<
 • Главная
Статьи

Як заробити на блогун власникам веб-сторінок

 1. Як написати постової і що, це взагалі таке
 2. Що таке короткий огляд в Блогун і як його правильно написати
 3. Як заробити гроші на докладному огляді Блогун
 4. Як приховати постові та огляди сервісу blogun.ru від очей

Привіт!

Сьогодні, я хочу написати про один вид заробітку, який може принести непоганий прибуток власникам сайтів і блогів. Конкретно, цей пост розповість, як заробити на Блогун. Блогун - це такий інтернет-сервіс, з його допомогою може заробляти будь-яка людина має свої веб-сторінки, навіть без сайту. Але можна заробляти на багато більше грошей, якщо мати хоча б «Тематичний індекс цитування від 10», ну і звичайно ж хороший PageRank, чим він більший, тим краще.

Як заробити для Blogun хороший тИЦ і PR, я розповідати в цій статті не буду, так як вона не про це, але коротко скажу, що вам потрібно отримувати на свій веб-ресурс природні посилання з хороших трастових сайтів за схожою тематикою, у яких ці показники високі або хоча б більше вашого сайту. Про те, як отримати природні посилання, я писав тут .

Реєстрація blogun

Написано вище, що заробляти в Блогуне можуть тільки власники сайтів і блогів, але все ж не тільки. Можна мати просто сторінку в соціальній мережі, наприклад, Вконтакте, Твіттер, Facebook, Tumder, Google+ або спільнота, а можна все разом, тільки встигай писати огляди, пости. Загалом все, що вимагає від вас Blogun, це описувати умови замовників, ставити посилання на своєму блозі, сайті, соціальних мережах або відео-хостингах.

Загалом все, що вимагає від вас Blogun, це описувати умови замовників, ставити посилання на своєму блозі, сайті, соціальних мережах або відео-хостингах

Думаю, ви вже зрозуміли, що в цьому нічого складного немає і як почати заробляти, але я хочу описати, що саме потрібно робити правильно для заробітку на Блогун. Можливості заробітку в сервісі blogun.ru наступні:

 1. постовий
 2. Короткий огляд
 3. докладний огляд

Як написати постової і що, це взагалі таке

Відразу почну з головного, а саме з питання: «Що таке постової». Це пару пропозицій про коком-то сервісі, послуг і т.д. На цих пропозиціях має бути посилання на сайт замовника, тобто ви пишіть постової і ставите зворотну адресу замовника. Точно тут сказати не можу на що ставиться посилання, так як замовники будуть про це повідомляти вам. Тут нічого складного немає! Думаю, сторінки в соціальних мережах відмінно для цього підходять.

У сервісі Блогун, за один постової платять мінімум 15 рублів. Взагалі ви можете поставити будь-яку ціну, але не раджу нахабніти, тому що замовників буде менше і грошей відповідно теж. Якщо у вас добре розкручена сторінка, наприклад, Вконтакте, у неї хороша відвідуваність , То можна ставити ціни більше.

Що таке короткий огляд в Блогун і як його правильно написати

Тут, все схоже не багато на перший - багато писати не потрібно. Від вас вимагається лише пару абзаців. Їх обсяг повинен становити не менше 700 символів і не більше 1500. Тут замовник може вимагати розмістити до двох посилань. Всі умови будуть написані в ваш обліковий запис, вірніше будуть приходити заявки від рекламодавців, де всі умови описані.

Зі старту, коли ваша компанія Blogun активована, короткий огляд коштує 30 рублів. Його звичайно ж можна змінити в залежності від вашої майданчики. Знову-таки рекламодавці більше звертають увагу на ті ресурси, у яких висока відвідуваність !

Знову-таки рекламодавці більше звертають увагу на ті ресурси, у яких  висока відвідуваність

Як заробити гроші на докладному огляді Блогун

Ця частина більше підходить сайтам і блогам, на яких розміщується контент не в пару рядків і навіть не 2 абзацу, а текст від 1500 знаків.

Ви правильно зрозуміли: детальний огляд повинен займати від 1500 символів (медіа-контент не враховується, тільки текст). Тут обмежень по максимальній кількості немає, пишіть хоч «до Києва ...».

»

Рекламодавець може зажадати розмістити до 3 посилань. Якщо у вас основний блог і ви хочете бачити його успішне існування, то не раджу взагалі заробляти на Блогун. Краще використовувати для цієї справи якийсь спеціально створений сайт, наприклад, для продажу посилань .

Платять за докладні огляди природно більше, конкретно від 100 рублів. Тут теж дуже важливий авторитет вашого ресурсу.

Як приховати постові та огляди сервісу blogun.ru від очей

Якщо ви хочете розміщувати огляди постових на своєму блозі, то теж можна. Рекомендую приховувати ці пости від ваших читачів, хоча б щоб не псувати вигляд.

Для цих цілей є спеціальний плагін, він закриє будь-яку рубрику від очей відвідувачів. Тобто ви створюєте окрему категорію для оглядів постових від blogun.ru і ставите заборона виведення в цьому плагіні, зараз коротко розповім!

Для початку скачайте «чудо плагін», [urlspan] натиснувши тут [/ urlspan]. Розпакуйте його і замініть деякі рядки, точніше їх значення:

// Example: $ cats_to_exclude = '1, 2, 3, 4'; $ Cats_to_exclude = '1';

Тут нам потрібно поміняти в рядку $ cats_to_exclude = '1', саму цифру один на цифру, що відповідає за нашу створену рубрику для сервісу Блогун. Копіюєте її і вставляєте. Після чого обов'язково збережіть файл.

Тепер ми можемо спокійно завантажити плагін на свій сервер для невидимого заробітку на Блогун, а потім активувати. Як встановити плагін, я не розповім зараз. Просто все робите, як зазвичай - запускаєте FTP, кидаєте його за адресою:

Ваш блог / wp-content / plugins /

Детальніше, скоріше для новачків читайте, як встановлювати плагіни .

Після виконаних дій, короткі огляди не будуть бачити на головній, а тільки в тій категорії, яку створили.

Чи готові працювати на Blogun? Тоді тисніть за цим посиланням, реєструйтеся, там до речі дуже швидка реєстрація, додавайте свої компанії і заробляйте гроші. Ось тільки перед цим раджу включить мозок, обміркувати: «Чи варто засмічувати свій сайт, блог, соц. мережу або відео-хостинг посиланнями, якщо він потрібен в подальшому ».

На цьому у мене все. Якщо залишилися питання, то питайте та дякую «бувалих» за доповнення до статті. Підписуйтесь на оновлення, щоб нічого не пропускати. До зустрічі!

З повагою, Олексій Кобзарев.

Поділіться статтею в соціальних мережах.

Чи готові працювати на Blogun?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью