<
 • Главная
Статьи

Бінаріум: відгуки про брокера Binarium: 2019, розлучення чи ні? Правда тут!

 1. Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?
 2. Платформа Binarium і її нові особливості
 3. Види опціонних контрактів
 4. Активи для торгівлі
 5. Додаткові переваги брокера

Компанія Бінаріум це можливість для кожного трейдера оцінити такий інструмент, як бінарні опціони. Для інвесторів з Росії та інших країн, де переважає російськомовне населення, Бінаріум стане «перепусткою» в світ трейдингу, так як інтерфейс сайту брокера російською мовою, як і обслуговування клієнтів менеджерами з технічної підтримки.

Вкласти на депозит можна національну валюту РФ - російський рубль, крім рубля є можливо відкрити депозит в доларах США і євро.

Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?

відкрити торговий рахунок для торгівлі бінарними опціонами в компанії Бінаріум може кожен, все дуже просто. Спершу клієнт проходить реєстрацію на сайті, аккаунт пройде авторизацію після підтвердження e-mail клієнта.

Поповнити торговий чет можна через російські системи електронних платежів Ківі, WebMoney, ЯндексДеньги. Як і можна перевести гроші через карти MasterCard і VISA. Особливість, яку потрібно знати кожному трейдеру, згідно з торговими умовами вивести прибуток з депозиту можна тим же способом, яким і були внесені гроші на торговий рахунок.

Особливість, яку  потрібно знати кожному трейдеру,  згідно з торговими умовами вивести прибуток з депозиту можна тим же способом, яким і були внесені гроші на торговий рахунок

Binarium дозволяє інвесторам економити кошти на транзакціях, звільнивши їх від комісії за виведення / внесення сум на рахунок. Ще один плюс брокера: можна виводити суми від 5 доларів США з рахунку потрібне число раз клієнту, без обмежень.

Верифікація на платформі проста і зручна, для виведення грошей з рахунку менеджери підтримки компанії можуть попросити надати лише копію сторінок паспорта клієнта. Верифікація це можливість клієнта убезпечити себе від дій з боку шахраїв, тільки Ви зможете вивести прибуток з вашого депозиту. Швидкість отримання грошей після обробки заявки з аккаунта, минулого верифікацію, від 1 години.

Кожен новий інвестор може отримати бонус на першу суму депозиту, бонус на перший депозит в обсязі 100%. Як реалізувати бонус: виконайте оборот операцій в тридцять разів перевищує обсяг бонусу. Вивести бонус можна, як і суму з торгового рахунку.

Після першого поповнення торгового рахунку на друге і подальші поповнення брокер також пропонує бонус клієнту на рахунок в еквіваленті від 20 до 60%, умова для його отримання - внести обсяг коштів понад 2500 рублів / 50 доларів США.

Нова пропозиція від компанії Бінаріум: демо рахунок. На навчальному рахунку можна працювати без ризику втрати коштів з депозиту.

Платформа Binarium і її нові особливості

На binarium.com інвестори вже кілька місяців відкривають угоди на бінарних опціонах на новій торговій платформі. Тепер їй можна користуватися не тільки з комп'ютерів, а й з мобільних пристроїв.

Що особливого на платформі: вибір інструментів, активів і різних індикаторів для технічного аналізу.

Що особливого на платформі: вибір інструментів, активів і різних індикаторів для технічного аналізу

Бачити одночасно динаміку котирувань по чотирьом активів тепер реально, адже є можливо відкривати кілька графіків і навіть змінювати їх розташування.

Бачити одночасно динаміку котирувань по чотирьом активів тепер реально, адже є можливо відкривати кілька графіків і навіть змінювати їх розташування

Види опціонних контрактів

Зі списку на платформі видно, що брокер пропонує класичні бінарні опціони з різними термінами дії і турбо контракти.

Саме значення прибутковості опціонів складає 90%.

Саме значення прибутковості опціонів складає 90%

Активи для торгівлі

Всі клієнти компанії можуть відкривати угоди з валютними парами, відомими індексами. Також в списку активів є і товари, і акції деяких компаній.

 • Від 600 рублів / 10 доларів США - мінімальний депозит.
 • Від 60 рублів / 1 долара США - мінімальна ставка в лот.

Додаткові переваги брокера

Всі інвестори Бінаріум можуть звернутися до служби технічної підтримки. В чаті на сайті компанії відповідають фахівці з 10 до 19 за київським часом, з понеділка по п'ятницю. В інший час відправте повідомлення на e-mail або ж зверніться в скайп.

Починати торгівлю на бінарних опціонах можна в супроводі з фахівцем. Трейдинг з професійним аналітиком - сервіс для навчання інвесторів. Для отримання нової інформації на сайті є текстові документи і відео уроки.

Торгові турніри можуть оцінити всі інвестори компанії. Стати учасником турніру просто, є і турніри безкоштовного типу. Призовий капітал є і на безкоштовних турнірах, і на платних.

Ще до плюсів можна віднести наявність торгової кімнати для отримання безкоштовних торгових сигналів і спілкування з іншими трейдерами.

Читайте відгуки про Бінаріум: ми збираємо їх вже більше 5 років!

Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?
Як відкрити торговий рахунок на Бінаріум?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью