<
 • Главная
Статьи

Що таке бінарний опціони - відгуки та думки фахівців про бінарних опціонах

 1. Що таке банерна опціони
 2. види опціонів
 3. класичні
 4. Турбо-опціони
 5. дотик
 6. Торгівля бінарними опціонами
 7. стратегії торгівлі
 8. Мартингейл
 9. Roll-over
 10. Put + Call, Call + Put
 11. таймфрейме
 12. Сигнали на бінарних опціонах
 13. Переваги бінарних опціонів
 14. Брокери бінарних опціонів
 15. вибір брокера
 16. Рейтинг брокерів
 17. Бінарний опціон - розлучення чи ні?
 18. висновок

Намисто дорогі друзі

Намисто дорогі друзі! Сьогодні я розповім вам про такому фінансовому інструменті, як бінарні опціони. Новачки і досвідчені трейдери не нехтують їх використанням, тому що вони можуть стати простим і вигідним рішенням для отримання доходу.

Для того щоб Форекс та інші види ринків приносили прибуток, варто для початку спробувати торгувати бінарними опціонами.

Що таке банерна опціони

Валютний ринок пропонує заробляти за допомогою самих різних фінансових інструментів. І серед них виділяються бінарні опціони. Для отримання прибутку досить тільки правильно визначити, в який бік зміниться вартість обраного для торговельної діяльності активу. Як предмет опціонної торгівлі можуть виступати численні активи:

 • Акції ArcelorMittal, Microsoft і ін.
 • Валютні пари: EUR / USD, USD / CAD, USD / SGD, EUR / AUD і ін.
 • Індекси: FTSE 100, Russell 2000, AEX, NASDAQ, DAX 30
 • Товарні позиції: GOLD, SILVER, CRUDE OIL, GAS, CORN

За своєю суттю бінарний опціон це інструмент для біржової торгівлі. Це свого роду один з видів договору, за яким береться до уваги падіння і зростання фінансового активу з обговореними заздалегідь прибутком і збитками.

види опціонів

В даний час Фондова біржа є привабливим майданчиком для заробітку для багатьох трейдерів. Для того щоб стати її частиною, багато підписують договір з брокерами, що пропонують торгівлю різними видами бінарних опціонів.

Серед брокерських компаній є конкуренція. Для того щоб зробити свої опціони більш привабливими для користувачів можуть запропонувати одні і ті ж їх типи тільки під різними, як їм здається більш цікавими назвами. У деяких випадках вони переводять їх назви з англійської на російську, або навпаки. Такий спосіб плутає трейдерів і багато просто клюють на вудку. Однак все ж є ті види бінарних опціонів, які присутні практично у більшості великих брокерів.

Однак все ж є ті види бінарних опціонів, які присутні практично у більшості великих брокерів

класичні

Основою торгівлі бінарними опціонами є саме класичні їх види, які представлені:

 • Call / Put (на покупку або на продаж)
 • High / Low (вище або нижче)

Ці види бінарних опціонів є свого роду світовим стандартом. Вчасно торгівлі ними, трейдерам надається можливість визначати, чи буде ціна на актив вище або нижче заданого параметра в певний час. Дані бінарні опціони відносяться до світового стандарту, але у всіх брокерів вони можуть називатися по-різному.

Турбо-опціони

Турбо-опціони нерідко використовуються переважно новачками для отримання швидкого прибутку. Вони являють собою опціони з коротким терміном експірації. Зазвичай вона варіюється в межах від 60 секунд до 3 хвилин. Багато брокери пропонують саме їх для торгівлі, в числі яких IQ Option.

Новачкам під час їх використання не рекомендується відразу ж піддаватися азарту і прагнути з їхньою допомогою заробити якомога більше. Краще працювати з ними рівними і невеликими ставками.

дотик

Даний вид бінарних опціонів має більш керованими умовами. Для того щоб ними скористатися, потрібно знати, як їх називають різні брокерські компанії. Більшість брокерів називають їх One Touch Options. Для того щоб ними користуватися потрібно володіти певними торговими навичками, тому що вони трохи складніше класичних.

Під час торгівлі такими бінарними опціонами не потрібно прогнозувати, буде ціна нижче або вище конкретного значення до моменту закриття позиції. Для торгівлі важливо визначити, чи досягне вартість активу певної точки до завершення угоди. Слід зазначити, що торгівля такими опціонами ведеться тільки у вихідні дні. Вони в основному користуються популярністю на мінливих ринках. І такі бінарні опціони відгуки мають головним чином позитивні.

Торгівля бінарними опціонами

Торгівля бінарними опціонами ведеться за допомогою торгової платформи в онлайн режимі. У кожного користувача є торговий термінал, де є велика кількість графіків фінансових активів. Котирування по ним піддаються великому числу змін. Вони змінюються залежно від ринкової ситуації.

Для того щоб користувачам було простіше, брокери пропонують своїм клієнтам новини і додаткові відомості про ліквідності тих чи інших активів, і вже виходячи з цього, трейдери можуть робити свої прогнози при торгівлі бінарними опціонами. Всі рішення по торгівлі ними приймаються в онлайн режимі. Для отримання хорошої прибув головне вибрати оптимальний план. Якщо навіть буде використана стратегія Форекс , То це допоможе отримати хороший результат.

стратегії торгівлі

Для того щоб торгівля бінарними опціонами була успішною необхідно користуватися системою правил. Даний вид торговельної діяльності був створений відносно недавно, але у нього вже з'явилася велика кількість стратегій, якими може скористатися кожен трейдер. Вони можуть поділятися на ті, які призначені для новачків і для досвідчених учасників ринку.

Мартингейл

Дана стратегія виявилася серед стратегій на ринку з гри в рулетку. Вона може для деяких здатися малоприбутковою, але це не заважає їй бути такою популярною на фінансовому ринку і є однією з найбільш зрозумілих і затребуваних.

Її суть полягає в тому, що трейдер купує опціон, але якщо він не приніс йому прибутку в тому розмірі, в якому йому хотілося б, то він може підвищити на нього вартість і потім продати його дорожче. При цьому сума інвестиції буде підвищена і станеться покупка ще одного бінарного опціону. Якщо хоча б один з опціонів буде куплений, то людина покриє збитки від попередньої позиції і найімовірніше отримає прибуток від нової угоди.

Roll-over

Однією з найцікавіших і популярних стратегій є Roll-over. Вона за своїм принципом дії схожа на Стоп Лосс і Тейк профіт . Ця система правил заснована на принципі мінімізації або обмеження кількості збитків. Для того щоб отримати більше доходу від угоди, трейдери, які користуються даним видом стратегії, можуть відкласти термін, який можна застосовувати до опціону на більш пізній час.

Завдяки стратегії Ролловер є можливість зробити відстрочку терміну експірації до наступного періоду закінчення терміну дії угоди. Слід бути уважними, тому що є брокери, які стягують комісію за її використання.

Put + Call, Call + Put

Стратегія Put Call і Call Put спрямована на те, що користувач під час торгівлі бінарними опціонами робить ставку або на підвищення вартості активу в заданий проміжок часу, або на те, що ціна знизиться в певний час. Якщо є впевненість в тому, що ціна буде рухатися в напрямку і вгору, то використовується Put Call. Якщо користувач впевнений, що вартість активу буде спрямована вниз, то застосовується Call Put.

таймфрейме

Під час роботи з бінарними опціонами є два типи інвестування:

 • короткострокове,
 • середньострокове.

Для виходу на хороший рівень прибутку необхідно брати до уваги таймфрейме. Вони являють собою в більшості випадків ті тимчасові інтервали, коли відбувається повноцінне формування барів. Для освіти наступних додаткових свічок застосовується певний часовий розрахунок.

Сигнали на бінарних опціонах

Бінарні опціони є привабливим методом отримання прибутку як для початківців трейдерів, так і тих, то вже володіє торговим досвідом і намагається знайти шляхи здійснення якомога більш вигідних угод. Завдяки цьому з'явився принцип сервісу торгових сигналів на бінарних опціонах, коли трейдери можуть дізнатися оптимальний час для відкриття і закриття позиції.

Такі сигнали деякими брокерськими компаніями надаються абсолютно безкоштовно. Інші стягують за це оплату після внесення користувачем депозиту. Навіть якщо сигнали платні, то доходи, які трейлер робить при торгівлі бінарними опціонами набагато більше понесених на оплату витрат.

Переваги бінарних опціонів

Велика кількість трейдерів вибирають для торгівлі бінарні опціони. Це не випадково, тому що у них є безліч переваг:

 • Простота використання (трейдеру потрібно лише зробити правильний прогноз щодо вартості активу на певний проміжок часу)
 • прозорість угод
 • Легкість розуміння принципів роботи з даними фінансовими інструментами
 • Обмеження на втрати і фіксовані розміри прибутку
 • Опціони легко адаптуються до різних видів активів і до стратегій, які застосовуються для проведення торгівлі із застосуванням різних стратегій
 • Є можливість укладати відразу кілька видів короткострокових угод

Брокери бінарних опціонів

Одним з найбільш вигідних методів торгівлі на фінансовому ринку є торгівля бінарними опціонами. Однак невелика компанія або фізична особа не можуть безпосередньо торгувати на ринку. Для провадження торговельної діяльності є компанії-посередники, які сьогодні отримали назву брокери.

Брокери бінарних опціонів пропонують найрізноманітніші торговельні умови, і серед них є надійні і перевірені часом. Для вибору потрібно звертати увагу на деякі параметри і на рейтинг.

вибір брокера

Для того щоб знайти підходящу брокерську компанію для співпраці необхідно звертати увагу на деякі дуже важливі параметри. Надійний і перевірений брокер повинен володіти наступним:

 • Позитивними відгуками і репутацією завдяки своїм користувачам
 • Велика кількість можливостей для навчання
 • Оперативний висновок зароблених в системі грошових коштів
 • Невисокий рівень комісійного збору
 • Термін присутності на ринку хоча б на два роки
 • Наявність дозволу роботи в країні користувача. У Росії діяльність брокерів регулюється ЦРОФР, КРОУФР. В Європейських країнах ліцензії видаються SySEC.

Рейтинг брокерів

Практично кожна брокерська компанія може сказати про себе, що вона найкраща. Однак для вибору оптимального варіанту важливо ознайомитися з рейтингами, в яких на найвищих позиціях виявляються найбільш надійні та перевірені з них. Одним з найбільш надійних і популярних для тоейдеров є Олімп Трейд. Також не менш затребуваними є послуги брокерської компанії Бенатекс.

Бінарний опціон - розлучення чи ні?

Сьогодні є велика кількість суперечок з приводу того, чи є бінарні опціони розлученням чи ні. Ті, хто вважають їх розлученням, посилаються на те, що торгівля ними сталася від азартних ігор. Однак є й ті, хто вважають торгівлю ними цілком хорошим видом заробітку і їм вдається отримати з їх допомогою велику кількість прибутку.

Для того щоб торгувати бінарними опціонами і домагатися при цьому хороших результатів, потрібно вибрати надійного брокера і отримати знання для правильного ведення торговельної діяльності. Тільки трейдери, які успішно проходять навчання і тренування на демо рахунку можуть частіше здійснювати прибуткові операції.

висновок

Торгівля бінарними опціонами користується великою популярністю. Щоб відразу ж після першої операції не розчаруватися в ній, необхідно вибрати правильно брокера і вид бінарного опціону. Стратегії допоможуть здійснювати прибуткові операції і збільшувати свої доходи. У бінарних опціонів є багато переваг, що і робить їх такими привабливими для трейдерів.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Бінарний опціон - розлучення чи ні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью