<
 • Главная
Статьи

Як дізнатися номер карти Ощадбанку?

 1. Навіщо потрібен номер карти?
 2. У яких випадках можна надавати номер карти?
 3. Як дізнатися номер своєї картки Ощадбанку?
 4. Карти з номерами на лицьовій стороні
 5. Номер карти в договорі
 6. Дізнатися номер карти по телефону
 7. Інформація про номер при відвідуванні офісу Ощадбанку
 8. Дізнатися номер через Ощадбанк Онлайн
 9. інші способи
 10. Чи можна дізнатися номер чужій карти?
 11. Правила безпеки і конфіденційності

Пластикові картки Ощадбанку Росії видаються клієнтам для доступу до їх розрахунковому рахунку. Банківська картка має власний 16- або 18-значний номер (в деяких випадках пластику присвоюється 19-значний код). Він відрізняється від номера рахунку клієнта.

Він відрізняється від номера рахунку клієнта

Навіщо потрібен номер карти?

Якщо розрахунковий рахунок клієнта - це за своєю суттю гаманець людини, в якому він зберігає свої гроші, то пластикова карта є інструментом, який забезпечує доступ в цей гаманець. З її допомогою відбувається:

 • ідентифікація клієнта в системі Ощадбанку;
 • зняття готівкових коштів з банкомату;
 • оплата покупок безготівковим розрахунком;
 • оплата товарів і послуг в інтернет-магазинах;
 • переказ грошей на іншу карту або рахунок.

Якщо клієнт дзвонить на гарячу лінію, то для швидкого доступу до інформації йому необхідно лише назвати номер своєї картки. А зручна оплата комунальних платежів і поповнення рахунку через «Сбербанк Онлайн», безготівковий розрахунок за допомогою карти в магазині або зняття готівки банкомату - це взагалі щоденна практика. Така система дуже зручна, і уявити сучасне життя без пластикових карт достатньо складно.

У яких випадках можна надавати номер карти?

Номер картки не є секретною інформацією. Її, на відміну від інших даних пластика, можна повідомляти третім особам. Наприклад, коли здійснюється переказ грошових коштів з картки на картку, у людини просять вказати реквізити (власне кажучи, номер пластикової картки) та ПІБ власника, щоб упевнитися, що адресат зазначений правильно. Це безпечно за умови, що карта захищена додатково (запит CVV2 коду карти, одноразовий пароль в смс) і іншу інформацію (секретний код, код з смс, термін дії пластика) клієнт нікому не повідомляє.

Як дізнатися номер своєї картки Ощадбанку?

У деяких випадках власник картки не знає її номера. При наявності пластика із зазначенням всіх цифр (іноді вказується лише частина) це не складає труднощів. Але іноді картка відсутня, а її реквізити потрібні. Є кілька способів дізнатися номер своєї картки.

Карти з номерами на лицьовій стороні

Найпростіше прочитати номер карти на її лицьовій стороні. Там же вказується термін дії пластика і ім'я клієнта (якщо карта іменна). Зі зворотного боку картки можна побачити код CVV2, необхідний при здійсненні онлайн-покупок і інші дані. Але якщо повністю номер карти не вказано, то є ще кілька способів, як його дізнатися.

Номер карти в договорі

У тому випадку, якщо немає можливості прочитати номер карти, слід знайти договір, який видав банк при її оформленні. При уважному прочитанні людина без зусиль знайде потрібну йому інформацію.

Дізнатися номер карти по телефону

Гаряча лінія Ощадбанку забезпечує цілодобову техпідтримку клієнтів. Це ще один спосіб дізнатися номер своєї картки. Зробивши дзвінок на безкоштовний номер 8-800-555-5550, людина, пройшовши стандартну процедуру ідентифікації клієнта, може дізнатися у оператора дані по своїй пластиковій картці, стан рахунку та іншу необхідну інформацію. Цей варіант зручний, коли під рукою лише телефон.

Інформація про номер при відвідуванні офісу Ощадбанку

Відвідавши будь-яке відділення банку, клієнт обов'язково зможе не тільки з'ясувати номер своєї картки, але і зробити будь-які інші дії, недоступні для здійснення через телефон або інтернет. Для цього необхідно мати при собі паспорт.

Дізнатися номер через Ощадбанк Онлайн

З'ясувати номер своєї картки можна і через інтернет. Клієнтам, які активно використовують сервіс «Сбербанк Онлайн», це не складе труднощів. Увійшовши в особистий кабінет, людина може подивитися номери всіх своїх карт.

інші способи

Є також і інші варіанти. Дізнатися номер своєї картки клієнт може, написавши листа на електронну пошту Ощадбанку. Для звернень і заяв громадян існує окремий e-mail: [email protected] . Саме за цією адресою слід направляти свій запит про номер карти.

Чи можна дізнатися номер чужій карти?

Дізнатися номер карти Ощадбанку не складає особливих труднощів, якщо ви - власник цього пластика. Але часом виникають ситуації, коли потрібно отримати номер чужої картки. Не завжди ця необхідність викликана якимись підступними планами по отриманню чужих грошей, а часом просто пов'язана з бажанням зробити людині подарунок у вигляді певної суми грошових коштів.

Сбербанк захищає своїх клієнтів. З метою безпеки інформація по карті не розголошується третім особам. Дізнатися заповітні цифри можна у самої людини, придумавши якусь хитрість або запитавши безпосередньо.

Правила безпеки і конфіденційності

В першу чергу сам власник карти Ощадбанку повинен бути уважним. Уже при оформленні договору з Ощадбанком рекомендується вибрати тип карти з додатковим захистом (протокол 3-D Secure). Вона передбачає запит введення одноразового пароля з смс при перерахуванні грошей, введення коду CVV2 і терміну дії карти при оплаті товарів і послуг в інтернеті або при інших дій, пов'язаних зі зміною балансу клієнта.

Не слід нікого сповіщати про ці секретних даних. Якщо зловмисники дізнаються номер карти, ім'я власника (нерідко потрібно на сайтах інтернет-покупок), код CVV2 і термін дії карти, то фінансові втрати власника картки можуть бути дуже серйозними. Особливо в тому випадку, якщо господар карти не відразу помітить пропажу грошей. Якщо карта кредитна, то її власникові доведеться ще й відшкодовувати банку борг.

Всім клієнтам рекомендується своєчасно оповіщати банк про зміну особистої інформації, особливо, про зміну мобільного номера, до якого прив'язана карта. Адже рано чи пізно інша людина отримає цей же номер телефону і зможе при бажанні перенаправити гроші на свій мобільний рахунок.

Слід також пам'ятати, що будь-яка банківська інформація, опублікована в інтернеті, представляє потенційну небезпеку для людини. Пости в соціальних мережах або на форумах із зазначенням номера карти, ПІБ людини і мобільного телефону грає на руку шахраям. Вони дуже часто реагують на подібні замітки. Під будь-яким приводом зловмисники можуть зателефонувати і запропонувати повідомити секретні дані карти або сказати код, присланий Ощадбанком в смс. Нерідко такі люди представляються співробітниками банку.

Навіщо потрібен номер карти?
У яких випадках можна надавати номер карти?
Як дізнатися номер своєї картки Ощадбанку?
Навіщо потрібен номер карти?
У яких випадках можна надавати номер карти?
Як дізнатися номер своєї картки Ощадбанку?
Чи можна дізнатися номер чужій карти?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью