<
 • Главная
Статьи

Які вибрати акції для бінарних опціонів?

 1. Чому краще вибрати акції
 2. Як підвищити число успішних угод з бінарних опціонами на основі акцій
 3. Які акції вибрати для торгівлі бінарними опціонами

Незважаючи на те, що існує чимало причин інвестувати в акції компаній саме на традиційному біржовому ринку, торгівля бінарними опціонами на підставі акцій також володіє декількома перевагами Незважаючи на те, що існує чимало причин інвестувати в акції компаній саме на традиційному біржовому ринку, торгівля бінарними опціонами на підставі акцій також володіє декількома перевагами. В першу чергу треба зауважити, що інвестиційні ризики в разі бінарних опціонів завжди фіксовані і, відповідно, максимально можливі збитки обмежені і відомі заздалегідь. Ризики ж присутні у всіх типах інвестиційних операцій, тому трейдери бінарних опціонів мають перевагу - адже вони заздалегідь знають суму можливих фінансових втрат, ще до того, як вони зроблять транзакцію.

Крім того сам процес торгівлі бінарними опціонами набагато простіше ніж інвестування в інші фінансові інструменти - особливо, коли це стосується торгових операцій з акціями. Торгівля бінарними опціонами не вимагає від трейдера особливих знань фінансової термінології, бінарні опціони скоріше спрямовані на вибір простого варіанту відповіді - так чи ні - на питання: чи буде ціна на конкретну акцію рости (або падати)?

Чому краще вибрати акції

Ринок акції один з найпопулярніших серед традиційних видів інвестицій, а можливість торгувати на подібних ринках за допомогою дереватівов, таких як бінарні опціони, допомагає отримати доступ до ринку ще більшій кількості людей. Торгівля бінарними опціонами на підставі акцій - це один з найбільш простих шляхів біржової торгівлі. Трейдеру необхідно всього лише провести нескладний аналіз і вирішити чи буде ціна на акцію рости або ж падати. Така організація торгового процесу також не передбачає ні установки стоп-лоссов, ні тейк-профітів. Однак при відкритті бінарного опціону трейдер повинен визначити термін виконання опціону, і саме в момент закриття буде ясно - чи принесе опціон прибуток.

Торгові платформи дозволяють проводити операції з бінарними опціонами на основі акцій протягом всього торгового дня. Завдяки тому факту, що подібні опціони повинні закриватися з мінімальним перевищенням або трохи нижче стартової ціни, то навіть на спокійному ринку трейдери можуть розраховувати на прибуток до 80%. Подібного ж результату буде зовсім непросто домогтися торгуючи акціями на традиційних ринках, де прибутковість інвестицій безпосередньо залежить від різниці в ціні купівлі та продажу акції. Деякі брокери пропонують ще один вид опціонів - опціон на дотик у вихідні дні - прибутковість таких інвестицій може досягати вражаючих 500%. Для тих, хто розбирається в ринковій динаміці цін на акції компаній і інтерпретує дані коректно - це один з найприбутковіших видів інвестицій, і це абсолютно точно унікальна пропозиція на ринку короткострокової біржової торгівлі.

Як підвищити число успішних угод з бінарних опціонами на основі акцій

На відміну від торгівлі звичайними опціонами на акції, торгівля бінарними опціонами не несе ніяких зобов'язань по покупці активу - акції. Швидше трейдери просто інвестують кошти, грунтуючись на своїх припущеннях про те, чи буде ціна на акцію зростати або ж падати в певному періоді часу.

Звичайно ж, один з кращих способів підвищити ймовірність успішного закриття бінарного опціону - це провести попередній аналіз цінової динаміки цікавить активу. Існують два основні підходи до аналізу, які доступні трейдерам бінарних опціонів - технічний аналіз і фундаментальний аналіз.

Трейдери, які вважають за краще використовувати технічний аналіз, зазвичай вивчають діаграми і графіки зміни ціни на актив в минулому. У багатьох випадках, подібний тип аналізу допоможе виявити шаблон поведінки ціни на актив. Якщо трейдер буде згоден слідувати виявленому шаблоном, то можливо, він визначить момент, коли ціну на актив і буде простіше спрогнозувати - буде вона зростати або ж падати.

Фундаментальний аналіз акцентує увагу на інших типах даних, таких як положення компанії на ринку - акції якої аналізуються, поточна економічна ситуація і потенційні впливу на попит і пропозиції. Такі фактори дійсно в більшості випадків визначають напрямок руху ціни на актив - акції - буде ціна рости або ж падати в найближчому майбутньому.

Багато трейдерів бінарних опціонів віддають перевагу одному з видів аналізу, на шкоду іншому, але розумно застосовувати обидва підходи відразу. Таким чином, трейдери отримають більш повну картину про рухах ціни в минулому, і зможуть виділити шаблони, до яких ціна на цей актив найбільш схильна, а також проаналізують ринкові індикатори та економічні умови, які можуть вплинути на ціну в майбутньому.

Поступаючи так само, і якщо трейдер правильно передбачив руху ціни на акції компанії до терміну закриття опціону - тоді він отримає заслужену прибуток. Якщо ж інвестор помилився з прогнозом майбутньої ціни на акції, тоді він, очевидно, втратить гроші.

Які акції вибрати для торгівлі бінарними опціонами

Існує широкий вибір акцій, які трейдери можуть використовувати в якості активу для торгівлі бінарними опціонами. Серед них можна виділити такі:

 • Google;
 • Apple;
 • Vodafone;
 • Nike;
 • Microsoft;
 • Citigroup;
 • BP;
 • Lukoil;
 • Coca Cola.

Багато акцій, доступні для вибору в якості активу бінарних опціонів, належать великим корпораціям, які внесені в лістинг певних фондових бірж, наприклад NYSE . Всі ці біржі об'єднують численні корпорації з усього світу. Залежно від розміру такої корпорації, котирування її акцій можуть залежати тільки від національної економіки, або ж від загальносвітових подій.
Оскільки акції можуть котируватися на різних біржах, які перебувають у різних куточках земної кулі і відкриті в різні години, то торгувати бінарними опціонами можливо на всіх біржах і вдень, і вночі, а навіть на вихідних. Додатковий час для торгових операцій дає можливість трейдерам бінарних опціонів отримувати швидкі прибутки в практично будь-який час дня і ночі.

Перш ніж відкривати позицію по бінарних опціонах, заснованим на акціях, варто звернути увагу на ключові аспекти. Серед таких аспектів можна виділити наступні: показники продажів і всілякі показники зростання компанії, стану галузі і / або ринку на якому функціонує компанія, а також економічні умови країни, в якій вона розташована. Всі ці фактори в тій чи іншій мірі будуть впливати на майбутні рух ціни на актив.

Кращий брокер для торгівлі бінарними опціонами на акції - це IQ Option. Саме цей брокер пропонує найширший вибір акцій, які доступних в якості активу для бінарних опціонів.

Відвідайте веб-сайт IQ Option прямо зараз!Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью