<
 • Главная
Статьи

10 причин зробити сайт на WordPress

Ми вже поговорили про необхідності створення сайту і розглянули, з чого ж почати технічне рішення даного питання.

Сьогодні ми продовжимо цю тему і як зазвичай поговоримо про складне просто і зрозуміло.

На початку сайтотворенія потрібно вирішити, яку CMS вибрати. CMS - це «Content Management Software» або «програмне забезпечення для управління вмістом». Коротко кажучи, це "движок", на якому Ви зможете зробити сайт, не будучи розробником і нічого не розуміючи в кодах. Головне зробити правильний вибір.

Роблячи сайт happinesswithinyou.com, я задалася цим питанням і зупинилася на WordPress. Чому саме на ньому, ми зараз і поговоримо.

 1. Безкоштовність. Використання даного движка не оплачується. Так що якщо робити сайт ще і самостійно, можна заощадити непогану суму.
 2. Популярність. За останніми даними лабораторії W3Techs на 2015 рік, 25% всіх сайтів працюють під управлінням WordPress. А при чому тут це? Все просто: за рахунок своєї популярності, на просторах інтернету є сотні і сотні блогів з безкоштовними уроками по роботі з цим движком. Прочитавши декілька статей і подивившись пару відео, можна легко зробити сайт на wordpress за кілька днів і при цьому нічого не розуміти в мовах програмування HTML, CSS, PHP.
 3. Простота установки. Навіть якщо Ви не змогли в цьому розібратися самі, сміливо можна буде знайти допомогу, виходячи з попередньої причини. Даний пункт ще залежить і від обраного хостингу. До слова, за це я і люблю наш хостинг ukraine.com.ua - на ньому wordpress встановлюється легким натисканням кнопки. І при цьому є безліч відеоуроків і відмінна тех.підтримка.
 4. Великий вибір тем. Шаблон або тема wordpress - це набір файлів, які відповідають за подання вашого сайту в браузері. Де знаходиться меню і як воно виглядає, чи є сайдбар (бічна панель) і з якого боку - це і все інше прописано в темі. Вибираючи тему для сайту, Ви вибираєте його зовнішній вигляд і функціонал.
 5. Великий вибір плагінів. Що таке модуль? Вікіпедія каже, що це незалежно компільований програмний модуль, що динамічно підключається до основної програми і призначений для розширення і / або використання її можливостей. Простіше кажучи, це доповнення для движка. Наприклад, встановивши wordpress, я хочу, щоб під кожним постом була можливість поділитися ним в соц.сетях. Для цього мені потрібно завантажити і встановити відповідний плагін. Це набагато легше, ніж звучить і займає пару хвилин. І такі плагіни можна знайти на всі випадки і потреби. Можливість зробити інтернет магазин на WordPress вирішується знову ж за допомогою плагіна, і навіть їх великого вибору.
 6. Зручна админка. Додати сторінку, зробити запис, змінити меню - все це не викличе труднощі. Хіба що по першій. Але за рахунок того ж величезного вибору безкоштовних уроків в інтернеті, навчитися налаштовувати сайт не складе великих труднощів.
 7. Постійний розвиток. WordPress постійно оновлюється і покращується. Це вирішує до того ж і дуже важливе питання безпеки.
 8. Легкість в просуванні. SEO (Search Engine Optimization) - це оптимізація сайту для подальшого просування сайту в рейтингу пошукових систем. Тобто дії спрямовані на те, щоб Вас легше знайшли в інтернеті. Якщо Вам не хочеться розбиратися в даному питанні, можна просто, використовуючи потрібний плагін, заповнювати необхідні поля і все.
 9. Підтримка мобільних пристроїв. Зараз все більше користувачів використовують мобільні пристрої. І якщо сайт не оптимізований під них, можна втратити свого потенційного клієнта. А для WordPress це вирішується за допомогою плагіна або вибором "правильної" теми.
 10. Російськомовні версії. Для багатьох англійську мову викликає труднощі, особливо при вирішенні технічних питань. Але в WordPress плагіни, теми та навіть останні оновлення мають російський переклад.

За допомогою WordPress я, абсолютно нічого не розуміючи в сайтобудування, змогла зробити цей сайт і блог happinesswithinyou.com . Уже два роки я працюю з цим движком і дуже задоволена.

Так що рекомендую і з радістю відповім на питання, що цікавлять.

Чи є у Вас вже сайт або поки тільки плануєте? На якому движку зупинилися? Якщо хочете розібратися в цьому самі, що Вас лякає найбільше?

Кравченко Анастасія,

автор блогу happinesswithinyou.com

com

А при чому тут це?
Що таке модуль?
Чи є у Вас вже сайт або поки тільки плануєте?
На якому движку зупинилися?
Якщо хочете розібратися в цьому самі, що Вас лякає найбільше?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью