<
 • Главная
Статьи

Як створити фото-сайт, який приречений на успіх

 1. Виберіть спеціалізацію
 2. Як створити фото-сайт: ваше портфоліо повинне виглядати професійно
 3. Як створити фото-сайт: використовуйте переваги останніх технологій
 4. Як створити фото-сайт: просувайте свої послуги з розумом
 5. Як створити фото-сайт: будьте більш доступні для ваших клієнтів
 6. Як створити фото-сайт безкоштовно
 7. Franz Shwarz
 8. Marco Bruno
 9. Toni Solas
 10. Tom Cooper
 11. David Horton
 12. Liam Chandler
 13. PhotoStudio
 14. Jon Rames

У наш час фотографія стала одним з найбільш конкурентоспроможних видів бізнесу. Якщо ви професійний фотограф - наявність сайту для вас є обов'язковим. Швидше за все у вас виникне питання: що робити, якщо ви фотоексперт, але зовсім не розбираєтеся в веб-розробці? Ми запевняємо вас - це не проблема. MotoCMS пропонує безліч приголомшливих шаблонів для фото-сайтів. Вам потрібно всього лише вибрати той, який буде відповідати всім вашим критеріям.

Вам потрібно всього лише вибрати той, який буде відповідати всім вашим критеріям

Використовуючи один з шаблонів від MotoCMS, ви зможете створити професійний веб-сайт, за допомогою якого ви зможете легко виділитися на тлі ваших конкурентів на ринку фотографії. І все це без будь-яких професійних навичок в програмуванні або веб-дизайні. У цій статті ми розповімо вам, як використовувати шаблони фото сайту для створення гарного сайту про фотографи і на що при цьому потрібно звернути увагу.

Існує упередження про те, що єдина важлива особливість сайту фотографа - це власне портфоліо. Ми згодні, що дана деталь є однією з найважливіших. Однак, існує безліч інших характеристик, які також необхідно прийняти до уваги.

Виберіть спеціалізацію

Перший крок для становлення будь-якого професійним фотографом - вибрати нішу, в якій ви будете спеціалізуватися. Те ж саме стосується і створення веб-сайту. MotoCMS має прекрасний вибір шаблонів для будь-якого різновиду фото мистецтва.

Ми впевнені, що ви підберете саме те, що потрібно для вашої спеціалізації. Наприклад, даний шаблон для веб-сайту весільного фотографа ідеально підходить під будь-яку іншу спеціальність. Вам лише необхідно розбавити існуючий дизайн своїм контентом і готово!

Вам лише необхідно розбавити існуючий дизайн своїм контентом і готово

Більш того, ми б хотіли звернути вашу увагу на ще одну привабливу особливість. Очевидно, що домашня сторінка - це перше, що побачать клієнти, зайшовши на ваш сайт. Ви знаєте, що другого шансу справити перше враження не буде.

Наприклад, за допомогою  даного адаптивного шаблону  , Ви легко зробите домашню сторінку справжньою візитною карткою вашого професійного сайту
Наприклад, за допомогою даного адаптивного шаблону , Ви легко зробите домашню сторінку справжньою візитною карткою вашого професійного сайту. Ваші роботи будуть представлені найкращим способом, і вам не потрібно великої кількості часу для оформлення вашого сайту. Адже ви зможете легко налаштувати його за допомогою простої панелі управління від MotoCMS.

Як створити фото-сайт: ваше портфоліо повинне виглядати професійно

Онлайн-портфоліо підкреслить ваш авторський стиль. вибравши унікальний адаптивний шаблон Defrozo і скориставшись дивовижними галереями, ви продемонструєте свій талант і професіоналізм як не можна до речі.

Ви знайдете різні види галерей в панелі управління, такі як слайдер, сітка і карусель
Ви знайдете різні види галерей в панелі управління, такі як слайдер, сітка і карусель. Не має значення, який тип галереї ви встановите на свій сайт, в будь-якому випадку фотографії привернуть увагу клієнтів.

Не має значення, який тип галереї ви встановите на свій сайт, в будь-якому випадку фотографії привернуть увагу клієнтів

Більш того, ви можете використовувати вбудований редактор зображень Aviary для виправлення вже завантажених в адмінку зображень, щоб зробити їх більш привабливими.

Як створити фото-сайт: використовуйте переваги останніх технологій

Розробка нових технологій спростила наше життя і зробила її більш захоплюючою. У наш час, щоб переглядати веб-сайти, не обов'язково мати комп'ютер під рукою, досить планшета або навіть смартфона. Клієнти можуть вивчати інформацію про ваших сервісах з будь-якої точки світу з будь-якого пристрою. Тому ваш веб-сайт повинен обов'язково бути адаптивним.

За допомогою адаптивен дизайну, ваш сайт підлаштовується під екран будь-якого пристрою автоматично без втрати будь-якого контенту
За допомогою адаптивен дизайну, ваш сайт "підлаштовується" під екран будь-якого пристрою автоматично без втрати будь-якого контенту. І при цьому, вам не потрібно створювати окрему мобільну версію для вашого веб-сайту.

І при цьому, вам не потрібно створювати окрему мобільну версію для вашого веб-сайту

Як створити фото-сайт: просувайте свої послуги з розумом

Якщо ви є професіоналом і хочете просувати свої послуги в мережі, ми радимо вам підійти до просування вашого бізнесу з розумом. Адже це цілком реально. Почнемо з того, що вам потрібно більше дізнатися, що таке пошукова оптимізація, а також наскільки вона впливає на ваш сайт.

До речі кажучи, SEO-інтеграція - це одна з обов'язкових складових шаблонів для створення фото-сайту від MotoCMS.

До речі кажучи, SEO-інтеграція - це одна з обов'язкових складових  шаблонів для створення фото-сайту  від MotoCMS

Все, що вам потрібно зробити - це додати потрібні дані для кожної сторінки, щоб збільшити позиції вашого сайту в рейтингу пошукових систем таких як Google.

Все, що вам потрібно зробити - це додати потрібні дані для кожної сторінки, щоб збільшити позиції вашого сайту в рейтингу пошукових систем таких як Google

Ще один нехитрий спосіб для просування ваших послуг - створення блогу. Створіть свій професійний SEO-отімізірованний блог і публікуйте різний контент для ваших відвідувачів. Це точно допоможе збільшити трафік на сайті.

Також, ваші клієнти можуть ділитися статтями через соціальні мережі
Також, ваші клієнти можуть ділитися статтями через соціальні мережі. Для цього ми вже додали спеціальні віджети в панель управління MotoCMS, які допоможуть вашим відвідувачам "поширюють" ваш контент з легкістю.

Як створити фото-сайт: будьте більш доступні для ваших клієнтів

Фотографи наповнюють свої сайти різним контентом. На жаль, іноді вони можуть забути про декілька, цілком очевидних на перший погляд, але все ж важливих елементах, які допоможуть людям дізнатися про вас як про професіонала.

Найбільш важливий елемент, який вам точно буде потрібен на сторінці "Про нас" - це "Форма зв'язку". Не забудьте додати контактну інформацію на свій сайт, якщо ви хочете, щоб вас знайшли.

Ви можете відмінно працювати, однак, який в цьому толк, якщо люди не можуть зв'язатися з вами? Буде корисно встановити контактну форму на кожній сторінці. Це зручно для відвідувачів, так як їм не доведеться кожного разу шукати цю інформацію по всьому сайту.

Як створити фото-сайт безкоштовно

Таким чином, якщо ви хочете рекламувати свої послуги в Інтернеті, ви повинні спочатку подумати про своїх клієнтів. Радимо вам максимально спростити користувачам доступ до вашого портфоліо. В цьому випадку ви і ваші клієнти будете більш ніж задоволені! Пам'ятайте, MotoCMS надає будь-якому користувачеві безкоштовний доступ до будь-якої веб-темі в колекції.

Просто зареєструйте свій улюблений шаблон за допомогою свого облікового запису в соціальних мережах або електронної пошти і починайте безкоштовне створення свого портфоліо фотографії абсолютно безкоштовно! Якщо результат вас влаштовує, ви зможете викупити свій готовий сайт, коли пробний період закінчиться! Ось ще кілька прикладів для натхнення.

Franz Shwarz

Franz Shwarz

Marco Bruno

Marco Bruno

Toni Solas

Toni Solas

Tom Cooper

Tom Cooper

David Horton

David Horton

Liam Chandler

Liam Chandler

PhotoStudio

PhotoStudio

Jon Rames

Jon Rames

Швидше за все у вас виникне питання: що робити, якщо ви фотоексперт, але зовсім не розбираєтеся в веб-розробці?
Ви можете відмінно працювати, однак, який в цьому толк, якщо люди не можуть зв'язатися з вами?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью