<
 • Главная
Статьи

Як закуповувати посилання для просування сайту - де, скільки, які

 1. Скільки потрібно посилань?
 2. Які анкор?
 3. Орендні VS вічні?
 4. Де краще купувати?
 5. А що в Гуглі?
 6. висновки:

5 Лип 2017

Як правильно купувати посилання для просування сайту? І чи варто взагалі це робити? Протягом останніх трьох років це питання є предметом бурхливих дискусій в SEO-співтоваристві. Одні визнають, що ефективність покупних посилань дорівнює нулю, інші стверджують, що метод до сих пір працює, просто потрібно шукати більш якісні майданчики і збільшувати бюджети. спостерігаючи за тенденціями SEO в 2018 р , Можна помітити, що посилання більше не є найголовнішим фактором ранжирування. Також не можна стверджувати, що посилання зовсім не працюють, інакше Яндекс не вводив би Минусинськ - в ньому просто не було б сенсу. Тому при покупці посилань важливо усвідомлювати, що це завжди ризик, адже в травні 2015р. багато великих сайти, які, здавалося б, були закріплені в топі довічно, вилетіли звідти, втративши левову частку трафіку. Якщо алгоритм не пощадила таких «важковаговиків», як morton.ru, mnogomeb.ru, electrovenik.ru, і навіть веб-студії «БДБД» і «Кокос», то що вже говорити про середніх і невеликих проектах? .. У цій статті ми спробуємо розповісти з власного досвіду і спостережень колег і провідних SEO-фахівців як купувати посилання для просування сайту.


Скільки потрібно посилань?

Безумовно, якість важливіша за кількість. Багато SEO-фахівці, в тому числі і наша компанія, проводили дослідження і зійшлися на думці, що безпечним мінімальним порогом є 250 шт. Як правило, цього цілком достатньо, щоб просунути середній сайт (до того ж враховується навіть не кількість, а співвідношення, наприклад, 40% анкорний і 60% безанкорние).

Для того, щоб визначити точну кількість і співвідношення анкоров, необхідно провести аналіз конкурентів в потрібній тематиці. Але за нашими спостереженнями, незалежно від тематики 60-80% посилань веде на Головну сторінку сайту і, як правило, більше половини з них - безанкорние.

За результатами досліджень Михайла Воловича, загальна кількість посилань на сайт важливіше, ніж кількість посилань, що ведуть на конкретну сторінку.

При цьому число унікальних доменів важливіше, ніж кількість посилань. Тобто якщо у одного сайту 1500 посилань з 10 доменів, а в іншого - 110 з 100 доменів, другий сайт ранжируватиметься краще (за інших рівних умов).

Які анкор?

Раніше вважалося, що найбільш ефективні анкор, що містять пряме входження запиту. Так воно і було до певного моменту. Тепер же більшу роль відіграє наявність слів із запиту в тексті посилання. При цьому не враховується, точне воно або розбавлене. Слова запиту можуть бути вжиті в будь-якому порядку. Проте для низькочастотних запитів правило прямого входження все ще актуально, однак запит повинен складатися з 5-6 слів, щоб це працювало.

Аналізуючи конкурентів, ми помітили, що вони використовують синоніми з підсвічування Яндекса. На жаль, поки не довелося перевірити ефект від цього підходу на практиці - пройшло ще дуже мало часу, щоб робити висновки. Однак у своїх дослідженнях команда веб-студії «Ашманов і партнери» зазначає, що більш ніж половина сайтів з топ 30, які брали участь в їх вибірці, використовує синоніми. Ймовірно, що цей метод все ж працює.

Дуже бажано, щоб анкор були унікальними. Неунікальність створює Переспа.

Орендні VS вічні?

Безумовно, якщо у вас є можливість виділити бюджет в 10-15к, то з орендними посиланнями краще не зв'язуватися. Однак і тут є свої мінуси - найчастіше зняти вічні не вийде, якщо сайт потрапить під АГС.

Де краще купувати?

Не секрет, що автоматизовані сервіси, на зразок SEOпульта або Мегаіндекса давно не котируються. Вони скоріше зашкодять вам, ніж принесуть користь. Те ж саме можна сказати про інструмент біржі Сейп - Візард. В останню (і першу ж) закупівлю в ній нам довелося зняти 95% неякісних і нетематічних посилань. Хтось все ж стверджує, що це працює. Але на практиці ми такого не зустрічали. Так що краще виділити час і ретельно відібрати майданчики, ніж шкодувати про розтраченої даремно бюджеті, не кажучи вже про величезний ризик потрапляння під Минусинськ.

Отже, де закуповувати посилання. Якщо ви все-таки зробили вибір на користь тимчасових посилань, то це всім відомий Сейп (або Сапа). Щоб звести ризик санкцій до мінімуму, потрібно виставити жорсткі фільтри і обов'язково скористатися плагіном Вінка, розробленим для перевірки якості посилальної маси. Перевіряти і вичищати погані посилання потрібно після кожного апдейта Яндекса.

Популярні біржі вічних посилань - Міралінкс і Гогетлінкс. Там можна знайти щось вартісне, хороші трастові сайти, але доведеться розщедритися.

Ще один агрегатор, про який варто згадати - Вебартекс. Пару років тому вони позиціонували себе як біржа, яка гарантує переходи по посиланнях. Ми провели експеримент, який не дав результатів - тобто жодного переходу і ніякого позитивного впливу на позиції.

Якщо ви сумніваєтеся, що вибрати, то можете зібрати список донорів конкурентів, визначити перетину і обчислити в яких біржах вони закуповуються. З цим вам допоможуть сервіси від Мегаіндекса і Чектраст. У підсумку ви отримаєте список донорів, який потрібно буде перевірити на якість і відібрати найбільш підходящі, залишиться тільки знайти їх в біржах.

Що стосується крауда і посилань з соціальних мереж, зазначимо таке: перші працюють, тільки якщо за справу береться професіонал (використання якісних майданчиків, прокачані акаунти, «природні» коментарі), а другі відмінно підходять для прискорення індексації сторінок сайту.

Приклад крауд-посилань:


А що в Гуглі?

У цій статті в основному йдеться про закупівлі під Яндекс, оскільки наслідки Минусинска набагато страшніше, ніж Пінгвін. Для Гугла посилань необхідно більше і нарощувати їх потрібно постійно. Так що, якщо ви хочете просунутися і там, і там - краще створити 2 різних сайту, таким чином ви нічим не ризикуєте.

висновки:

 • посилання все ще мають вплив;
 • поменше, але краще;
 • 1 домен - 1 посилання;
 • більше посилань на Головну;
 • враховуються слова із запитів, а не входження;
 • не забуваємо про синоніми;
 • довіряйте перевіреним бірж;
 • крауд ​​і соцмережі - для управління репутацією;
 • в гонитві за Гуглом не забувайте про Яндекс: 250 шт. - безпечний поріг.

І пам'ятайте, що в першу чергу потрібно пропрацювати свій сайт зсередини - без цього ви навряд чи зможете отримати ефект. Як говорить Платон Щукін: «Продовжуйте розвивати сайт - це повинно позитивно вплинути на позиції».

Кваліфіковану допомогу в цьому питанні Вам нададуть наші seo-фахівці. Зв'яжіться з нами, довірте розвиток Вашого сайту професіоналам!


Скільки потрібно посилань?
Які анкор?
Орендні VS вічні?
Де краще купувати?
А що в Гуглі?
І чи варто взагалі це робити?
Ru, і навіть веб-студії «БДБД» і «Кокос», то що вже говорити про середніх і невеликих проектах?
Скільки потрібно посилань?
Які анкор?
Орендні VS вічні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью