<
 • Главная
Статьи

Етапи любовних відносин

Вітаю вас, мої дорогі читачі!

Сьогодні я хочу поговорити з вами про етапи, які неминуче трапляються в парі між чоловіком і жінкою. Йтиметься про різні етапи прояви любові. На кожному етапі любові як форми відносин між чоловіком і жінкою можуть бути різні акценти, різний рівень близькості і різна дистанція.

Спочатку пріоритетним є послання «обійми мене». Партнери хочуть бути якомога ближче один до одного, дистанція у відносинах скорочується до мінімуму. У цей період відносин багато тілесної близькості, багато спільного проведення часу і глибини переживань поруч з партнером. І так триває якийсь час.

Поки в цій близькості не стає тісно
Поки в цій близькості не стає тісно. Той з партнерів, який більш чутливий до обмеження волі і порушень особистих кордонів, починає першим збільшувати дистанцію. У нього з'являється потреба проводити деякий час окремо від партнера. У цей період можуть виникнути інтереси, які його улюблений не поділяє. Можлива поява якихось нових людей - колег, приятелів. Очима іншого партнера це виглядає, ніби від нього віддаляються, перестають менше любити. І він починає тривожитися, шукати причину, допитуватися «Не розлюбили його» і таким чином посилювати тиск на віддаляється партнера.

А насправді відбувається закономірний етап відносин. Коли після довгої близькості, настає потреба в самоті. Всі наші відносини з іншими людьми і з світом в цілому складаються з чергування приходу і відходу в широкому сенсі. Наш режим життя - це чергування неспання і сну. Неспання - це контакт з реальністю, активність, контроль і сон як відхід від реальності, відпочинок, відновлення сил.

Якщо цей принцип ігнорувати, то в якийсь момент можуть наступити проблеми із засинанням. Адже безсоння, по - суті своїй, - це неможливість відпустити свої думки з приводу якихось подій, справ, людей, неможливість відпустити контроль, розслабитися і зайняти пасивну позицію, тобто «відійти до сну». Це і є хронічний контакт з реальністю, з миром і неможливість цю реальність і навколишній світ відпустити.

Так само і з іншою людиною. Неможливість відпустити Іншого жити своє життя, призводить до того, що батьки починають жити життям своїх дітей, замість того, щоб вирішувати завдання, адекватні їхньому віку і життєвого етапу. У любовних відносинах, неможливість відпустити свого партнера, призводить до тотального контролю його життя, до хронічного переживання страху зради і невпевненості в коханні своїй другій половини. Ця неможливість дозволити собі і партнеру збільшити дистанцію, не дає можливості повноцінно пережити усамітнення і насолодитися ним. Тому як всередині збільшення дистанції і виникнення паралельних інтересів у Іншого переживається як «брошенность». Безумовно, патерни такого переживання були закладені глибоко в дитинстві. Коли батько залишав свою дитину без уваги надовго і у того в силу незрілості психіки і віку не було внутрішніх ресурсів конструктивно впоратися з власним самотністю. Закономірний етап деякого віддалення і легалізація потреб, відмінних від потреб партнера, починає сприйматися як зникнення любові. Послання улюбленого «Отпусти меня ...» - як крах можливості відчувати щастя.

» - як крах можливості відчувати щастя

І всі ці переживання підсилює наступ третього етапу, коли партнер явно чи не явно дає зрозуміти «дай мені спокій». Той, хто вміє читати між рядків, побачить в цьому наступне: «Дай мені спокій на деякий час, дай мені побути на самоті». Але той, хто дивиться на життя крізь дитячу травму покинутого, не зможе помітити продовження - «на деякий час», для нього бажання партнера побути окремо - це кінець любові, а іноді і кінець відносин. Це місце - «сліпа пляма» для того, що став уже дорослим , Але так всередині і не подорослішав, людини, всередині якого завжди буде жити цей «кинутий дитина», якому не вистачило любові і близькості від батьків.

Для того ж людини, який на самоті свого партнера і у власному самоті бачить необхідність і користь, відноситься як до неминучості етапу збільшення дистанції в якийсь момент відносин, не розцінює деяке віддалення партнера як зникнення любові, приходить новий етап. І починає звучати все голосніше «Обійми мене! Я знову готовий (а) для близькості з тобою! »

Але це вже новий виток відносин.

Але це вже новий виток відносинНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью