<
 • Главная
Статьи

Як вести блог ефективні поради та прийоми де вести блог яка платформа краще

 1. 1.Імя блогера
 2. 2.Тематіка блогу
 3. 3.Мое розклад
 4. 4.Честность
 5. 5.Теми для статей
 6. 6.Ти впевнений, що блогосфера це твоє?
 7. 7.Деньгі це не мета, а засіб
 8. 8.Віджети і інша лабуда видалити
 9. 9.Продвіженіе сайту
 10. 10.Ключевие слова
 11. 11.Реклама
 12. 12.Комментаріі
 13. 13.Статістіка
 14. 14.Творческій криза

Ось та сама стаття про яку я писав в минулому пості. Мені все таки вдалося запустити свій нетбук після пустощів кота з ним і скинути статтю на флешку. Так що насолоджуйтесь читанням 😉

Здрастуйте дорогі читачі блогу jonyit.ru . Сто тисяч років вже я не приймати участь в конкурсах і тут несподівано для себе натрапив на блог Майстер Шелвіна який влаштував приголомшливий конкурс на мій погляд. Завдання, якого полягає в тому, що вам необхідно написати статтю ТОП-10 корисних порад. І знаєте, що я написав? А хоча знаєте все ж в заголовку написано)) І так зустрічайте "Топ - 10 порад як ефективно вести блог заснованих на особистому досвіді", але я не витримав і рад вийшло набагато більше 😉 У даній статті спробую вам дати цікаві і розгорнуті відповіді на те як вести блог, де вести блог, як ефективно вести блог.

Не забудь підписатися на оновлення мого блогу

Не забудь підписатися на  оновлення мого блогу

1.Імя блогера

На початку створення цього блогу я хотів бути анонімом і ввести його під маскою аватара, але по закінченню місяця зауважив, що всі топові блогери моєї тематики особистості, тобто вони чергують тематичні пости зі своїми особистими, розповідають про себе, викладають свої фотографії аж навіть до сімейних. Звідси я зробив висновок, що відвідувачам подобається читати реальних людей, обговорювати з ними їх же проблеми і з цікавістю проводити час на блозі. Саме тому я вийшов в паблік (як це модно зараз стало говорити) створив сторінку про автора, розповів про себе і виклав парочку своїх фотографій. У зв'язку з цим читачі в коментарях стали звертатися до мене по імені, в статистиці веб-візору бачу, що по кілька десятків відвідувачів в день цікавляться тим хто я такий, тобто заходять на сторінку про автора. А це значить що немає сумнівів в тому, що введення блогу від свого обличчя, позитивно позначається на ньому. Адже кожен день все більше і більше людей дізнаються про вас.

2.Тематіка блогу

Ідея створити особистий блог у мене визрівала довго, перший мій сайт на wordpress був під назвою 'Чоловік online журнал' і містив в собі тільки крадений контент 😉 Тоді я ще не знав що пошукові системи такі розумні)) Через три місяці введення такого блогу, я зрозумів що толку від нього не і не буде, хоча помітив таку штуку що коли мені потрібно було зробити ту чи іншу на цьому блозі, я набирав черговий запит в Яндексі і потрапляв на який - небудь seo бложік.


Мені стало дуже подобатися їх читати і вже після того як я знищив цей чоловічий журнал. Згодом почав замислюватися про створення такого ж блогу. Так що у мене вже не було сумнівів, на яку тематику ввести блог. Але що я хочу сказати вам ... перед тим як рватися в бій. Виберете тематику, на яку вам буде приємно ввести свій бложік. Адже якщо ви оберете НЕ своє, то через пару місяців введення блогу це заняття перетворитися в катаргу, почнуться творчі застої, в які ви не будете писати статті тижнями і з часом кинете своє дітище напризволяще. І все це відбудеться за тим, що спочатку була вибрана не своя тематика. Хочу дати невелику пораду, якщо ви ведете блог місяці 2-3 і розумієте що поспішили з вибором тематики, то сміливо кидайте його так як ще десять раз надолужите згаяне =)

3.Мое розклад

Мій день починається о 7:30 ранку. Я встаю, вмиваюся і йду на свою offline роботу. Там я перебуваю до 18:00 вечора. З 18:30 - 20:00 я вечеряю, приймаю ванну, спілкуюся з друзями в соц. мережах і слухаю музику. О 20:00 починається мій блогінг. Залежно від дня тижня я придумую тему для статті, підбираю до неї ключові слова, малюю картинки і роблю скріншоти якщо вони необхідні в статті. На наступний день в цей же час я пишу статтю.

Взагалі я планував випускати 3 статті в тиждень, але так як я людина, а не робот то з цього випливає що в будь-якому випадку будуть збої в роботі і пов'язані вони можуть бути з чим завгодно починаючи від відпустки до здоров'я. У зв'язку з цим кількість статей в тиждень варіруеться від 2-3. Дисципліна відіграє дуже важливий фактор в успішності блога, коли твої читачі знають що твій блог постійно оновлюється цікавою інформацією, вони частенько починають на нього заходити.

У вихідні я зазвичай відпочиваю, але намагаюся залізно писати одну статтю. Хоча якщо напружитися то можна за суботу та неділю на хріначіть штуки 3 😉 Правда якістю вони не будуть блищати. І ось вам ще одна порада: Дисциплінуйте себе в роботі над новими постами.

4.Честность

У наш час люди стають все менш чесні навіть з самим собою. Чесність в блогінг значить, не писати про те чого ти ще не прожив на досвіді. Припустимо, заходиш на який - небудь молодий seo бложік де автор пише про те як підняти тиц 30, коли у самого він 0. Або автор розповідає, як ефективно набирати базу передплатників, коли у самого їх 20. Взагалі ніхто не буде читати того, хто вчить тому чого сам ще не досяг. Я особисто практично закінчив серію статей "Як потрапити в топ з реактивною швидкістю ", Залишилося написати останньою про покупку посилань, але так як я толком ними ще не закуповувався то писати не буду поки не отримаю реальний досвід. Ще приклад буквально вчора виклав статтю як виводити webmoney з мінімальною комісією в цій статті я показую на реальному прикладі скріншоти як я виводив гроші, до речі раджу почитати її. Так що будьте чесними зі своїми читачами ок?

5.Теми для статей

Теми для нових статей бувають, приходять в голову в процесі дня, тоді я намагаюся записувати їх все в замітці в телефоні, це дуже зручно хочу вам сказати. Іноді у вихідні трапляються через те, що я не підготував нову тему пропадає цілий день так як шукати щось нове не хочеться. Тему на написання цієї статті як вести блог, я запозичив у одного закордонного блогера. Натрапив на переклад десь в інтернеті і подумав чому б мені не написати про свій досвід запровадження блогу. Мені здається багато хто хоче знати, як ведуть свої бложіках, інші живі істоти неосяжної блогосфери.


Де - то в листопаді у мене був страшний творча криза я не писав в блог 3 тижні, а потім не міг себе розгойдати довгий час на своєчасне написання постів. І все через те що не пер пошукової трафік взагалі. 20 осіб з пошукових систем це був мій межа, який мене страшенно засмучувала. І ось вам ще рада записуйте все нові ідеї, які приходять вам в голову в процесі дня.

6.Ти впевнений, що блогосфера це твоє?

Я не жартую, 80% блогерів це IT фахівці, які з комп'ютером знайомі з малих років. Інша частина блогерів просто дуже творчі натури, які готові творити для людей, що то корисне цілодобово. Якщо ти пішов в блогосферу в надії легких грошей, то ти глибоко помиляєшся в цьому, так як тут доведеться реально орати. Коли я почав тільки вести блог, всі мої статті йшли тупо в стіл, так як вони не були, не оптимізовані, що не заточені під ключові слова і взагалі містили немислимий марення. З кожним днем ​​я все глибше і глибше занурювався в основи seo і від цього моя голова починала, мало не в буквальному сенсі пухнути 😉 Я був упертим віслюком і не переставав писати, не дивлячись на такі труднощі. Вся проблема, чому молоді блогери кидають свої ресурси полягає в двох помилках: або вони вибрали не свою тематику, або вони хотіли отримати легких грошей. Але щоб почати заробляти на блозі бажано присвятити рік його розвитку, адже потрібен, який ні певний досвід у цій справі. Це те ж саме, що прийти на завод головним інженером, де велика заробітна плата і не розуміти що взагалі тут відбувається. Ну погодьтеся ж, що це так? Наступний моя порада, перед тим як почати вести блог гарненько подумайте що це дійсно ваше.

7.Деньгі це не мета, а засіб

Якщо не приносить людям жодної користі, то ніяких грошей ви ніколи не заробите на блозі. За цим ретельно простежать пошукові системи, ґрунтуючись на поведінкових факторах. Блог не цікавий, збільшитися показник відмов і позиції впадуть далеко далеко, точніше не виростуть. Це я пройшов на своєму досвіді коли писав не багаторядкові пости приблизно на 300-400 слів в яких за визначенням не могла міститися дійсна цінна інформація. Люди читали її побіжно, скріншоти були зроблені від Болди. Такі пости люди швиденько закривали. Але після прочитання книги по введення блогу американського блогера vyperchil'a, я зрозумів що пости повинні бути досить об'ємними, красиво оформленими і містити дійсно корисну інформацію. Починаючи з початку січня всі мої пости складають не менше 1000 слів це приблизно 5000 символів і з досвідом я постараюся, збільшити їх обсяг до 2000 слів. Такі пости досить трудомістким писати якщо чесно. Як тільки ваш блог почне приносити людям реальну користь, то його вже не потрібно буде розкручувати, постійно закуповуючи посилання, статті, замовляти накрутку поведінкових факторів. Все це вже стане не потрібно. І з часом ваш блог буде приносити вам непоганий дохід. Так що не варто думати про гроші перший рік взагалі.

8.Віджети і інша лабуда видалити

Який жорсткий заголовок, чи не так? 😉 Коли я тільки починав вести свій блог, я обважував його чим тільки можна, крім стандартних віджетів типу свіжі записи, мітки, останні коментарі, я вивішував віджет погоди, замовлення авіаквитків, хто зараз на сайті (з відвідуваністю в 10 чоловік на добу) і місце для вашої реклами. У той час у мене ще не було в серці любові до читачів, і я не розумів що все що перебувати в меню повинно бути виключно для зручності користувача. Згодом я привів свій sidebar в порядок, того ж раджу зробити і вам.

9.Продвіженіе сайту

У перші місяці три я тільки й думав про одне просуванні, реєстрував свій блог в різних рейтингах блогів, ганяв по каталогам сайтів, в ручну проганяв по базі трастових сайтів. Чесно зізнатися займався не тим чим треба. Тільки через півроку ведення блогу я зрозумів, що необхідно сконцентруватися саме на контенті і набирати свою аудиторії блогу. В даний момент все більш менш стабілізувався, я вирішив все технічні проблеми блогу і тепер залишається тільки писати корисний матеріал для своїх читачів.

10.Ключевие слова

Ах пам'ятаю як раніше я любив вписати в keywords цілу купу ключових слів, тоді я ще не розумів що таке релевантність і чесно зізнатися щиро вірив що вписавши мільйон ключових слів, до мене сніжною грудкою повалитися трафік 😉 Перед тим як почати вести свій блог, я раджу вивчити як підбирати ключові слова для нового поста, як зроблю статтю релевантної ключовому запиту, як відстежувати свої позиції і багато іншого. Щоб не шукати всю цю інформацію, я написав для вас уже давно серію статей " Як потрапити в топ з реактивною швидкістю ". Ну з ключових слів думаю, вистачить їдемо далі ...

Уже 10? Але я ще не про все написав ....

11.Реклама

Думаю на моєму досвіді синдром швидкого заробітку не позначився, напевно зіграло те що перед тим як створити блог я вже начитався купу статей по seo і до сих пір з моменту створення блоґу не вішав ні яку хрень. Моє гасло "Скажи ні seo проституції", але це тільки на перших парах 😉 Вся справа в тому що практично всі новачки починають страждати цим страшним синдромом швидкого заробітку і обважують свій молоденький бложік всякої фігньою починаючи від google adsense, закінчуючи рекламою курсів Євгенія Попова. Знайоме чи не так? =)


Є думка що якщо на молодому сайті з'являється реклама від adsense то пошуковики різко занижують його позиції, так як вважають що цей сайт створили для того що б просто зрубати бабло, а не допомогти людям. Ось і все, але дай бог щоб це було просто думка. Та й воно вам треба з відвідуваність в 100 чоловік з добу, заробляти на adsense пару баксів на місяць в кращому випадку, думаю немає! Так що моя вам порада, поки відвідуваність не досягне 500 мінімум людина, а краще 1000 обважувати свій бложік всяким гавном йому і так дихати важко з сьогоднішньої конкуренцією, а тут ще ви зі своєю рекламою

12.Комментаріі

Тут справа сугобо приватне. Я любитель відповісти на коментарі, завести там бесіду і оновити зайвий раз статтю новим контентом. Ще хороший спосіб завоювати собі читача це перехресний коммент, допусти хтось у вас залишив коментар, а ви слідом заходите на його блог і коментуєте його пост. Блогеру приємно що ви не залишили його без уваги, таким способом заводяться друзі у нас в блогосфері 😉 Але є индивидуми які гнуть свою лінію, пишуть класні статті і не кому не відповідають на коментарі начебто він їх не бачить. Не знаю з чим це пов'язано може счеславіе, а може банально немає часу на це так як в сусідній кімнаті дитина маленька плаче і таке буває. Факт залишитися фактом, що відповіді на коментарі позитивно позначається на поведінкові.

13.Статістіка

Статистика наш ворог номер один .... Так жартую жартую =) Я називаю це синдром перегляду відвідуваності. Не знаю як ви, а я перший час постійно моніторив свій лічильник LI і радів кожному прийшов відвідувачеві з пошуковика. Правда я і щас так роблю, але залишимо ніжності 😉

-Так який урок потрібно винести з цього?

-Як який? Первісна ваша задача це сконцентруватися на контенті писати, писати і ще раз писати нові статті. На лічильник можна взагалі забити.

14.Творческій криза

У мене таке теж було, але я пройшов через це. Як пам'ятають не писав в блог 3 тижні і пов'язано це було з тим що ні йшов пошукової трафік. Мій рецепт виходу з кризи полягає в тому що необхідно не посилати всю блогосферу під три чорти, а просто трохи відсторонитися від свого і почитати що то на свою тематику або подивитися серіал, а краще з'їсти тістечко 😉 Головне не кидати)) Ну і іноді перечитуй мою статтю Топ 10 порад як вести блог, де вести блог 😉

PS

Фууууу понаписував тут всякого різного. Ну що скажіть дорогі мої? Як вам стаття? Добротна вийшла? 😉 А як ви ведете свій блог? Чекаю відповіді в коментарях =) Думаю Шелвін і його команда оцінять. Ну все до швидких зустрічей, якщо перший раз у мене в гостях то підписуйся на поновлення не проходим мимо.
До нових зустрічей друзі!

6.Ти впевнений, що блогосфера це твоє?
І знаєте, що я написав?
Так що будьте чесними зі своїми читачами ок?
6.Ти впевнений, що блогосфера це твоє?
Ну погодьтеся ж, що це так?
Уже 10?
Знайоме чи не так?
Як який?
Ну що скажіть дорогі мої?
Як вам стаття?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью