<
 • Главная
Статьи

Скільки коштує лід: всі сезонні катки Калінінграда

 1. Льодовий каток «Golden Way»
 2. Льодовий каток «Ice Парк»
 3. Льодова арена спортивного клубу «Альбатрос»
 4. Льодова арена в парку «Юність»
 5. Льодовий каток в розважальному комплексі «Резиденція королів»

Незважаючи на відсутність морозної погоди, сезон традиційних зимових забав в Калінінграді вже давно стартував. Правда, головним чином на майданчиках зі штучним льодом. «Афіша Нового Калінінграда.Ru» зібрала всі катки в одному місці, дізналася вартість сеансів і прокату ковзанів, а також з'ясувала, чи працюють вони в новорічну ніч.

Льодовий каток «Golden Way»

Де знаходиться: стадіон «Балтика».

Час роботи: з 10:00 до 21:45.

Тривалість сеансів: 60 хвилин (останній сеанс - 1 година 15 хвилин). Сеанси стартують на початку, або в середині години. Перерва на заливку льоду між ними - 30 хвилин.

Перший в пострадянській історії і, мабуть, найпопулярніший серед молоді відкритий каток в Калінінграді, що пропонує своїм відвідувачам цілий ряд акційних пропозицій на будь-який смак.

Вартість: від 0 (дітям до 5 років зі своїми ковзанами) до 150 рублів по буднях, у вихідні вартість (за винятком дитячих квитків) вище на 50 рублів. Прокат ковзанів - 50 рублів. Заточування ковзанів - 150 рублів. Прокат пінгвіна-помічника - 150 рублів.

Акції та знижки: «Щасливі години» (вартість ранкових сеансів в будні дні - 100 рублів), «Середовище знайомств» (безкоштовні сеанси по середах о 19:00 для дівчат зі своїми ковзанами), «Сімейні вихідні» (три квитки за 300 рублів включаючи прокат ковзанів на ранкові сеанси о 10:00 по суботах і неділях), «Класний годину» (знижка в 20% студентам і школярам на сеанси о 13:00, 14:30 і 16:00), «Іменинник» (один безкоштовний сеанс в честь дня народження при наявності документа).

Парковка: безкоштовна, на майданчику поруч з катком (в'їзд на територію стадіону з боку вулиці Дм. Донського).

31 грудня каток працює в звичайному режимі, проте останній сеанс починається о 17:30. У новорічну ніч майданчик відкрита для всіх бажаючих з 1:00. Сеанси тривалістю 45 хвилин стартують на початку кожної години. Вартість - 300 рублів.

Вартість - 300 рублів

Льодовий каток «Ice Парк»

Де знаходиться: Центральний парк.

Час роботи: з 10:00 до 21:45.

Тривалість сеансів: 45 хвилин. Сеанси стартують на початку кожної години. Перерва на заливку льоду між ними - 15 хвилин.

Вартість: 100 (дитячий зі своїми ковзанами) - 150 рублів по буднях, у вихідні - на 50 рублів дорожче. Прокат ковзанів - 50 рублів. Прокат пінгвіна-помічника - 100 рублів, заточування ковзанів - 150 рублів.

Акції та знижки: «Сімейні вихідні» (три квитки за 300 рублів включаючи прокат ковзанів на ранкові сеанси о 10:00 та 11:00 за суботах і неділях), «Щасливі години» (100 рублів за ранкові сеанси о 10:00 та 11 : 00 з понеділка по п'ятницю, крім канікул).

Парковка: безкоштовна на півтора десятка автомобілів на території парку відразу за катком, в'їзд з боку вул. Дм. Донського.

31 грудня каток працює до 18 годин. У новорічну ніч майданчик буде закрита, вдень 1 січня працюватиме в звичайному режимі.

Льодова арена спортивного клубу «Альбатрос»

Де знаходиться: вул. Дм. Донського 12.

Час роботи: розклад може змінюватися щотижня, актуальне завжди є у групі арени «ВКонтакте».

Тривалість сеансів: 2 години і більше.

Перший критий каток в місті, доступний практично цілий рік. Тут займаються дитячі групи з хокею, фігурного катання та керлінгу. Масові катання для всіх бажаючих найчастіше трапляються в п'ятницю ввечері, а в суботу, неділю і свята - днем. Головна перевага - тривалість сеансів, яка нерідко дотягує до 4 і навіть 6 годин.

Вартість: 400 рублів, прокат ковзанів додатково не оплачується.

Акції та знижки: відсутні.

Парковка: безкоштовна перед будівлею льодової арени.

31 грудня арена відкрита для вільного катання з 10 до 17:00. У новорічну ніч каток буде закритий.

У новорічну ніч каток буде закритий

Льодова арена в парку «Юність»

Де знаходиться: парк «Юність».

Час роботи: щодня з 10:00 до 21:45.

Тривалість сеансів: 45 хвилин. Сеанси стартують на початку кожної години. Перерва на заливку льоду між ними - 15 хвилин.

Критий каток з прокатом ковзанів був відкритий в парку в 2007 році і досить швидко став популярним місцем сімейного відпочинку. Працює щорічно і щодня з листопада по березень. По неділях на майданчику регулярно проводяться дитячі ігрові програми з аніматорами.

Вартість: 100 рублів (у вихідні - 120 рублів) - дитячий квиток, 150 рублів - дорослий. Прокат ковзанів - 50 рублів.

Акції та знижки: дорослий абонемент на п'ять сеансів - 600 рублів, дитячий - 400 рублів, прокат ковзанів оплачується додатково. Два квитки за ціною одного в день народження при пред'явленні документа.

Парковки: безкоштовні біля входів в парк з боку вул. Азовської і з боку вул. Тельмана.

31 грудня, а також 1 січня льодова арена не працює. Як, власне, і весь парк.

Як, власне, і весь парк

Льодовий каток в розважальному комплексі «Резиденція королів»

Де знаходиться: вул. А. Невського, 10.

Час роботи: з 11:00 до 23:00 з понеділка по четвер, з 11:00 до 00:00 в п'ятницю, з 9:00 до 00:00 в суботу та з 9:00 до 23:00 в неділю.

Тривалість сеансів: Сеанси тривалістю 45 хвилин стартують на початку кожної години. Останні сеанси в п'ятницю і суботу - спарені (з 22:00 до 00:00), але з перервою на заливку льоду.

Великий льодовий каток «Резиденції королів» працює вже четвертий сезон поспіль і користується великою популярністю у жителів міста, а дах над ним дозволяє отримувати задоволення від катання в будь-яку погоду.

Вартість: з понеділка по четвер дітям до 7 років і пенсіонерам - 100, дорослим - 170 рублів, з п'ятниці по неділю - 130 і 200 рублів відповідно. З прокатом ковзанів вартість квитка збільшується на 20-70 рублів залежно від категорії і дня. Заточування ковзанів - 200 рублів. Опора-тримач для початківців - 100 рублів.

Акції та знижки: школярам і студентам - 130 рублів за сеанс з понеділка по четвер. «Щасливі години» (два сеанси по ціні одного) з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 12:30 і в суботу та неділю з 9:00 до 10:30. Безлімітні місячні абонементи вартістю 6000 (дорослий) і 3500 (для дітей і підлітків до 16 років) рублів.

Парковка: безкоштовна на території РК «Резиденція королів».

31 грудня і в ніч на 1 січня в розкладі ковзанки три додаткових сеансу - з 21 до 23 годин, з 23 до години ночі і з 1:00 до 3:00. Вартість - від 500 до 650 (з прокатом ковзанів) рублів за сеанс.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью