<
 • Главная
Статьи

Як вибрати хостинг для сайту новачкові?

 1. Що таке хостинг?
 2. Як вибрати хостинг для сайту новачкові?
 3. Чому не можна розміщувати сайт на безкоштовному хостингу?
 4. Який хостинг краще вибрати для сайту?
 5. Скільки повинен бути припаркованих на хостингу доменів?
 6. Кількість дискового простору при виборі хостинг провайдера.
 7. Що таке Аптайм, і як його перевірити при виборі хостингу для сайту?
 8. Що таке пінг і як його перевірити при виборі хостингу новачкові?
 9. Який повинен бути панель управління хостингу?
 10. Скільки повинен бути вартість розміщення сайту на хостингу?
 11. Як же вибрати якісний хостинг?

Як вибрати якісний  хостинг  для сайту новачкові - неодмінно це питання розбурхує і хвилює починаючого підприємця Як вибрати якісний хостинг для сайту новачкові - неодмінно це питання розбурхує і хвилює починаючого підприємця.

Якщо Ви дійшли до хостингу, значить ви вже не зовсім новачок у своїй справі, а просунутий користувач, який вирішив створити сайт. А для створення свого сайту, блогу необхідно вибрати хостинг. Раніше ми вже розповідали, що таке хостинг .

Вибір хостингу, незалежно для чого створюється сайт, для інтернет магазина або для ведення свого блогу справа складна. Подумайте тільки, коли збираєтеся їхати куди-небудь спочатку вибираєте засіб пересування. Адже можна поїхати на легковому, вантажному автомашині або на тракторі. Так само і з хостингом, ніж комфортабельний і швидкісний хостинг, тим краще для Вашого «дітища». Чому - читайте далі, буде цікаво. Але перш ніж будемо вибирати хостинг, необхідно знати, що це таке і з чим його «їдять».

до змісту ↑

Що таке хостинг?

Деякі моменти нагадати щоб не переходити до іншої статті.

Хостинг - це місце для розміщення сайту або блогу в просторах Інтернету. Таку послугу представляють хостинговий сервіс, які розмішають сайти на своїх серверах за певну щомісячну плату або умовно безкоштовно.

Це послуга, яка полягає в наданні місця для сайту, який працює без перерви, підключеного до Інтернету. Ми використовуємо його, щоб постійно працював наш веб-сайт, який знаходиться на дисковому просторі хостера, де будуть зберігатися всі дані. Сервер є невід'ємним елементом хостингової компанії та роботи сайту, без нього він буде недоступний для користувачів.

Якщо сервер працює неналежним чином, то у нас будуть значні проблеми зі швидкістю відкриття і роботи нашого сайту. Хостинг повинен гарантувати ефективну роботу, зручність використання сервера і, допомога в будь-якому питанні в разі утруднення.

Одна хостінг компанії, може розмістити на своїх серверах до тисячі сайтів з тематикою різного характеру. І на цьому вони дуже добре заробляють. Але, без подібної послуги Інтернет би не існував, веб-майстри не могли б розмішати свої сайти. Адже якщо спробувати розмістити сайт на своєму комп'ютері, то постійно підтримувати його в робочому стані підключеним до Інтернету не вийде.

А якщо у вас кілька сайтів, то розміщення на домашньому комп'ютері стає взагалі неможливим. Адже сервер хостинг - провайдера має велику потужність і має швидкісне з'єднання з Інтернетом. Так само цілодобово є адміністратор сервера, який стежить за роботою хостингу, щоб не траплялися перебої в його діях. Тому до питання вибору хостингу слід підходити з особливою увагою.

до змісту ↑

Як вибрати хостинг для сайту новачкові?

Який хостинг краще вибрати для сайту, для створення інтернет магазину або іншого сервісу. При виборі сервісу, особливо новачки повинні бути гранично обережними. Так як, від їх роботи, залежить робота вашого сайту. Якщо вибрати погано працює хостинг провайдера, то заробити на сайті гроші не зможете. Так само найважливіший момент зможе Ваш сайт зайняти лідируючі позиції в пошуковій видачі чи ні. Якщо поганий хостінг компанії, то користувачі ніколи не знайдуть ваш сайт в інтернеті.

В даний час в мережі існують на вибір платні і безкоштовні варіанти. Але безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, при виборі безкоштовного варіанту.

до змісту ↑

Чому не можна розміщувати сайт на безкоштовному хостингу?

 • хостинг провайдер розмістить на сайті свій рекламний банер, оголошення або посилання, тим самим заманить з собою читачів сайту.
 • на безкоштовному сервісі ви отримаєте доменне ім'я третього рівня, а це обмежити сео-просування сайту.
 • при монетизації сайту, не зможете розмістити високоприбуткову рекламу, так як деякі рекламні агентства не розмішають їх на безкоштовному хостингу.

Так що відмовтеся від вибору безкоштовного хостингу для сайту. А ми сьогодні розглянемо і розберемо платний хостинг.

до змісту ↑

Який хостинг краще вибрати для сайту?

Хостинг для вашого сайту повинен бути надійним і не дорогим, незалежно в якій платформі створюєте сайт: на wordpress або рукописному. Хостинг-провайдерів безліч в просторах Інтернету, але надійних і недорогих треба ще добре пошукати.

При підборі хостингу повинні враховувати:

 1. кількість припаркованих на сервері, де буде розміщений сайт хостингу доменів;
 2. обсяг дискового простору;
 3. показник аптайма;
 4. показник пинга;
 5. зручності панелі управління;
 6. вартість розміщення сайту на хостингу;
 7. роботу служби підтримки. Добре коли тобі швидко в будь-який момент часу дня і ночі, зрозумілою мовою нададуть технічну підтримку.

При підборі хостингу новачкові необхідно прикинути, скільки сайтів ви збираєтеся створити і розмістити, скільки за них готові заплатити. Але не слід забувати про те, що дешевизна хостингу не завжди добре, і високі ціни на послуги, то ж, не завжди виправдано. Потрібно вибирати між ним середньо: ціни і якість.

Трохи відео про хостинг:

Тепер розглянемо ці показники докладніше, щоб було зрозуміліше для новачків.

до змісту ↑

Скільки повинен бути припаркованих на хостингу доменів?

Відповідь на це питання буде коротким - чим менше, тим краще. Найкращий варіант виділений сервер.

до змісту ↑

Кількість дискового простору при виборі хостинг провайдера.

Для звичайного невеликого сайту достатньо 200 МБ дискового простору, якщо збираєтеся розміщувати багато фотографій або відеороликів, то обсяг повинен бути кілька ГБ. Це залежить, який сайт збираєтеся створювати і розміщувати на хостингу.

до змісту ↑

Що таке Аптайм, і як його перевірити при виборі хостингу для сайту?

Аптайм - це параметр, який показує протягом, якого часу сервер хостера працює справно. Це дуже важливий показник при виборі хостингу, тим самим можна побачити протягом якого часу, сайт буде, знаходиться в пошуковій видачі доступний користувачеві. Адже Аптайм показує наскільки часто буває у хостинг-провайдера технічні проблеми, і скільки часу зажадає на усунення. Цей показник повинен бути не нижче 99%. Завжди перевіряйте Аптайм на сервісі host-tracker.com.

до змісту ↑

Що таке пінг і як його перевірити при виборі хостингу новачкові?

Пінг - це час, витрачений на передачу запиту від комп'ютера до сервера і назад. Від швидкості пинга залежить, на скільки швидко завантажується ваш сайт. Адже якщо він завантажується повільно, то заходив на сайт користувач швидко піде, так і не дочекавшись відповіді сервера. Нормальний пінг, вважається менше 100 мс. Якщо це так, то значить у вашого сайту хороший канал передачі даних і ваш сервер хостингу розташований не так далеко від вас. Сервіс для визначення пинга syslab.ru/geoping.

до змісту ↑

Який повинен бути панель управління хостингу?

Дуже важливим елементом для вибору хостингу для сайту, тим більше новачкові так само є зручна панель управління. Вибирайте де все просто і зрозуміло. Якщо не все ясно, повинен бути інструкція користувача і швидка оперативна технічна допомога.

до змісту ↑

Скільки повинен бути вартість розміщення сайту на хостингу?

Для новачка головну роль грає дешевизна хостингу. Але, дешево не означає добре.

Ми вирішили підкреслити це питання, тому що ми зосередимося на технічних параметрах, які є найважливішими, а ціна - тільки атрибут, який слід вважати останнім при виборі хостингу. Ваш сайт повинен бути на кращому сервері з найкращим хостером, що відповідає відповідним критеріям, який необхідно сайту.

до змісту ↑

Як же вибрати якісний хостинг?

Як же вибрати якісний хостинг

На сьогоднішній день сотні хостинг-провайдерів, тому необхідно вибирати ретельно по вищеописаним критеріям.

Мої сайти розташовані на одному з хостингів. Детальніше про хостинг-провайдера зможете ознайомиться в моїй статті .

Ми сподіваємося, що, прочитавши цю статтю, ви вже знаєте, як вибрати найкращий хостинг для сайту новачкові, що шукати при виборі хостинг-провайдера і що робити, вибираючи правильний пакет послуг. Я раджу вибрати з 3 хостингів 1. Всі надійні, перевірені і зручні:

Бажаю вдалого вибору хостингу, тим більше новачкові і хороших заробітків в інтернеті.

Якщо сподобалася стаття, повідомити про це друзям, просто клікніть на кнопки соц. мереж які знаходяться під цією статтею. І не забудьте написати відгук.

Що таке хостинг?
Як вибрати хостинг для сайту новачкові?
Чому не можна розміщувати сайт на безкоштовному хостингу?
Який хостинг краще вибрати для сайту?
Скільки повинен бути припаркованих на хостингу доменів?
Що таке Аптайм, і як його перевірити при виборі хостингу для сайту?
Що таке пінг і як його перевірити при виборі хостингу новачкові?
Який повинен бути панель управління хостингу?
Скільки повинен бути вартість розміщення сайту на хостингу?
Як же вибрати якісний хостинг?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью