<
 • Главная
Статьи

Ми дізналися, які професії будуть непотрібними через 20 років

 1. Освіта
 2. індустрія розваг
 3. робочі спеціальності
 4. Торгівля і маркетинг
 5. фінансова сфера
 6. інтелектуальна праця
 7. Не варто впадати у відчай

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Ми живемо в стрімко розвивається. Ще зовсім недавно ми раділи появі перших мобільних телефонів, а тепер наш гаджет може практично все. Техніка полегшує життя людей. Але у багатьох з'являється страх, що роботи в майбутньому стануть робити занадто багато і ... що ж тоді робити людям?

AdMe.ru пропонує вам ознайомитися з професіями, які, за прогнозами вчених, можуть зникнути або істотно змінитися в найближчі 20-30 років. Не панікуйте, дочитайте статтю до кінця і подумайте, як може розвинутися ваша кар'єра.

Освіта

Освіта

Ставлення до утворення зараз стрімко змінюється. Тепер навчитися чому завгодно можна дистанційно, навчальний процес став більш індивідуалізованим, а навчальна програма - більш ємною. Нові методи навчання із застосуванням IT-технологій теж набирають обертів. Тому на зміну звичним викладачам прийдуть такі професії, як координатор освітніх онлайн-платформ, тьютор і ігропедагог . Хороші педагоги завжди будуть в пошані, але нові методи навчання будуть диктувати інші вимоги до цих спеціальностей.

індустрія розваг

індустрія розваг

Розвиток техніки і автоматизація можуть залишити без роботи адміністраторів ресторанів, готелів, кінотеатрів, фітнес-клубів . Уже зараз існує багато додатків і сайтів, де будь-хто може забронювати готель або заморозити клубну картку тренажерного залу.

Пропадає і цінність турагентів, адже багато хто зрозумів, що подорожувати без посередників набагато дешевше і не викликає особливих турбот, а сучасні технології значно спрощують підготовку до подорожі. У сфері туризму актуальними будуть посади розробника турнавігаторов і режисера індивідуальних турів.

робочі спеціальності

робочі спеціальності

Функція «автопілот» стає все більш досконалої , І вчені стверджують , Що аварій в автопілотні режимі відбувається значно менше, ніж з людиною за кермом, так що професія водія скоро стане непотрібною.

Працівникам поліграфії вже доводиться нелегко, адже на зміну друкованим виданням прийшли електронні. Під загрозою зникнення професія листоноші, адже все менше людей посилають паперові листи, замовляють кореспонденцію, а повідомлення про посилку можна отримати онлайн.

Розвиток ЗD-принтерів ставить під загрозу працівників легкої промисловості . Праця шахтарів, гірників та буровиків, можливо, також стане менш цінним не тільки через автоматизацію, а й тенденцією до переходу на поновлювані джерела енергії.

Торгівля і маркетинг

Торгівля і маркетинг

Розвиток інтернет-продажів і клієнтоорієнтованої реклами, а також автоматичних кас в магазинах призведе до зникнення таких професій, як продавець, касир, менеджер прямих продажів, торговий агент.

фінансова сфера

фінансова сфера

Банківські працівники та професії, пов'язані з обробкою даних, стануть менш затребуваними . Багато банків вже створюють якісні додатки, розібратися в яких може будь-який користувач. великі банки вже планують закривати частину офісів, щоб скоротити витрати. У фінансовій сфері розвинуться такі професії, як оцінювач інтелектуальної власності і розробник персональних пенсійних планів.

інтелектуальна праця

інтелектуальна праця

Розвиток нейромереж може спричинити за собою знецінення праць журналістів, копірайтерів, коректорів. Уже зараз нейросеть може написати розповідь, а видання Associated Press використовує робота для написання новин. Під загрозою і рядові юристи. Наприклад, в Британії з 2015 року функціонує інтернет-бот, який допомагає вирішувати проблеми зі штрафами, не вдаючись до недешевих послуг юридичного супроводу.

Не варто впадати у відчай

Професіонали завжди будуть затребувані, тому продовжуйте удосконалюватися. Боти зможуть писати середні за якістю новини і статті, але серйозні художні твори залишаться за людиною. Не забувайте, що завдання автоматизації - забрати у нас рутинну роботу, яка забирає час і сили. А ми в цей час зможемо сконцентруватися на дійсно важливих і складних завданнях.

Якщо вам або вашим дітям доведеться визначитися з професією, зверніть увагу на ті сфери, які точно будуть затребувані. Ці спеціальності пов'язані з людськими здібностями і почуттями, наприклад лікар, психолог, вихователь, слідчий, перекладач. Завжди будуть актуальні і спеціальності, пов'язані з будівництвом. Багато фахом не повністю розчиняться в світі технологій, просто видозміняться завдання працівника. На зміну агрономам, наприклад, прийдуть сіті-фермери і оператори автоматизованої сільгосптехніки. Не забувайте про розвиваютьсягалузях: IT-технології, робототехніка, машинобудування, біотехнології, розробка нових матеріалів і джерел енергії, космос.

А ви з нетерпінням чекаєте майбутнього, яке колись здавалося фантастикою? Або боїтеся кардинальних змін? Розкажіть про це в коментарях, нам дуже цікаво.

Ілюстратор Ekaterina Gandrabura спеціально для AdMe.ru

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

О ж тоді робити людям?
А ви з нетерпінням чекаєте майбутнього, яке колись здавалося фантастикою?
Або боїтеся кардинальних змін?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью