всі самі труднозакриваемие рекламні сторінки: таймера немає, але знайти хрестик або кнопку No, thanks часом буває непросто.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Експорт альбомів з вк.
 • Вбудований браузер для завантаження файлів з інших сайтів (в тому числі відео).
 • Еквалайзер (є пресети).
 • Приємний дизайн як додатки, так і програвача.
 • Режим невидимки.
 • Можна завантажити відразу всі аудіозаписи.
 • Режим сну.

- Що поганого:

 • Реклама вилазить в самий невідповідний момент і її не завжди просто закрити.
 • Чи не показує розмір файлів.

Встановити з iJuice

4 - DSound

Зараз це додаток іменується в App Store як Daily Songs - Listen Top, але після установки відображається справжня назва. Якщо спробувати описати DSound в двох словах, то вийде "калька XMusic": додатки абсолютно ідентичні по функціоналу і дизайну.

Завантажити музику з ВК на Айфон допоможе додаток DSound за допомогою вбудованого браузера і завантаження за посиланням, доступно скачування відеозаписів та інші дрібниці.

Реклама тут точно така ж: або проблематично знайти кнопку "закрити", або потрібно чекати її появи протягом декількох секунд.

Що ж краще - DSound або XMusic? По суті, різниці ніякої: вибирайте виходячи з того, яке поєднання назви та іконки вам подобається більше.

Встановити з iJuice

5 - JDPlayer

Мабуть, це саме дивне додаток в цьому списку. І дивує воно, раптово, в позитивному ключі. Спочатку здається, що це не дуже-то функціональна програма з незручним дизайном. Але поступово з'ясовується, що програвач викликається свайпом справа наліво і це, в принципі, дуже навіть зручно, а функціонал мало не більше, ніж у XMusic.

JDPlayer оформлений в синьо-білому стилі Вконтакте, але в налаштуваннях можна змінити кольори оформлення. Тут немає спливаючій реклами - тільки банер, прибрати який можна за 149 рублів.

Додаток підтримує імпорт музики з iTunes - правда, тільки тієї, що в форматі .mp3. Можна зібрати всю музику в одному місці і не перемикатися між Music і JDPlayer. При відтворенні відображаються не тільки виконавець, назва композиції та обкладинка альбому, а й назва альбому.

Це єдина програма в нашому списку, яка відображає бітрейт аудіозаписи перед завантаженням: дрібниця, а приємно. На жаль, розмір треку можна дізнатися тільки після збереження. Нарешті, останнє, про що варто сказати, говорячи про JDPlayer: плейлисти. Вони дуже зручно організовані: при завантаженні одним тапом можна вибрати, в який список віднести цю пісню. При відтворенні можна легко перенести пісню в інший плейлист.

+ Що хорошого:

 • Багато джерел аудіо.
 • Можна імпортувати музику з iTunes.
 • Можна міняти кольори оформлення.
 • Є пошук по скачаним файлів.
 • Показує бітрейт і розмір аудіо.
 • Зручна система плейлистів.
 • Ні спливаючої реклами.

- Що поганого:

 • Непрезентабельний дизайн.
 • Чи не показує розмір аудіо до завантаження.

Встановити з iJuice

резюме

Підводячи підсумки, варто сказати, що зі своїм головним завданням - прослуховування музики ВК для iPhone - успішно впоралися всі додатки, крім Free Music. Відмінності між додатками виражені, головним чином, в списку джерел музики, дизайні програвача і ступеня настирливості реклами.

З п'яти розглянутих програм найцікавішою для мене виявилася XMusic - мабуть, тут краще співвідношення дизайну і функціоналу. Крім того, підкуповує плюшка у вигляді можливості скачувати відео з vk.com на iPhone - одна програма замінює собою оффлайн-програвачі як аудіо, так і відео.

Якщо ви знайдете нове працює додаток для айфона з музикою з вк оффлайн або побачите невідповідності в описах, напишіть це в коментарях до статті. Також рекомендуємо прочитати новий огляд на музичні програвачі, які дозволяють слухати музику з хмари як оффлайн, так і онлайн .

Що ж робити?
Що ж краще - DSound або XMusic?
Що ж робити?
Що ж краще - DSound або XMusic?
Що ж робити?
Що ж краще - DSound або XMusic?
Що ж робити?
Що ж краще - DSound або XMusic?
Що ж робити?
Що ж краще - DSound або XMusic?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью