<
 • Главная
Статьи

Відкриваємо магазин постільної білизни | СЬОГОДНІ

 1. Відкриваємо магазин постільної білизни
 2. На онлайн-продажу постільної білизни заробимо 54 тис. Грн
 3. характеристика проекту
 4. Стартовий капітал
 5. Поточні витрати
 6. Маркетинг, реклама
 7. окупність проекту
 8. Шукаємо оптимальний асортимент
 9. Реєструємо інтернет-магазин
 10. Пропонуємо незвичайні послуги
 11. АВТОР:
 12. Орфографічна помилка в тексті:
 13. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 14. На онлайн-продажу постільної білизни заробимо 54 тис. Грн
 15. характеристика проекту
 16. Стартовий капітал
 17. Поточні витрати
 18. Маркетинг, реклама
 19. окупність проекту
 20. Шукаємо оптимальний асортимент
 21. Реєструємо інтернет-магазин
 22. Пропонуємо незвичайні послуги
 23. АВТОР:
 24. Орфографічна помилка в тексті:
 25. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 26. На онлайн-продажу постільної білизни заробимо 54 тис. Грн
 27. характеристика проекту
 28. Стартовий капітал
 29. Поточні витрати
 30. Маркетинг, реклама
 31. окупність проекту
 32. Шукаємо оптимальний асортимент
 33. Реєструємо інтернет-магазин
 34. Пропонуємо незвичайні послуги
 35. АВТОР:
 36. Орфографічна помилка в тексті:

Відкриваємо магазин постільної білизни

22 липня 2018, 3:20 Переглядів:

На онлайн-продажу постільної білизни заробимо 54 тис. Грн

Нині більшість людей високо цінує особистий комфорт, тому багато хто не може пережити спеку без кондиціонерів або прокинутися вранці без чашечки кави. У списку щоденних зручностей особливе місце займає якість сну, адже якщо людина погано спить - це знижує продуктивність на роботі і підвищує рівень агресії в сім'ї. Щоб проблем не виникало, люди ретельно підбирають ліжка, матраци, подушки, простирадла.

"Багато українців мріють висипатися, адже всі ми переживаємо чимало стресів. Нервову життя потрібно перекривати позитивними емоціями, тому хороший сон відіграє найважливішу роль у відновленні внутрішнього балансу людини. Це і стає для людей сильним стимулом в покупці різних атрибутів для сну. І якщо попит стабільно високий, можна розглянути варіанти запуску бізнесу з продажу постільної білизни, каганців, покривал, масок для сну та ін. ", - зазначає керівник Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос.

"Сегодня" вивчила перспективи запуску інтернет-магазину з продажу постільної білизни в Києві.

характеристика проекту

Відкриваємо в Києві інтернет-магазин спального білизни "Солодкі сни". Запропонуємо клієнтам як спальні набори, так і простирадла, наволочки, підодіяльники окремо, для полуторних ліжок, двоспальних і дитячих. Постараємося уявити широкий асортимент по стилістиці і кольоровій гамі, адже наші клієнти будуть купувати товар для дітей, в подарунок і ін. Зосередимося на пропозиції товару українських торгових марок, оскільки ці речі відрізняються гарною якістю і доступними цінами. Крім постільної білизни, будемо продавати піжами, рушники та побутові аксесуари. це дозволить розширювати коло покупців і підтримувати стабільний обсяг продажів. За нашими оцінками, якщо щодня по два клієнти замовлять у нас постільних речей на середній чек в 900 грн, проект окупиться через 2 роки.

Стартовий капітал

Для запуску інтернет-магазину потрібно вкластися в розробку сайту. Створення такої онлайн-майданчики, а також покупка домену та хостингу на цілий рік обійдуться в 25-30 тис. Грн. На сайті створимо галерею нашого товару з описом, фото і цінами. Також потрібно вказати дані про магазин, контакти, умови доставки і повернення товару і т. Д.

Окрема тема - покупка обладнання, яке забезпечить стабільну роботу інтернет-магазину. Нам доведеться придбати ноутбук, модем-роутер, принтер і сканер, мобільний, фотоапарат, сейф та інші необхідні речі. На ці потреби закладемо 60-70 тис. Грн.

Формування початкових запасів товару - ще одна категорія витрат. Це питання вирішимо частково через дропшіппінг - покупці зможуть по передоплаті замовити через наш сайт товар, який сподобався і отримати його від постачальника. Це дозволить представити клієнтам максимально широкий вибір товару.

Крім цього, підберемо і закупимо базове постільна білизна. Орієнтуватися будемо на спокійні пастельні кольори, які прийнято вважати класикою. Таке рішення не випадково, адже якщо приналежності для сну не дратують покупця, значить, їх рано чи пізно розкуплять. На початкові запаси білизни витратимо 80-100 тис. Грн.

ВСЬОГО: 200 тис. Грн.

Поточні витрати

Перевага онлайн-магазинів - істотна економія на такій позиції, як оренда приміщення під реальну торговельну точку. А все тому, що ми плануємо працювати з дому і тут же будемо зберігати речі. У такому випадку потрібно передбачити оплату інтернету, мобсвязі, електрики. Все це обійдеться в 2 тис. Грн.

Набирати на роботу найманих працівників не будемо - на старті проекту з усіма обов'язками впорається власник бізнесу. Він буде оновлювати інтернет-магазин, шукати постачальників, приймати замовлення та ін. За цей функціонал підприємець буде отримувати зарплату в 8 тис. Грн. Кур'єри нам в бізнесі не знадобляться: вся доставка буде вестися по пошті, ці витрати бере на себе клієнт. Але нам знадобиться бухгалтер на півставки (2000 грн): він буде вести всю бухгалтерію і готувати звіти для податкової.

Не можна забувати і про постійні витрати - покупці канцтоварів, ремонті оргтехніки, придбання чорнила для принтера і т. Д. Сюди відкладемо 2 тис. Грн.

ВСЬОГО: 14 тис. Грн.

Маркетинг, реклама

Розвивати магазин будемо на безкоштовній основі. Заведемо профілі в соцмережах, зокрема в "Фейсбуці" і "Інстаграме". Будемо публікувати товар з цінами і акції. Також пошукаємо спецфоруми, сайти і групи (наприклад, проблеми сну) - там розмістимо дані про інтернет-магазині.

Не забудемо про рекламу: розкрутити майданчик допоможе просування в соціальних мережах і пошукових системах. На це закладемо 6 тис. Грн в місяць. Ще 1 тис. Грн буде йти на друк візиток, флаєрів.

ВСЬОГО: 7000 грн.

окупність проекту

За словами учасників ринку, націнка в ніші становить мінімум 50%. Тобто куплений за 400 грн комплект можна продавати за 600 грн - така ціна вважається середньої на ринку.

Якщо припустити, що в день два клієнта куплять товари на середній чек в 900 грн, на місяць заробимо 54 тис. Грн. Мінусуем поточні (14 тис.) І маркетингові (7 тис.) Витрати (всього 21 тис.), Отримаємо 33 тис. Грн. Звідси йде в мінус 25 тис. Грн на підтримку асортименту. Залишається 8 тис. Грн. З огляду на стартові витрати (200 тис.), Проект окупиться через 2 роки.

Шукаємо оптимальний асортимент

Бізнес-план проаналізував керівник секретаріату Ради підприємців при КМУ Андрій Забловський. Експерт вважає, що продажі постільної білизни потрібно організовувати ретельно, адже на ринку вже представлено безліч стилів, забарвлень і тканин. "Одні люблять постільна білизна яскравих і квіткових принтів. Інші вважають за краще пастельні відтінки, наприклад, бірюзові, рожеві. А треті вибирають чорно-білі варіанти. Тому, формуючи асортимент, важливо вловлювати смаки різних покупців", - зазначає Забловський. Він упевнений: балансом в асортименті стане поєднання. Наприклад, 50% - набори класичних моделей спокійних кольорів, а 30% - білизна для підростаючого покоління: покривала для хрещення для малюків, постільна білизна для школярів з мультяшними героями, спокійні унісекс-моделі для підлітків. "Але для дітей краще підбирати варіанти з вічними героями - наприклад, Людина-Павук, вампіри. Адже зараз випускається багато мультфільмів для дітей, але не всі проекти довговічні. Тому закуплене постельно білизна з зображенням героїв-" одноденок "може виявитися незатребуваним", - пояснює Забловський. Решта 20% асортименту можна виділити на різнохарактерні варіанти: веселі літні комплекти з морськими малюнками, строгі чорно-білі моделі з кубами, діапазон розмірів з жирафами. "Такі речі вибирають люди, які хочуть пам'ятати про приємні моменти в житті. Відпочинок на морі, поїздка по африканській савані, відвідування унікальної виставки ... Тому на такий товар завжди знайдеться клієнт", - говорить Забловський. якщо врахувати смаки різних клієнтів , Бізнес піде в гору. "Але щоб не ризикувати грошима, краще спочатку реалізовувати товар через дропшіппінг - тобто пропонувати комплекти клієнтам в інтернеті і по передоплаті замовляти у постачальників. Люди, які шукають щось конкретне, готові чекати замовлення близько тижня. А коли формула оптимального асортименту буде відпрацьована, можна зайнятися закупівлею товару для магазину ", - вважає Забловський.

Реєструємо інтернет-магазин

Ідея відкриття інтернет-магазину постільної білизни і супутніх товарів має великі перспективи в плані рентабельності і подальшого розвитку бізнесу, кажуть юристи. А все тому, що людям простіше купувати за доступними цінами всі необхідні речі саме в одній торговій точці, ніж шукати спеціалізовані товари по всьому місту.

Але щоб підприємець міг спокійно працювати в легальному полі, потрібно оформити всі відповідні дозволи, відзначає юрист Адвокатського об'єднання "А.Д.ХОК" Артем Телюк. "Для цього, перш за все, необхідно зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності (ТОВ або ПП) і встати на облік в податковому органі. Варто відзначити, що здійснення господарської діяльності без реєстрації суб'єкта господарювання є адмінправопорушенням і тягне за собою відповідальність. Тобто може бути накладено штраф (від 17 до 51 тис. грн), а може бути і повністю конфіскована продукція і грошові кошти, отримані від реалізації продукції через онлайн-магазин без реєстрації суб'єкта підприємництва ", - говорить юрист.

За його словами, госпдіяльність з продажу товарів через інтернет ліцензуванню не підлягає, тому спецдозволів не потрібно. Але варто зазначити, що продаж товарів в онлайн-магазині відбувається через спеціальний веб-сайт, тому до запуску торгової онлайн-майданчики потрібно дотримати вимоги до оформлення сторінки інтернет-магазину, зазначені в Законі України "Про електронну комерцію". "Коли споживач купує конкретний товар, він повинен розуміти, якою діяльністю займається бізнесмен і чи є ця діяльність законною. Тому на сайті, зокрема, важливо вказати контактні дані, всі ціни на товар, умови доставки товару і його повернення і т. Д. ", - пояснює Телюк.

Юрист уточнює: процедура реєстрації інтернет-магазину як підприємства може зайняти від декількох днів до декількох тижнів в залежності від складності обраного бізнесу. При цьому важливо, щоб перед оформленням документів підприємець відразу розібрався, які саме документи потрібні для запуску інтернет-магазину, - це позбавить майбутнього бізнесмена від зайвих витрат і непотрібних походів на прийом до контролюючих органів.

Пропонуємо незвичайні послуги

Як уточнює експерт Андрій Кривонос, зараз на ринку представлений величезний асортимент ліжок, матраців, подушок і ковдр. Відповідно, продавці повинні запропонувати клієнтам максимум варіантів для цього асортименту. "Одним потрібні полуторні комплекти, іншим - сімейні. Причому навіть якщо людині сподобалася ціна, тканину і забарвлення, він може не замовити комплект. Причина відмови буде проста: наволочки на подушку йдуть розміром 70х70 см, а людині потрібно 70х50 см", - говорить Кривонос . За його словами, ці ризики потрібно перетворити в переваги: ​​"Якщо хочеш нарощувати обсяги замовлень, треба вирішувати проблеми клієнтів. У випадку з нестандартними подушками продавець може запропонувати клієнтам за додаткову плату підшити наволочки в ательє і надіслати товар з відповідними розмірами".

Також для забезпечення різних смаків клієнтів можна творчо підійти до формату "під замовлення", радять підприємці. "Можна виконувати нестандартні заявки людей. Наприклад, хтось хоче шовкове постільної білизна золотого кольору з рюшами. Набір можна пошити, якщо відомі мірки ліжка, подушок, ковдр: виготовити виріб можуть знайомі швачки в сусідньому ательє. Зрозуміло, що робота повинна бути виконана якісно з хороших матеріалів, але і вартість комплекту може бути вище середніх цін на ринку. Такі замовлення дозволяють онлайн-магазину виділитися серед конкурентів, адже пропонуються ексклюзивні послуги ", - вважає столичний продавець постільної білизни Ольга Різун.

Для розвитку бізнесу потрібно потурбуватися про пошук нових каналів поставок інформації. "Зараз продавці активно створюють сторінки не тільки в" Фейсбуці "і" Інстаграме ". Актуальні групи - в" Вайбере "," Телеграма ", WhatsApp. Інтернет-магазин постільної білизни може використовувати всі ці інструменти для спілкування з клієнтами: це допоможе швидко повідомляти людей про нові моделі або розпродажах ", - пояснює Кривонос. Також популяризувати бізнес допоможуть незвичайні послуги. "Можна запустити щотижневий сервіс прання брудних і доставки свіжих комплектів білизни. Ця послуга напевно буде затребувана людьми, у яких немає часу на домашні справи", - вважає Різун.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як відкрити інтернет-магазин постільної білизни: бізнес-план". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Коновалова Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Відкриваємо магазин постільної білизни

22 липня 2018, 3:20 Переглядів:

На онлайн-продажу постільної білизни заробимо 54 тис. Грн

Нині більшість людей високо цінує особистий комфорт, тому багато хто не може пережити спеку без кондиціонерів або прокинутися вранці без чашечки кави. У списку щоденних зручностей особливе місце займає якість сну, адже якщо людина погано спить - це знижує продуктивність на роботі і підвищує рівень агресії в сім'ї. Щоб проблем не виникало, люди ретельно підбирають ліжка, матраци, подушки, простирадла.

"Багато українців мріють висипатися, адже всі ми переживаємо чимало стресів. Нервову життя потрібно перекривати позитивними емоціями, тому хороший сон відіграє найважливішу роль у відновленні внутрішнього балансу людини. Це і стає для людей сильним стимулом в покупці різних атрибутів для сну. І якщо попит стабільно високий, можна розглянути варіанти запуску бізнесу з продажу постільної білизни, каганців, покривал, масок для сну та ін. ", - зазначає керівник Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос.

"Сегодня" вивчила перспективи запуску інтернет-магазину з продажу постільної білизни в Києві.

характеристика проекту

Відкриваємо в Києві інтернет-магазин спального білизни "Солодкі сни". Запропонуємо клієнтам як спальні набори, так і простирадла, наволочки, підодіяльники окремо, для полуторних ліжок, двоспальних і дитячих. Постараємося уявити широкий асортимент по стилістиці і кольоровій гамі, адже наші клієнти будуть купувати товар для дітей, в подарунок і ін. Зосередимося на пропозиції товару українських торгових марок, оскільки ці речі відрізняються гарною якістю і доступними цінами. Крім постільної білизни, будемо продавати піжами, рушники та побутові аксесуари. це дозволить розширювати коло покупців і підтримувати стабільний обсяг продажів. За нашими оцінками, якщо щодня по два клієнти замовлять у нас постільних речей на середній чек в 900 грн, проект окупиться через 2 роки.

Стартовий капітал

Для запуску інтернет-магазину потрібно вкластися в розробку сайту. Створення такої онлайн-майданчики, а також покупка домену та хостингу на цілий рік обійдуться в 25-30 тис. Грн. На сайті створимо галерею нашого товару з описом, фото і цінами. Також потрібно вказати дані про магазин, контакти, умови доставки і повернення товару і т. Д.

Окрема тема - покупка обладнання, яке забезпечить стабільну роботу інтернет-магазину. Нам доведеться придбати ноутбук, модем-роутер, принтер і сканер, мобільний, фотоапарат, сейф та інші необхідні речі. На ці потреби закладемо 60-70 тис. Грн.

Формування початкових запасів товару - ще одна категорія витрат. Це питання вирішимо частково через дропшіппінг - покупці зможуть по передоплаті замовити через наш сайт товар, який сподобався і отримати його від постачальника. Це дозволить представити клієнтам максимально широкий вибір товару.

Крім цього, підберемо і закупимо базове постільна білизна. Орієнтуватися будемо на спокійні пастельні кольори, які прийнято вважати класикою. Таке рішення не випадково, адже якщо приналежності для сну не дратують покупця, значить, їх рано чи пізно розкуплять. На початкові запаси білизни витратимо 80-100 тис. Грн.

ВСЬОГО: 200 тис. Грн.

Поточні витрати

Перевага онлайн-магазинів - істотна економія на такій позиції, як оренда приміщення під реальну торговельну точку. А все тому, що ми плануємо працювати з дому і тут же будемо зберігати речі. У такому випадку потрібно передбачити оплату інтернету, мобсвязі, електрики. Все це обійдеться в 2 тис. Грн.

Набирати на роботу найманих працівників не будемо - на старті проекту з усіма обов'язками впорається власник бізнесу. Він буде оновлювати інтернет-магазин, шукати постачальників, приймати замовлення та ін. За цей функціонал підприємець буде отримувати зарплату в 8 тис. Грн. Кур'єри нам в бізнесі не знадобляться: вся доставка буде вестися по пошті, ці витрати бере на себе клієнт. Але нам знадобиться бухгалтер на півставки (2000 грн): він буде вести всю бухгалтерію і готувати звіти для податкової.

Не можна забувати і про постійні витрати - покупці канцтоварів, ремонті оргтехніки, придбання чорнила для принтера і т. Д. Сюди відкладемо 2 тис. Грн.

ВСЬОГО: 14 тис. Грн.

Маркетинг, реклама

Розвивати магазин будемо на безкоштовній основі. Заведемо профілі в соцмережах, зокрема в "Фейсбуці" і "Інстаграме". Будемо публікувати товар з цінами і акції. Також пошукаємо спецфоруми, сайти і групи (наприклад, проблеми сну) - там розмістимо дані про інтернет-магазині.

Не забудемо про рекламу: розкрутити майданчик допоможе просування в соціальних мережах і пошукових системах. На це закладемо 6 тис. Грн в місяць. Ще 1 тис. Грн буде йти на друк візиток, флаєрів.

ВСЬОГО: 7000 грн.

окупність проекту

За словами учасників ринку, націнка в ніші становить мінімум 50%. Тобто куплений за 400 грн комплект можна продавати за 600 грн - така ціна вважається середньої на ринку.

Якщо припустити, що в день два клієнта куплять товари на середній чек в 900 грн, на місяць заробимо 54 тис. Грн. Мінусуем поточні (14 тис.) І маркетингові (7 тис.) Витрати (всього 21 тис.), Отримаємо 33 тис. Грн. Звідси йде в мінус 25 тис. Грн на підтримку асортименту. Залишається 8 тис. Грн. З огляду на стартові витрати (200 тис.), Проект окупиться через 2 роки.

Шукаємо оптимальний асортимент

Бізнес-план проаналізував керівник секретаріату Ради підприємців при КМУ Андрій Забловський. Експерт вважає, що продажі постільної білизни потрібно організовувати ретельно, адже на ринку вже представлено безліч стилів, забарвлень і тканин. "Одні люблять постільна білизна яскравих і квіткових принтів. Інші вважають за краще пастельні відтінки, наприклад, бірюзові, рожеві. А треті вибирають чорно-білі варіанти. Тому, формуючи асортимент, важливо вловлювати смаки різних покупців", - зазначає Забловський. Він упевнений: балансом в асортименті стане поєднання. Наприклад, 50% - набори класичних моделей спокійних кольорів, а 30% - білизна для підростаючого покоління: покривала для хрещення для малюків, постільна білизна для школярів з мультяшними героями, спокійні унісекс-моделі для підлітків. "Але для дітей краще підбирати варіанти з вічними героями - наприклад, Людина-Павук, вампіри. Адже зараз випускається багато мультфільмів для дітей, але не всі проекти довговічні. Тому закуплене постельно білизна з зображенням героїв-" одноденок "може виявитися незатребуваним", - пояснює Забловський. Решта 20% асортименту можна виділити на різнохарактерні варіанти: веселі літні комплекти з морськими малюнками, строгі чорно-білі моделі з кубами, діапазон розмірів з жирафами. "Такі речі вибирають люди, які хочуть пам'ятати про приємні моменти в житті. Відпочинок на морі, поїздка по африканській савані, відвідування унікальної виставки ... Тому на такий товар завжди знайдеться клієнт", - говорить Забловський. якщо врахувати смаки різних клієнтів , Бізнес піде в гору. "Але щоб не ризикувати грошима, краще спочатку реалізовувати товар через дропшіппінг - тобто пропонувати комплекти клієнтам в інтернеті і по передоплаті замовляти у постачальників. Люди, які шукають щось конкретне, готові чекати замовлення близько тижня. А коли формула оптимального асортименту буде відпрацьована, можна зайнятися закупівлею товару для магазину ", - вважає Забловський.

Реєструємо інтернет-магазин

Ідея відкриття інтернет-магазину постільної білизни і супутніх товарів має великі перспективи в плані рентабельності і подальшого розвитку бізнесу, кажуть юристи. А все тому, що людям простіше купувати за доступними цінами всі необхідні речі саме в одній торговій точці, ніж шукати спеціалізовані товари по всьому місту.

Але щоб підприємець міг спокійно працювати в легальному полі, потрібно оформити всі відповідні дозволи, відзначає юрист Адвокатського об'єднання "А.Д.ХОК" Артем Телюк. "Для цього, перш за все, необхідно зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності (ТОВ або ПП) і встати на облік в податковому органі. Варто відзначити, що здійснення господарської діяльності без реєстрації суб'єкта господарювання є адмінправопорушенням і тягне за собою відповідальність. Тобто може бути накладено штраф (від 17 до 51 тис. грн), а може бути і повністю конфіскована продукція і грошові кошти, отримані від реалізації продукції через онлайн-магазин без реєстрації суб'єкта підприємництва ", - говорить юрист.

За його словами, госпдіяльність з продажу товарів через інтернет ліцензуванню не підлягає, тому спецдозволів не потрібно. Але варто зазначити, що продаж товарів в онлайн-магазині відбувається через спеціальний веб-сайт, тому до запуску торгової онлайн-майданчики потрібно дотримати вимоги до оформлення сторінки інтернет-магазину, зазначені в Законі України "Про електронну комерцію". "Коли споживач купує конкретний товар, він повинен розуміти, якою діяльністю займається бізнесмен і чи є ця діяльність законною. Тому на сайті, зокрема, важливо вказати контактні дані, всі ціни на товар, умови доставки товару і його повернення і т. Д. ", - пояснює Телюк.

Юрист уточнює: процедура реєстрації інтернет-магазину як підприємства може зайняти від декількох днів до декількох тижнів в залежності від складності обраного бізнесу. При цьому важливо, щоб перед оформленням документів підприємець відразу розібрався, які саме документи потрібні для запуску інтернет-магазину, - це позбавить майбутнього бізнесмена від зайвих витрат і непотрібних походів на прийом до контролюючих органів.

Пропонуємо незвичайні послуги

Як уточнює експерт Андрій Кривонос, зараз на ринку представлений величезний асортимент ліжок, матраців, подушок і ковдр. Відповідно, продавці повинні запропонувати клієнтам максимум варіантів для цього асортименту. "Одним потрібні полуторні комплекти, іншим - сімейні. Причому навіть якщо людині сподобалася ціна, тканину і забарвлення, він може не замовити комплект. Причина відмови буде проста: наволочки на подушку йдуть розміром 70х70 см, а людині потрібно 70х50 см", - говорить Кривонос . За його словами, ці ризики потрібно перетворити в переваги: ​​"Якщо хочеш нарощувати обсяги замовлень, треба вирішувати проблеми клієнтів. У випадку з нестандартними подушками продавець може запропонувати клієнтам за додаткову плату підшити наволочки в ательє і надіслати товар з відповідними розмірами".

Також для забезпечення різних смаків клієнтів можна творчо підійти до формату "під замовлення", радять підприємці. "Можна виконувати нестандартні заявки людей. Наприклад, хтось хоче шовкове постільної білизна золотого кольору з рюшами. Набір можна пошити, якщо відомі мірки ліжка, подушок, ковдр: виготовити виріб можуть знайомі швачки в сусідньому ательє. Зрозуміло, що робота повинна бути виконана якісно з хороших матеріалів, але і вартість комплекту може бути вище середніх цін на ринку. Такі замовлення дозволяють онлайн-магазину виділитися серед конкурентів, адже пропонуються ексклюзивні послуги ", - вважає столичний продавець постільної білизни Ольга Різун.

Для розвитку бізнесу потрібно потурбуватися про пошук нових каналів поставок інформації. "Зараз продавці активно створюють сторінки не тільки в" Фейсбуці "і" Інстаграме ". Актуальні групи - в" Вайбере "," Телеграма ", WhatsApp. Інтернет-магазин постільної білизни може використовувати всі ці інструменти для спілкування з клієнтами: це допоможе швидко повідомляти людей про нові моделі або розпродажах ", - пояснює Кривонос. Також популяризувати бізнес допоможуть незвичайні послуги. "Можна запустити щотижневий сервіс прання брудних і доставки свіжих комплектів білизни. Ця послуга напевно буде затребувана людьми, у яких немає часу на домашні справи", - вважає Різун.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як відкрити інтернет-магазин постільної білизни: бізнес-план". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Коновалова Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Відкриваємо магазин постільної білизни

22 липня 2018, 3:20 Переглядів:

На онлайн-продажу постільної білизни заробимо 54 тис. Грн

Нині більшість людей високо цінує особистий комфорт, тому багато хто не може пережити спеку без кондиціонерів або прокинутися вранці без чашечки кави. У списку щоденних зручностей особливе місце займає якість сну, адже якщо людина погано спить - це знижує продуктивність на роботі і підвищує рівень агресії в сім'ї. Щоб проблем не виникало, люди ретельно підбирають ліжка, матраци, подушки, простирадла.

"Багато українців мріють висипатися, адже всі ми переживаємо чимало стресів. Нервову життя потрібно перекривати позитивними емоціями, тому хороший сон відіграє найважливішу роль у відновленні внутрішнього балансу людини. Це і стає для людей сильним стимулом в покупці різних атрибутів для сну. І якщо попит стабільно високий, можна розглянути варіанти запуску бізнесу з продажу постільної білизни, каганців, покривал, масок для сну та ін. ", - зазначає керівник Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос.

"Сегодня" вивчила перспективи запуску інтернет-магазину з продажу постільної білизни в Києві.

характеристика проекту

Відкриваємо в Києві інтернет-магазин спального білизни "Солодкі сни". Запропонуємо клієнтам як спальні набори, так і простирадла, наволочки, підодіяльники окремо, для полуторних ліжок, двоспальних і дитячих. Постараємося уявити широкий асортимент по стилістиці і кольоровій гамі, адже наші клієнти будуть купувати товар для дітей, в подарунок і ін. Зосередимося на пропозиції товару українських торгових марок, оскільки ці речі відрізняються гарною якістю і доступними цінами. Крім постільної білизни, будемо продавати піжами, рушники та побутові аксесуари. це дозволить розширювати коло покупців і підтримувати стабільний обсяг продажів. За нашими оцінками, якщо щодня по два клієнти замовлять у нас постільних речей на середній чек в 900 грн, проект окупиться через 2 роки.

Стартовий капітал

Для запуску інтернет-магазину потрібно вкластися в розробку сайту. Створення такої онлайн-майданчики, а також покупка домену та хостингу на цілий рік обійдуться в 25-30 тис. Грн. На сайті створимо галерею нашого товару з описом, фото і цінами. Також потрібно вказати дані про магазин, контакти, умови доставки і повернення товару і т. Д.

Окрема тема - покупка обладнання, яке забезпечить стабільну роботу інтернет-магазину. Нам доведеться придбати ноутбук, модем-роутер, принтер і сканер, мобільний, фотоапарат, сейф та інші необхідні речі. На ці потреби закладемо 60-70 тис. Грн.

Формування початкових запасів товару - ще одна категорія витрат. Це питання вирішимо частково через дропшіппінг - покупці зможуть по передоплаті замовити через наш сайт товар, який сподобався і отримати його від постачальника. Це дозволить представити клієнтам максимально широкий вибір товару.

Крім цього, підберемо і закупимо базове постільна білизна. Орієнтуватися будемо на спокійні пастельні кольори, які прийнято вважати класикою. Таке рішення не випадково, адже якщо приналежності для сну не дратують покупця, значить, їх рано чи пізно розкуплять. На початкові запаси білизни витратимо 80-100 тис. Грн.

ВСЬОГО: 200 тис. Грн.

Поточні витрати

Перевага онлайн-магазинів - істотна економія на такій позиції, як оренда приміщення під реальну торговельну точку. А все тому, що ми плануємо працювати з дому і тут же будемо зберігати речі. У такому випадку потрібно передбачити оплату інтернету, мобсвязі, електрики. Все це обійдеться в 2 тис. Грн.

Набирати на роботу найманих працівників не будемо - на старті проекту з усіма обов'язками впорається власник бізнесу. Він буде оновлювати інтернет-магазин, шукати постачальників, приймати замовлення та ін. За цей функціонал підприємець буде отримувати зарплату в 8 тис. Грн. Кур'єри нам в бізнесі не знадобляться: вся доставка буде вестися по пошті, ці витрати бере на себе клієнт. Але нам знадобиться бухгалтер на півставки (2000 грн): він буде вести всю бухгалтерію і готувати звіти для податкової.

Не можна забувати і про постійні витрати - покупці канцтоварів, ремонті оргтехніки, придбання чорнила для принтера і т. Д. Сюди відкладемо 2 тис. Грн.

ВСЬОГО: 14 тис. Грн.

Маркетинг, реклама

Розвивати магазин будемо на безкоштовній основі. Заведемо профілі в соцмережах, зокрема в "Фейсбуці" і "Інстаграме". Будемо публікувати товар з цінами і акції. Також пошукаємо спецфоруми, сайти і групи (наприклад, проблеми сну) - там розмістимо дані про інтернет-магазині.

Не забудемо про рекламу: розкрутити майданчик допоможе просування в соціальних мережах і пошукових системах. На це закладемо 6 тис. Грн в місяць. Ще 1 тис. Грн буде йти на друк візиток, флаєрів.

ВСЬОГО: 7000 грн.

окупність проекту

За словами учасників ринку, націнка в ніші становить мінімум 50%. Тобто куплений за 400 грн комплект можна продавати за 600 грн - така ціна вважається середньої на ринку.

Якщо припустити, що в день два клієнта куплять товари на середній чек в 900 грн, на місяць заробимо 54 тис. Грн. Мінусуем поточні (14 тис.) І маркетингові (7 тис.) Витрати (всього 21 тис.), Отримаємо 33 тис. Грн. Звідси йде в мінус 25 тис. Грн на підтримку асортименту. Залишається 8 тис. Грн. З огляду на стартові витрати (200 тис.), Проект окупиться через 2 роки.

Шукаємо оптимальний асортимент

Бізнес-план проаналізував керівник секретаріату Ради підприємців при КМУ Андрій Забловський. Експерт вважає, що продажі постільної білизни потрібно організовувати ретельно, адже на ринку вже представлено безліч стилів, забарвлень і тканин. "Одні люблять постільна білизна яскравих і квіткових принтів. Інші вважають за краще пастельні відтінки, наприклад, бірюзові, рожеві. А треті вибирають чорно-білі варіанти. Тому, формуючи асортимент, важливо вловлювати смаки різних покупців", - зазначає Забловський. Він упевнений: балансом в асортименті стане поєднання. Наприклад, 50% - набори класичних моделей спокійних кольорів, а 30% - білизна для підростаючого покоління: покривала для хрещення для малюків, постільна білизна для школярів з мультяшними героями, спокійні унісекс-моделі для підлітків. "Але для дітей краще підбирати варіанти з вічними героями - наприклад, Людина-Павук, вампіри. Адже зараз випускається багато мультфільмів для дітей, але не всі проекти довговічні. Тому закуплене постельно білизна з зображенням героїв-" одноденок "може виявитися незатребуваним", - пояснює Забловський. Решта 20% асортименту можна виділити на різнохарактерні варіанти: веселі літні комплекти з морськими малюнками, строгі чорно-білі моделі з кубами, діапазон розмірів з жирафами. "Такі речі вибирають люди, які хочуть пам'ятати про приємні моменти в житті. Відпочинок на морі, поїздка по африканській савані, відвідування унікальної виставки ... Тому на такий товар завжди знайдеться клієнт", - говорить Забловський. якщо врахувати смаки різних клієнтів , Бізнес піде в гору. "Але щоб не ризикувати грошима, краще спочатку реалізовувати товар через дропшіппінг - тобто пропонувати комплекти клієнтам в інтернеті і по передоплаті замовляти у постачальників. Люди, які шукають щось конкретне, готові чекати замовлення близько тижня. А коли формула оптимального асортименту буде відпрацьована, можна зайнятися закупівлею товару для магазину ", - вважає Забловський.

Реєструємо інтернет-магазин

Ідея відкриття інтернет-магазину постільної білизни і супутніх товарів має великі перспективи в плані рентабельності і подальшого розвитку бізнесу, кажуть юристи. А все тому, що людям простіше купувати за доступними цінами всі необхідні речі саме в одній торговій точці, ніж шукати спеціалізовані товари по всьому місту.

Але щоб підприємець міг спокійно працювати в легальному полі, потрібно оформити всі відповідні дозволи, відзначає юрист Адвокатського об'єднання "А.Д.ХОК" Артем Телюк. "Для цього, перш за все, необхідно зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності (ТОВ або ПП) і встати на облік в податковому органі. Варто відзначити, що здійснення господарської діяльності без реєстрації суб'єкта господарювання є адмінправопорушенням і тягне за собою відповідальність. Тобто може бути накладено штраф (від 17 до 51 тис. грн), а може бути і повністю конфіскована продукція і грошові кошти, отримані від реалізації продукції через онлайн-магазин без реєстрації суб'єкта підприємництва ", - говорить юрист.

За його словами, госпдіяльність з продажу товарів через інтернет ліцензуванню не підлягає, тому спецдозволів не потрібно. Але варто зазначити, що продаж товарів в онлайн-магазині відбувається через спеціальний веб-сайт, тому до запуску торгової онлайн-майданчики потрібно дотримати вимоги до оформлення сторінки інтернет-магазину, зазначені в Законі України "Про електронну комерцію". "Коли споживач купує конкретний товар, він повинен розуміти, якою діяльністю займається бізнесмен і чи є ця діяльність законною. Тому на сайті, зокрема, важливо вказати контактні дані, всі ціни на товар, умови доставки товару і його повернення і т. Д. ", - пояснює Телюк.

Юрист уточнює: процедура реєстрації інтернет-магазину як підприємства може зайняти від декількох днів до декількох тижнів в залежності від складності обраного бізнесу. При цьому важливо, щоб перед оформленням документів підприємець відразу розібрався, які саме документи потрібні для запуску інтернет-магазину, - це позбавить майбутнього бізнесмена від зайвих витрат і непотрібних походів на прийом до контролюючих органів.

Пропонуємо незвичайні послуги

Як уточнює експерт Андрій Кривонос, зараз на ринку представлений величезний асортимент ліжок, матраців, подушок і ковдр. Відповідно, продавці повинні запропонувати клієнтам максимум варіантів для цього асортименту. "Одним потрібні полуторні комплекти, іншим - сімейні. Причому навіть якщо людині сподобалася ціна, тканину і забарвлення, він може не замовити комплект. Причина відмови буде проста: наволочки на подушку йдуть розміром 70х70 см, а людині потрібно 70х50 см", - говорить Кривонос . За його словами, ці ризики потрібно перетворити в переваги: ​​"Якщо хочеш нарощувати обсяги замовлень, треба вирішувати проблеми клієнтів. У випадку з нестандартними подушками продавець може запропонувати клієнтам за додаткову плату підшити наволочки в ательє і надіслати товар з відповідними розмірами".

Також для забезпечення різних смаків клієнтів можна творчо підійти до формату "під замовлення", радять підприємці. "Можна виконувати нестандартні заявки людей. Наприклад, хтось хоче шовкове постільної білизна золотого кольору з рюшами. Набір можна пошити, якщо відомі мірки ліжка, подушок, ковдр: виготовити виріб можуть знайомі швачки в сусідньому ательє. Зрозуміло, що робота повинна бути виконана якісно з хороших матеріалів, але і вартість комплекту може бути вище середніх цін на ринку. Такі замовлення дозволяють онлайн-магазину виділитися серед конкурентів, адже пропонуються ексклюзивні послуги ", - вважає столичний продавець постільної білизни Ольга Різун.

Для розвитку бізнесу потрібно потурбуватися про пошук нових каналів поставок інформації. "Зараз продавці активно створюють сторінки не тільки в" Фейсбуці "і" Інстаграме ". Актуальні групи - в" Вайбере "," Телеграма ", WhatsApp. Інтернет-магазин постільної білизни може використовувати всі ці інструменти для спілкування з клієнтами: це допоможе швидко повідомляти людей про нові моделі або розпродажах ", - пояснює Кривонос. Також популяризувати бізнес допоможуть незвичайні послуги. "Можна запустити щотижневий сервіс прання брудних і доставки свіжих комплектів білизни. Ця послуга напевно буде затребувана людьми, у яких немає часу на домашні справи", - вважає Різун.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як відкрити інтернет-магазин постільної білизни: бізнес-план". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Коновалова Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью