<
 • Главная
Статьи

Купити планшет Білайн

 1. вибір планшета
 2. вибір тарифу
 3. висновки

Популярність планшетів сьогодні вже не така висока, як була ще пару років назад, але пристрої залишаються затребуваними на ринку. Це пов'язано з тим, що використання планшетника має ряд переваг, серед яких компактність в порівнянні з ноутбуками, і навпаки, більш зручні габарити для роботи з файлами, або перегляду відео, якщо порівняти зі смартфоном.

У самий пік популярності таких пристроїв, стільникові оператори активно просували через власну роздріб не тільки звичайні планшети, але і брендовані. Так, у Білайну можна було купити в Москві за вигідною ціною не тільки продукти від Apple, Samsung, і інших вендорів, а й брендовані планшети Білайн Таб.

Зараз нові моделі планшетів, ні Білайн, ні інші оператори, під своїм брендом не пропонують, але періодично проводять спеціальні акції з продажу планшетів зі знижкою. Сьогодні розповідаємо скільки коштують 3G / 4G планшети у Білайн, і який тариф підключити для вигідного інтернету.

вибір планшета

Якщо стільникові телефони брендовані операторами випускалися і випускаються в багатьох країнах світу, то з планшетами ситуація трохи інша. Перший брендований в світі планшет з'явився в 2010 році. Його виробником була китайська компанія ZTE, що випустила планшет для стільникового оператора Білайн - Beeline М2, який за відгуками був досить вдалим продуктом. Зрозуміло, і ціна у нього була чималою - тринадцять тисяч рублів.


Важко повірити, але всього через кілька років така ціна вже здавалося неймовірно високою. Так, в останні роки Білайн регулярно пропонував планшети всього за 1990 рублів. Зазвичай такі акції приурочені до початку навчального року, і не виключено, що скоро така пропозиція знову буде доступно.


Однак така низька ціна пояснюється досить просто. За дві тисячі рублів оператор Білайн пропонує не iPad або Galaxy Tab, а саму бюджетну модель. Зрозуміло, що і вона коштує дорожче, але покупець оплачує ціну повністю. Для отримання знижки в Білайн необхідно було сплатити авансом чотири місяці використання зв'язку.

Що ж пропонує оператор сьогодні? На вітрині можна знайти пристрої основних вендорів, а також маловідомих виробників, за ціною від 3,5 тисячі рублів.

Примітно що у оператора дажа найдешевша модель планшета підтримує стандарт четвертого покоління. Без підтримки мобільного інтернету можна придбати тільки три моделі Apple iPad.

Вартість пристроїв у стільникового оператора не відрізняється від інших стільникових операторів. Незважаючи на те що у Білайну тільки продукція "Ростест", можна знайти і більш низькі ціни у інших офіційних продавців .

вибір тарифу

Для планшетів оператор пропонує тільки один спеціальний тариф, назвати який особливо вигідним не можна. За шістсот карбованців на місяць є дев'ятнадцять гігабайтів і безліміт на соцмережі та музику в тарифному плані "ВСЁмоё 2 для планшета".

Є в лінійці оператора також тарифна пропозиція для модемів "ВСЁмоё 3 для комп'ютера", використовувати яке також можна і на планшеті. За дев'ятсот рублів є тридцять гігабайтів.

За дев'ятсот рублів є тридцять гігабайтів

Головна відмінність Білайн від інших операторів "великої трійки" в тому, що в тарифах для інтернет-пристроїв не пропонується нічний безліміт.

Ще одним варіантом використання мобільного інтернету від Білайн є використання тарифного пакету без обов'язкового платежу, і активованою опцією "Хайвей". Однак в Москві у оператора доступна тільки постоплатная лінійка опцій, що не відрізняється вигідними умовами.

Самим вигідним варіантом використання інтернету Білайн для планшета, є ексклюзивний тариф " для інтернету ", Який доступний тільки у офіційних дилерів стільникового оператора. Щоб оцінити його, досить подивитися, що за ціну спеціального тарифу для планшета можна отримати не дев'ятнадцять, а п'ятдесят гігабайтів.

Тариф Білайн "Для інтернету"

обсяг пакету

вартість

3 ГБ

210

10 ГБ

340

30 ГБ

470

50 ГБ

590

150 ГБ

900

Перевага використання тарифного пакету в тому, що він підключається в базовій версії. Після цього можна самостійно вибирати який обсяг трафіку підключити на місяць використання.

висновки

Ставши першим оператором в світі, який представив брендований планшет, Білайн відмовилися від цієї ідеї, віддавши перевагу продажу гаджетів під брендом виробників. Більшість пропонованих оператором моделей мають підтримку мереж четвертого покоління, і на вітрині можна зустріти як планшети від A-брендів, так і маловідомих, по досить низькій вартості.

Для використання мобільного інтернету оператор не пропонує особливого вибору тарифів і опцій. Якщо порівнювати з конкурентами, то Білайн пропонує не особливо вигідні тарифи. Виправляє ситуацію ексклюзивний тарифний план "Для інтернету", що реалізується через партнерів. Він пропонує широкий вибір пакетів трафіку по більш ніж вигідною ціною на максимальній швидкості.

Що ж пропонує оператор сьогодні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью