<
 • Главная
Статьи

Цветокоррекция за допомогою засобу Варіанти в Photoshop

 1. По темі:

Засіб Зображення> Корекція> Варіанти використовується для швидкої корекції. Його застосування засноване на методі послідовних наближень - вихідне зображення можна поступово модифікувати для досягнення бажаного результату.

Перед запуском Варіантів треба проаналізувати зображення і зрозуміти, в чому ж полягає недолік цього зображення. Найбільш раціональним можна вважати застосування Варіантів для корекції зображень з яскраво вираженими колірними зрушеннями - наприклад - в сторону синього або червоного.

Перед використанням засобу вам допоможуть знання про протилежних кольорах. Це - такі пари квітів: червоний і блакитний (red і cyan), зелений і пурпурний (green і magenta), синій і жовтий (blue і yellow). Протилежні кольори пригнічують один одного. Тобто - для того, щоб усунути зрушення колірного балансу зображення в сторону зеленого - треба або зменшити зеленого, або додати пурпурного, який придушить зелений колір.

Вікно Варіанти (рис. 3.21.), Розбите на кілька робочих областей. Його ж ви можете бачити на рис. 5. кольоровий вклейки.

У лівій верхній частині вікна ви можете бачити мініатюру вихідного і результуючого стану зображення. Для того щоб в ході роботи із засобом перейти до початкового значення зображенню - просто клацніть мишею по мініатюрі Початкове.

У лівій нижній області вікна є сім мініатюр. Мініатюра Результат відображає поточний стан зображення, а всі інші показують один з можливих варіантів правки. Так, мініатюра Більше зеленого додає зображенню зеленого кольору, Більше жовтого - додає жовтого, Більше блакитного додає блакитного, Більше червоного додає червоного, Більше синього - синього, і Більше пурпурного - додає до зображення пурпурного кольору. Мініатюри показують, як зміниться зображення при додаванні того чи іншого кольору. При натисканні на одній з них до поточного стану додається трохи (скільки - залежить від параметра Точно -Ерубо) обраного кольору. Після цього параметри всіх мініатюр перераховуються, тобто можна приступати до чергового кроку редагування.

Мал. 3.21. вікно Варіанти

У нижній правій частині вікна є область з трьома мініатюрами - з усе тим же результуючим зображенням і з парою мініатюр, які дозволяють збільшити яскравість зображення (Яскравий) і зменшити її (Темнее).

У верхній правій частині вікна можна побачити блок управління. У нього входить бігунок Точно - Ерубо, який задає крок зміни кольору і яскравості для зображення. Більш грубі зміни означають більш сильні колірні і яскравість зрушення. Перемикачі Тіні, Середні тони і Світу служать для вибору діапазону кольорокорекції, а перемикач Насиченість може застосовуватися для корекції насиченості кольорів зображення. Як правило, для редагування більшості зображень використовується засіб з активованим перемикачем Середні тони.

При правці того зображення, яке буде відкрите у вікні засобу Варіанти, показаному на рис. 5 кольоровий вклейки, можна використовувати наступний алгоритм:

1. Відкриємо засіб Варіанти і, залишивши все його установки за замовчуванням, приступимо до аналізу вихідного зображення.

2. Очевидно, що зображення має надлишок червоного і жовтого кольорів - тому звернемо увагу на колір, протилежний червоному - тобто на блакитний (Cyan), і на колір, протилежний жовтому - на синій (Blue). Ви можете визначати наступний крок корекції зображення, просто переглядаючи мініатюри можливих варіантів - справа в тому, що багато зображення мають дуже складні колірні зрушення, які не можна однозначно ідентифікувати і рекомендувати якийсь варіант без перевірки своїх припущень на практиці.

3. Щелкнем по мініатюрі Більше блакитного і подивимося на результуюче зображення - воно стало виглядати набагато природніше. А після цього - кликнемо по мініатюрі Більше синього - зображення ще покращився. Буде виконувати ці кроки до тих пір, поки зображення не прийме прийнятний вид. Вибираючи наступний крок корекції, слід орієнтуватися, наприклад, по якому-небудь об'єкту на фото, який повинен бути білим - чим його колір ближче до білого - тим краще цей варіант.

Коли зображення, подібне до цього, здається що виглядає нормально, можна застосувати зміни, внесені в нього засобом Варіанти, і проаналізувати його за допомогою вже відомих вам засобів аналізу колірних параметрів зображення.

Крім того, обробку зображення засобом Варіанти можна розглядати як допоміжний підготовчий етап до автоматичної корекції зображення. Наприклад, то зображення, яке ми розглядаємо, не піддавалося автоматичної корекції без попередньої підготовки. А після того, як його вид, за допомогою засобу Варіанти, був наближений до нормального, автомат зміг усунути залишився легкий зрушення в бік червоного. Фото до і після корекції ви можете бачити на рис. 6 кольоровий вклейки.

Робота з кольором фотознімків на увазі не тільки надання їм природних кольорів, а й такі прийоми, як тонування і перетворення кольорових знімків в чорно. Чорно-білі знімки, до речі, можна розфарбовувати (і робити це досить реалістично), про це ми поговоримо в розділі, присвяченому обробці старих фотографій.

Джерело: Олександр Заїка, Photoshop для початківців, Видавництво: Рипол Класик, Рік: 2013, Сторінок: 200

По темі:

на Ваш сайт.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью