<
 • Главная
Статьи

Як заробити на своєму сайті з нуля - 12 способів

 1. Як заробити на своєму сайті Існує два основних напрямки як заробити на своєму сайті: Продаж посилань...
 2. 2. Заробити на своїх сайтах за допомогою реклами
 3. 2.1. Заробіток сайтом на Push-повідомлення
 4. 2.2. Заробити на своєму сайті через CPA-мережі
 5. 2.3. Заробити сайтом на банерній рекламі
 6. 2.4. Заробити сайтом на контекстній рекламі
 7. 2.5. Заробити на своєму сайтом через тизерну рекламу
 8. 2.6. Заробити сайтом на файлообмінниках
 9. 2.7. Заробити сайтом на мобільних партнерка
 10. 2.8. Заробити сайтом на попандери / клікандери
 11. 2.9. Інший заробіток для сайту
 12. Як заробити на своєму сайті
 13. 1. Заробити сайтом на продажі посилань (статей)
 14. 2. Заробити на своїх сайтах за допомогою реклами
 15. 2.1. Заробіток сайтом на Push-повідомлення
 16. 2.2. Заробити на своєму сайті через CPA-мережі
 17. 2.3. Заробити сайтом на банерній рекламі
 18. 2.4. Заробити сайтом на контекстній рекламі
 19. 2.5. Заробити на своєму сайтом через тизерну рекламу
 20. 2.6. Заробити сайтом на файлообмінниках
 21. 2.7. Заробити сайтом на мобільних партнерка
 22. 2.8. Заробити сайтом на попандери / клікандери
 23. 2.9. Інший заробіток для сайту
 24. Як заробити на своєму сайті
 25. 1. Заробити сайтом на продажі посилань (статей)
 26. 2. Заробити на своїх сайтах за допомогою реклами
 27. 2.1. Заробіток сайтом на Push-повідомлення
 28. 2.2. Заробити на своєму сайті через CPA-мережі
 29. 2.3. Заробити сайтом на банерній рекламі
 30. 2.4. Заробити сайтом на контекстній рекламі
 31. 2.5. Заробити на своєму сайтом через тизерну рекламу
 32. 2.6. Заробити сайтом на файлообмінниках
 33. 2.7. Заробити сайтом на мобільних партнерка
 34. 2.8. Заробити сайтом на попандери / клікандери
 35. 2.9. Інший заробіток для сайту

Як заробити на своєму сайті

Існує два основних напрямки як заробити на своєму сайті:

 • Продаж посилань (статей);
 • Розміщення реклами (банери, тизери, контекстна, оплата за дії);

при монетизації блогу можуть застосовуватися ці ж принципи заробітку.

Раджу прочитати статті:

1. Заробити сайтом на продажі посилань (статей)

Будь-сайт знаходиться в індексі Яндекса може заробляти гроші на продажі посилань і статей.

продаж посилань - є чудовою способом заробити на своєму сайті. Цей спосіб можна віднести до пасивним методом доходу , Тому що це не віднімає у Вас ніякого особистого часу. Весь процес продажу і отримання прибутку відбувається автоматично.

Пошукові системи негативно ставляться до продажних посилань (їх ще називають SEO-посилання ). Однак при правильної продажу лінків шанси потрапити під фільтри ПС мінімальний. Дотримуючись ряд нескладних правил ми мінімізуємо ризик і з іншого боку підвищуємо прибуток. Наприклад, одне з правил свідчить: "не можна посилатися на заборонені тематики". В ідеальному випадку посилатися потрібно тільки на тематичні сторінки, але в цьому випадку ми сильно обмежуємо потік заявок.

Посилання затребувані з сайтів володіють наступними найважливішими властивостями:

 • Присутні в індексі Яндекса і Google
 • Імюет високий показник ІКС
 • Велика відвідуваність
 • якісний контент

У російському сегменті інтернету є безліч так званих " бірж посилань ", На яких можна шукати охочих їх придбати. Я раджу Вам працювати з найбільшими і перевіреними:

У великих біржах посилання завжди будуть швидко розкуповувати за середніми цінами через великої кількості оптимізаторів в них. У зв'язку з проблемами на посилальному ринку (попит сильно просів ще з 2014 року), я рекомендую реєструватися відразу в декількох з метою охопити якомога більше ринок.

Скільки можна заробити на своєму сайті

Прибуток з цього виду монетизації дуже велика. Ось конкретні цифри заробітку деяких веб-майстрів на продажу посилань в Sape :

Дохід 8000-25000 рублів в день і це тільки в одній системі SAPE . Рекомендую почитати:

Примітка:

 • В системі MAINLINK , SAPE - щоденна оплата за розміщення лінків.
 • В системі GOGETLINKS , ROTAPOST - оплата за вічні лінки.

Заробити на своєму сайті можна не тільки продаючи посилання, але і розміщуючи статті. при правильному розміщенні статей можна заробляти великі гроші, майже без будь-яких ризиків і санкцією з боку пошукових систем.

Я раджу Вам заробляти в трьох біржах статей :

Це найбільші біржі. У вас буде багато заявок на розміщення статті, а, отже, і великий заробіток.

Скільки можна заробити на сайті, розміщуючи статті?

Приблизно стільки ж, скільки на продажу посилань, тобто кращі вебмастери отримують десятки тисяч рублів.

Плюсом продажу посилань і статей є те, що вони не вимагають наявність відвідуваності (можна добре заробляти і на проектах з нульовим трафіком). При правильному підході можна отримувати хорошу і стабільний прибуток, але все ж краще орієнтуватися на створення сайтів для людей, а далі вже заробляти на розміщення реклами.

Дивіться також: рейтинг бірж посилань

2. Заробити на своїх сайтах за допомогою реклами

Як було сказано вище, щоб заробляти сайтом за допомогою реклами необхідна, щоб ресурс мав відвідуваність. Чим більше відвідувачів буде, тим більше потенційний прибуток.

Існує багато видів реклами, за допомогою яких можна монетизувати свій проект . Перерахувати абсолютно всі способи практично неможливо, оскільки їх сотні, тому перерахуємо основні способи як можна заробити на сайті за допомогою реклами.

2.1. Заробіток сайтом на Push-повідомлення

Push-повідомлення (упливає вікно з пропозицію підписатися на новини сайту) дозволяють веб-майстрам заробляти на трафіку з підписок. Робиться це через спеціальні партнерські програми. Цей спосіб монетизації на 2019 рік відноситься до пасивного білому заробітку на сайті.

Крім заробітку Ви ще наберете і базу підписок, яку можна потім продати (хоча це не добре по відношенню до користувачів). Також можна буде оповіщати свою аудиторію через розсилку про всі новини.

Партнерки Push-підписок

З недавнього часу відкрилася нова партнерська програма З недавнього часу відкрилася нова партнерська програма  OFFERGATE  , Яка відноситься до класу CPA-мереж, але тут є спеціальний оффер, який дозволяє заробляти на push повідомленнях OFFERGATE , Яка відноситься до класу CPA-мереж, але тут є спеціальний оффер, який дозволяє заробляти на push повідомленнях.

Більш докладно про цей спосіб заробітку на своєму сайті читайте тут:

2.2. Заробити на своєму сайті через CPA-мережі

CPA-мережа являє собою сервіс, де представлено безліч офферов. Кожен оффер вдає із себе якусь мету: продаж товару, реєстрація, відправка заявки та інше. За кожне таке цілеспрямована дія вебмайстер отримує винагороду. При чому є пропозиції з дуже суттєвими сумами. Наприклад, за одну заявку на кредит можна отримати відразу 2000 рублів. Далеко не всі оффер оплачуються так високо. Однак варто зазначити, що топові партнери отримують за один день кілька мільйонів рублів доходу.

CPA-партнерки дозволяють навіть не маючи в наявності свого інтернет-магазину отримувати комісію з продажу лише "зливаючи" трафік на інший магазин. Найкраще монетизуються платоспроможний трафік.

Але не все так просто. Для заробітку на CPA-мережах буде потрібно не мало знань маркетингу і копірайтингу. Адже успіх великого заробітку криється в грамотному вміння викласти своєї аудиторії товар / послугу.

Надійні і перевірені CPA-мережі

Читайте також:

2.3. Заробити сайтом на банерній рекламі

Розміщення банерів відноситься до білої рекламі, а значить повністю безпечно при заробітку на сайті. Однак складність полягає в тому, щоб знайти рекламодавців. Існують біржі банерної реклами, які дозволять Вам заощадити час пошуку рекламодавця і дозволять отримувати стабільний дохід. Однак цих парнерок вкрай мало.

Біржі банерної реклами

2.4. Заробити сайтом на контекстній рекламі

контекстна реклама вдає із себе набір текстових посилань з описами (все це виглядає у вигляді оголошення). Головна фішка цієї реклами в тому, що вона показує користувачеві ту рекламу, яка найбільш підходить тематиці контенту на сторінці. Наприклад, якщо користувач читає про "вибір пластикових вікон", то логічно, що він може клікнути на оголошення про їх продаж.

Заробіток на контекстній рекламі дуже сильно залежить від аудиторії. Наприклад, для ресурсів розважальної тематики такий підхід не піде, оскільки в більшості своїй це молода аудиторія, яка частіше звертає увагу на яскраві картинки (тизери, банери), ніж на нудні оголошення.

У рунеті є 2 гіганта контекстної реклами: Яндекс Директ, Google Adsense. В Яндекс Ю Я досить суворі вимоги до сайтів: від 500 унікальних відвідувачів, хороший дизайн і контент, тому далеко не всі проекти проходять модерацію. Google Adsense також має безліч обмежень накладених насамперед на зміст.

Є й альтернативні варіанти партнерок, які приймають майже всі ресурси:

2.5. Заробити на своєму сайтом через тизерну рекламу

Тізерна реклама - це вид реклами, який складається з картинки і тексту. Заробіток на тізера краще підійде для динамічних і розважальних сайтів. Кращі вебмастери заробляють на тізера досить великі гроші - близько 6000 рублів в день (дані взяті з топ10 кращих веб-майстрів TEASERNET ).

Біржі тізерній реклами

Примітка

Систем тізерній реклами дуже багато. Раджу ознайомитися з рейтингом тізерок .

2.6. Заробити сайтом на файлообмінниках

У чому сенс заробітку на файлообміннику? Ви завантажуєте файл на файлообмінник. Партнери дає спеціальну посилання на цей файл. Потім коли хтось цей файл захоче завантажити, то йому буде запропоновано два варіанти скачування: платний і безкоштовний. Якщо він вибере платний, то йому доведеться заплатити гроші за більш швидку швидкість і Вам капне цієї суми пристойний відсоток. А за кожного тисячу безкоштовних завантажень платять від $ 5 до $ 15. Раджу прочитати: як заробити на файлообмінниках .

Партнерки файлообмінників для заробітку на сайтах:

2.7. Заробити сайтом на мобільних партнерка

Заробіток на sms-партнерка розвивається досить стабільно, тому є сенс заробляти на цьому. Бірж sms-партнерок багато і кожна з них специфічна, але всіх їх об'єднує одне, що Ви отримуєте прибуток від залучених користувачів, які щось купили, на щось підписався тощо.

Такий вид монетизації Вам підійде в разі високого відсотка мобільного трафіку.

Біржі sms-партнерок

Примітка

Раджу ознайомитися з рейтингом sms-партнерок .

2.8. Заробити сайтом на попандери / клікандери

Як показує практика, попандери і клікандери приносять набагато більше грошей, ніж тизери. Розміщення попандери і клікандери має 1 важливий недолік, про який Ви самі, напевно, здогадуєтеся. Попандери і клікандери - дратують відвідувачів. Переважна більшість опитаних (близько 70% - 80%) відповіли, що їх дратує попандери і клікандери. Але зате розміщуючи попандер і клікандери, Ви будете отримувати великий заробіток з сайту.

На попандери і клікандери можна заробити дуже багато. Понад 10000 рублів в день отримують найкращі партнери. Згодом з'являтися спеціальні блокатори такої реклами (Adblock і т.п.), які знижують прибуток.

В цілому попадери є вмираючим видом реклами, оскільки пошукові системи вкрай негативно налаштовані на цей формат реклами.

Біржі попандери і клікандери:

Примітка

Відмінною альтернативної для попандери є нові формати реклами: SlideBanner і TopRich. Вони майже не викликають роздратування у користувачів, а пошукові системи лояльно ставляться до них. Такі формати вже присутні у великих партнерок.

2.9. Інший заробіток для сайту

Способів монетизації сайту так багато, що охопити їх усі дуже важко. Перерахую коротко ще способи як можна заробити сайтом за допомогою реклами:

1. XMLSTOCK - це продаж XML лімітів в Яндексі. Це легальний пасивний заробіток, який взагалі нічим не загрожує сайту і репутації. Більш детально читайте в спеціальній статті: як заробити на продажу xml лімітів .

2. Оплата за перегляди відео з YouTube від BUZZOOLA і BESEED . Ви можете розміщувати певні ролики у себе на сайті і за перегляди отримувати гроші (750 руб за 1000 переглядів). У систему приймаються ресурси з відвідуваністю від 1000 унікальних хостів на добу і спільноти в ВК і FaceBook від 10 тис. Передплатників.

Повний список партнерських програм для заробітку на сайті.

Як заробити на своєму сайті

Існує два основних напрямки як заробити на своєму сайті:

 • Продаж посилань (статей);
 • Розміщення реклами (банери, тизери, контекстна, оплата за дії);

при монетизації блогу можуть застосовуватися ці ж принципи заробітку.

Раджу прочитати статті:

1. Заробити сайтом на продажі посилань (статей)

Будь-сайт знаходиться в індексі Яндекса може заробляти гроші на продажі посилань і статей.

продаж посилань - є прекрасним способом заробити на своєму сайті. Цей спосіб можна віднести до пасивним методом доходу , Тому що це не віднімає у Вас ніякого особистого часу. Весь процес продажу і отримання прибутку відбувається автоматично.

Пошукові системи негативно ставляться до продажних посилань (їх ще називають SEO-посилання ). Однак при правильної продажу лінків шанси потрапити під фільтри ПС мінімальний. Дотримуючись ряд нескладних правил ми мінімізуємо ризик і з іншого боку підвищуємо прибуток. Наприклад, одне з правил свідчить: "не можна посилатися на заборонені тематики". В ідеальному випадку посилатися потрібно тільки на тематичні сторінки, але в цьому випадку ми сильно обмежуємо потік заявок.

Посилання затребувані з сайтів володіють наступними найважливішими властивостями:

 • Присутні в індексі Яндекса і Google
 • Імюет високий показник ІКС
 • Велика відвідуваність
 • якісний контент

У російському сегменті інтернету є безліч так званих " бірж посилань ", На яких можна шукати охочих їх придбати. Я раджу Вам працювати з найбільшими і перевіреними:

У великих біржах посилання завжди будуть швидко розкуповувати за середніми цінами через великої кількості оптимізаторів в них. У зв'язку з проблемами на посилальному ринку (попит сильно просів ще з 2014 року), я рекомендую реєструватися відразу в декількох з метою охопити якомога більше ринок.

Скільки можна заробити на своєму сайті

Прибуток з цього виду монетизації дуже велика. Ось конкретні цифри заробітку деяких веб-майстрів на продажу посилань в Sape :

Дохід 8000-25000 рублів в день і це тільки в одній системі SAPE . Рекомендую почитати:

Примітка:

 • В системі MAINLINK , SAPE - щоденна оплата за розміщення лінків.
 • В системі GOGETLINKS , ROTAPOST - оплата за вічні лінки.

Заробити на своєму сайті можна не тільки продаючи посилання, але і розміщуючи статті. при правильному розміщенні статей можна заробляти великі гроші, майже без будь-яких ризиків і санкцією з боку пошукових систем.

Я раджу Вам заробляти в трьох біржах статей :

Це найбільші біржі. У вас буде багато заявок на розміщення статті, а, отже, і великий заробіток.

Скільки можна заробити на сайті, розміщуючи статті?

Приблизно стільки ж, скільки на продажу посилань, тобто кращі вебмастери отримують десятки тисяч рублів.

Плюсом продажу посилань і статей є те, що вони не вимагають наявність відвідуваності (можна добре заробляти і на проектах з нульовим трафіком). При правильному підході можна отримувати хорошу і стабільний прибуток, але все ж краще орієнтуватися на створення сайтів для людей, а далі вже заробляти на розміщення реклами.

Дивіться також: рейтинг бірж посилань

2. Заробити на своїх сайтах за допомогою реклами

Як було сказано вище, щоб заробляти сайтом за допомогою реклами необхідна, щоб ресурс мав відвідуваність. Чим більше відвідувачів буде, тим більше потенційний прибуток.

Існує багато видів реклами, за допомогою яких можна монетизувати свій проект . Перерахувати абсолютно всі способи практично неможливо, оскільки їх сотні, тому перерахуємо основні способи як можна заробити на сайті за допомогою реклами.

2.1. Заробіток сайтом на Push-повідомлення

Push-повідомлення (упливає вікно з пропозицію підписатися на новини сайту) дозволяють веб-майстрам заробляти на трафіку з підписок. Робиться це через спеціальні партнерські програми. Цей спосіб монетизації на 2019 рік відноситься до пасивного білому заробітку на сайті.

Крім заробітку Ви ще наберете і базу підписок, яку можна потім продати (хоча це не добре по відношенню до користувачів). Також можна буде оповіщати свою аудиторію через розсилку про всі новини.

Партнерки Push-підписок

З недавнього часу відкрилася нова партнерська програма З недавнього часу відкрилася нова партнерська програма  OFFERGATE  , Яка відноситься до класу CPA-мереж, але тут є спеціальний оффер, який дозволяє заробляти на push повідомленнях OFFERGATE , Яка відноситься до класу CPA-мереж, але тут є спеціальний оффер, який дозволяє заробляти на push повідомленнях.

Більш докладно про цей спосіб заробітку на своєму сайті читайте тут:

2.2. Заробити на своєму сайті через CPA-мережі

CPA-мережа являє собою сервіс, де представлено безліч офферов. Кожен оффер вдає із себе якусь мету: продаж товару, реєстрація, відправка заявки та інше. За кожне таке цілеспрямована дія вебмайстер отримує винагороду. При чому є пропозиції з дуже суттєвими сумами. Наприклад, за одну заявку на кредит можна отримати відразу 2000 рублів. Далеко не всі оффер оплачуються так високо. Однак варто зазначити, що топові партнери отримують за один день кілька мільйонів рублів доходу.

CPA-партнерки дозволяють навіть не маючи в наявності свого інтернет-магазину отримувати комісію з продажу лише "зливаючи" трафік на інший магазин. Найкраще монетизуються платоспроможний трафік.

Але не все так просто. Для заробітку на CPA-мережах буде потрібно не мало знань маркетингу і копірайтингу. Адже успіх великого заробітку криється в грамотному вміння викласти своєї аудиторії товар / послугу.

Надійні і перевірені CPA-мережі

Читайте також:

2.3. Заробити сайтом на банерній рекламі

Розміщення банерів відноситься до білої рекламі, а значить повністю безпечно при заробітку на сайті. Однак складність полягає в тому, щоб знайти рекламодавців. Існують біржі банерної реклами, які дозволять Вам заощадити час пошуку рекламодавця і дозволять отримувати стабільний дохід. Однак цих парнерок вкрай мало.

Біржі банерної реклами

2.4. Заробити сайтом на контекстній рекламі

контекстна реклама вдає із себе набір текстових посилань з описами (все це виглядає у вигляді оголошення). Головна фішка цієї реклами в тому, що вона показує користувачеві ту рекламу, яка найбільш підходить тематиці контенту на сторінці. Наприклад, якщо користувач читає про "вибір пластикових вікон", то логічно, що він може клікнути на оголошення про їх продаж.

Заробіток на контекстній рекламі дуже сильно залежить від аудиторії. Наприклад, для ресурсів розважальної тематики такий підхід не піде, оскільки в більшості своїй це молода аудиторія, яка частіше звертає увагу на яскраві картинки (тизери, банери), ніж на нудні оголошення.

У рунеті є 2 гіганта контекстної реклами: Яндекс Директ, Google Adsense. В Яндекс Ю Я досить суворі вимоги до сайтів: від 500 унікальних відвідувачів, хороший дизайн і контент, тому далеко не всі проекти проходять модерацію. Google Adsense також має безліч обмежень накладених насамперед на зміст.

Є й альтернативні варіанти партнерок, які приймають майже всі ресурси:

2.5. Заробити на своєму сайтом через тизерну рекламу

Тізерна реклама - це вид реклами, який складається з картинки і тексту. Заробіток на тізера краще підійде для динамічних і розважальних сайтів. Кращі вебмастери заробляють на тізера досить великі гроші - близько 6000 рублів в день (дані взяті з топ10 кращих веб-майстрів TEASERNET ).

Біржі тізерній реклами

Примітка

Систем тізерній реклами дуже багато. Раджу ознайомитися з рейтингом тізерок .

2.6. Заробити сайтом на файлообмінниках

У чому сенс заробітку на файлообміннику? Ви завантажуєте файл на файлообмінник. Партнери дає спеціальну посилання на цей файл. Потім коли хтось цей файл захоче завантажити, то йому буде запропоновано два варіанти скачування: платний і безкоштовний. Якщо він вибере платний, то йому доведеться заплатити гроші за більш швидку швидкість і Вам капне від цієї суми пристойний відсоток. А за кожну тисячу безкоштовних завантажень платять від $ 5 до $ 15. Раджу прочитати: як заробити на файлообмінниках .

Партнерки файлообмінників для заробітку на сайтах:

2.7. Заробити сайтом на мобільних партнерка

Заробіток на sms-партнерка розвивається досить стабільно, тому є сенс заробляти на цьому. Бірж sms-партнерок багато і кожна з них специфічна, але всіх їх об'єднує одне, що Ви отримуєте прибуток від залучених користувачів, які щось купили, на щось підписався тощо.

Такий вид монетизації Вам підійде в разі високого відсотка мобільного трафіку.

Біржі sms-партнерок

Примітка

Раджу ознайомитися з рейтингом sms-партнерок .

2.8. Заробити сайтом на попандери / клікандери

Як показує практика, попандери і клікандери приносять набагато більше грошей, ніж тизери. Розміщення попандери і клікандери має 1 важливий недолік, про який Ви самі, напевно, здогадуєтеся. Попандери і клікандери - дратують відвідувачів. Переважна більшість опитаних (близько 70% - 80%) відповіли, що їх дратує попандери і клікандери. Але зате розміщуючи попандер і клікандери, Ви будете отримувати великий заробіток з сайту.

На попандери і клікандери можна заробити дуже багато. Понад 10000 рублів в день отримують найкращі партнери. Згодом з'являтися спеціальні блокатори подібної реклами (Adblock і т.п.), які знижують прибуток.

В цілому попадери є вмираючим видом реклами, оскільки пошукові системи вкрай негативно налаштовані на цей формат реклами.

Біржі попандери і клікандери:

Примітка

Відмінною альтернативної для попандери є нові формати реклами: SlideBanner і TopRich. Вони майже не викликають роздратування у користувачів, а пошукові системи лояльно ставляться до них. Такі формати вже присутні у великих партнерок.

2.9. Інший заробіток для сайту

Способів монетизації сайту так багато, що охопити їх усі дуже важко. Перерахую коротко ще способи як можна заробити сайтом за допомогою реклами:

1. XMLSTOCK - це продаж XML лімітів в Яндексі. Це легальний пасивний заробіток, який взагалі нічим не загрожує сайту і репутації. Більш детально читайте в спеціальній статті: як заробити на продажу xml лімітів .

2. Оплата за перегляди відео з YouTube від BUZZOOLA і BESEED . Ви можете розміщувати певні ролики у себе на сайті і за перегляди отримувати гроші (750 руб за 1000 переглядів). У систему приймаються ресурси з відвідуваністю від 1000 унікальних хостів на добу і спільноти в ВК і FaceBook від 10 тис. Передплатників.

Повний список партнерських програм для заробітку на сайті.

Як заробити на своєму сайті

Існує два основних напрямки як заробити на своєму сайті:

 • Продаж посилань (статей);
 • Розміщення реклами (банери, тизери, контекстна, оплата за дії);

при монетизації блогу можуть застосовуватися ці ж принципи заробітку.

Раджу прочитати статті:

1. Заробити сайтом на продажі посилань (статей)

Будь-сайт знаходиться в індексі Яндекса може заробляти гроші на продажі посилань і статей.

продаж посилань - є прекрасним способом заробити на своєму сайті. Цей спосіб можна віднести до пасивним методом доходу , Тому що це не віднімає у Вас ніякого особистого часу. Весь процес продажу і отримання прибутку відбувається автоматично.

Пошукові системи негативно ставляться до продажних посилань (їх ще називають SEO-посилання ). Однак при правильної продажу лінків шанси потрапити під фільтри ПС мінімальний. Дотримуючись ряд нескладних правил ми мінімізуємо ризик і з іншого боку підвищуємо прибуток. Наприклад, одне з правил свідчить: "не можна посилатися на заборонені тематики". В ідеальному випадку посилатися потрібно тільки на тематичні сторінки, але в цьому випадку ми сильно обмежуємо потік заявок.

Посилання затребувані з сайтів володіють наступними найважливішими властивостями:

 • Присутні в індексі Яндекса і Google
 • Імюет високий показник ІКС
 • Велика відвідуваність
 • якісний контент

У російському сегменті інтернету є безліч так званих " бірж посилань ", На яких можна шукати охочих їх придбати. Я раджу Вам працювати з найбільшими і перевіреними:

У великих біржах посилання завжди будуть швидко розкуповувати за середніми цінами через великої кількості оптимізаторів в них. У зв'язку з проблемами на посилальному ринку (попит сильно просів ще з 2014 року), я рекомендую реєструватися відразу в декількох з метою охопити якомога більше ринок.

Скільки можна заробити на своєму сайті

Прибуток з цього виду монетизації дуже велика. Ось конкретні цифри заробітку деяких веб-майстрів на продажу посилань в Sape :

Дохід 8000-25000 рублів в день і це тільки в одній системі SAPE . Рекомендую почитати:

Примітка:

 • В системі MAINLINK , SAPE - щоденна оплата за розміщення лінків.
 • В системі GOGETLINKS , ROTAPOST - оплата за вічні лінки.

Заробити на своєму сайті можна не тільки продаючи посилання, але і розміщуючи статті. при правильному розміщенні статей можна заробляти великі гроші, майже без будь-яких ризиків і санкцією з боку пошукових систем.

Я раджу Вам заробляти в трьох біржах статей :

Це найбільші біржі. У вас буде багато заявок на розміщення статті, а, отже, і великий заробіток.

Скільки можна заробити на сайті, розміщуючи статті?

Приблизно стільки ж, скільки на продажу посилань, тобто кращі вебмастери отримують десятки тисяч рублів.

Плюсом продажу посилань і статей є те, що вони не вимагають наявність відвідуваності (можна добре заробляти і на проектах з нульовим трафіком). При правильному підході можна отримувати хорошу і стабільний прибуток, але все ж краще орієнтуватися на створення сайтів для людей, а далі вже заробляти на розміщення реклами.

Дивіться також: рейтинг бірж посилань

2. Заробити на своїх сайтах за допомогою реклами

Як було сказано вище, щоб заробляти сайтом за допомогою реклами необхідна, щоб ресурс мав відвідуваність. Чим більше відвідувачів буде, тим більше потенційний прибуток.

Існує багато видів реклами, за допомогою яких можна монетизувати свій проект . Перерахувати абсолютно всі способи практично неможливо, оскільки їх сотні, тому перерахуємо основні способи як можна заробити на сайті за допомогою реклами.

2.1. Заробіток сайтом на Push-повідомлення

Push-повідомлення (упливає вікно з пропозицію підписатися на новини сайту) дозволяють веб-майстрам заробляти на трафіку з підписок. Робиться це через спеціальні партнерські програми. Цей спосіб монетизації на 2019 рік відноситься до пасивного білому заробітку на сайті.

Крім заробітку Ви ще наберете і базу підписок, яку можна потім продати (хоча це не добре по відношенню до користувачів). Також можна буде оповіщати свою аудиторію через розсилку про всі новини.

Партнерки Push-підписок

З недавнього часу відкрилася нова партнерська програма З недавнього часу відкрилася нова партнерська програма  OFFERGATE  , Яка відноситься до класу CPA-мереж, але тут є спеціальний оффер, який дозволяє заробляти на push повідомленнях OFFERGATE , Яка відноситься до класу CPA-мереж, але тут є спеціальний оффер, який дозволяє заробляти на push повідомленнях.

Більш докладно про цей спосіб заробітку на своєму сайті читайте тут:

2.2. Заробити на своєму сайті через CPA-мережі

CPA-мережа являє собою сервіс, де представлено безліч офферов. Кожен оффер вдає із себе якусь мету: продаж товару, реєстрація, відправка заявки та інше. За кожне таке цілеспрямована дія вебмайстер отримує винагороду. При чому є пропозиції з дуже суттєвими сумами. Наприклад, за одну заявку на кредит можна отримати відразу 2000 рублів. Далеко не всі оффер оплачуються так високо. Однак варто зазначити, що топові партнери отримують за один день кілька мільйонів рублів доходу.

CPA-партнерки дозволяють навіть не маючи в наявності свого інтернет-магазину отримувати комісію з продажу лише "зливаючи" трафік на інший магазин. Найкраще монетизуються платоспроможний трафік.

Але не все так просто. Для заробітку на CPA-мережах буде потрібно не мало знань маркетингу і копірайтингу. Адже успіх великого заробітку криється в грамотному вміння викласти своєї аудиторії товар / послугу.

Надійні і перевірені CPA-мережі

Читайте також:

2.3. Заробити сайтом на банерній рекламі

Розміщення банерів відноситься до білої рекламі, а значить повністю безпечно при заробітку на сайті. Однак складність полягає в тому, щоб знайти рекламодавців. Існують біржі банерної реклами, які дозволять Вам заощадити час пошуку рекламодавця і дозволять отримувати стабільний дохід. Однак цих парнерок вкрай мало.

Біржі банерної реклами

2.4. Заробити сайтом на контекстній рекламі

контекстна реклама вдає із себе набір текстових посилань з описами (все це виглядає у вигляді оголошення). Головна фішка цієї реклами в тому, що вона показує користувачеві ту рекламу, яка найбільш підходить тематиці контенту на сторінці. Наприклад, якщо користувач читає про "вибір пластикових вікон", то логічно, що він може клікнути на оголошення про їх продаж.

Заробіток на контекстній рекламі дуже сильно залежить від аудиторії. Наприклад, для ресурсів розважальної тематики такий підхід не піде, оскільки в більшості своїй це молода аудиторія, яка частіше звертає увагу на яскраві картинки (тизери, банери), ніж на нудні оголошення.

У рунеті є 2 гіганта контекстної реклами: Яндекс Директ, Google Adsense. В Яндекс Ю Я досить суворі вимоги до сайтів: від 500 унікальних відвідувачів, хороший дизайн і контент, тому далеко не всі проекти проходять модерацію. Google Adsense також має безліч обмежень накладених насамперед на зміст.

Є й альтернативні варіанти партнерок, які приймають майже всі ресурси:

2.5. Заробити на своєму сайтом через тизерну рекламу

Тізерна реклама - це вид реклами, який складається з картинки і тексту. Заробіток на тізера краще підійде для динамічних і розважальних сайтів. Кращі вебмастери заробляють на тізера досить великі гроші - близько 6000 рублів в день (дані взяті з топ10 кращих веб-майстрів TEASERNET ).

Біржі тізерній реклами

Примітка

Систем тізерній реклами дуже багато. Раджу ознайомитися з рейтингом тізерок .

2.6. Заробити сайтом на файлообмінниках

У чому сенс заробітку на файлообміннику? Ви завантажуєте файл на файлообмінник. Партнери дає спеціальну посилання на цей файл. Потім коли хтось цей файл захоче завантажити, то йому буде запропоновано два варіанти скачування: платний і безкоштовний. Якщо він вибере платний, то йому доведеться заплатити гроші за більш швидку швидкість і Вам капне від цієї суми пристойний відсоток. А за кожну тисячу безкоштовних завантажень платять від $ 5 до $ 15. Раджу прочитати: як заробити на файлообмінниках .

Партнерки файлообмінників для заробітку на сайтах:

2.7. Заробити сайтом на мобільних партнерка

Заробіток на sms-партнерка розвивається досить стабільно, тому є сенс заробляти на цьому. Бірж sms-партнерок багато і кожна з них специфічна, але всіх їх об'єднує одне, що Ви отримуєте прибуток від залучених користувачів, які щось купили, на щось підписався тощо.

Такий вид монетизації Вам підійде в разі високого відсотка мобільного трафіку.

Біржі sms-партнерок

Примітка

Раджу ознайомитися з рейтингом sms-партнерок .

2.8. Заробити сайтом на попандери / клікандери

Як показує практика, попандери і клікандери приносять набагато більше грошей, ніж тизери. Розміщення попандери і клікандери має 1 важливий недолік, про який Ви самі, напевно, здогадуєтеся. Попандери і клікандери - дратують відвідувачів. Переважна більшість опитаних (близько 70% - 80%) відповіли, що їх дратує попандери і клікандери. Але зате розміщуючи попандер і клікандери, Ви будете отримувати великий заробіток з сайту.

На попандери і клікандери можна заробити дуже багато. Понад 10000 рублів в день отримують найкращі партнери. Згодом з'являтися спеціальні блокатори подібної реклами (Adblock і т.п.), які знижують прибуток.

В цілому попадери є вмираючим видом реклами, оскільки пошукові системи вкрай негативно налаштовані на цей формат реклами.

Біржі попандери і клікандери:

Примітка

Відмінною альтернативної для попандери є нові формати реклами: SlideBanner і TopRich. Вони майже не викликають роздратування у користувачів, а пошукові системи лояльно ставляться до них. Такі формати вже присутні у великих партнерок.

2.9. Інший заробіток для сайту

Способів монетизації сайту так багато, що охопити їх усі дуже важко. Перерахую коротко ще способи як можна заробити сайтом за допомогою реклами:

1. XMLSTOCK - це продаж XML лімітів в Яндексі. Це легальний пасивний заробіток, який взагалі нічим не загрожує сайту і репутації. Більш детально читайте в спеціальній статті: як заробити на продажу xml лімітів .

2. Оплата за перегляди відео з YouTube від BUZZOOLA і BESEED . Ви можете розміщувати певні ролики у себе на сайті і за перегляди отримувати гроші (750 руб за 1000 переглядів). У систему приймаються ресурси з відвідуваністю від 1000 унікальних хостів на добу і спільноти в ВК і FaceBook від 10 тис. Передплатників.

Повний список партнерських програм для заробітку на сайті.

Скільки можна заробити на сайті, розміщуючи статті?
Скільки можна заробити на сайті, розміщуючи статті?
Скільки можна заробити на сайті, розміщуючи статті?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью