<
 • Главная
Статьи

Як заробляти на коментарі в блогах, форумах

 1. ЯК ЗАРОБЛЯТИ НА КОМЕНТАРЯХ В блогу чи сайту
 2. Простой заработок в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ АБО ЯК ЗАРОБИТИ НА КОМЕНТАРЯХ БІЛЬШЕ

Всім привіт!

Сьогоднішня стаття розповість, як заробити на коментарях і дізнаєтеся, як заробити в соціальних мережах (своїх акаунтах). Сьогодні ми обговоримо заробіток на коментарях, популярних бірж, які платять гроші за натискання кнопок twitter або інших соціальних кнопок. Ще поговоримо про заробіток на коментарі в блогах, сайтах, форумах і заробітку соціальних мережах.

Як Ви вже можливо зрозуміли - заробіток на коментарях розділяється на три частини:

 1. Заробіток на коментарях в біржах
 2. Заробіток в блогах / сайтах
 3. Заробіток в соціальних мережах

Почнемо з бірж. Заробляти на коментарях просто! Біржі вимагають від нас «старанності» - натискати на кнопки соціальних мереж , Ті кнопки, які вимагають замовники. Нічого навіть не потрібно писати, морочити свою голову, задаючись питанням: «Щоб таке настрочити», а просто натиснути на одну з кнопок і взяти посилання зі своєї соціальної мережі для перевірки замовником.

Як я вже говорив: «Почнемо свій заробіток на коментарі в спеціальних біржах». Перш за все, я покажу приклад на одній хорошій біржі, яка мені сподобалася найбільше, а потім дам посилання ще на 3. Після огляду біржі, дізнаєтеся, як заробляти на коментарі в блогах і навчитеся заробляти в соціальних мережах.

Після огляду біржі, дізнаєтеся, як заробляти на коментарі в блогах і навчитеся заробляти в соціальних мережах

Тут, як і в інших біржах, спочатку необхідно пройти навчання і тестування. Тобто Вам на наочному прикладі покажуть, що потрібно робити крок за кроком, а коли виконаєте завдання, наприклад в qcomments.ru їх всього 3 - дадуть більше завдань і зможете заробляти гроші.

Для початку нам потрібно пройти реєстрацію. Для переходу тисніть ось тут. Натисніть на цьому красивому сайті кнопку «Хочу стати автором». Після чого спливе вікно, де потрібно вказати свій логін, email і пароль. Після введених даних тисніть «Зареєструватися». Вас перекине на іншу сторінку і почнеться навчання. Відразу скажу, що нічого складного там немає! Навчання буде проходити в такому порядку (дивіться на скріни):

Як бачите все просто. Тепер можна почати виконувати перше завдання. Я не знаю, яке завдання буде у Вас, але зазвичай - це натискання на якомусь сайті кнопки twitter. Для виконання звичайно необхідно бути залогіненним в своєму акаунті твіттер.

Після виконаної, не складною роботи треба відправити своє посилання з twitera замовнику (дивіться на скріни нижче):

Після виконаної, не складною роботи треба відправити своє посилання з twitera замовнику (дивіться на скріни нижче):

Робіть все завдання, які будуть в акаунті qcomments, і будете допущені для роботи в цій біржі.

Тут думаю все зрозуміло ?! Я обіцяв на початку статті дати посилання на інші статті - вони нижче:

 • ADVEGO - напевно, вже чули про цей сайт? Якщо немає, то це відмінна біржа для копірайтингу та рерайтинга, тобто там можна знайти хороших письменників або почати там заробляти непогані гроші. Крім цього, в інтернеті пишуть, що можна виконувати аналогічні завдання, як в qcomments.ru.
 • OTZOVIK - ресурс, на якому заробляють, залишаючи відгуки до проектів. Там багато категорій, тому можна знайти для себе, щось цікаве і залишати свої відгуки.
 • FORUMOK - дає завдання в соціальних мережах, форумах і блогах. На цьому сайті дуже багато завдань - різних тематик. Проходити іспити не потрібно! Вас відразу допускають до роботи.

ЯК ЗАРОБЛЯТИ НА КОМЕНТАРЯХ В блогу чи сайту

Тут заробіток на коментарях не такий, як в біржах. Треба писати реальні коментарі і чим більше їх напишіть, тим краще. Вже здогадалися, як можна заробити? Цей заробіток проходить за допомогою конкурсів коментування.

Існує багато блогів і сайтів, на яких проводяться подібні конкурси для підняття поведінкових факторів . Зазвичай там три місця, тобто 3 переможця - 1, 2, 3 місця. Один заробляє грошей більше іншого. Природно все залежить від зайнятого місця.

До речі, на моєму блозі теж є такий конкурс - він тут . Там ціла стаття, з якої можете ознайомитися прямо зараз.

Загалом, хто залишить більше коментарів на таких блогах, той переможе і отримає гроші за коментування.

Простой заработок в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ АБО ЯК ЗАРОБИТИ НА КОМЕНТАРЯХ БІЛЬШЕ

Є одна біржа, якої не було в списку. Там можна підключити декілька соціальних акаунтів і заробляти на кожному з них. Починайте відразу реєструватися по цим посиланням , Щоб не втрачати час.

Якщо Ви перейшли, то опинитеся на головній сторінці. Там побачите приємний дизайн. Тут можна не тільки заробляти за допомогою соціальних акаунтів, але і робити замовлення. Про створення замовлень сьогодні ми говорити не будемо - напишу в іншій статті. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] мого блогу. Можете підписатися, через соціальні мережі, якщо зручніше: вк , facebook . twitter, google +, однокласники.

Для початку заробітку в соціальних мережах, натисніть «Почати роботу» / «Блогеру» (дивіться на скріншоти нижче):

Як я говорив: «Там можна підключити багато соціальних акаунтів для заробітку на них». Наприклад, за допомогою твіттера. Там одне виконане завдання стоїть до 7 рублів. Все це схоже на завдання в постінгу, але платять більше і завдання легше. Чи згодні?

Гаразд, на цьому буду закінчувати. Сподіваюся Вам моя стаття «Як заробляти на коментарі», «Як заробляти в соціальних мережах» допомогла знайти свою роботу «коментатора». Ну бувай. До зустрічі на інших сторінках!

Тут думаю все зрозуміло ?
Вже здогадалися, як можна заробити?
Чи згодні?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью