<
 • Главная
Статьи

Довгоочікуваний другий The Bat!

Здійснилося Здійснилося! фірма Ritlabs нарешті випустила перший реліз давно обіцяної і давно очікуваної другий версії поштового клієнта The Bat! . Мабуть, на честь такої події компанія Ritlabs також докорінно поміняла дизайн і наповнення свого сайту , Який в цьому явно давно потребував. Зрозуміло, я тут же скачав другу версію (точніше, справив оновлення версії 1.62 на 2.0 - це передбачено) і ось уже кілька днів з нею граюся. Розповідаю про враження і нововведення ...

1. Повноцінна підтримка протоколу IMAP

IMAP - це досить "просунутий" протокол, який дозволяє працювати з вашою поштою на сервері так само, як і на локальній машині. Тобто за допомогою цього протоколу ви маєте можливість працювати зі своєю поштовою скринькою з різних комп'ютерів, що вкрай зручно для людей, які використовують один e-mail на роботі, вдома і в поїздках. Крім того, IMAP має ще кілька цікавих можливостей в порівнянні зі стандартним POP3: автоматична синхронізація листів з сервера на різних комп'ютерах, можливість скачування заголовків листа для перегляду (як в news'ах), створення черги запитів і так далі.

Старий "Бат" теоретично IMAP підтримував, однак від цього не було ніякого толку, бо з IMAP'ом він працював так само, як і з POP3, в результаті чого ніякі принади IMAP'а не використовувалися. У новій версії заявлена ​​повноцінна підтримка IMAP'а. Я її, правда, толком ще не тестував, однак схоже, що тепер дійсно можна користуватися всіма можливостями цього протоколу.

2. Планувальник завдань з підтримкою нагадувань про конкретні листах

Звичайний планування: Типовий "Баті", на мій погляд, не особливо актуальний (бо поштовий клієнт запущений не весь час, так що корисність такого планувальника невисока), а ось нагадування про конкретні листах - це розкішне нововведення. Працює це дуже просто. Отримали ви лист. Припустимо, воно важливе, і вам обов'язково на нього потрібно відповісти, однак в даний момент ви цього з якихось причин зробити не в змозі. Немає проблем, ви просто натискаєте на Remind later і вибираєте потрібний пункт:

В потрібний час вам про цей лист нагадають. Причому напоминалка хитра, вона вміє відслідковувати, наприклад, наявність / неналічіе відповіді на лист - якщо вже відповідали, тоді нагадувати не буде.

3. Нові редактори листів

Для створення повідомлень можна використовувати звичайний старий редактор, windows-сумісний редактор (з пропорційними шрифтами) і html-редактор (цього багатьом не вистачало). Як виглядає html-редактор? Це побачити дуже просто. Створіть новий лист (Ctrl-N), далі натисніть "Параметри - Message Format - HTML" - отримаєте приблизно наступне:

4. Можливість додавати власні поля в технічний заголовок листа

Корисне нововведення. Може знадобитися для автоматизації якихось процесів ...

5. Переписана система шаблонів повідомлень

Різницю зі старою системою я поки не помітив (але особливо в цьому не копався).

6. Додана підтримка PGP / MIME і PGP версій 6-8

7. Включено Maintenance Centre

У старих релізах його не було (був тільки в бетах, наскільки я пам'ятаю). Це більш зручна система обробки папок в порівнянні з тією, що була раніше. Крім того, туди включена давно очікувана можливість перевірки цілісності папок і їх відновлення в разі, наприклад, злітання індексу. Виглядає це ось так:

8. Зроблено деревоподібна система установок і налаштувань програми

Тепер налаштовувати The Bat! набагато зручніше, ніж раніше. Виглядає це ось так:

Виглядає це ось так:

9. Дрібні поліпшення

Зроблені всілякі дрібні косметичні поліпшення, зокрема, в пошуку тепер зручніше відзначати папки, які потрібно включити в обробку.

10. Можливість підключення антиспамерського плагінів

Це, на мій погляд, найважливіше поліпшення. Тим більше, що такий плагін вже розроблений, його автор - Олексій Виноградов. Плагін, який називається BayesIt !, ви можете скачати тут . Там же знайдете докладні інструкції по установці.

Я цей плагін ганяю третій день і натішитися не можу. З його установкою я зміг відмовитися від "Спампала" , Який нерідко подглюгівал.

Розповім трохи про те, що ж це за плагін ... В основі його роботи лежить так званий метод Байеса, який дозволяє з дуже високою точністю ідентифікувати листи як спам або не спам. Причому ідентифікувати за вашими власними критеріями - тобто ви спочатку фільтру пояснюєте, що ви вважаєте спамом, а що ні спамом. Процес навчання (він докладно описаний на сторінці) займає пару хвилин. Якщо у вас немає власної накопиченої бази спамерських листів, розробник плагіна надасть вам свою. Після навчання і підключення плагіна до Бату, спамерську пошту можна видаляти прямо на сервері, а можна завантажувати, причому вона потрапляє в спеціальну папку - Junk Mail.

Я всю цю систему встановив (разом з навчанням це зайняло 10 хвилин), потестувати і був в повному захваті - ловить 97% спаму, причому точність - приголомшлива. Помиляється фільтр набагато рідше, ніж Spampal. А швидкість роботи в порівнянні зі Спампалом збільшується в багато разів, тому що Спампал вкрай повільно аналізував листи.

Особисто мені в цьому плагіні не вистачає тільки того, щоб він вписував відповідний рядок в заголовок листа - тоді я зможу спамерські листи фільтрувати більш гнучко (зараз переміщення в Junk папку робиться до застосування інших фільтрів, що недобре, а крім того, листи не можна автоматично помітити як прочитані). Але взагалі сервіс шикарний, настійно рекомендую. Тим більше, що автор, як я сподіваюся, його буде розвивати і далі. До речі, плагін абсолютно безкоштовний, хоча особисто я б за нього спокійно заплатив, адже штука вкрай корисна і зручна ...

(Поки писав цю статтю, автор виклав на сайт нову версію - 0.4dm. Я її ще не тестував. Все вищенаписане відноситься до версії 0.3А.)

11. Нові іконки

У новому Баті змінені іконки, прийняті за замовчуванням - програма стала якась зовсім чорно-біла ...

Однак іконки - це питання, як відомо, можна вирішити. Заходьте, наприклад, сюди , Завантажуєте маленький файл з іконками (він називається glyphs.bmp), кладете його в каталог з Батом і отримуєте, наприклад, ось таку красу (продемонстрований нижче варіант можна взяти тут - 150 кілобайт):

12. Переглядач HTML

А ось як раз всупереч обіцянкам, переглядач HTML залишився такий же, як і був раніше. Тобто картинок в файлах html, якщо вони дані у вигляді посилань, ви не побачите. Втім, на мій погляд, воно й на краще. Все одно в html тільки спам шлють, а коли Бат ці картинки не показує, зменшується трафік.

13. Оплата

У новій версії старі ключі, на жаль, вже не працюють. Однак якщо ви були зареєстрованим користувачем, то при покупці ключа отримаєте 50% знижку, і новий ключ вам обійдеться в 315 рублів (на мій погляд, це зовсім недорого).

помічені огріхи

Як я вже сказав, другу версію я поставив поверх першої на основну поштову базу, яка займає понад півтора гігабайт. Зверху другий Бат встав без проблем (тьху-тьху-тьху) і працює нормально. Помічені наступні глюки:

1. HTML-редактор - дуже сирий

Новий html-редактор сирої до озвіріння. На щастя, він мені взагалі не потрібен, але якщо збираєтеся ним користуватися, приготуйтеся до глюків. Там чи то якісь проблеми з відстеженням положення курсору, то ще щось ... Коротше кажучи, курсор там може надаватися в різних місцях листи, причому зовсім не під впливом ваших команд (особливо з мишкою глючить).

2. Деякі дивні речі з планувальником нагадувань про листи

Не зовсім чітко працює планувальник нагадувань про листи. У певних випадках не відкриває при нагадуванні лист, хоча повинен. Також кілька разів помітив, що нагадування, що відпрацювали і була закрита, виникло ще кілька разів, хоча я натискав на ОК, а не на кнопку "Remind later". В іншому, начебто, все. Більше ніяких глюків помічено не було, а грався я з новою версією в робочому режимі кілька днів поспіль.

Ось такі враження після кількох днів тестування. На перший погляд, все виглядає цілком пристойно. Кілька нововведень - вельми порадували, а можливість підключення антиспамерського фільтрів - це просто вкрай необхідно. Буду тестувати далі. Якщо з'являться якісь цікаві спостереження, я їх викладу в окремій статті.

Як виглядає html-редактор?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью