<
 • Главная
Статьи

Бінаріум: відгуки про брокера Binarium: 2019, розлучення чи ні? Правда тут!

 1. Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?
 2. Платформа Binarium і її нові особливості
 3. Види опціонних контрактів
 4. Активи для торгівлі
 5. Додаткові переваги брокера

Компанія Бінаріум це можливість для кожного трейдера оцінити такий інструмент, як бінарні опціони. Для інвесторів з Росії та інших країн, де переважає російськомовне населення, Бінаріум стане «перепусткою» в світ трейдингу, так як інтерфейс сайту брокера російською мовою, як і обслуговування клієнтів менеджерами з технічної підтримки.

Вкласти на депозит можна національну валюту РФ - російський рубль, крім рубля є можливо відкрити депозит в доларах США і євро.

Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?

відкрити торговий рахунок для торгівлі бінарними опціонами в компанії Бінаріум може кожен, все дуже просто. Спершу клієнт проходить реєстрацію на сайті, аккаунт пройде авторизацію після підтвердження e-mail клієнта.

Поповнити торговий чет можна через російські системи електронних платежів Ківі, WebMoney, ЯндексДеньги. Як і можна перевести гроші через карти MasterCard і VISA. Особливість, яку потрібно знати кожному трейдеру, згідно з торговими умовами вивести прибуток з депозиту можна тим же способом, яким і були внесені гроші на торговий рахунок.

Особливість, яку  потрібно знати кожному трейдеру,  згідно з торговими умовами вивести прибуток з депозиту можна тим же способом, яким і були внесені гроші на торговий рахунок

Binarium дозволяє інвесторам економити кошти на транзакціях, звільнивши їх від комісії за виведення / внесення сум на рахунок. Ще один плюс брокера: можна виводити суми від 5 доларів США з рахунку потрібне число раз клієнту, без обмежень.

Верифікація на платформі проста і зручна, для виведення грошей з рахунку менеджери підтримки компанії можуть попросити надати лише копію сторінок паспорта клієнта. Верифікація це можливість клієнта убезпечити себе від дій з боку шахраїв, тільки Ви зможете вивести прибуток з вашого депозиту. Швидкість отримання грошей після обробки заявки з аккаунта, минулого верифікацію, від 1 години.

Кожен новий інвестор може отримати бонус на першу суму депозиту, бонус на перший депозит в обсязі 100%. Як реалізувати бонус: виконайте оборот операцій в тридцять разів перевищує обсяг бонусу. Вивести бонус можна, як і суму з торгового рахунку.

Після першого поповнення торгового рахунку на друге і подальші поповнення брокер також пропонує бонус клієнту на рахунок в еквіваленті від 20 до 60%, умова для його отримання - внести обсяг коштів понад 2500 рублів / 50 доларів США.

Нова пропозиція від компанії Бінаріум: демо рахунок. На навчальному рахунку можна працювати без ризику втрати коштів з депозиту.

Платформа Binarium і її нові особливості

На binarium.com інвестори вже кілька місяців відкривають угоди на бінарних опціонах на новій торговій платформі. Тепер їй можна користуватися не тільки з комп'ютерів, а й з мобільних пристроїв.

Що особливого на платформі: вибір інструментів, активів і різних індикаторів для технічного аналізу.

Що особливого на платформі: вибір інструментів, активів і різних індикаторів для технічного аналізу

Бачити одночасно динаміку котирувань по чотирьом активів тепер реально, адже є можливо відкривати кілька графіків і навіть змінювати їх розташування.

Бачити одночасно динаміку котирувань по чотирьом активів тепер реально, адже є можливо відкривати кілька графіків і навіть змінювати їх розташування

Види опціонних контрактів

Зі списку на платформі видно, що брокер пропонує класичні бінарні опціони з різними термінами дії і турбо контракти.

Саме значення прибутковості опціонів складає 90%.

Саме значення прибутковості опціонів складає 90%

Активи для торгівлі

Всі клієнти компанії можуть відкривати угоди з валютними парами, відомими індексами. Також в списку активів є і товари, і акції деяких компаній.

 • Від 600 рублів / 10 доларів США - мінімальний депозит.
 • Від 60 рублів / 1 долара США - мінімальна ставка в лот.

Додаткові переваги брокера

Всі інвестори Бінаріум можуть звернутися до служби технічної підтримки. В чаті на сайті компанії відповідають фахівці з 10 до 19 за київським часом, з понеділка по п'ятницю. В інший час відправте повідомлення на e-mail або ж зверніться в скайп.

Починати торгівлю на бінарних опціонах можна в супроводі з фахівцем. Трейдинг з професійним аналітиком - сервіс для навчання інвесторів. Для отримання нової інформації на сайті є текстові документи і відео уроки.

Торгові турніри можуть оцінити всі інвестори компанії. Стати учасником турніру просто, є і турніри безкоштовного типу. Призовий капітал є і на безкоштовних турнірах, і на платних.

Ще до плюсів можна віднести наявність торгової кімнати для отримання безкоштовних торгових сигналів і спілкування з іншими трейдерами.

Читайте відгуки про Бінаріум: ми збираємо їх вже більше 5 років!

Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?
Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью