<
 • Главная
Статьи

Як прибрати задній фон з картинки в фотошопі

 1. Інші способи вилучення картинки з заднього фону Adobe Photoshop

21 Квітень 2015 Олексій Кобзарев переглядів:

Привіт шановний відвідувач або відвідувачка!

У цій статті, я розповім вам, як прибрати задній фон з картинки в фотошопі. Після прочитання цієї статті з видаленням заднього фону впоратися навіть чайник. Відразу скажу: в кінці цього поста, є відео, думаю воно допоможе впоратися з нерозумінням, якщо звичайно, воно виникне.

Я покажу 5 способів:

 1. Як прибрати задній фон з картинки в фотошопі, використовуючи будь-яку програму Adobe Photoshop.
 2. Покаже, як прибрати задній фон з картинки в фотошопі, тільки в Photoshop до третин версії.
 3. За допомогою гумки.
 4. Приберемо фон навіть на контрастною зображенні.
 5. Використовуємо інструмент перо.

Напевно, у вас виникло питання: «Олексій, а навіщо використовувати другий спосіб, якщо перший для всіх версій програми?» Справа в тому, що другий спосіб, найпростіший і мій найулюбленіший.

Улюбленим він став не через свою простоту, а тому що перше моє видалення заднього плану з зображення Adobe Photoshop була саме з ним, а потім, я тільки так і працював. Це після з'явилися нові наворочені версії, в яких чомусь забули поставити мою улюблену функцію.

Ну да ладно, в будь-якому випадку, сьогодні навіть киплячий чайник зможе видалити зайвий фон на бажаної картинці!

Для доповнення, так би мовити бонусу, я мигцем скажу про третій варіант знищення заднього фону з картинки в фотошопі, він є також в усіх версіях.

Для першого варіанту, можете використовувати навіть онлайн фотошоп, забивши відповідний запит в пошуковій формі або скачайте 3 версію, [urlspan] натиснувши тут [/ urlspan].

Я особисто буду показувати всі дії на CS 3. До речі його можете взяти в моєму курсі «Як створити блог для життя», програма в додаткових матеріалах.

Ну, що почнемо з першого? Спочатку нам потрібна картинка, з якої видалимо задній фон. Для цього, я буду використовувати цю, ну а ви звичайно свою.

Нам потрібно відкрити її, натиснувши на вкладку файл або просто перетягнути її на полотно нашої програми. Після чого вибираємо інструмент «Ласо», при наведенні або натисканням правою кнопкою миші (версії можуть відрізнятися, тому однозначної рекомендації немає) спливе три варіанти:

 • Лассо
 • прямокутне ласо
 • магнітне ласо

Правильний вибір залежить від самого зображення, точніше заднього фону. Якщо він має нестандартне властивість, наприклад, відблиск світла, листя дерев, волосся і т.д. то нам потрібно магнітне ласо, тобто третій інструмент зі списку. Магніт буде захоплювати зображення по пикселам, але, щоб воно не схопило зайве, читайте далі ...

Після його вибору, клікайте на вихідне місце, обводьте зображення, роблячи клік на вигині або зміні виду малюнка. Таким чином, будуть проставлятися опорні точки, в разі не удачі, їх можна посунути в потрібне місце, але краще натискати клавішу Backspace, вона є на всіх клавіатурах, тому проблем не виникне.

Після виділення потрібного вам фрагмента, тисніть поєднання клавіш CTRL + X і виділене зображення зникне, але не лякайтеся, ваша робота не пішла коту під хвіст! Просто потрібно створити новий полотно: файл / новий. Розміри підставити автоматично, просто вибирайте, та й після комбінації клавіш CTRL + V, виділене і вирізане зображення раніше, вставитися без заднього фону в Photoshop.

У мене вийшло так:

У мене вийшло так:

Тепер зберігайте її в форматі PNG.

На прохання мого коментатора, вношу невеликі зміни з його слів, так як він у видавничій і поліграфічній справі понад 10 років, а ось його рекомендації:

Без відомості шарів в форматах TIFF і PSD фон теж буде прозорим, тільки при збереженні потрібно поставити галочку, щоб шари збереглися. Але ці формати для Web використовуються вкрай рідко. Дана інформація більше підійде початківцям дизайнерам, які готують макет для друку.

Зберігши картинку в будь-якому іншому форматі, задній фон буде не прозорим. Тепер другий варіант до 3 версії, майже чарівної програми фотошоп.

Всі дії робіть аналогічним з першим варіантом, тобто до відкриття картинки. Тут нам потрібен інший інструмент, називається просто «Витяг фрагмента». Для цього стаєте на вкладку фільтр / витягти ...

Перед вами відкриється додаткове вікно програми, в нього буде вставлено ваше зображення. Тут поставте галочку на проти написи: «Швидка обведення» і вибирайте підсвічування країв (дивіться на скрін):

Тут поставте галочку на проти написи: «Швидка обведення» і вибирайте підсвічування країв (дивіться на скрін):

Обводите картинку, після виділення, тисніть інструмент «Заливка» і клікайте на виділену область, після тисніть перегляд. Якщо видно щось зайве, то використовуйте наступні інструменти:

 1. Очищення країв (працює, як звичайна терка)
 2. Обробка країв (робить краю природними)

Тепер тисніть «Так»! Як бачите наше зображення без заднього фону в фотошоп, зберігайте його в форматі PNG. Ну, а тепер, як обіцяв дивіться ще варіанти видалення.

Інші способи вилучення картинки з заднього фону Adobe Photoshop

Сподіваюся ви не будете бігати по всіх способів збирання фону, а виберіть для себе один найкращий. [Urlspan] Підписуйтесь на отримання нових статей [/ Urlspan] мого блогу, а то хіба мало, раптом я напишу класний пост, а ви її пропустите. До зустрічі!

Напевно, у вас виникло питання: «Олексій, а навіщо використовувати другий спосіб, якщо перший для всіх версій програми?
Ну, що почнемо з першого?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью