<
 • Главная
Статьи

17 типів посилального спаму, яких варто уникати

 1. 1. Зачистка доменів
 2. 2. Мережі блогів і неякісні гостьові блоги
 3. 3. Статейний маркетинговий спам
 4. 4. Блоги з одним постом
 5. 5. (Платні) Наскрізні посилання
 6. 6. Проплачені посилання в контенті
 7. 7. Обмін посиланнями, колесо посилань і т.д.
 8. 8. Низькоякісні агрегатори прес-релізів
 9. 9. Лінкбайтінг і підміна
 10. 10. Каталоги
 11. 11. Довідкові ферми і мережі
 12. 12. Сайти соціальних закладок і шеринга
 13. 13. Спам на форумах
 14. 14. ненавмисні спам незакритих посиланням
 15. 15. Спам в профілях
 16. 16. Спам в коментарях
 17. 17. Придбання домену та редирект / канонікалізація
 18. Спамние посилання: це того не варто

Якщо змінити рейтинг за останні кілька місяців щось і показали мені, так це те, що навіть погано виконані стратегії лінкбілдінга, які багато хто з нас називають білими, можуть бути більш небезпечними, ніж чорні, такі як покупка посилань. В результаті добре розрахованого, але недалекоглядного лінкбілдінга багато сайтів втратили позиції і трафік. Незалежно від того, яку кількість посилань тактику ви використовуєте - чорну, білу або будь-якого відтінку сірого - ви можете надати собі послугу, уникаючи появи посилального спаму.
Стало очевидним, що недавні апдейти вдарили по сайтам із занадто агресивним посилальним профілем. Неприродний анкорний текст і низькоякісні посилання дуже сильно пов'язані, але, здається, анкорний текст все ж в центрі уваги.
У більшості випадків мало місце знецінення посилань, а не санкції. На майбутнє мудрі сеошникі захотіли б взяти до відома види посилального спаму, щоб упевнитися, що то, що вони роблять, на нього не схоже. Ставлення і відповіді Google за кожним типом спаму варіюється, але кожен метод лінкбілдінга стає все більш і більш ризикованим, коли ви наближаєтеся до небезпечної зони.

1. Зачистка доменів

Хоча технічно це не вважається формою лінкбілдінга, «зачистка» доменів за допомогою 301 редіректу - рушійна сила маніпуляції посиланнями, яку повинен розуміти кожен сеошник. Якщо ви заграєте з чорним SEO, ви знаєте, що шанс обпектися дуже великий. Розміщення посилань на домен, який перенаправляє на основний домен - один з традиційних безпечних способів швидко оговтатися від таких дій Google, як Пінгвін. Поки інші надриваються в спробах прибрати десятки анкорний текстів з точною відповідністю, спамери просто відкидають проблемні анкор з перенаправленням і зникають з прибутком.

Коли вдарив Пінгвін, зачистка домену цієї довідкової ферми змінилася з 301 на 404 практично відразу
Коли вдарив Пінгвін, зачистка домену цієї довідкової ферми змінилася з 301 на 404 практично відразу.

Лінкбілдінг через редіректи досить просто виявити, так як нові посилання на домен з перенаправленням - це неприродно. Для будь-якого, хто за цим спостерігає, це як подати сигнал, який говорить: «Можливо, я маніпулюю посиланнями». Той факт, що пошукачі не дивляться прямо зараз, не гарантує майбутній успіх, тому я б уникав такого або подібного поведінки, якщо успіх в майбутньому - це мета.

2. Мережі блогів і неякісні гостьові блоги

Google ненавидить мережі блогів - фальшиві блоги, учасники яких платять або віддають контент, щоб отримати зворотні посилання на свій чи клієнтський сайт. Гостьовий блогінг і інші форми передачі контенту легітимним сайтам - набагато більш біла тактика, але майте на увазі, що стратегія, яка в значній мірі спирається на низькоякісний гостьовий блогінг, дуже схожа на спам в блогових сітках.

Усередині мереж блогів кожен з них містить контент з постійним співвідношенням слів до посилань. Вони кілька разів постять про людське око на випадкових сайтах, з великою кількістю неприродного анкорного тексту для комерційно цінних запитів. Майже всі зворотні посилання на блогові сітки також є спамом.

Я відчуваю огиду, коли бачу низькоякісні блоги з сумнівними зворотними посиланнями, які беруть гостьові пости, які відповідають жорстким посібникам по довжині слів і зовнішніх посиланнях. Для якісних блогів, як правило, не проблема, якщо пост складається з 400-500 слів з двома посиланнями в біографії, а якісні письменники мають схильність не руйнувати пост зайвою кількістю посилань. Більшість з нас розглядає гостьовий блогінг як білу тактику, але контрольний профіль, що складається з низькоякісних гостьових постів, виглядає дивно схожим на профіль сайту, який використовує автоматичні блогові мережі.

Очевидно, я б остерігався мереж блогів, але я б також насторожено ставився до низькоякісним неорганічним гостьовим блогам, які виглядають неприродно. Розміщуйте гостьові пости на сайтах з високими стандартами якості та легітимним посилальним профілем.

3. Статейний маркетинговий спам

Додавання посилань за допомогою статей - все ще першокласна річ для початківців сеошників. Ви отримуєте одну або 2 посилання з Анкор текстом за вашим бажанням, і позиції ростуть. Ви не на першій сторінці, але робите це ще раз і підходите ближче. Статті - це просто і дешево, вони не вимагають креативності або розумових зусиль. Ви розумієте, що наближаєтеся до зниження прибутку, але приймаєте рішення не зупинятися - вам просто потрібно більше статей. Перш ніж ви це зрозумієте, ви шукаєте топові статейні сайти, які дають незакриті посилання і шукають автоматичні способи зробити низькоякісні посилання вашими.

Більшість статей створюються з єдиною метою - отримати посилання, і велика частина незакритих посилань самостійно згенеровані. Внаслідок цього Google зробив так, що статті мають невелике значення, і вдарив по статейним сайтам за їх низькоякісний контент.

Можливо, вам цікаво, як отримати частку цього чудового тренда, але я сподіваюся, що ви, як і я, визнаєте, що каталоги статей не будуть будуть колишніми
Можливо, вам цікаво, як отримати частку цього чудового тренда, але я сподіваюся, що ви, як і я, визнаєте, що каталоги статей не будуть будуть колишніми. Оскільки теоретично вони можуть бути легітимними, статейні посилання більше знецінені, ніж оштрафовані. Як і з посиланнями спамом, ризик того, що ви отримаєте більш суворе покарання, зростає пропорційно з відсотковим вмістом однакових посилань у вашому профілі.

4. Блоги з одним постом

З іронією звані деякими спамерами «Блоги Web 2.0», ці двустранічние блоги на піддоменів Tumblr і Wordpress ніколи не бачать денного світла. Після заповнення такого блогу парою статей, на сайт «заливається» контрольний вагу, як правило, за допомогою посилань з соціальних закладок (про це далі).

Незважаючи на їх поширеність, такі сайти мало впливають на ранжування. На них потрапляють посилання без ваги, а з них йдуть посилання без ефекту. Вони продовжують існувати, тому що при використанні пристойного безкоштовного шаблону можна показувати клієнтам посилання на сторінці, яка виглядає непогано. Google потрібно трохи, щоб вичистити такі сайти, тому що вони вже не працюють.

5. (Платні) Наскрізні посилання

Наскрізні посилання в футере були писком моди. Google вивів з ладу їх здатність передавати контрольний вагу, тому що більшість посилань в футере, що вказують на сторонні сайти, або Гугл-бомби , Або платні. Де ще ви б розмістили наскрізну посилання, якщо не хочете, щоб користувачі на неї кликали?

Пінгвін розгромив кілька сайтів з високим співвідношенням наскрізних посилань (в футере), які багатьом не здалися б маніпуляцією. Майже всі теми для Wordpress, які я бачив, містять зворотні посилання на сторінку творця з анкорний текстом на вибір, і зараз багато хто з них несамовито випускають оновлення, щоб поміняти або видалити посилання. Пінгвіну без різниці, якщо ви одержимі посиланням на плагін, зробили дизайн сайту або використовуєте шаблон; надмірне використання анкорного тексту вдарило по всіх. Це свідчить про те, що широко поширені в галузі практики, по суті, є небезпечними.

6. Проплачені посилання в контенті

Ніколи не буде зрозумілого всім кошти, щоб визначити будь-яку платну посилання. І все ж залишити сліди набагато ліку, ніж ви думаєте, коли ви робите це в великих обсягах. Ви повинні довіряти своїм продавцям, щоб це не було очевидним, а покупцям - щоб захистити їх сайти від непотрібної уваги. Якщо один з покупців, з яким у вас немає ніяких відносин, необачно купує посилання, допитливий погляд проникне на сайти, з яких він закуповувався, і, врешті-решт, на ваш.

Якщо ви купуєте посилання, недостатньо знати, що робите ви. Переконайтеся, що всі, хто залучений до цього процесу, знають, що роблять. Google не прощає, коли справа стосується покупки посилань.

7. Обмін посиланнями, колесо посилань і т.д.

Я думаю, можливо створити модель машинного навчання, яка в першу чергу освоїть керівництво по посилальним порушень, які ви можете отримати через посилань з платних сайтів і через посередників в «колесі посилань», у яких немає нічого, крім електронної пошти. Потім ви зможете оцінити можливість того, що ваш сайт буде облінкований таким чином, коли потенційні покупці і продавці пов'язані посилальним графом, що складається з однакових профілів. Я поняття не маю, яку обчислювальну / програмну силу це зажадає, але сліди досить аномальні, щоб це стало можливим.

Обмін посиланнями через посилальні схеми вимагає набагато більшої довіри купці незнайомців, ніж я здатний відчувати
Обмін посиланнями через посилальні схеми вимагає набагато більшої довіри купці незнайомців, ніж я здатний відчувати. У «посилальному колесі» ви так само сильні і хитрі, як ваші «найслабші посилання». На мою думку, якщо ви досить розумні, щоб не бути спійманим, ви, напевно, досить розумні, щоб зробити або написати щось чудове, що буде мати більш хороші результати і буде менш ризикованим, ніж Посилальне «колесо».

8. Низькоякісні агрегатори прес-релізів

Високоякісні агрегатори і телеграфні агентства володіють деякими непривабливими для спамерів рисами: там є редакційні правила, витрати і навіть перевірка фактів. Низькоякісні агрегатори відправлять що завгодно на будь-який сайт, який це прийме. Все закінчиться декількома посиланнями, багато з яких не індексуються, і набагато менше з них працюють.

Мій досвід показує, що прес-релізи швидко знижують повернення від розміщення на агрегаторах, і єдиний спосіб виміряти ROI - це зробити даний актуальне висвітлення в пресі. Я все ще бачу по всій мережі наповнені посиланнями прес-релізи, у яких немає шансів отримати висвітлення в ЗМІ - правда, редизайн вашого сайту не дотягує до новини. Не знаю, на що це списати - чи то поганий PR, то чи погане SEO, то чи і те, і інше.

9. Лінкбайтінг і підміна

У цьому контексті ми говоримо про створення лінкбайта для посилань, що вселяють довіру, а потім про заміну контенту чимось більш вигідним у фінансовому плані. Обманом змушувати людей ставити посилання - це не те, з чим змириться Google. Я нечасто бачу лінкбайтінг і підміну, але в мені щось обривається кожен раз, коли я його зустрічаю. Якщо ви можете створювати і поширювати вірусний контент, не потрібно ризикувати і псувати відносини зі посилальними партнерами і пошуковими системами. Замість цього з розумом проставте посилання на URL з вірусом, повторіть успіх і станьте відомим джерелом відмінного контенту.

10. Каталоги

Каталоги обговорили вже до дірок. Якщо коротко, Google хоче знецінити посилання з каталогів без певних стандартів. ось відео і пост Метта Каттса по цій темі. Посилання з каталогів часто страждають від високого співвідношення вихідних / вхідних посилань, але ті, які варто отримати, зазвичай використовуються для місцевого бізнесу та галузевих каталогів.

 1. Заплатив би я за те, щоб значитися в каталозі?
 2. Чи є більшість сайтів з каталогу якісними?
 3. Чи пов'язані сайти з каталогу з напрямком бізнесу або назвою сайту?

Якщо хоча б на одне з цих питань ви відповіли «ні», не перевантажуйте себе. Це відразу ж виключає всі, крім невеликої кількості RSS або блогів, які в більшості випадків використовуються для передачі більшої кількості посилань. Коли я навчався на SEO-фахівця, мені говорили, що каталоги ніколи не завадять, але і допоможуть вони зовсім трохи, тому мені потрібно було розміщуватися в тисячах каталогів якомога дешевшим способом. Недавній досвід навчив нас, що посилання з поганих каталогів можуть бути джерелом неприємностей.

Якраз під час написання цього посту Google, здається, почав видаляти з індексу низькоякісні каталоги . Поки ефект невеликий - що, можливо, свідчить про їх мінімальному впливі на ранжування - але потрібно чекати і спостерігати.

11. Довідкові ферми і мережі

Якщо чесно, я не можу авторитетно говорити про посилальних фермах, так як ніколи ними не користувався і не бачив їх у дії.

Пошуковики дуже і дуже розумні в таких речах, і вони бачили посилальні ферми багато разів у всяких різних видах. Згоден, ви могли знайти один вид - одну систему - який працює на вас сьогодні, але знаєте що? Він не буде працювати завтра, він не буде працювати в перспективі ( Ренд в 2009 ).

За моїми відчуттями, це пророцтво збувалося знову і знову. Хотів би послухати ваші думки.

12. Сайти соціальних закладок і шеринга

Посилання з більшості сайтів соціальних закладок не несуть ніякої цінності. Розміщення десятків таких посилань на сторінці може бути недостатнім, навіть щоб робот зайшов на сторінку. Вага посилань будь-якої якості, що потрапляють туди, негайно розривається на мільйон напрямків, якщо посилання не закриті. Поширеність заспамленності і занедбаних сайтів соціальних закладок підказує мені, що творці сайтів серйозно переоцінили, наскільки нам будуть важливі закладки інших людей.

У сайтів, сконцентрованих на розміщують користувачі посиланнях і контенті, є свої методи поводження зі сміттям. Активні сайти з хорошими спам-фільтрами та високою залученістю користувачів відфільтрують спам самостійно, розміщуючи кращий контент на видному місці. Якщо хочете це перевірити, просто розмістіть комерційну посилання на будь-якому важливому розділі Reddit і засічіть, через який час посилання буде забанена. Соціальні сайти зі слабким контролем спаму перестають отримувати відвідувачів і вхідні посилання, при цьому вони перенасичені низькоякісними зовнішніми посиланнями. Просто подивіться на Digg.

13. Спам на форумах

Спам на Фрум ніколи не помре, хоч він уже й помер. Близько року тому перед нами постало питання про заслання з підпису, яка була присутня буквально в тисячах повідомлень популярного онлайн форуму. Коли ми прибрали посилання з підпису, зміни були рівнозначні ефекту від більшості посилань на форумах: нуль. Не має значення якщо ви закрили всі посилання. Подібно соціальних сайтів, форуми, які не можуть швидко справлятися зі спамом, швидко перетворюються в стічний колодязь перекручених фраз і анкорний текстів. Сумний приклад - форум вебмайстрів Bing .

14. ненавмисні спам незакритих посиланням

Час від часу ви будете чути про те, що хтось знаходить нові способи отримати посилання на авторитетний сайт. Приклади, які я бачив, включають посилання в біографіях, «журналах тренувань», які сайт дозволяє вести користувачам, виш-листах (списках бажань) і завантажуються файли. Іноді ці спекуляції (через брак хорошого терміна) стають вірусними, і все не можуть дочекатися, щоб розмістити свою біографію на сайті з авторитетом домену 90+.

Є рідкісні приклади того, що цей вид спаму працює - поки не заткнуть діру. Я не можу не хитати головою кожен раз, коли чую, як хтось говорить про те, що можна завантажити випадковий файл або заповнити десь біографію. Це не те, на чому потрібно засновувати свою SEO-стратегію. Це недолговременно і неефективно.

15. Спам в профілях

Незважаючи на те, що він схожий на ненавмисні незакриті посилання на авторитетних доменах, спам в профілях вимагає окремого обговорення через його надлишку. Google буде важко прийняти якісь жорсткі заходи по відношенню до профілів, тому що є цілком законна причина резервувати велику кількість профілів, щоб перешкоджати сквоттерів або імітаторам використовувати назву бренду.

Вам може нашкодити те, що ваше ім'я профілю та / або анкорний текст не буде відповідати сайту або назвою бренду.

«Мене звуть Автомобілів
«Мене звуть Автомобілів. Страхування Автомобілів »

Коли посилання в профілі не закриті і індексуються, Google зазвичай інтерпретує сторінку як сторінку користувача і оцінює її відповідно. Очевидно, система Google для знецінення посилань в профілях зараз не ідеальна. Я знаю, що іноді просте розміщення посилання де-небудь приносить задоволення, але спам посиланнями в профілі - хороший приклад бігу на місці.

16. Спам в коментарях

Якби я був інженером команди по боротьбі зі спамом, перше, що я б зробив - додав б класифікатор коментарів в блогах. Я б знецінив кожен з них. І тільки потім би зробив виключення, в яких коментарі мали б якесь значення.

Я не знаю, чи працюють вони, але, можливо, немає. Я знаю, що блоги, в яких не фільтруються і не закриваються посилання, в більшості випадків старі, їх не читають і вони часто виглядають так:

Я знаю, що блоги, в яких не фільтруються і не закриваються посилання, в більшості випадків старі, їх не читають і вони часто виглядають так:

Давайте прикинемося, що Google однаково оцінює кожну посилання, незалежно від того, де на сторінці вона розташована. Як ви думаєте, наскільки вам важлива вага однієї з 1809 посилань на сторінці з низьким авторитетом? Може бути, я щось пропускаю, бо не можу уявити, що спам в коментарях хоч чимось цінний. Давайте просто будемо сподіватися, що ви не вставляли анкорний текст в ці коментарі.

17. Придбання домену та редирект / канонікалізація

Купівля доменів через їх посилального ваги - це класика, але я не думаю, що зможу додати щось до того, що писав Денні Селліван на цю тему. Я також прихильник пропозиції Ренда купувати блоги і вести їх, замість того, щоб висмоктувати життя з успішного в минулому блогу.

Купівля доменів працює жахливо добре в (рідкісніх) випадки, коли вона Зроблено правильно. Я б уявив, як маса доменів з редирект в кінцевому рахунку принесе вам непрошений трафік прямо з Маунтін-В'ю, але боротьба зі спамом завжди була набагато простіше в моїй уяві, ніж у реальності.

Цей список не претендує на те, щоб бути вичерпним, але він повинен давати уявлення про те, які види спаму існують, які працюють, і які дії можуть привести вас до неприємностей.

Спамние посилання: це того не варто

Я свідомо написав, на що схожий контрольний спам. Якщо ви вважаєте, що чорне SEO - це неправильно, аморально і неприємно, це добре - просто переконайтеся, що ваші білі посилання не схожі на чорні. Якщо ви думаєте, що прихильники білого SEO - це овечки або пішаки Google, висновок той же: не повинно здаватися, що ви маніпулюєте посиланнями.

Я раджу уникати описаних тактик, тому що можлива вигода не переважує ризики. Якщо ваш сумнівний лінкбілдінг розвалюється на частини, а посилання знецінюються, значна частина часу була витрачена на посилання, які не враховуються. Тут же має місце втрата можливостей - чим ви могли займатися замість цього? Нарешті, позбавлення від санкцій, накладених вручну, зажадає шаленої кількості зусиль і одночасно закриє потік доходів з Google.

оригінал статті

← До списку статей

Де ще ви б розмістили наскрізну посилання, якщо не хочете, щоб користувачі на неї кликали?
Заплатив би я за те, щоб значитися в каталозі?
Чи є більшість сайтів з каталогу якісними?
Чи пов'язані сайти з каталогу з напрямком бізнесу або назвою сайту?
Згоден, ви могли знайти один вид - одну систему - який працює на вас сьогодні, але знаєте що?
Як ви думаєте, наскільки вам важлива вага однієї з 1809 посилань на сторінці з низьким авторитетом?
Тут же має місце втрата можливостей - чим ви могли займатися замість цього?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью