<
 • Главная
Статьи

Як скласти семантичне ядро ​​сайту правильно, підібрати запити, зібрати ключові слова

 1. Помилки семантичного ядра
 2. Звідки брати?
 3. Як правильно зібрати семантичне ядро?
 4. Налаштування семантичного ядра сайту

19 Лип 2017

В першу чергу визначитеся, які запити вам потрібні. Умовно їх можна поділити на інформаційні та продають. Для карток товарів або послуг вам не знадобляться запити, що містять входження слів «як», «який», «скачати», «ніж», «фото», «чому», «форум» і т.п. А для блогу - «купити», «замовити», «доставка», «ціна», «вартість», «інтернет-магазин» і т.п. Але і тут є свої тонкощі.

Насправді класифікація запитів трохи ширше:

 • Комерційні (продають, транзакційні): їх використовують ті, хто хоче вчинити дію (купити / замовити товар або послугу). приклад:
19 Лип 2017  В першу чергу визначитеся, які запити вам потрібні
 • Інфозапроси (інформаційні, чи не продають): їх набирають ті, хто хоче отримати дані. приклад:

 • Навігаційні: містять назву конкретного бренду, компанії, сайту. Просуватися по ним марно - в 99,9% випадків користувач знайде необхідний сайт. Наприклад, якщо він шукає офіційний сайт магазину Ельдорадо, то навряд чи зацікавиться, навіть якщо у видачі по цьому запиту першим буде стояти М Відео.
 • Загальні запити: тут не можна визначити, що саме хоче користувач. Чи варто витрачати сили на такі запити? Залежить від специфіки сайту. З одного боку, ви можете отримати високий відсоток відмов, з іншого - придбати додатковий відсоток зацікавлених користувачів. Приклад таких запитів на тих же «африканських їжаках»:

Отже, на першому етапі потрібно вирішити, які ж запити будуть у вашому семантичному ядрі. Для інтернет-магазину доцільно брати в просування і інформаційні ключові слова. Це допоможе потенційному покупцеві розвіяти сумніви і визначитися з вибором. Безумовно, контент повинен бути якісним. Якщо на Головній сторінці, розділах, підрозділах і картках достатньо лише невеликих статей з усіма необхідними характеристиками, то блог краще довірити людині, що розбирається в темі, статті повинні бути розгорнутими і корисними: вони, так само як продають тексти, повинні містити заклик до дії.

Помилки семантичного ядра

Ви повинні тверезо розуміти, чи зможете витримати конкуренцію з тих чи інших запитам. Припустимо, ви продаєте елітне постільна білизна в ціновому діапазоні 30 - 50 - 100 тис. Рублів і вище і хочете просуватися по запитах:


Давайте міркувати тверезо: для більшості людей це занадто дорого. Ймовірно, при особистому спілкуванні грамотний продавець зуміє переконати покупця, що у товару відмінну якість, яке буде приносити радість і комфорт не один рік, але в інтернет-магазині у вас цієї можливості не буде. Тому, навіть якщо ви і зможете просунутися по таким запитам, величезна частка користувачів буде відразу ж залишати сайт, збільшивши відсоток відмов. Так що краще орієнтуватися на конкретні запити:


Звідки брати?

Основні інструменти це:

 • сервіс від Яндекса - Вордстат;
 • Гугл Планувальник ключових слів;
 • пошукові підказки;
 • синоніми (придумуються самостійно після вивчення тематики сайту);
 • ключові слова конкурентів.

Як правильно зібрати семантичне ядро?

Є кілька способів:

1. Найдовший і найякісніший. Щоб охопити максимальний обсяг семантики, зручно скласти карту mind map, вписавши в неї всі можливі варіанти. Яндекс Вордстат показує не всі запити, наприклад, ігнорує довгі словосполучення, тому така карта стане в нагоді, щоб нічого не упустити. приклад:

приклад:

Ви вибираєте основні ключові слова і дописуєте ті, які, ймовірно, може запитувати користувач. Вписати синоніми і запити конкурентів, які можна підглянути через різні сервіси - Продвігатор, Мегаіндекс, Адводка. ... Тут також зручно буде поділити запити по групах: продають і непроданих, дія, якість, бренд, регіон та ін. Далі цей список потрібно Спарс через Кейколлектор .

2. Якщо у вас мало часу, можна зробити простіше: вивантажити запити з Яндекс вордстат і додати його в Кейколлектор. За бажанням - повторити 1-2 рази. Спосіб годиться, якщо у вас мало часу.

3. Для ледачих: вивантажити список запитів з Яндекс вордстат і працювати з ним.

Готовий список не забудьте почистити від сміття: наприклад, якщо ви працюєте в Москві, то запити, що включають інші міста, не потрібні; перевірте бренди, кольори, моделі, характеристики та ін.

Налаштування семантичного ядра сайту

Тепер потрібно вирішити, з якими запитами працювати далі. Вордстат показує статистику по фразі, яка включає в себе всі входження. Для просування доцільно використовувати точну статистику по кожному запиту. Наприклад, запит "купити костюм", включаючи всі його форми, шукають 433 781 раз за місяць, а точний запит - "! Купити костюм" шукає всього 1 398 користувачів:


Ще приклади:Отримавши точну статистику по кожній фразі, переходимо до наступного етапу - визначення посадочних сторінок (розбивка). На кожну сторінку бажано вести не більше 30-35 запитів, інакше вам складно буде оптимізувати тексти і мета-теги.

На основні розділи - Головна, каталог, категорії - ставляться високочастотні (ВЧ) запити. У картки товарів і підрозділи - середньо- і низькочастотні (СЧ і НЧ). Якщо тематика популярна, то умовно частотність можна розділити так:

 • ВЧ - від 10000 і вище;
 • СЧ - від 1000 до 10000;
 • НЧ - все, що менше 1000.

Але бувають такі тематики, в яких всього 1000 або трохи більше запитів і тоді співвідношення буде іншим: СЧ - 100-300, НЧ - від 100 і менше.

Важливий і такий показник, як конкурентність запиту. Вона залежить від декількох факторів: кількості Головних сторінок і сайтів в топі; прямі входження запиту в тайтла; посилальна маса конкурентів; середній вік сайтів та ін. Зразкові показники можна розрахувати через посилальні біржі - вони видають дані по кожному запиту або в програмі Кейколлектор.

Заключним етапом є кластеризація запитів написання текстів з використанням ключових слів і оптимізація мета-тегів і заголовків. Але це вже тема для окремої статті.

Скласти семантичне ядро ​​вашого сайту з урахуванням всіх індивідуальних особливостей, підібрати до нього запити, а також скласти план подальшого просування допоможуть наші експерти. Зв'яжіться з нами прямо зараз.


Як правильно зібрати семантичне ядро?
Чи варто витрачати сили на такі запити?
Як правильно зібрати семантичне ядро?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью