<
 • Главная
Статьи

Аудит сайту: чому це важливо?

 1. Аудит сайту: чому це важливо? Повністю робочий, який відповідає вимогам пошуковий систем і зручний...
 2. технічний аудит
 3. юзабіліті аудит
 4. Довірте свій сайт професіоналам!

Аудит сайту: чому це важливо?

Аудит сайту: чому це важливо

Повністю робочий, який відповідає вимогам пошуковий систем і зручний для користувача web-ресурс - це 70% успіху в онлайн просторі. Способів для досягнення такого результату безліч, але всі вони будуються навколо "правильної" бази. Але як її створити?

Комплексна перевірка сайту - це перший, але дуже важливий крок для досягнення високих результатів в мережі Інтернет. Саме на цьому етапі виявляються основні проблеми веб-ресурсу і створюється стратегія щодо підвищення ефективності web-порталу.

Аналіз сайту умовно ділиться на 3 основні частини:

 • Технічний аудит. На цьому етапі фахівець перевіряє програмний код інтернет порталу на наявність можливих помилок, швидкість роботи сайту, якість відображення онлайн сторінок на різних пристроях, роботу хостингу і ряд інших моментів.
 • Seo-аудит сайту. Включає в себе комплекс робіт з перевірки відповідності онлайн ресурсу вимогам Google і Яндекс, аналіз конкурентів і поточних показників сайту в пошуковій видачі і так далі.
 • Юзабіліті аудит сайту. Іншими словами, аналізується зручність використання для відвідувачів.

Також в Україні на просторах Всесвітньої павутини ви можете зустріти таке поняття як маркетинговий аналіз web-ресурсу. Але справа в тому, що продає інтрнет-маркетингова стратегія зазвичай спирається на можливості чинного сайту: якість роботи, юзабіліті, пошуковому просуванню і так далі. З цієї причини ми вирішили не робити на ньому акцент в цьому розділі.

SEO аудит сайту

SEO аудит сайту

Якщо ваш web-ресурс знаходиться в ТОП 10 у пошуковій видачі Google і Яндекс, то ви можете розраховувати на 70% відвідувачів від загальної кількості по конкретному ключовому запиту. Для досягнення цього результату проводиться оптимізація сайту , В якій сео-аудит (зовнішній і внутрішній) є основою для подальших робіт.

А починається все з вивчення ніші і конкурентів. Після цього можна приступити до зовнішнього SEO аналізу онлайн порталу (перевірці посилального профілю, активності в соціальних медіа), для чого проводиться:

 • Аудит донорів (сайтів, з яких ведуть посилання на ваш інтернет-ресурс). Чи немає в їх числі спамних і не по вашій тематиці. Вони значно погіршують платіжний профіль сайту, даючи передумови для зниження його в пошуковій видачі.
 • Вивчення анкор-листа. Пошуковики уважно стежать за якістю посилань. Тому важливо відразу виявити штучні, що вимагає серйозного практичного досвіду від вебмастера.
 • Аналіз приросту посилальної маси. Якщо у вас молодий сайт, то звідки на нього може взятися велика кількість посилаються ресурсів? Google і Яндекс вважають, що тільки при штучної "накрутки". В якості можливих наслідків: випадання з індексу, песимізація, бан.

Але зараз куди важливіше наповнення онлайн сторінок, так як питання зовнішньої оптимізації веб-ресурсу з кожним роком все менш значний. Тому SEO внутрішній аудит сайту зараз виходить на перший план. Він в себе включає:

 • Перевірку ресурсу на биті посилання, правильність відображення неіснуючих сторінок.
 • Аналіз семантичного ядра, мета-тегів, коректності редиректів.
 • Пошук дублів сторінок.
 • Вивчення контенту сайту на відповідність вимогам пошукових систем: користь для відвідувача, унікальність і так далі.

Це далеко не весь перелік робіт, який проводить веб-майстер при проведенні зовнішнього і внутрішнього SEO аудиту сайту. Від його точності і правильно прописаного плану робіт по оптимізації веб-ресурсу багато в чому залежить успішність розкрутки інтернет-магазину, інформаційного або корпоративного сайту в пошукових системах незалежно від вашого міста просування: Харкова, Києва, Одеси, Львова, Дніпропетровська та інших.

технічний аудит

технічний аудит

Погодьтеся, довго завантажується онлайн сторінка або зовсім не відображається є серйозним аргументом для відвідувача покинути даний сайт і шукати інший. Для запобігання подібних ситуацій і їх виправлень і потрібен технічний аналіз сайту, який складається з:

 • аналізу програмного коду, бази даних, швидкості завантаження інтернет сторінок;
 • діагностики роботи хостингу, налаштування сервера;
 • пошуку помилок в навігації по сайту і в його управлінні;
 • перевірки коректної верстки.

Проробивши цей фронт робіт, досвідчений фахівець дає рекомендації щодо виправлення помилок і покращення роботи сайту.

юзабіліті аудит

юзабіліті аудит

Якщо у ваш сайт зручний для користувача, то це знижує кількість відмов і збільшує конверсію, що і є кінцевою метою будь-якого інтернет-ресурсу. Usability-аудит покликаний знайти слабкі місця сайту саме з точки зору користувача:

 • невідповідність дизайну сайту його тематиці або напрямку діяльності компанії.
 • Алогічну або заплутану навігацію по сайту.
 • Помилки в розміщенні контенту на зразок погано відформатованого тексту.
 • Незрозумілий спосіб здійснення покупки або замовлення товару, послуги.
 • Відсутність контактних даних і так далі.

Після такого аналізу зручності використання веб-порталу веб-майстер дає рекомендації профільних фахівців щодо поліпшення usability.

Довірте свій сайт професіоналам!

для команди web-студії VipWS Україна є тільки один показник якості - поліпшення конверсії на вашому онлайн ресурсі (збільшення кількості клієнтів або передплатників, підвищення ціни середнього чека). Роблячи аудит сайту в нашій компанії ви отримуєте:

 • Розгорнутий звіт по всім проведеним роботам на веб-порталі.
 • Максимально точні рекомендації щодо подальших дій на ньому.

Все це подається в зрозумілій формі з конкретними фактами і поясненнями. Всі роботи виконують профільні фахівці з досвідом роботи понад три роки. Створюємо web-ресурси і просуваємо сайти по всій Україні: Харків, Київ, Вінниця, Запоріжжя, Ужгород, Чернівці та інші міста. Щоб замовити аудит сайту за адекватною ціною, телефонуйте за вказаними контактами або заповніть нижче заявку.

Аудит сайту: чому це важливо?
Аудит сайту: чому це важливо?
Але як її створити?
Якщо у вас молодий сайт, то звідки на нього може взятися велика кількість посилаються ресурсів?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью