<
 • Главная
Статьи

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки. Психологія стосунків чоловіка і жінки

 1. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки зміст: Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть...
 2. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 3. Пил в очі, або Правило третє
 4. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 5. "Залізна маска", або Правило п'яте
 6. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 7. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 8. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 9. Ні кроку назад, або Правило перше
 10. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 11. Пил в очі, або Правило третє
 12. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 13. "Залізна маска", або Правило п'яте
 14. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 15. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 16. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 17. Ні кроку назад, або Правило перше
 18. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 19. Пил в очі, або Правило третє
 20. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 21. "Залізна маска", або Правило п'яте
 22. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 23. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 24. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 25. Ні кроку назад, або Правило перше
 26. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 27. Пил в очі, або Правило третє
 28. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 29. "Залізна маска", або Правило п'яте
 30. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 31. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 32. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 33. Ні кроку назад, або Правило перше
 34. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 35. Пил в очі, або Правило третє
 36. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 37. "Залізна маска", або Правило п'яте
 38. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 39. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 40. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 41. Ні кроку назад, або Правило перше
 42. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 43. Пил в очі, або Правило третє
 44. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 45. "Залізна маска", або Правило п'яте
 46. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 47. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 48. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 49. Ні кроку назад, або Правило перше
 50. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 51. Пил в очі, або Правило третє
 52. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 53. "Залізна маска", або Правило п'яте
 54. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 55. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 56. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 57. Ні кроку назад, або Правило перше
 58. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 59. Пил в очі, або Правило третє
 60. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 61. "Залізна маска", або Правило п'яте
 62. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 63. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило
 64. Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки
 65. Ні кроку назад, або Правило перше
 66. Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге
 67. Пил в очі, або Правило третє
 68. Стислість - сестра таланту, або Четверте правило
 69. "Залізна маска", або Правило п'яте
 70. Стадний інстинкт, або Шосте правило
 71. "Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки

зміст:

Не все так просто у світі чоловіків. Вони живуть з нами, люблять нас, але грають при цьому за своїми правилами. І нам, дівчаткам, необхідно ці правила знати, щоб розуміти, яку гру вести і як виграти. Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей.

Чим більше грамотно ви себе проявите в стосунках з коханим, тим більше балів заробите в очах обранця як його дівчина, дружина і мама майбутніх дітей

До змісту

Ні кроку назад, або Правило перше

Всі люди помиляються, але чоловіки ніколи. Статистика "Школи полювання" (вибірка з п'яти тисяч чоловіків) нам радісно повідомляє, що ймовірність визнання чоловіком своєї помилки прагне до нуля. Особливо це актуально, якщо права виявилася жінка. Чоловік, звичайно, може вибачитися, але з яким задоволенням він звалить все на обставини. Скаже, що його змусили: "Я не хотів, але так вийшло". Найдивовижніше, що, швидше за все він говорить правду, а найважче - подивитися на цю правду чоловічими очима. Попереджаю одразу, винними в його оповіданні виявляться: колеги, начальство, ситуація, але тільки не він сам.

Єдине намір, яке він в цей момент переслідує, - відчайдушне бажання залишитися для вас хорошим хлопцем. Адже саме коли чоловік не виправдав ваших очікувань, він найбільше боїться опинитися поганим. Він і сам прекрасно розуміє, що винен. Коли жінка постійно вказує чоловікові на його промахи і нагадує старі грішки, то він рано чи пізно почне відповідати найгіршим вашим очікуванням.

Як тільки чоловік помилився, а ви мали рацію, перед вами неминуче постає вибір: бути правою і відстоювати далі свою точку зору або бути щасливою і подивитися на ситуацію очима чоловіка. І ви виберете другий, якщо дорожите своїми відносинами. Поки ви приймаєте його правду, поки дивіться на нього з вірою і захопленням в погляді - він буде прагнути відповідати своєму відображенню в очах коханої жінки.

До змісту

Крок вперед, два кроки назад, або Правило друге

Чоловік при знайомстві не шукає серйозних стосунків. Йому цілком достатньо "регулярних несерйозних". Згадайте, як часто звучить: "Я хочу заміж!", - але про те, що "одружитися хочеться", почуєте навряд чи.

Будь-яка спроба вписати ім'я молодої людини в свідоцтво про шлюб сприймається ним як агресивне посягання на його свободу. А до свого особистого простору чоловік ставиться дуже ревно. Лише через якийсь час, все глибше усвідомлюючи, наскільки йому добре з цією дівчиною, чоловік починає впускати її в свій особистий простір.

Але "освоювати" чоловічу територію потрібно так, немов ви кішка, повільно і акуратно просуваючись вперед на м'яких лапах. Варто вам показати кігтики або заявити, що ви маєте право на його простір, як чоловік одразу зробить крок назад або убік, нагадуючи, що ви тільки гостя в його будинку, нехай навіть і бажана.

Якщо ви хочете вийти заміж за обранця - дійте! Облога, засідка і обережність - ось ваші козирі на шляху до жіночому щастю. Штурмом цю фортецю не взяти.

До змісту

Пил в очі, або Правило третє

Всі чоловіки хваляться, але кожен робить це по-своєму: хтось красивою дружиною, хтось новою машиною, а хтось кількістю прочитаних книг.

Коли жінка захоплюється чоловіком, він відчуває себе особливим. І в цей момент відбувається диво: у простого хлопця раптом виростають крила за спиною. Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою.

Тепер він - супермен і готовий вбити лиходія, в сенсі, впоратися з будь-якою проблемою

Тому захоплення - це те, чого підсвідомо чекає і про що мріє кожен представник сильної половини людства. Жага і потреба в захопленні проявляється в суперництві з друзями, в прагненні пустити пил в очі жінкам. Він хвалиться сам і підсвідомо чекає схвалення з боку. Як в дитинстві. Адже якщо він "ого-го" який чудовий - це обов'язково повинні помітити.

Коли ви чуєте будь-які одкровення від чоловіка, не зупиняйте його, не намагайтеся розвіяти його ілюзію всемогутності. Фантазія, навіть якщо вона далека від дійсності, може стати реальністю, якщо дозволити собі в неї повірити.

До змісту

Стислість - сестра таланту, або Четверте правило

Спілкування відіграє різну роль у житті чоловіка і жінки. Для дівчат процес спілкування сам по собі є задоволенням. Для хлопців - всього лише способом отримати інформацію. І все, що вони чують, сприймають як є. Ветувати побудовані фрази і непрямі прохання не знаходять відгуку в чоловічій душі. Чим простіше побудовано пропозицію, тим більша ймовірність того, що вас правильно зрозуміють.

Дівчина, яка перебуває у відносинах з молодою людиною, щиро вважає, що улюблений повинен читати її думки або хоча б здогадуватися про її бажаннях. Але чим сильніше завуальована прохання, чим більше натяків, тим складніше чоловікові здогадатися, чого ж від нього хочуть. У цьому взаємонерозуміння криється причина жіночого розчарування. А у чоловіка виникає зустрічна реакція - роздратування. Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?

Так уже сталося, що чоловік - істота логічне і симпатичне, але він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє. Максимально доступно пояснюючи свої потреби, ви полегшуєте йому завдання і отримуєте те, що вам необхідно: новий айфон, похід в кіно або ласкаву смс на ніч.

До змісту

"Залізна маска", або Правило п'яте

У суворому світі чоловіків не прийнято проявляти емоції. Справжній герой завжди в масці: ніхто не повинен бачити його обличчя. Уміння "тримати марку" і приховувати переживання є відмінною рисою найсильнішої половини людства. Чоловік, у якого неприємності на роботі, - саме замкнутий, небагатослівне і похмуре істота на світі. Все, чого він хоче, коли у нього складний період в житті, щоб домочадці, укупі з коханою жінкою залишили його в спокої.

Жінці в цей момент лізуть в голову різні нехороші думки, і вона починає про них думати. Перебравши гірші варіанти розвитку відносин, дівчина ображається і йде в себе, і тоді у молодої людини ще на один головний біль стає більше. Або починає з пристрастю допитувати улюбленого про те, що призвело його в світову скорботу. Чоловікові, щоб впоратися з чимось - пережити зраду, образу або вирішити складне завдання - необхідно переварити це в собі.

А нам - потерпіти. Адже після того, як чоловік вирішить в голові свої проблеми, ми отримаємо заслужену нагороду: він повернеться в чудовому настрої і готовий до спілкування.

До змісту

Стадний інстинкт, або Шосте правило

Стадний інстинкт не пережиток минулого, він до цих пір рухає сучасними представниками найсильнішої половини людства і проявляється в чоловічому прагненні об'єднуватися в компанії. Ознак, за якими чоловіки об'єднуються в групи, три.

Перший - за віком. Людям одного віку є що згадати, адже їх дитинство пройшло в один час і культура цього періоду їм буде близька завжди.

Другий - за інтересами. Напрямок чоловічих інтересів може лежати в будь-якій області.

Третій - за наявністю спільного ворога. У цих групах найвищий рівень адреналіну і тестостерону і саме нетерпиме ставлення до життя, помножене найчастіше на загострене почуття справедливості.


У кожній чоловічій групі існують теми, до яких наші хлопчики проявляють самий трепетний інтерес. Секс, спорт і / або політика - ось що займає розпалені чоловічі уми, коли нас немає поруч.

Якщо вас не влаштовує, що молода людина занадто багато часу проводить в компанії, можна або увійти в його оточення і стати частиною групи, або прийняти часті відлучки з друзями як особистий простір і спокійно зайнятися своїми справами. Увійти в найближче оточення коханого можна, прийнявши наступні установки:

 • Перша - у вашого чоловіка класна компанія.
 • Друга - вам подобається місце, де вони збираються.
 • Третя - говоримо про бажання познайомитися і поспілкуватися з його друзями. Якщо отримуємо відмову, повертаємося до пункту три через пару днів або тижнів.
 • Четверта - його друзі - ваші друзі!

До змісту

"Вмираючий лебідь", або Сьоме правило

Немає більш беззахисного і спраглого уваги істоти, ніж хворий чоловік. Адже ще в свідомому дитинстві (віком три і більше років) вашого хлопчика привчили до того, що якщо він хворий - він центр Всесвіту. Тепер багато що можна не робити, все ходять навшпиньки і розмовляють пошепки. А так приємно, коли за тобою доглядають, і хвороба дає на це повний карт-бланш.

Так що в цей момент перед вами відкривається перспектива показати себе з найкращого боку. Своїми ручками приготувати настільки корисний в його "передсмертному" стані курячий бульйон, годувати з ложечки, поправляти ковдру і ставити на DVD його улюблені фільми. А вже якщо ви хочете по максимуму вдихнути життя в свого "вмираючого лебедя", то можете робити все це в халатику медсестри з секс-шопу.

У чоловіків і жінок різна психологія, і це може стати причиною розбіжності у відносинах. Але все в ваших руках: пишіть сценарій свого життя самостійно, стаєте режисером і головною героїнею історії власного щастя.

Обговорення

Почитав статтю - непогано. Дівчина далеко піде. При цьому буде щаслива і непомітно з чоловіка буде "вити вірьовки" і отримувати те, що їй потрібно.
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли? Якщо ти повинна чоловіка тримати в Ежев рукавицях або він у тебе тільки лежить на дивані, то це не все мужики хрінові, а ти вибрала не того мужика. Його чекає інша жінка з якою він стане краще і сильніше. Якщо ти така самостійна і охеренно - живи сама, купи в сексшопе гумового друга і не #### мізки. Тому що вас, красиву половину, мужики повинні вчитися розуміти, догоджати і.т.д. А ви типу такі супер, що вже все вмієте? #### таких баб. Питання сучасного світу - Мужики обабився, а жіноча стать перевівся, залишилися тільки баби. Де жінка справжня?
П.С: я, як чоловік, заробляю достатньо, щоб жити дуже добре, руками вмію робити все, а те що не вмію, можу викликати майстра, який зробить (це моя відповідальність), якщо улюблена захворіла / втомилася - приготую їжу, приберу (готувати вмію добре), подарунки і сюрпризи роблю, в ліжку думаю про партнера, потім про себе. А баби пішли, що жінкою назвати не можна - купи мені те, купи мені це і так кожен день, втомилася постійно, ти повинен бути постійно поруч, мені мало уваги, я з ранку встати не можу, я - сова, погладити-випрати сам, я почитала нову методику - тепер я розпоряджаюся твоїми грішми, подивишся як буде ефективніше, мені багато сексу не потрібно, ти якийсь дивний якщо тобі так багато треба, ну і що що моя мама свої брудні труси розкидає по всій нашій квартирі, вона ж не на довго, рідко приїжджає (раз на місяць).

03.03.2019 10:44:45, Думка

ось мені чоловік теж завжди говорить - хочеш чогось - скажи конкретно, чого хочеш. А чи не натяками. В общем-то, все правильно в статті по поличках розкладено.

Так упаси Богінюшка, грати за чоловічими правилами! НІКОЛИ так не робіть! Інакше все життя в такому зігнута положенні і простоїте! А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?" відповідь може бути тільки один "Звичайно, бути права!" Тому що неможливо бути щасливою, якщо ти вічно не права (чит. Твою думку затирають, не віддають належне твоїм розвиненим розумовим здібностям, твоєї проникливості - і все це робить дуже близька людина! Потрібно мати самооцінку на рівні плінтуса, щоб переконувати себе, що " зате я щаслива "в такому приниженому становищі!). І не потрібно мужикам багато пряників видавати - вони від цього борзеют і норовлять вилізти на шию. Їжакові рукавиці - наше все! Завинив? Стиснули кулак в колючим рукавичці щільніше! Добре себе веде? Послабили трохи хватку. Він повинен відчувати, що відсутність впиваються голок - вже заохочення, тільки тоді можна виліпити з нього щось путнє і розумне, особисто вам підходяще. І я не теоретизує, а говорю з досвіду кількох десятиліть успішної практики в даному напрямку.

10.02.2019 6:28:43, Нафіг, нафіг

Вся наша життя-це гра. Питання- нашого емоційного стану. Впевнена в тому, що найголовніше, залишатися собою. Без образів, без масок.Мне дуже допомогла терапія з Миколою Барановим. Він допоміг мені, знайти себе, не боятися говорити - ні, приймати і поважати себе, любити себе! Великий психолог і дуже чуйна людина.

Забавно почитати такі правила)) Хоча відписатися мене спровокував коммент від 2013 роки від "Женя Женя" .. прям як #### обмазали)) Аж смішно)))) Таке відчуття, що 90% коментаторів - сучки, яких в минулому сильно кривдили хлопці і тепер всі хлопці козли. Зрозуміти, звичайно, таку логіку у наших дорогих "вміємо 10 справ відразу робити" не виходить, ну і ладно)
А за статтю спасибі. Незвично, що дівчина намагається розібрати другу сторону монети, але це приємно) Я думаю якщо хлопець зможе розглянути таку дівчину, то він їй буде дорожити. Хоча, хто вже знає, адже що б привернути до себе уваги дівчат в нинішньому світі в більшості випадків доводиться бути ####, інакше хлопець буде слабким простачка))) Але на цьому все.

08.01.2019 12:16:16, Skul

Суть статті: Баби, ви ніхто і звати вас ніяк! Якщо ти права, а він ні - засунь свою думку глибше і вибачся перед чоловіком. Що б він не витворяв - захоплюйся! Змирися з його постійними зависаннями з корешами. Або запам'ятай, що Ванек / Витек / Сашок, який зжирає всю їжу з вашого холодильника, залишає після себе черкаші на вашому унітазі, нарочито бздить під час прийому їжі і ірже над цим, як полковий кінь - це наймиліший і приємний чоловічок, просто душка ! І тоді, може бути, ваш чоловік змилостивиться і погодитися терпіти вас поруч з собою.
Аліса Метелін, я Вам співчуваю! Це ж як в житті потрібно не відбутися, щоб єдиним приводом для гордості стало наявність поруч мужика (будь-якого)!

як все примітивно і .... противно

Є одна вірна фраза ... Все люди як 5 пальців різні
Це не означає що кожен 5 однаковий
Будь-які ігри в стосунках це гниль
Будь-які правила і тактики ... Це грубо кажучи заполученія предмета
Хочете жити спокійно
Будьте самими собою не вигадуючи велосипеда
Як в цій марною статті, яка створена для залучення відвідувачів, щоб заробляти і все

10.07.2018 20:51:00, SRT

Ох, вже ці чоловіки !!!

А, знаєте, якщо хвалити чоловіка, коли він нічого не робить, а йому говорити, що він супер пупер, то він і подумає, а що я лежу, ні чого не роблю і мною так захоплюються .... Буде продовжувати з таким же успіхом далі сидіти і нічого не робити. А, якщо почати хвалити егоза що то, за яке то справа, вчинок, то думаю різницю він відчує.

Точно! Я, коли свого хвалю, так він аж ширяє над своїм диваном з газеткою в руках)))) З Новим роком всіх !!!

Все точно. Я згодна з Анаіс, а як почитаєш так і задумаєшся, а чи потрібні такі ось відносини.

01.11.2013 20:47:19, Наталія3223

Все правильно - вони такі дурні і такі смішні чоловіки! А ще вони страшенно слабкі! А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
А як красиво завуальовано їх невміння розуміти коли не сказано все прямо як є "він звик говорити коротко і зрозуміло, отримуючи конкретні відповіді на свої питання і по-іншому просто не вміє". во-во - НЕ ВМІЄ, а ми так! А ще ми вміємо робити десять справ одночасно, готувати борщ наприклад, говорити з подругою по телефону і одягати дитину в школу. А вони якщо говорять по телефону не здатні самі собі гудзик одночасно застебнути! ха-ха-хааа! Мати чоловіка в будинку - тільки як домашнього вихованця!

Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?

.

Коментувати можут "Любов: 7 правил, за якими грають чоловіки"

Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?
Почитав коментарі - дівчата, жінки, баби - Ви взагалі подуріли?
А ви типу такі супер, що вже все вмієте?
Де жінка справжня?
А на питання "Ти чого хочеш - бути права або бути щаслива?
Завинив?
Добре себе веде?
А хіба невміння визнати свої помилки - не їсти слабкість і дурість?
Начебто все правильно, але коли почитаєш, думаєш - а нафіг мені такі відносини?
Він відчуває, що нею не задоволені, але не може зрозуміти, що робить не так і чому не можна просто сказати, що ж від нього вимагається?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью