<
 • Главная
Статьи

Як робити гарні картинки для свого WEB-ресурсу

 1. Як знайти гарну картинку для вставки в заготовку
 2. Як робити гарні фотографії на смартфоні

Вітаю на блозі aDvDk.com!

Як робити гарні картинки для своїх блогів або сайтів. Сьогодні ви дізнаєтеся, як створювати класні зображення для своїх web-ресурсів. Ця тема не нова, але все ж я вирішив написати цю статтю, тому що бачу, що не всі блогери використовують дану систему розкрутки блогу.

Так друзі, саме систему розкрутки. Чому? Тому що необхідно в інтернеті виділятися і тільки тоді ваш проект приречений на успіх. Ми навчимося робити розкішні картинки для записів нашого блогу, які будуть нас виділяти з натовпу.

Красива картинка повинна повністю відповідати зовнішній вигляд вашого сайту. Ось, наприклад, у мене був цей же блог синява кольору - відповідно картинки теж сині. Пізніше дизайн змінив, але не стиль. Який був таким він і залишився. Зображення повинно відповідати двом критеріям:

Ось і вам необхідно придумати колір для своїх зображень. Тому що колір, це уособлення вашої творчості. Гаразд, думаю, вистачить лірики - перейдемо до практики ...

Гаразд, думаю, вистачить лірики - перейдемо до практики

Красиві картинки ми будемо звичайно висмоктувати не з пальця. Необхідна програма! Її назва Adop Photoshop. Якщо не вмієте користуватися, то нічого страшного, я покажу її роботу і функції на прикладі створення красивих картинок для сторінок блогу. Скачайте легку програму Photoshop по посиланню нижче - вона не вимагає установки.

Тепер нам потрібно визначитися з розмірами полотна, тобто поміряйте ширину контенту, а саме ширину статті. Сайдбар і ще якісь елементи не вважайте, тільки контент. Наприклад, для мого блогу відмінно підходить ширина 600px. Я її ніколи не міняю - завжди дотримуюся цього правила для створення красивих зображень.

Запускайте фотошоп і ставте свої розміри. Ставайте на інструмент «Заливка» і виберете колір, що відповідає вашому сайту. Як я вже говорив: «Мені підходить синій», тому вибираю саме його.

Далі зробимо рамочки для наших текстів, які будуть давати короткий опис гарній картинці. Це необхідно, щоб читачеві розповісти більше того, що є на сторінці або просто для краси або докладного тлумачення.

Вибираємо «Прямокутник з округлими кутами». Після чого вимальовує рамку на полотні, перед цим створивши нових два шари. Зробимо таких прямокутників два штуки.

 • Меленький - для посилання
 • Великий - для підпису

У маленькій рамочці, пишіть адресу свого блогу, а великий ставте підпис описувану статтю. Тобто якщо ви пишете пост про приготування борщу, то так і напишіть, а якщо хочете щось показати, то пишіть опис цього коротко. Для написання станьте на інструмент текст, а потім на рамку (дивіться скрін):

Тут все готово. Залишилося тільки завантажити саму картинку, але вона повинна бути унікальна. Читайте про унікальності зображень . Не поспішайте красиву картинку робити унікальною! Я знаю спосіб простіше, про який зараз напишу.

Як знайти гарну картинку для вставки в заготовку

Йдемо в перекладач Google і пишемо наш тест для пошуку ( онлайн перекладач ).

Копіюйте Англійська текст і йдемо в Яндекс пошук по картинкам. Вставляємо текст, тиснемо знайти. Вибирайте найкрасивішу і відповідну картинку для статті. Не потрібно її зберігати! Просто копіюйте зображення і йдемо в Photoshop, де чекає наш уже майже готовий полотно. Як тільки потрапите в програму, відразу тисніть комбінацію клавіш Ctrl + v. Красива картинка вставитися, але можливо вона не підійде за розміром. Затисніть комбінацію кнопок на клавіатурі Ctrl + t, з'явитися рамка з допомогою, якої можна зменшити зображення, до потрібних розмірів утримуючи клавішу Shift.

Щоб зміни збереглися, поставте свої на будь-який інструмент фотошопа, підтвердіть зміни. Красива картинка у нас майже готова. Залишилося тільки зберегти її і вставити на блог. Збереження - файл / зберегти для Web.

Далі обов'язково ставте для красивої картинки формат JPEG. Чому обов'язково? Тому що його люблять пошукові системи і в результатах пошуку ваше зображення будуть стоять вище, ніж інший формат. Ну природно відвідувачів буде приходити теж більше.

Далі вставляєте зображення до статті, але не забувайте про видаленні цифрового коду і розмноженні зображень на хостингу.

Як робити гарні фотографії на смартфоні

Як робити гарні картинки знаєте. Сподіваюся тепер в інтернеті стане більше унікальних блогерів. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan]. До зустрічі!

Чому?
Чому обов'язково?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью