<
 • Главная
Статьи

Брокери бінарних опціонів | Investoo.com - Trading School, Brokers and Offers

Портал Investoo.com робить все можливе, щоб допомогти вам знайти ідеального брокера бінарних опціонів. Ми прекрасно розуміємо, що всі трейдери різні, і у всіх є свої критерії і вимоги: хтось торгує тільки у акредитованих брокерів, кому-то більш важлива наявність певного типу угод. Саме тому ми спеціально створили порівняльну таблицю брокерів, щоб ви могли відібрати саме ті компанії, які вам цікаві. Щоб відсортувати таблицю за певними параметрами, скористайтеся пунктами меню зліва або просто натисніть на заголовок потрібного стовпця таблиці.

Хочете, щоб ваша компанія теж виявилася в цій таблиці? Напишіть нам!

Акредитовані брокери:

Брокери, зареєстровані в різних країнах світу:

Брокери, які можуть пропонувати мобільній платформі

Списки брокерів по розміру мінімального депозиту і способам внесення коштів:

Як вибирати брокера бінарних опціонів

Перший важливий крок для будь-якого інвестора на ринку бінарних опціонів - це вибір відповідного брокера.

Без брокера вийти на ринок неможливо: вони надають доступ до торгових платформ, тримають кошти на своїх рахунках від імені клієнта, вивчають ринки, щоб надати клієнту потрібну інформацію, і дають можливість навчитися торгівлі.

Саме тому трейдеру важливо вибрати найбільш підходящого брокера. Неправильний вибір може привести до конфлікту з сумнівним брокером, через що трейдер не зможе нормально торгувати і виводити свій прибуток.

Увага! Якщо ви ще не готові торгувати на реальні гроші, ми рекомендуємо вам потренуватися на демо-рахунках .

На які ж основні аспекти повинен звертати увагу трейдер при виборі брокера?

1) Акредитація

Регулювання ринку бінарних опціонів і акредитація брокеров- справа дуже заплутана, оскільки трейдери бінарних опціонів переслідують тільки одну мету - заробляти гроші Регулювання ринку бінарних опціонів і акредитація брокеров- справа дуже заплутана, оскільки трейдери бінарних опціонів переслідують тільки одну мету - заробляти гроші. Однак якщо трейдерам не дають заробити (не виплачують прибуток, не дають нормально торгувати, посилюючи умови або маніпулюючи котируваннями і т.д.), офіційно це не заборонено, хоча і вважається, що це в цілому недобре.

Дана проблема особливо актуальна для Кіпру, але зовсім не тому, що там нечесні брокери, а тому, що в цій країні зареєстровано дуже багато брокерів в принципі: близько 80% всіх брокерів бінарних опціонів. Даний факт пояснюється тим, що на Кіпрі (а також на Британських Віргінських островах) зареєструвати компанію, що займається бінарними опціонами, простіше, ніж в будь-якій іншій країні. У США, наприклад, легше виграти десять разів поспіль мільйон доларів в лотерею, ніж зареєструвати і акредитувати компанію-брокера бінарних опціонів. Таким чином, серед різноманіття зареєстрованих на Кіпрі брокерів зустрічаються і сумнівні і нечесні компанії, які псують репутацію іншим кіпрським брокерам, серед яких є і чесні першопрохідці ринку. Беручи до уваги дану проблему, Кіпрська комісія з цінних паперів і бірж (CySEC) виступила з ініціативою створення окремої нормативно-правової бази для всіх брокерів бінарних опціонів, зареєстрованих на Кіпрі. За новими правилами нечесним брокерам буде практично неможливо вести свою шахрайську діяльність на Кіпрі. Тому дуже скоро трейдери бінарних опціонів зможуть зітхнути вільно і більше не турбуватися про свою чесно заробленого прибутку і відносинах з брокерами, адже постанова Кіпрської комісії зобов'яже останніх строго виконувати всі свої фінансові зобов'язання.

Ще одна проблема, пов'язана з регулюванням і акредитацією брокерів бінарних опціонів, полягає в тому, що буває дуже важко визначити, акредитований даний конкретний брокер або ж немає. Багато з них, працюючи під власним брендом, фактично надають послуги інших компаній (за програмою "White Label", найвідомішими з яких є Tradologic , SpotOption , TechFinancials і TradeSmarter . Останнім часом послуги White Label також активно пропонуються компаніями HelloBinary.com і EZTrader.com. Багато подібних компаній надають акредитацію CySEC своїм партнером, що використовує їх програмне забезпечення і технології. Однак деякі брокери - наприклад, BancdeBinary - отримують акредитацію напряму. Як бачите, ситуація і справді досить заплутана і може викликати чимало проблем.

Завдяки порталу Investoo.com ви зможете швидко знайти всіх регульованих брокерів бінарних опціонів, що мають акредитацію.

>> Перейти до списку регульованих брокерів і актуальні питання

2) Фінансові зобов'язання і виведення коштів

Поважаючий себе брокер бінарних опціонів повинен чітко виконувати всі свої фінансові зобов'язання Поважаючий себе брокер бінарних опціонів повинен чітко виконувати всі свої фінансові зобов'язання. Припустимо, якщо трейдер заробив 50 доларів і хоче їх вивести, брокер зобов'язаний здійснити цю виплату.

Проблеми починаються тоді, коли запитів на виведення коштів занадто багато, і брокер не в змозі їх виконати. З цієї причини в Великобританії, наприклад, все брокерські компанії зобов'язані мати так званий "сегрегованого рахунок", тобто рахунок, на якому зберігаються тільки кошти трейдерів (окремо від коштів компанії). Крім того, у брокера обов'язково повинні бути резервні кошти для здійснення виплат трейдерам. Трейдери обов'язково повинні звертати увагу на те, чи здатний брокер виплачувати гроші на першу вимогу - це показник надійності і фінансового благополуччя фірми. Якщо заявлений термін виплат у брокера три дні, а за фактом запит на виведення коштів не був оброблений і через 7 днів, це показник того, що щось тут не в порядку.

Як правило, брокер обробляє запити на виведення коштів протягом 2-3 днів, а ще через 3-4 дня гроші надходять на ваш рахунок.

Найчастіше, однак, проблеми з виведенням коштів виникають не через низьку ліквідність самого брокера, а скоріше через жорстких умов виведення депозитних бонусів. Абсолютно всі брокери, що надають вітальні і депозитні бонуси, не дають їх просто так, а прикладають до них дуже строгі правила і умови. Наприклад, трейдера можуть зобов'язати укласти угоди на суму, що перевищує суму бонусу в 10 разів, щоб отримати можливість вивести свої кошти. Так що будьте уважні і майте на увазі: погоджуючись на бонуси в 50-100%, ви можете потрапити в непросте становище, і вам доведеться здорово постаратися, щоб отримати свої гроші.

3) Відсоток прибутку і можливості платформи

Незважаючи на те що у більшості платформ характеристики і можливості абсолютно однакові (наприклад, у всіх брокерів на базі SpotOption одні й ите ж навчальні матеріали, книги і новини), відмінності завжди є відносно  відсотка прибутку  по виграшним операціях Незважаючи на те що у більшості платформ характеристики і можливості абсолютно однакові (наприклад, у всіх брокерів на базі SpotOption одні й ите ж навчальні матеріали, книги і новини), відмінності завжди є відносно відсотка прибутку по виграшним операціях. Величина відсотка прибутку у брокерів бінарних опціонів схожа з комісією в пунктах у брокерів Форекс і розміром спреда в спред-беттінг в тому відношенні, що ця величина буде визначати дохід самого брокера: чим менший відсоток, тим більше у брокера шансів заробити і тим більше повинно бути ваше співвідношення виграних і програних угод , Щоб не зазнати збитків. Наприклад, при відсотку прибутку 80% співвідношення виграшу-програшу має дорівнювати 56%, щоб "вийти в нуль".

У більшості брокерів відсоток прибутку становить 70-80% для опціонів колл / пут і touch / no touch. Є, однак і такі брокери, які готові запропонувати прибуток в розмірі 90%, проте такі пропозиції зазвичай носять характер маркетингового ходу, спрямованого на залучення нових трейдерів.

4) Умови торгівлі

Чи бували у вашій практиці такі випадки, коли який-небудь актив ставав раптом недоступним для торгівлі на платформі якраз в той момент, коли ви виявляли можливість непогано заробити на цьому активі? Так ось знайте, що така поведінка брокера можна теж трактувати як неможливість виконати фінансові зобов'язання при великих обсягах успішної торгівлі серед трейдерів. Однак таке дозволяють собі практично всі брокери, і уникнути цього неможливо. Проте, одні брокери вдаються до таких заходів рідше, інші частіше. Зрозуміло, найкраще торгувати у брокерів, у яких такі випадки відбуваються по мінімуму. Для того, щоб краще зрозуміти, наскільки адекватні умови торгівлі у того чи іншого брокера, варто для початку вкласти зовсім небагато грошей і перевірити, як проходить торгівля. Якщо починаються маніпуляції, краще довірити свій капітал більш сумлінному брокеру.

Перераховані вище фактори допоможуть вам вибрати кращих брокерів бінарних опціонів і, таким чином, домогтися успіху на ринку.

Хочете, щоб ваша компанія теж виявилася в цій таблиці?
На які ж основні аспекти повинен звертати увагу трейдер при виборі брокера?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью