<
 • Главная
Статьи

У чому сенс бінарних опціонів?

 1. Де торгують бінарними опціонами?

Бінарні опціони в якості фінансового інструменту існують в Рунеті вже майже 10 років, однак і сьогодні є категорія населення, яка не чула про фінансовий трейдингу або не зовсім розуміє сенс торгівлі бінарними опціонами. У даній статті ми простими словами роз'яснимо - в чому сенс бінарних опціонів.

Отже, під незрозумілою назвою «бінарні опціони» прихований вид біржових контрактів, які укладає трейдер на фінансовому ринку з метою отримання прибутку. Укладаючи цей контракт, трейдер інвестує бажану суму коштів і прогнозує певне подія на ринку активу, яке має відбутися через заданий часовий проміжок. Якщо встановлений трейдером прогноз виправдався, тоді він отримує додатково 90% прибутку від інвестованої в опціон суми, а якщо не виправдався - втрачає вкладені в угоду гроші. Простими словами, основна мета трейдера - це заробити, вгадавши напрямок руху котирувань. При цьому:

 • ціна активу може піти тільки в двох напрямках - ВГОРУ або ВНИЗ;
 • час закінчення опціону (його термін експірації) трейдером встановлюється вручну і може складати від 60 секунд до 24 годин.

Наприклад, трейдер інвестує в угоду 100 доларів, прогнозуючи, що ціна активу через хвилину буде вище місця відкриття опціону. Якщо ціна активу виросла - через хвилину трейдер отримав прибуток 90 доларів, але якщо ціна активу впала - трейдер втратив 100% цієї суми.

Таким чином, сенс торгівлі бінарними опціонами полягає в отриманні прибутку на коливаннях вартості активу в форматі торгових ставок на певний результат. Для цього бінарні опціони мають простим форматом роботи, доступністю і високою прибутковістю - приступити до трейдингу можна навіть з 10 доларів на торговому рахунку і досить швидко збільшити початковий депозит завдяки високій прибутковості контрактів.

Де торгують бінарними опціонами?

Складність структури фінансового ринку не дозволяє простій людині прийти на біржу і зробити ставку на зростання або зниження котирувань обраного активу. Це може зробити тільки юридична особа, яка має відповідну ліцензію на даний рід діяльності. Саме тому для трейдингу бінарними опціонами гравцеві потрібно зареєструватися в ліцензованій брокерської компанії, яка буде виступати в ролі посередника між трейдером і фінансовим ринком. У брокера знадобиться відкрити торговий рахунок і внести туди суму коштів, після чого для торгівлі компанія надасть спеціальну платформу, де в режимі реального часу можна бачити на графіку коливання вартості різних фінансових активів. Дана платформа обладнана мануалом для укладення угод, а у особливо прогресивних брокерів навіть технічним інструментарієм для аналізу ринку:

Для прикладу використовується термінал компанії Binomo

Навіщо аналізувати ринок для укладення угоди? Незважаючи на високу ймовірність сформувати правильний прогноз (всього 2 варіанти руху ціни), трейдер не зможе торгувати в плюс, навіть якщо половина укладених угод будуть прибутковими. Адже нагадаємо, що прибуток за контрактом може досягати всього 85-90%, а збиток - 100%. Це означає, що для стабільного приросту капіталу гравцеві потрібно, щоб прибутковими були не менше 65% угод. Саме для отримання прибутку в більшості відкритих опціонів трейдер повинен здійснювати попередній аналіз ринку.

Наприклад, для цього вище продемонстрований торговий термінал брокера Binomo обладнаний спеціальними інструментами аналізу - технічними індикаторами, різними форматами і інтервалами відображення котирувань, а також графічним інструментарієм, що дозволяє визначити ту чи іншу ринкову закономірність. За допомогою таких інструментів трейдер може використовувати стратегії торгівлі бінарними опціонами , Які за своєю суттю є набором правил за визначенням на ринку передумов зміни ціни. Використовуючи ефективну стратегію, трейдер може закривати прибуток до 85% оформлених контрактів.

Наприклад, додавши на графік всього 2 індикатора MACD і Ковзаюче середнє, трейдер може чітко визначати подальший рух котирувань, отримуючи торгові сигнали про розворот ринку. Наприклад, момент перетину котируваннями ковзної середньої вгору і перетину ліній MACD в верхньому напрямку буде сигналом про подальше висхідному русі ринку. В такому випадку на таймфрейме М1 трейдеру потрібно укладати угоду з експірації 5 хвилин:

В такому випадку на таймфрейме М1 трейдеру потрібно укладати угоду з експірації 5 хвилин:

Як бачите, трейдинг бінарними опціонами є нескладним і навіть захоплюючим заняттям, і в цьому весь сенс бінарних опціонів - дозволити навіть простій людині навіть мати зиск з фінансового ринку.

Де торгують бінарними опціонами?
Де торгують бінарними опціонами?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью