<
 • Главная
Статьи

Програми для автоматичного трейдингу бінарними опціонами

Що таке автоматичний трейдинг?
Автоматичний трейдинг бінарними опціонами передбачає наявність роботів, "радників" або іншого роду програм, що робить угоди на вашому рахунку автоматично. На відміну від сигналів, де угоди укладаєте ви самі, засоби автоматичного трейдингу взагалі не вимагають вашого втручання.

Нижче наводяться огляди кращих роботів і програм для автоматичного трейдингу.

Рекомендовані програми для автоматичного трейдингу

1 1. Binary Option Robot: Binary-Option-Robot.com

Ціна: безкоштовно або $ 79 за версію Pro ( читати огляд )

Якщо вам потрібна програма для автоматичного трейдингу, особисто я рекомендую вам Binary Option Robot . На відміну від інших програм, Binary Option Robot можна встановити безкоштовно і налаштувати потрібні вам параметрам (вибрати валютні пари, систему, термін виконання від 60 секунд до години і розмір кожної угоди). Торгувати можна не тільки автоматично: є і ручний режим, в рамках якого вам будуть тільки повідомлятися сигнали, а укладати угоди ви будете самі.

Даною програмою дуже зручно користуватися: ви можете вибрати різні індикатори для створення сигналів. Єдиний недолік цієї програми в тому, що вона працює тільки з певними брокерами: StockPair, ZoomTrader (США) і TopOption.

2 2. Signal Push: SignalPush.com

Ціна: залежить від постачальника, в середньому $ 200 на місяць ( читати огляд )

SignalPush.com - програма для автоматичного трейдингу, що створює угоди на основі постачальника сигналів. Вам пропонується вибір з кількох десятків постачальників. Програма може укладати угоди сама або довірити це вам.

Що цікаво, SignalPush.com не тільки надає вибір постачальників сигналів, але і розміщує їх у вигляді рейтингу із зазначенням співвідношення виграшних і програшних угод. Таким чином, ви завжди будете знати, чим ви ризикуєте. Більшість постачальників сигналів гарантують 60% виграшних угод.

3 3. Auto Binary Signals: AutoBinarySignals.com

Ціна: $ 97 або $ 5 за 5-денну пробну версію ( читати огляд )

AutoBinarySignals.com - провідний постачальник сигналів для трейдингу бінарними опціонами. Сигнали з різних активів генеруються цілодобово. Всі сигнали можна перевірити, переглянувши їх докладні дані, такі як формула розрахунку сигналу і точність тренда. Якщо ви не зробите дій протягом 3 хвилин, термін сигналу закінчиться.

Сервісом AutoBinarySignals.com можна користуватися в будь-який час і у будь-якого брокера. Крім того, вам буде надана гарантія на 60 днів - якщо заявлені результати не будуть досягнуті, вам повернуть гроші. Недолік даного сервісу полягає в тому, що він тільки надає сигнали і не укладає угоди - трейдерам доведеться робити це вручну.

Всі розробники програм для автотрейдінга - шахраї?

Однозначно відповісти на це питання не можна. Швидке зростання ринку бінарних опціонів сприяв розвитку концепції "швидкого заробітку", в результаті чого спритні маркетологи почали агресивно просувати інструменти автотрейдінга, обіцяючи золоті гори, однак за фактом ці програми просто виманювали гроші у трейдерів.

Я сказав, що однозначної відповіді на це питання немає, тому що навіть при використанні таких надійних сервісів, як BinaryAutoTrader.com або SignalPush.com, багато що залежить від того, як ви самі будете їх використовувати і чи є для вас співвідношення виграшів і програшів 60 -70% хорошим результатом.

Якщо говорити про інші програми, то навіть якщо вам обіцяють 90% виграшів і більше, за фактом ви все одно не отримаєте більше 60-75%, адже ці програми і сигнали засновані на тих же технічних індикаторів, які використовуються трейдерами Форекс на платформі MT4.

Різниця, однак, в тому, що професійні трейдери використовують дані індикатори в рамках комплексної стратегії (торгівля по тренду, скальпінг і т.д.), з огляду на умови ринку, аналіз і фігури графіка.

Якщо покладатися тільки на сигнали для бінарних опціонів, великого прибутку у вас не буде, так як окремо взяті технічні індикатори в певних умовах можуть давати збої.

Так чи можна заробити за допомогою автоматичного трейдингу?

Ні. Як я вже сказав, більшість програм для автотрейдінга засноване на індикаторах з співвідношенням виграшів 60-75%. Багато роботи і зовсім збиткові, особливо ті, які рекламуються брокерами або розроблені для невеликих таймфреймів.

При цьому провідні розробники, такі як AutoBinarySignals.com, говорять про заявленому співвідношенні виграних угод 60-80% (як показано на малюнку нижче), а при співвідношенні, скажімо, 75% і прибутку за опціоном 80% ви ледь "вийдете в нуль" : 0,8 × 0,7 = 56%. Таким чином, заробити ви не заробите, але й не втратите свої гроші - судіть самі, обман це по-вашому чи ні.

Пам'ятайте, що заявлене співвідношення виграшних угод і реальне можуть і, швидше за все, будуть відрізнятися. Таким чином, якщо заявлене співвідношення ледве сягає 60%, ви точно втратите гроші.

Деякі програми оснащені також інструментами управління ризиками. Детальніше про управління ризиками та капіталом можна прочитати тут .

Ставтеся з обережністю до брокерським програмами

Якщо програму розробив сам брокер, в його інтересах буде зробити так, щоб ви програли свої гроші. Тому, вибираючи програму, завжди перевіряйте, хто саме є її розробником.

Як розробники програм для автотрейдінга заробляють гроші?

Більшість постачальників таких програм отримують $ 50- $ 100 в місяць від кожного користувача, однак при цьому вони можуть заробляти ще і комісії від брокерів. Будьте обережними, якщо вам пропонують зареєструватися у конкретного брокера і зробити великий депозит (чим більше депозит, тим більше комісія розробника).

Переваги автоматичного трейдингу

Основна перевага таких програм полягає в тому, що вам не потрібно робити ніяких дій - програма все зробить за вас. Таким чином, ви не пропустите жодної вигідною можливості виходу в ринок.

Програми для автотрейдінга дуже прості у використанні: не потрібно налаштовувати ніяких графіків, параметрів API або індикаторів. У більшості випадків буде достатньо завантажити розширення для Chrome або ввести дані вашого рахунку.

Нарешті, більшість розробників програм для автотрейдінга використовують систему ClickBank.com для отримання оплати за свій товар. Всі товари і послуги, що продаються в цій системі, обов'язково повинні мати гарантію повернення коштів протягом 60 днів. Таким чином, якщо ви не задоволені тим, як відпрацювала програма, ви можете повернути собі гроші (депозит, відправлений на рахунок брокера при цьому, природно, не повертається).

Недоліки автоматичного трейдингу?

Недоліків у автоматичного трейдингу більше, ніж переваг.

1. По-перше, перевірити ефективність такої програми неможливо, поки ви не заплатите за неї. У випадку з Форекс індикатори, сигнали і "радників" можна перевірити на таких незалежних сайтах, як MyFXBook.com і MQL5.com ; при торгівлі бінарними опціонами така перевірка неможлива.

2. По-друге, часто інформація про добрі результати програми виявляється помилковою, і трейдери просто втрачають свій капітал. Навіть при прибутку по кожній угоді 85-90% вам необхідно співвідношення виграшів і програшів не менше 55%, щоб не нести збитків (і це без урахування вартості самої програми). Для того ж, щоб був прибуток, потрібно співвідношення мінімум 70%.

3. Поки програма працює, угоди укладаються, і це може погано скінчиться, особливо якщо залишити її на ніч. Іноді розумніше використовувати сигнали і торгувати вручну, ніж вдаватися в автоматичному трейдингу.

4. Інтереси постачальників таких програм частіше збігаються з інтересами брокерів, а не трейдерів. Пам'ятайте, що навіть якщо ви запитаєте назад гроші, заплачені за програму, на вас уже, швидше за все, озолотилися за рахунок комісії. Все це призводить до того, що розробник може і не особливо старатися, створюючи свою програму - досить лише "відіслати" користувача до потрібного брокеру.

5. Більшість постачальників програм для автотрейдінга є партнерами певних брокерів, а це означає, що вам будуть завалювати спамом на тему "зареєструйтеся і торгуйте тільки у нас".

6. Ви самі несете відповідальність за програми, які встановлюєте. Жоден плагін, який використовується для автотрейдінга, не є офіційним, тому якщо через нього у вас зламається система, залучити розробника до відповідальності не вдасться - це будуть тільки ваші проблеми.

Так що ж краще використовувати - Автотрейдинг або сигнали?

Особисто на мій погляд, найкраще використовувати сигнали і ті автотрейдінговие системи, які дозволяють вам торгувати вручну. Таким чином, ви самі візьмете процес під свій контроль, що не довіряючи роботам.

В цілому ж, якщо ви всерйоз хочете отримувати прибуток за рахунок торгівлі бінарними опціонами, вам все одно потрібно виробляти власні стратегії і системи, а цього можна навчитися в ході нашого інтерактивного курсу .

Що таке автоматичний трейдинг?
Всі розробники програм для автотрейдінга - шахраї?
Так чи можна заробити за допомогою автоматичного трейдингу?
Як розробники програм для автотрейдінга заробляють гроші?
Недоліки автоматичного трейдингу?
Так що ж краще використовувати - Автотрейдинг або сигнали?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью